Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

adetka
18. sep 2009

uroven cudzieho jayzka je odlisna nielen u roznych skol a zamerani... ale aj od studijnych odborov... u nas napriklad kulturologovia maju iba informativnu anglictinu... pricom u nas sa pred bakalarkami robia statnice... ale iba uroven C1... teraz k nam nastupila doktorandka... absolventka medzinarodnch vztahov... a ta mala dve statnice na urovni D...

ja som si zatial stav v AIS nevimla 😅 ... na vykazoch... a aj v zapisnicich zo statnic u dolezite predmety a znamky.. a samozrejme meno... 😉

dnes nadavam na bodel v skolskom systeme... v juni som na rychlo menila rozvrh nasim externistom podla poziadaviek vedenia fakulty... a zda sa, ze som nemala dobre instrukcie... uaaa... 😖

tatolu
19. sep 2009

No už musím povedať, že tento rok som už podľa UIS vydatá. Takže už je to OK 😉

Jalao, ja iba sem-tam nakuknem, niečo prospejem aj to iba sem-tam a potom PC opúšťam, deti majú prednosť a krtko a Lolek Boloek tiež 😔 😵

majka35
19. sep 2009

ahojte baby, celý týždeň som tu nebola ... mala som školu, som strááášne unavená, matika je taká ťažká, že som mala včera už ťažkú depku z toho, či som sa na tú školu nedala celkom zbaytočne 🙄

tatolu
19. sep 2009

Majka, nevzdávaj to. Niekedy sa omnoho ľahšie urobia skúšky o ktorých si presvedčená, že ich nezvládneš. 😉
Koľkokrát som už na to prišla. Tie sa totiž nabiflíš a spravíš. 😔 😵

majka35
19. sep 2009

tatolu ... neviem, či sa matika dá nabifliť, je strašne ťažká a dekan, ktorý nás ju učí nám hneď na začiatku povedal, že kto nebude vedieť matiku, letí zo školy okamžite, aby mu nebolo ľúto, keby vyletel v treťom ročníku 🙄

zlaticakhalil
19. sep 2009

cau majka
ja mam skolu prvy krat v piatok a neviem co ma caka
som totiz prvacik
do pauzicky nechodis? je tam nova majitelka

tatolu
20. sep 2009

Majka,
pri takých skúškach niekedy pomôže, keď budete dobrý kolektív. U nás každý, kto ide na skúšku dáva info mailom, aké otázky, res. ich znenie, alebo príklady išli. Lepšie sa potom opakuje hlavne to 😉
Aj u nás leteli také reči od profákov. Prechádzalo sa cez nich ťažko, ale išlo to 🤐
Hlavne sa nestresuj dopredu. Štúdiu to neprospieva

janka46
20. sep 2009

Majka 35.....tak to sme spolu "studovali cely" tyzden 😒 ja som tiez totalne vyflusnuta z toho celeho tyzdna a piatok ma totalne zaklincoval...UF!

majka35
20. sep 2009

ahojte ... 🙂 zlatka, nechodím do pauzičky, malú mám v škôlke a ja som v práci ... ja som tam bola raz a bola som trošku sklamaná, myslím, že sme si o tom písali v našej téme
a na akú školu chodíte? janka a zlatka?

tatolu ... ďakujem, už je to trošku lepšie, už som to predýchala, ale aj tak som ešte vyplašená 😀

janka46
20. sep 2009

Majka ja Soc.práca 3roč. 😝 BA....

alika54
20. sep 2009

ahojte,,,,bibinka uz som zapisana a prvu prednasku mam 3.10,,,,,,takze sa mam naco tesit,,,,ked som zbadala tych 17- predmetov v indexe skoro som odtial usla 😅 ,,,, ani neviem co tam vlastne budem potrebovat 😖 ,,,asi sa napisem ako cesky zandar co??? od zajtra pekny pracovny tyzden prajem 😉

jalao
21. sep 2009

dobre ranko prajem vsetkym studentkam....co nove? aj ste sa dakto uz daco ucili?? 😉 😉

majka35
21. sep 2009

dobré ránko ... zajtra idem do BA, tak si do vlaku beriem skriptá ... 😀

jalao
21. sep 2009

Ahoj majka, tak vravis, ze tazka matika? A mozes povedat, co konkretne ste zacali? Nech som v obraze...
Ja som si od znamej bola pozicat zosity, co mala na skole, nerozumiem nicomu...aspon nic nezabudnem 😅 😅 😅 😅

tatolu
21. sep 2009

No myslím, že na matiku si budete musieť vybaviť doučko. 😔 . V škole (a hlavne na diaľkovom) moc nevysvetlia

jalao
21. sep 2009

tatolu, ahoj, hned na prvej hodine mame mat, aj by som si v tych mudrych zositoch od kamosky, daco pohladala, nech tam nesedim ako posledny tupec, nech som v obraze, ale netusim, ze cim vlastne zacneme, preto sa pytam Majky35, na co sa mam zhruba prichystat...ona ide studovat podobny obor, ako ja. 🙂 🙂

majka35
21. sep 2009

Funkcia jednej reálnej premennej, postupnosti, limity funkcie, spojitosť funkcie, asymtoty grafu funkcie, derivácia funkcie, vety o strednej hodnote, monotónnosť funkcie, elasticita funkcie, neurčitý integrál, určitý integrál, mocninové rady: taylorov rad 🙄 🙄 🙄 a mnoho ďalších sladkých dobrôt 😖 😎

jalao
21. sep 2009

Majka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😢 😢 😢 😢
To si robis srandu? to ste zvladli za tento tyzden?? ☹ ☹

majka35
21. sep 2009

to sme zvládli za 3 dni! a to s takými poznámkami učiteľa, že on nám to len tak na okraj pripomína, pretože toto všetko by sme už dávno mali vedieť! 🙄 a keď nevieme, tak nechápe, čo robíme na ekonomickej škole 😕 😕 😝

jalao
21. sep 2009

majka a ako si sa s tym psychicky vysporiadala? len si si rychlo-rychlo robila poznamky, alebo si sa normalne chytala a ratala s nim? Alebo on len teoriu rozpravala priklady mate ako DU? 🙂 🙂 🙂

tatolu
21. sep 2009

Majka a kto vás učí. Napíš mi do IP 😉

majka35
21. sep 2009

jalao, 1. deň som rýchlo, rýchlo písala a nemala som ani šajnu o tom, čo píšem, 2. deň som len počúvala a nemala som šajnu o tom, čo počúvam a 3. deň som už ani nepočúvala, lebo som mala "depresiu" a bolo mi už všetko jedno 😀 😀 😀 a teraz si všetko hľadám na nete, zháňam skriptá a jedine, čo mi pomôže je to, že sa to bohužiaľ budem musieť naučiť 😕 😕

maruschka
21. sep 2009

ahojte študentky..Tak už zarezávate naplno? Ja až od soboty 😎 😎 Ale dnes idem písať 5-stranovú správu z praxe, do čoho sa mi teda veľmi nechce...

majka, to by chcelo diktafón so zoomom zvuku 😉

janka, tak už máš prednášky za sebou? Ako bolo? Ešte som si nečítala príspevky dozadu, tak musím začať, boli sme preč na dva dni,tak zasa nestíham. A chcela som si predĺžiť prázdniny, tak som ani neprispievala v márnej nádeji, že si ich predĺžim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Asi sa mi to už nepodarí 😀 😀

jalao
21. sep 2009

dievcata, ked ste si robil zapis predmetov v AIS, treba si uz zapisat aj letny semester, ci zatial len zimny???
Lebo ja som si len terajsi zimny, ale vidim, ze sa da vojst uz aj do letneho....aku mate s tymto skusenost vlastne? nech daco nepokazim a potom nech nemam problemy s tymto. Poradte!!! 😕

smailinka
21. sep 2009

ahojte babule, mozem sa k vam pridat? akurat som bola v piatok na zapise, mala som po preruseni, tak dufam, ze to teraz dotiahnem do konca. inak chodim na TU vo Zvolene....najdem tu este niekoho???

grettka
21. sep 2009

ahojte...huraaaa mam rozvrh! 😀 no ale po jeho precitani ma veselost presla.. vyzera to tak, ze jeden predmet a to uvod do ekonomie bude v anglictine ☹ beeee..... normalne mam z toho obavy..

vierab
21. sep 2009

jalao u nás na UK sme si mohli zapísať iba zimný. Aj tak neviem na čo by im to bolo ked vlasne sa to rieši až neskor. Nemozes predsa vedieť ci urobíš všetky skusky. Ak nie tak ti nebudú sedieť prerekvizity zo zimného takže určite si nič nezapisuj. Aspon u nás je to tak. A nemás nikde ani istotu ze ti kurzy otvoria. U nás sa to rieši tesne pred zapísaním predmetov na ten daný semester

jalao
21. sep 2009

Vierka, diky za radu. Vies, nas tam na zapise s tym dokola strasili, ze si musime vsetko sami strazit a ked si nebudeme zodpovedat za vsetky tie veci v MAISe, ze nas mozu vylucit a ze to bude nasa chyba....tak nechcem nic skazit, alebo pozabudnut.. Na kieho frasa je to ale teda uz teraz spristupnene, ten letny sem????? 😖
Gretka, budes mavat piatky+soboty?

vierab
21. sep 2009

jalao to bolo presne aj u nás že nás strašili. Ale to je len teraz začiatok tak nám musia spraviť bu-bu-bu aby sa oni z toho vyzuli. ja naštastie tento rok končím mám len 11 skušok a v letnom si už zapíšem len diplomovku. A už nech si robia s tým systémom čo chcú

adetka
21. sep 2009

😀 😀 ... aj my strasievame... dnes sme mali uvodnu hodinu s prvakmi (internymi)... a tak som sa ich snazila ukludnit, co sa AIS tyka... len aby si sami nahravali predmety... a strazili zapisovanie predmetov... ale pravda je... ze zodpovednost (aspon u nas) za zapisovanie maju pedagogovia a veduci katedier... v pripade, ze znamky nezapisu... im hrozi pokuta... prodekanovi minuly semester stiahli z platu 20-tisic korun: za nesplnenie povinnosti...

ja uz chcem vediet termin obhajoby a dizertacnej skuskyyyyy... 😖

...nech viem, kedy mam popravu 😀