Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

alika54
6. okt 2009

papty tak filozofiu sme zas mi nemali,,,ono to pravo logicky nieje tak strasne tazke,teda aspon tie zaklady no ma to kopec odbornej terminologie a to sa nadrvit treba 😝 ,,,v sobotu mame biologiu tak som zvedava 😅 ,,, a uz si sa zacala ucit??? ja neee 😲

monikaaerik
6. okt 2009

Baby, potrebujem pomoc,
potrebovala by som referat,zadanie,proste nieco o Window Vista, nemáte nahodou niektora nieco?
Velmi pekne dkaujem

jalao
7. okt 2009

Dobre rano studentky, dviham temu a pochvalte sa, ci sa uz daktora daco ucite... 😎 😎 😎

sasiki
7. okt 2009

jalao, ja cvičím diktáta 😕 😕 😕 😀 také fest ťažké ☹ som si vravela, že pravopis buď vieš alebo nevieš, ale toto 😕
takisto pôjdem za matematikárkou u nás, aby mi vysvetlila všetky nejasnosti - čiže všetko 🙄 🙂

silvulienka
7. okt 2009

Sasiki to aj na Mgr. budeme písať diktáty na skúške? Ja som si myslela, že to mám už za sebou... A to fakt dúfam, že ťažšie už nebudú, sakra. Ja sa učím lexikológiu. A prosím ťa čo beriete v matematike? Ja sa chystám na prax v MŠ - jazyková gramotnosť a telesná a zdravotná výchova, teším sa.

jalao
7. okt 2009

Sasi, aj tu si? 😀 😀 😀 😀 Ta nestiham!! 🙂 🙂
co z matiky sa ucite?

grettka
7. okt 2009

ahojte, no ja prave skusam tlacit jednu velku knihu, ktoru potrebujeme... zaklady psychologie.. a do toho som si zohnlal knihu o logike, pretoze budeme mat pisomku z logiky... no tesim sa a dufam, ze dnes zacnem pracovat na na prvej rpaci.. takej mensej, z tych troch, ktore mame vypracovat.. 😝

jalao
7. okt 2009

ahoj Gretka, vcera nam nesiel konik, ze? Ale ja som sa teda este neucila fakt nic, vecer som uviazla v kuchyni pri sporaku, potom som si este kusok Ordinacie aspon pozrela... 😒 😒 😒 s poslednych sil som povesala oprane pradlo...ja neviem, kedy sa vschopim...Ale ty si sa pekne uz rozbehla s tou RPACOU 😀 😀 😀 😀 😀

sonnya
7. okt 2009

ahojte...
chcela by som sa opytat tie co studujete soc.pracu na sv. Alzbete nemate nahodou knihu od Oláh M., Roháč J. - Sociálnoprávna ochrana detí a sociálna kuratela zoskenovanu v PC
alebo popripade este nejaku literaturu k teme nahradnej rodinnej starostlivosti? Dakujem
Ak by niekto potreboval mam nejakych par stran knihy od Levickej a Zemana - Sociálnoprávna ochrana detí a mládeže v PC - napiste IP s emailom a mozem poslat 😉

papty
7. okt 2009

ahojte baby, ja som sa este nic nezacala ucit...stale si hovorim, ze mam cas 😎 , ale ved ja sa velmi rychlo spamätam 😀 .

alika54
8. okt 2009

bre ranko,,,tak ja sa konecne dnes chystam do kniznice 😉 a zacala som si citat aj ustavu,,,takze minimum no aspon nieco 😅 ,,,papty mas stale prednasky piatok aj sobotu? lebo mi len soboty,,,,pekny den vsetkym 🙂

sasiki
8. okt 2009

máme aritmetiku, geometriu, a ešte primárne matematické vzdelávanie...............
napríklad toto:
V čísle 524768356489807813112 škrtnite tri párne číslice tak, aby ste dostali čo najmenšie číslo.
a 77. Vypočítajte číslo y.
V Na číselnej osi sú čísla 2y a y+647 od seba vzdialené rovnako ako čísla 561 čísle 52476589807813112 šktnite jednu číslicu tak, aby ste dostali číslo deliteľné 4.
Vypočítajte 15+17+19+...+241.
Doplňte chýbajúce hviezdičky v správne vypočítanom príklade * * 4 * * 6 . 7 = * 5 0 * 6 3 *
Vypočítajte 865-855+845-835+...+305-(295+285-275+...+15-5).

silvulienka diktát píšeme s Dr. Hladkým. Potom mu budeme číteť rozprávku, alebo moderovať - bez prípravy - aby nás ,,počul".
Toto je tá najľahšia skúška asi, aj keď tie jeho diktáty nemajú chybu teda 😅

sasiki
8. okt 2009

sorry za preklep 😉

jalao
8. okt 2009

sasiki....tie priklady ma dostali 😒 😒 😒 To uz skor tie diktaty....kokso.

dadulaa
8. okt 2009

Sasiki, tak ja by som písala radšej 10 diktátov ako rátať tieto príklady 😖 😒

jalao
8. okt 2009

ahoj Dadka, ako sa dari? maly je v skolke? 🙂

dadulaa
8. okt 2009

ahoj Jalao, jasne, je v škôlke 🙂 už sa psychicky pripravujem na sobotu. Aký máte v sobotu predmet?

silvulienka
8. okt 2009

Sasiki držím silno palce, nech to máš úspešne za sebou. My sme s Hladkým už písali tie jeho diktáty. Dal nám knihu kde ešte s niekým tie diktáty napísali. Ty si tuším nechodila do TT na Bc. Mylim sa? A koľko chýb vám povolil, prosím ťa? My sme mali 7ch na E. Dosť báb to neurobilo. A zatiaľ sme mali iba manipulačnú geometriu so Židekom, on je v pohode.

jalao
8. okt 2009

dadka, v pia+sob. mame makroekonomiu, to budem mat kopec novych pojmov aj dojmov v hlave... 😅 😅 V sobotu koncime uz naobed, takze sa nestretneme ani na kavicke. 😉 😉 Ten dalsi vikend zacinam az v sobotu 17/10 na obed, to mame len anglinu, to bude vegac, to sa tesim. ty to mas ako najblizsie vikendy?

dadulaa
8. okt 2009

Jalao, my máme tú ďalšiu sobotu už od rána do druhej, takže to zas nevychádza.. ☹ a potom mám celú sobotu aj nedeľu, to bude zaberák. Mangel mi hovoril, že tá makroekonómia nebola až taká ťažká ako mikro, tú asi tiež budete mať, že?

jalao
8. okt 2009

Dadulal, neboj, isto sa niekedy aj stretneme, ved to nie je mozne! 😉 😉 Mikroek. mame tusim v letnom semestri potom. Inak, tento semester mame 8 skusok...budem mat riadny gulas v hlave v decembri. 🙄 🙄

akzuzs
8. okt 2009

Óóóóóóó! Sasiki, tak to Ti vôbec nezávidím, lebo ja som vždy vyberala takú školou, kde nieje matika, fyzika a chémia. To je pre mňa horor, ale ani jazyky su není moja silná stránka. Zlatá sociálna oblasť, aj keď to tiež nieje med lízať. Zajtra ma čaká od doobedia až do večera a tiež v sobotu od rána do poobedia hrba prednášok tak sa vééééééééééééľmy "teším". Prcka musím na dva dni zveriť mame a dúfať že bude všetko OK 😀
Dokonca som aj premýšľala, že keď budem zabehnutá v štúdiu, tak by som možno poprosila o prenocovanie na intráku aby som nemusela vyhadzovať € za zbytočnú cestu. No neviem si to predstaviť byť každý piatok a sobotu na noc mimo manžela a synčeka. 😒

sasiki
8. okt 2009

akzus, ja som si vybrala učiteľstvo pre primárne vzdelávanie, ale s takouto matematikou som teda nerátala 😕
vôbec nič mi to nehovorí, ani vyučujúceho nikto na prednáške nepochopil, takže všetky ideme na doučovanie ☹
silvulienka, aj nám povolil 7 chýb na E. Aj my máme so Židekom geometriu. Inak na Bc. som chodila do Ružomberka.

mamina007
8. okt 2009

ahojte vospolok ... dlho som sa neozvala - sťahovali sme sa a boli sme chvíľu bez pc - máme sa fajn a zajtra ma čaká 1. skúška ... už som si to 3x prečítala ... no ešte mám dnešný večer na učenie ... 😝

sasiki ... no teda klobúk dole ... ja matiku nemusím ... si dobrá ... 😉

pozdravujem Vás a zajtra podám hlásenie ... 😎

papty
8. okt 2009

alika54 my mame dva piatky a dve soboty za sebou a potom dva tyzdne volno

sasiki
8. okt 2009

mamina nie som dobrá, vôbec tomu nerozumiem 😉 som z toho blbá 😀
baby a nemáte problém chodiť do školy aj piatky??? Lebo mnohé moje spolužiačky v piatky nemôžu, keď sem-tam dajú prednášku na piatok, oni nejdú, lebo ich z práce nepustia 😕

jalao
9. okt 2009

ahojte studentky, Sasiki, ja tiez odchadzam v piatky z prace, dohodla som sa so sefom,ze si to budem pisat ako pol dna dovolenky a a potom si vypisem dovol. listok...mame 6 piatkov za semester, potom aj soboty, ale takto ma to bude "stat" 3 dni dovolenky, to nie je take strasne. Ale viem, ze niektore nepustaju, to je fakt blbe, jedna holka si to musi aj nadrabat, no kadejako sa to musi riesit, ked chcem byt "mudrejsie" 😉 😉 😉
mamina 007, drzime ti palce, takto zavcasu uz skuska...a to staci si 3x precitat? To si dobra.. 😅 😅

silvulienka
9. okt 2009

Tak ja som mala iba dva piatky prednášky. Ja mám problém skôr s praxou. Tento semester mám desať dní prax v MŠ. Je to vlastne iba doobedie, ale ja už aj tak nemám dovolenku. Veď sa so zamesnávateľom dáko dohodneme...dúfam.

sasiki
9. okt 2009

jalao, to máš super, že sa ti dá dohodnúť so šéfom. O tej praxi mi hovorte. Ale celkom sa na ňu teším, my máme až budúci semester 🙂

jalao
9. okt 2009

sasi, ved moju robotu za mna neurobi nikto...pocka si tu na mna do pondelka.. 🙄 🙄 🙄 vybavim teraz najnutnejsie veci, ostatne v pondelok. Ty ako chodievas v piatky? Pustaju ta? 🙂