Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

lasenka
30. apr 2007

jednoznacne si ich nechaj 🙂 ako sa ti uci? mne sa chcelo strasne spat 😒

bzuco
30. apr 2007

ok, dík za radu 😉
učí? no okrem toho, že sa mi totálne nechce 😝 , sa mi chce strašne spať, chodím už o ôsmej a to si aj poobede dám šlofíka 😎
neviem, čo tu dnes ešte straším o takomto čase 😅

aj preto sa mi do učenia nechce, lebo táto skúška je s Pokrivčákovou a viem, ako to bolo minule...odišla a mali sme tímovú prácu 🤐 😅

lasenka
30. apr 2007

mna cakaju dve skusky s nou, preto sa budem ucit tak ako ty 😀 😀 😀 🤐

verulka
30. apr 2007

no cafte, tak sa vsetky drzte. ja mam tiez skusku v pia, pekny vecer

lasenka
30. apr 2007

verulka
drziiiiiiiiime palce 🙂
ale budes mat aspon krasny vikend, ja mam skusku v pondelok ☹

bzuco
30. apr 2007

verulka, tak si budeme navzájom držať palce 😉

lasenka, no ale fakt...to naozaj nemá význam sa drviť, ked ona má takýto prístup...svedomie mi to nedovolí 😀 😀 😀 😀

lasenka
30. apr 2007

bzuco
ved aj to vravim, na statnice sa to budes ucit este raz, nie? 😀 idem uz spinkat, tak dobru nocku 😉

bzuco
30. apr 2007

to sa budem musieť 🙄
idem aj ja, dobrú noc
zajtra sa ukáž 😉

verulka
30. apr 2007

diky, bzuco, ja som si az teraz vsimla, ze si tehulka 😕 to je super moooooc gratulujem 😵 😵 😵 😵 a aj trosku zavidim, lae len v dobrom 😉

bzuco
1. máj 2007

verulka ďakujem 🙂
budem to mať perné, ale nejako to zvládnem, už mám prax - dieťatko a VŠ 😉
ale bábätko sme veľmi chceli

emily3
3. máj 2007

ahojte studentky ako pokracujete?
mne sa podarilo napisat diplo a uspesne skoncit skolu. cela rodina si vydychla. bolo to narocne ale sme to zvladli.
najlepsie, ked som prisla domov zo statnic vystavena a unavena, miesto oslavy ma cakalo doma grcajuce dieta. spali sme cca 4 hod. a sa jej to zhorsilo...grcacky, hnacky...skoncila v nemocnici na infekcnom. tak som si ani nestihla uvedomit ze mam po skole...a hned sa starat o rodinu... 😅
ale uz je dobre a konecne si uzivame jeden druheho a tretieho 😀
drzim vsetkym palceky a prajem uzasnych manzelov a trpezlive deti 😉

verulka
3. máj 2007

emily, dakujeme, ja dufam, ze o rok ma po statniciach bude cakat hlavne postel a potom na druhy den riadna zurka....Ale mozno si za ten cas moje telo odvykne od spanku uplne...
za chvilku pracham do roboty a zajtra mam skusku 😝 ale snad to dobre doapdne 😀

lasenka
3. máj 2007

emily
blahozelam ti a zavidim ti 😉 😎

verulka
hmmm, takze buduci rok koncime spolu? oslavime to aj cez MK, nie? 😀 pises, ze Bzucovi v dobrom zavidis... chcela by si stvrte azda? 😎 😎

verulka
3. máj 2007

lasenka, no jaska, ze chcela 🙂 to bude moj statnicovy darcek- zamiesime na 4.(teda ak sa nieco strasne nestane) uz to mam slubene a neviem sa dockat konca skoly 😀
a to si pis, ze oslavime- zalozime si temu, kde nam budu vsetci gratulovat 😀 😀 😀 😀

lasenka
4. máj 2007

verulka, si fakt zlataaaaaaa 🙂 🙂
aj ja si zelam statnicovy darcek babätko, no ja este len druhe 😉 ale ani pri tom druhom nekoncim 😉 a do konca skoly sa neviem dockat ani ja 😖
mozem vediet, kolko mas rokov? 🤐

bzuco
8. máj 2007

maminyyyyyy, tu sa neštuduje?
lebo ja studujem, ale odtiaľ-potiaľ 😀 😀
nesmiem to preháňať

lasenka
8. máj 2007

bzuco
ja dnes oddychujem 😉

bzuco
8. máj 2007

lasenka, ta máš plné právo dnes oddychovať 😉
ja som oddychovala do teraz
🙂

verulka
10. máj 2007

lasenka, mam 26 rokov 😉 budem na teba mysliet, nech sa ti zelanie splni 😉 je super mat viac deti, mna to s nimi desne bavi a zatial aj ich so mnou 😀
bzuco, dnes opat zacinam, v ut mam dalsiu skusku 😝

andrea.m
10. máj 2007

ja mám prerušené tak sem veľmi nechodím kaziť morálku.pomaly začínam písať bakalárku ale fest sa mi nehce.3 ročník som prerušila v polovoci tému mám schválenu od októbra a nenapísana ani čiarka ☹

verulka
11. máj 2007

andrea, to dokedy mas odovzdat? Vsak ak si prerusila, tak odovzdavas az o rok, nie? Ja mam schvalenu temu 2mesiace a tiez nic nemam. Ale mne sa to rysuje nadejne a v lete by mala byt vacsina prace na diplomovke za mnou 😉 a takto o rok bude zo mna totalny neurotik 😝 ...Tamarka ti nejako rycho rastie 😕 princezna....

bzuco
11. máj 2007

ahojte študentky
verulka, tak to si budeme v utorok držať palce, ja mám totiž v utorok tiež skúšku.
no ale aby toho nebolo málo, tak hned 3 naraz, si to môžem hodiť 🙄
2 doobedu a jednu poobede 😒

andrea.m
11. máj 2007

verulka dala som si záväzok že do konca júna napíšem teoreticku časť.ja to totiž vôbec neviem písať a teším sa koľkokrát to brudem prepisovať.potom 2 mesiace nič lebo budú prázdniny a to väčšinou nebudeme doma a tak prakticka časť.od decembra idem nazad do školy ešte nemám 3 skúšky + letný semester.mám pocit že je toho strašne veľa a že nič nestíhnem.

lasenka
11. máj 2007

andrea
kde studujes a co? mozno si to uz pisala, ale nechce sa mi citat dozadu ☹

verulka
11. máj 2007

andrea, tak to mas pekne naplanovane. Mne taketo plany zvacsa nevyjdu, lebo som nezodpovedna a svetko nechavam na poslednu chvilu...Aj preto mam strach z ucenia sa na statnice (neviem, ci ma vobec pustia z roboty) a priebezne ucenie mi nic nehori..A neboj, isto to zvladnes 😉
bzuco, tak to si teda budeme drzat a riadne. Ja mam sice len jednu ale trochu tazku a deti mam doma a este sa neucim. Vecer padam do postele uplne dead (psychicky, lebo zabavat ich doma, je u hubu 😝 )

aktak
11. máj 2007

ahojte prave idem zo skusky 😅 o 2 tyzdne mam statnice a este som sa nezacala ucit aj ked uz je najvyssi cas 😎
baby nenechavajte si to na poslednu chvilu, aj ja to robievam ale ked sa mi nekedy zadari robit neco priebezne alebo vopred tak som potom stasna ako blcha, donutte sa a potom akoby ste nasli, aj ked to neni lahke, tiez toho mam nad hlavu 😒

verulka
11. máj 2007

aktak, ja viem, ze je to lepsie, ale ked ja to vzdy odkladam. A na beznu skusku mi stacia 3 noci. Najdlhsie som sa ucila asi tyzden...ja mam vyhodu, ze mam skvelu pamat a teraz sa mi uci ovela lahsie, lebo si kopu veci pamatam. Ale statnice- to je ina kava...
drzim palce na statnice- 🙂 a ako skuska? Spravila?

aktak
11. máj 2007

no za a, dnes rano vyvesili terminy tak som tam hned aj ostala, nech to odsypa 😀
hej statnice su ina kava, a komplexny projekt tiez - to je tolko rysovania ze tlac bude stat aj 2 000, ciernobiela podotykam 😖
a k tomu adamko velmi zle spi uz par tyzdnov takze vyzeram asi takto 🙄

drzim vam velmi palce vsetkym 😉

verulka
11. máj 2007

no ten projekt je vazne sila, moj svagor tiez makal a to ani deti nemal.
Hej mrkala som, ze ti krpcek zle spinka. Ale nebojkaj, za par mas uz potom a vsetko bude ok.
Inak aj ja som par rokov vyzerala nejako podobne 😉

bzuco
15. máj 2007

verulka, tak ako si dopadla?
ja hádam dobre, len musí opraviť najprv tých milion testov
aj som dačo odpísala 😎 😅 , takže by to malo byť v suchu 🙂