Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
26. máj 2010

petrahy, gratulujem 🙂 super pismenka. ja v nejake Bcko tento semester ani nedufam. svadba mi vzala vela casu, co som mala venovat uceniu 😔

este sa tu trapim s programovanim. spoluziak mi poslal super materialy pre nadane deti 😀 je to tam tak napisane, ze tomu rozumiem, lebo vsetky skripta su v akomsi divnom jazyku 😝

juliagregor
27. máj 2010

@sisa.b aj ja som najprv rozmýšľala nad STU ale tam sa platí, tak so to hned zamietla...
inak tá kvalita je dobrý odbor a hlavne terza veľmi dobre uplatniteľná, len sa nevie ako to dopadne, lebo nemala garanta, to ist je aj v Trnave, spolužiačke tam chodil kolega, mali tie isté predmety, en inek rozhádzané po ročníkoch....

@petrahy gratulujem, krásne písmenká 🙂 tá hlava zašitá 🙂 ☹

juliagregor
27. máj 2010

kočky prepáčte za preklepy, 😔

grettka
27. máj 2010

sisa.b, neries, odpoved ci pokracovat vo svojom, ci ist na iny odbor sa objavi sama 😉

petrahy
27. máj 2010

Bc Janka gratulujem nezaregistrovala som to až teraz čítam 🙂

dadulaa
27. máj 2010

Janka, aj ja sa pridávam a gratulujem 😵 a v dobrom závidím, že to už máš za sebou...

Sisa, supééér fotečky, krásna nevesta si bola 😉

Mňa drapla akási pliaga, musela som si dnes ísť pre ATB a zajtra mám skúšku ☹ 😖 neviem, ako sa tam dohrabem, je mi nanič...snáď mi bude zajtra lepšie..

sisa.b
27. máj 2010

@juliagregor na stu sa neplati, pisala mi to studijna referentka, ked som si zistovala podmienky prestupu na skolu. zaplatila by som akurat rok, ktory by som chodila naviac oproti standardnemu casu, lebo by som musela zacat zas v prvaku. mna teda odradza len ta trnava 😒

juliagregor
27. máj 2010

@sisa.b ved uvidíš...ked som ja nastupovala t.j. už dáááááááávno, vtedy mi povedali, že budú vyberať tolko, kolko určí zákon...viac som sa o to nezaujímala a tá TT je ozaj daleko, ked tam máš behať každú sobotu, to je o ničom....

emily3
27. máj 2010

ahojte zienky, uz mi max. z toho sibe, a cim viac do toho pozeram, tym menej viem...tak zajtra je den D...drzte mi palce....

dadulaa
27. máj 2010

@emily3 neboj, budeme ti držať palce a vysielať pozitívnu energiu 😉

juliagregor
27. máj 2010

@emily3 držím palčeky... 😉 zvládneš si šikuľka

mamina007
27. máj 2010

aj sa pripájam a držím palce na zajtra ... neboj, dobre to dopadne ... 😵

janka46
28. máj 2010

Emily ja uz od rana na teba myslím a držím všetky palce aj na nohách, ty si sikulka a ked si zvladla 4 deticky a skolu doteraz, toto bude pre teba "lavou zadnou" 😎 😎 😵 😵 AJ SLNIECKO TI DNES PRAJE 😎

jalao
28. máj 2010

@emily, ja mavam pravidelne tieto pocity, ze rano po dlhom uceni do noci vstanem a v hlave vidim prazdny papier 😒 😒 Dnes rano som presne tak vstala a zostala som uplne zdesena...a o 15.00 mam skusku 🙄 🙄
Pravdaze, nemozeme zrovnavat objem mojho ucenia na 1 skusku s tvojim na cele statnice... Takze sa len drz!!
@janka46, toto iste aj mna rano napadlo...ze krasne slnecne pocasie...snad dobre znamenie 😉

emily3
28. máj 2010

ahojte...mam to za sebou, z jedneho mam A a zruheho predmetu neviem, nebola to ziadna slava ale dufam ze najhorcie C.....taka unava na mna dosla. este si to neuvedomujem ze je naozaj koneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec 😀 😀 😀 😀

jalao
28. máj 2010

@emily, je mi ctou ti ako prva gratulovat!!! 😝 😝 Ty brdo, ze A a C...si hviezda. Vsetko dobre teraz prajem...ja si spravim z tych materialov asi potom taborak!! 😀 😀 nemas aj ty taku chut? 😎

emily3
28. máj 2010

jalao , znamky este neviem, len som skulila do papierov, jedno mam A a to druhe neviem, len tipujem..... 😅

jalao
28. máj 2010

no ved to ani nie je uz podstatne...hlavne, ze mas po starostiach... 🙂

juliagregor
28. máj 2010

@emily3 gratulujem....a dúfam, že bude veľká oslava 🙂

@jalao táborák 😀 , ja mám 3 veľké škatule papierov, skrípt, materiálov...to by dobre horelo...ale nechám možno to ešte niekomu pomôže... 😉

sisa.b
28. máj 2010

emily, gratulujem!!! 😵 😵 😵

jalao
28. máj 2010

julia, ja chodim len prvy rocnik a uz mam plnu skatulu, takze ak sa dostanem do vyssich rocnikov, bude isto barbecue 😀 😀

dadulaa
28. máj 2010

emily, super, gratulujem! 😵 😵 😵

mamina007
28. máj 2010

emily ... skvelá správa ... 😵 GRATULUJEM zo srdca ... šikulka ... 😉

grettka
28. máj 2010

emily gratulujeeeeee 🙂 super, super

ja mam za sebou druhu skusku, z prvej neviem este vysledok, ale z tejto konecne mam prve A-cko 😀 a idem drvit na dalsiu

janka46
28. máj 2010

Emily velka gratulácia 😵 😵 😵 😵 uži si to a oddychni si teraz!!!!!!!!!!!!!!
Tu unavu poznam, este aj vcera som zaspala ako prva u nas doma 😎

janka46
28. máj 2010

jalao drzim palce!!!!!

emily3
28. máj 2010

vsetkym dakujeeeeem, tak nakoniec som dostala tri A.... 😀 😀 😀 koneeeec, este si to neuvedomujem, ale je to skvele...oli sme s detmi na velkej zmrzske...tak prva oslava a zajtra odchadzame cela rodina na vikend prec...tesim sa

jalao
28. máj 2010

@janka46, diky moc..pomohlo 😀 😀 , vysledok budem mat v pondelok, ale som spokojna...Škoda, už som mohla mať pomaly prázdniny, nebyť tej skazenej štatistiky, tá ma ešte bude chvíľu strašiť 😒
@emily3, človeče...to je na červený diplom, či ako?
@grettka, veľmi ti gratulujem ku AAAAčku....z čoho to máš?
@dadula, dnes som ťa videla v škole, ale hrozne si sa náhlila, boli sme pri bufete 🙂

emily3
28. máj 2010

@jalao nie nie je...to by som pocas celeho studia musela dosahovat nejaky priemer..A, B? neviem presne, ale ja mam vsetky pismenka, aj Fx..prekladala som si skusku.....ale na farbe nezalezi nie?

dadulaa
28. máj 2010

Jalao, a čo si ma neokríkla? Bežala som obsadiť miesto na skúšku 😀 Dnešná skúška dopadla nič moc, výsledky budú o týždeň 😖

grettka, super, šikulka 🙂