Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

silvulienka
10. sep 2008

Ahojte, tak som uspesne zapisana.Prednasky budu byvat v sobotu.To mi celkom vyhovuje.Ale neviem kedy budem mat pracovne soboty 😒 .Snad sa to casom utrasie.

Claudinka som rodena trnavcanka ale od svadby byvam v dedine nedaleko TT.Moje najhorsie rozhodnutie.Ale v TT som kazdy den aj s detmi.

baba74
10. sep 2008

ahojte. chcem sa spytat ako vam to ide v skole s cudzim jazykom? ja s tym budem mat asi problem. na zakladnej som sa ucila 4 roky rustinu, na strednej nemcinu. zo skoly som vonku 15 rokov,takze neviem ani jeden. ☹

rybenka79
10. sep 2008

baba74: a na aku skolu chodis? ...na vs nerobia take problemy s jazykom 🙂 zbytocny strach a ved v podobnej situacii tam budete viaceri 🙂

baba74
10. sep 2008

rybenka-je este len zacinam prvy rocnik. budem chodit na spu v nitre externe, preto mam trochu obavy.

claudinka
10. sep 2008

silvulienka najhorsie rozhodnutie - tym si myslela svadbu alebo stahovanie?

baba74 zalezi od vyucujuceho.. ja mam taku ucitelku, ze vsetky testy mame dopredu a na hodinach nic nerobime.. to zalezi na stasti 😉 je to sice aj skoda, lebo by som sa rada aj nieco naucila, ale ona to berie tak, ze vsetko mame vediet zo strednej.. takze skoda 😒

fejusa
10. sep 2008

baba 74,aj moj muz chodi na SPU,ja sa mozem az buduci rok pridat k vam ako studentka 😀 mam rok oddych

alusha
10. sep 2008

baba74 aj ja chodim na SPU - na aku fakultu ides?? Ja chodim na FESRR a tam je nutna statnica z cudzieho jazyka

baba74
10. sep 2008

alusha-na FZKI- my do Bc nemusime mat statnicu az na ing,ale chcela by som si to spraviť co najskor, nakolko sa budem musiet ucit jazyk od zaciatku. uvazujem nad rustinou.

miskinadamko
10. sep 2008

rybenka79 neprehanam 🙂 , my nemame zo ziadneho premetulen zapocet, zo vsetkeho mam skusky, tento rok za obidva semestre budem mat 35 predmetov + 5 si prenasam z minuleho roka lebo som v januari rodila maleho tak nie vsetky som stihla, takze asi tak.a ty mas kolko predmetov a na aku skolu chodis?

alusha
10. sep 2008

rustina je v pohode - u nas ju spravili vsetci bez problemov, to zmaknes 🙂

simonko
10. sep 2008

ahojte,tak sa hlasim medzi vas ako studujuca mamicka,ktora v novembri porodi druhe babo!studeujem externe pdf v bb a mam z toho trosku depku...do skoly to mam skoro hod a pol cesty...neviete mi poradit ako to zvladaqt,co robit,pripadne ake mam prava,ako prerusit,kedy...ci musim alebo nie chodit na vsetky prednasky,kde sa mam ospravedlnit...pomoze cokolvek,dakujem...najlepsie do ip

alusha
10. sep 2008

simonko - ja mam do skoly tiez viac ako 2hod. cesty a posledny rok pred sebou, tak neviem ako to zmaknem, maly ma 5 mesiacov... na prednasky sa nechystam chodit, poziadala som o individualny studijny plan, no zatial nemam odpoved, tak uvidime...

silvulienka
10. sep 2008

Samozrejme som tym myslela stahovanie!

claudinka
10. sep 2008

simonko aj ja to idem riesit individualnym a naivnymi myslienkami, ze budu brat ohlad, ze mam doma malinke..

silvulienka 😀 lebo som nevedela 😉

rybenka79
10. sep 2008

miskinadamko: no ja teraz nastupujem na doktorat dennou formou, tak musim aj oducit 3 cvika a skusky okrem toho... ale vyhoda je, ze mne za to budu este platit 🙂
inak mam 2 vs, manazment na strojarine, a BC z prava

rybenka79
10. sep 2008

baba74: nic si z toho nerob, naizaj je toto zbytocny strach 🙂)) ver mi

verulka
10. sep 2008

Weroni, aj tu gratulace 😵 ale ine sme ani necakali 😉

adetka
11. sep 2008

ahojte 😉 ... vidim, ze sa uz rozbiehate... mna ako internu doktorandku zatial iba "zneuzivaju"... nahadzujem predmety a rozvrhy do univerzitneho informacneho systemu, pripravujem si infolist na moj predmet... mala by som si uz vypracovat aj svoj studijny plan a behat po knizniciach... ale je to zabava... byt aspon ciastocne sucastou katedry... pocuvat zakulisne veci... debatovat s prednasajucimi aj o studentoch 😉

adetka
11. sep 2008

rybenka.. jeeeej dalsia cerstva doktorandka 😵 .. nie som tu jedinaaa... mas dost malinke dietatko... staraju sa ti on stari rodicia?... ja som s doktoranturou cakala az kym budem moct dat Mirku do jasliciek...

vka
11. sep 2008

Ahojte maminky hlasim sa k vam sice nerobim si vyšku ale Pedagogicke minimum v Košiciach
do školy chodim každu druhu stredu po včerajšku kde sme začali zhurta mam zmiešane pocity ale hadam to zvladnem ..ako vidim všetko sa da ak sa chce 😉

dadka
11. sep 2008

Ahojte, mam 2,5 rocne dieta a uvazujem nad vyskou uz dlhsi cas ale mam obavy ze toho bude na mna vela, neviete mi poradit nejaku jednoduchu vysoku skolu s externou vyucbou?

emily3
11. sep 2008

ahojte, dnes rano som mala poslednu skusku (rest) z 1. rocnika a zajtra mam zapis

dadka vsetko sa da, ked sa chce. ked Ti ma kto pomahat s dietatom tak sa to da.
co je to jednoducha skola? kazdeho bavi a zaujima nieco ine, ja som chodila na pedagogicku odbor 1. stupen a spec. pedag. a teraz chodim na teologicku nauka o rodine.

bibinka
11. sep 2008

ahojte,
weroni- gratulujem, tiež som iné ako výborné nečakala, malličká je tiež šikuľka. 🙂 Urobila si pekné očko u skúšobnej komisie.

ja som asi už úplne demáček- ale čo to študujete keď máte až 35 skúšok??? a ozrejmite mi tie skratky,prosím - SPU,FZ či ako? please... 😅

ja začínam 27.9,máme celý deň jeden predmet, tak to už budem úplne otrávená sedieť na zadku. Hádam to skrátia a pôjdeme bez prestávok...
My mám ecelkovo 7 predmetov, z toho sú 2-3 podobné, ale ajtak pre mňa španielska dedina-ekonomika 😖 Obdivujem vás ekonómky. 😀

katusa87
11. sep 2008

Ahojte, mozem sa k vam pridat?
Taktiez som studujuca mamicka 😉 Mam 8.mesacnu dcerku, a tento rok budem tretiacka,takze ma cakaju statnice na Bc. Takze kazdopadne to bude pestre. Ale hadam to nejako zvladnem

miskinadamko
11. sep 2008

katusa aj ja mam 8 mesacneho syna 😀 a budem druhacka, na aku skolu chodis, pridi aj k nam do januaroviek 🙂

janka46
11. sep 2008

Weroni dodatocne gratulujeme,fakt si to krasne zvladla s malou.....vlastne co sa v mladosti naucis 😀 😀

maruschka
12. sep 2008

čaute, ahojte všetky nové mamičky-študentky.. 😵 😵 😵 Normálne sa teším, že všetky študujeme,nech všetci vidia, že sa to dá zvládnuť aj s maličkými detičkami 😉 😉 😉

katusa87
12. sep 2008

Tak ja studujem v Kosiciach na UPJS na Fakulte verejnej správy- odbor Verejná správa

rybenka79
12. sep 2008

adetka: ..nemam varovanie pre drobceka, ved ja neplanujem tam byt kazdy den, spravim co mam a dovidenia 🙂 a teraz mi na zim semester dali iba a len robit veducu Bc prac a DP prac 🙂)) tak v pohode. A to, ze sa tam ukazem 1x do tyzdna na jedno dopoludnie povaruje babka alebo kamosky a ja poznam velmi vela vyucujucich z katedry. Zatialm to beriem ako srandu a financny bonus 🙂

miskinadamko
12. sep 2008

rybenkka a kde to pracujes?