Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

josie3331
17. dec 2009

germanistika, prvy rok.... len mna to uz takto nebavi, poviem si, ze sa idem ucit a kedze potrebujem slovnik, tak na nete je rychlejsi, a tak si poviem, ze sak obcas kuknem aj niekde inde....a kedze ucenie ma samozrejme nebavi, tak som radsej vsade inde, len nie nad papiermi....takto sa sice cosi naucim, ale samozrejme mi to trva ovela ovela dlhsie...a ani sa nenazdam a volny den je fuc a opat cele dni musim stravit v praci 😒

maruschka
17. dec 2009

josie, my takéto stavy s manželom prežívame už tretí rok..Vždy si nadávame, prečo sme sa na to dali, keď sme každú sobotu v škole, potom nestíhame práce, ktoré sa v sobotu obyčajne robia-rezať drevo, kosiť, atď..Takže ak máme náhodou voľný víkend, že nejdeme do školy, tak sa robí brigáda na celý deň. Takže aj tak, aj tak je zabitý celý víkend. Cez týždeň takéto veľké práce nestíhame, lebo manžel chodí neskoro večer domov.
Už si ani neviem predstaviť, aké to bolo, keď sme nechodili do školy-víkendy voľné, chodili sme do prírody, atď..Ešte aj to vyučko nám predĺžili, mávali sme tak maximálne do 13,00 a teraz tam sedíme do 15-16,00-takže sobota strávená celá v škole..

Ale nejako to vydržíme, neboj sa. Keď šťastne skončíme, tak si povieme, že to nič nebolo a dalo sa to vydržať. Decká majú aspoň vzor, že sa všetko dá, keď sa chce.. 😉 😉 😵

petrahy
17. dec 2009

prosim ta a to je o com? to som este nepocula 😕 no to poznam budem sa ucit ked maly zaspi a uz sedim pri nete a pozeram ci nemame nieco na stranke nove, cakam vysledky skusok, materialy ktore sa mam ucit mam vytlacene ale nie a nie ich studovat. Ked je mm doma aspon zalezem do obyvacky a citam to ale to nie je skorej ako 21.00 lebo pokym dame drobcov do poriadku a pod. Zo skoly dojdu po 15.00 hod a to sa uz venujem zase im. a ten cas medzitym akosik ide vzdy okolo mna ..... prvy rok je najtazsi a netreba to vzdavat ja som to chcela vzdat pred kazdou skuskou a uz kde som sa dostala chybaju mi dve skusky v tomto semestri a tiez som prvacka

majka35
17. dec 2009

ahojte ... ja ešte stále nemám výsledky zo skúšky a to som ju robila minulý piatok ... no a v pondelok som sa dozvedela z testíkov, že čakáme bábetko ... takže sa teším, ale zároveň chytám paniku 😀

majka35
17. dec 2009

petrahy ... ja to vzdávam každý deň 😀 ... a chcela by som aspon vedieť, že či som zvládla svoju prvú skúšku, ale nás neskutočne naťahuje ... 🙄

jalao
17. dec 2009

majka!!!!! to ale paraaaaada! Velmi ti gratulujem! Tomu sa povie aktivna studentka!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Hlavne, nech to dobre zvladate... narodi sa ti maly studentik.. 😀 😀 😀 😀

petrahy
17. dec 2009

majka35
jej to je krasne gratulujem 😀
a ja este stale nemam vysledky skusky z 8.12.

majka35
17. dec 2009

baby ... ďakujeeeem 🙂 ... keby ste vedeli, ako okolo mňa teraz skáče môj muž ... nič mi nedovolí, iba oddychovať 😀
no neviem, čo tie výsledky tak naťahujú ... veď je to nefér voči nám, či môžem konečne odložiť knihu do police, alebo znovu tráviť naď ńou svoje nočné chvíle 😝

petrahy
17. dec 2009

maly spal az hodinu 😝 takze ani najmensia sanca stihnut kuknut do uciva a uz tu otravuje a zachvilu su drobci doma a chcela som piect takze ucenie sa odklada na vecer ako vzdy

majka35
17. dec 2009

ináč ja vôbec nepečiem, možno sa zmôžem na pár keksov, našla som zaujímavé recepty v časopise, tak uvidíme ... moja už spí 2,5 hodiny ... ale je trošku prehcladená, tak nech sa z toho vyspinká

tatolu
17. dec 2009

Majka, gratulujem k veľkému zázraku 😉

maruschka
17. dec 2009

majka, gratulujem z celého srdca..Krásne si začala a vidíš, že ťa už od začiatku sprevádza šťastie..Maličký drobček bude študent už od narodenia-vlastne ešte skôr. 😵 😵 😵 😵 😵

baby aj ja dnes-zajtra čakám výsledky zo skúšky. No bude to fajnééé.. 😒 😒 predpokladám, že sa ešte zapotím..Nechápem, načo to je dobré, nás takto naťahovať, keď vieme, že ich opravila hneď v sobotu po písomke. 🙄 🙄 🙄

petrahy
17. dec 2009

my nevieme ako to opravila to boli dve rozdielne skusajuce jedna je z Blavy druha zo Skalice a maju sa dohodnut opravit a spravit priemer pre nas externistov osetrovatelstvo a denne a verejnaci a socialny maju samostatne znamky z kazdeho predmetu a neviem ci oni maju uz znamky vsak to je fakt na hlavu 🙄

dadulaa
17. dec 2009

Majka, aj ja úprimne gratulujem 🙂
Ja čakám výsledky skúšky až po Vianociach, tak sa ešte načakám.. ☹

janka46
17. dec 2009

Majka gratulkujem 😉 😵 😵 😎 😉

sidus
17. dec 2009

Majka,gratulujem.Ja som prave dosla.Mam B.Som stastna prestastna.Polovicu vyhodil.Jalao,mali sme jednu inverznu maticu,limity,asxmptoty,monotonnost,konvexnost a konkavnost,parcialne derivacie a lok.extremy dvoch premennych a jeden priklad na ekon.aplikacie v matematike.To je vsetko.Idem cosi porobit.Dakujem za drzanie palcekov.Aj ja drzim vsetkym,ktorych caka nejaka skuska.

maruschka
17. dec 2009

sidus, parádička-B je najlepšie..grutulujem 😵 😵

maruschka
17. dec 2009

..oprava: gratulujem 😀 😀 😀

grettka
17. dec 2009

ahojte dievcence... hlasim sa po dlhsej dobre, uz som dobrala atb, chodim do prace, dnes som bola na sluzobke, seminarku som nakoniec neodovzdala, necham si to na januar, mam paniku z toho, ze to nestihnem, ale vidim, ze kazdy ma obcas pocit, ze to chce vzdat.... dnes pisali spoluziaci, ze skuska bola doost narocna, takze vianoce stravim ucenim, teda dufam, ze sa prinutim.... Trosiicku zavidim tym, co maju uz nejake skusky za sebou, ale samozrejme v dobrom, lebo skusky su fakt drina...
majka35 gratulujem ku krasnej novinke 😉

petrahy
17. dec 2009

sidus gratulujem 🙂 🙂 🙂

mamina007
17. dec 2009

no čo to čítam ? majka ... gratulujem ku krásnej správe ...

sidus ... skvelé ... si šikulka ...

ja som nakoniec nemohla úste odpovedať ... všetci sme museli písať ... bol nasr., lebo sa dozvedel od nejakej "aktívnej" druháčky, že mu unikli testy ... a mali sme na odpovedanie na 4 otázky 5 minút ... ale myslím, že Fx nebude ... no škoda ... bola som pripravená na ústnu odp. ... a výsledky budú až bud. týždeň ... ani ja to nemám rada, keď dlho čakám na výsledky ...

maruschka
17. dec 2009

mamina, tak to máš za sebou..Aj u nás máme takých "aktívnych študentíkov", ktorí donášajú, ohovárajú..Je to des-bes s tými ľuďmi a ževraj dospeláci na vysokej škole..

majka35
17. dec 2009

baby.... ďakujem vám všetkým, ste zlaté 🙂

tatolu
17. dec 2009

Sidus, si hviezda-gratulujem 😵 😵 😵

Mamina, hlavne že to máš za sebou a máš dobrý pocit 😉

sidus
17. dec 2009

Dakujem baby.Tatolu neprehanaj.Ze hviezda..to urcite.Oslavujem ukoncenie semestra pri kope pradla.Zehlit budem asi dorana.Deti su chore a treba mi zacat upratovat a piect.Takze stale cosi.

tatolu
17. dec 2009

Sidus, aj tak si dobrá 😉 Ja nemám z hlavnej školy ešte ani jednu skúšku za sebou 😔, obývačku sme teraz s mm doriadili ako-tak, ale ostatok ostáva až tesne pred Vianocami...
Napečené nie je a žehliť nežehlím 😀

petrahy
18. dec 2009

ahojte takze skuska je o pol tretej v pondelok deckam dali prazdniny tak ma ide porazit, bola som spolahnuta ze dam maleho babke a decka budu v skole teraz neviem co robit dufam ze manzela pustia z roboty skorej chodi az o pol siestej kto mi povaruje tri deti pred Vianocami??????????????? babka ( svokra ) varuje ako sa len da a mamina je v nemocnici cca 150km od nas ja som zufala

maruschka
18. dec 2009

petrahy, tak to im dali dosť skoro prázdniny..Naši majú až od stredy. Tak popros svokru, či by ti ich ešte nepovarovala, čo už narobíš. Mne je to tiež už trápne, keď pomaly každú sobotu sú na celý deň u mojich rodičov a najmenej raz až dva krát u svokrovcov-poobede cez týždeň, keď teraz potrebujeme chodiť na nákupy, ale veď aj inokedy cez rok..Všetci síce svorne tvrdia, že sú to ich vnúčatká a radi ich povarujú koľko treba, ale varujú už tri roky v jednom kuse, tak ma to niekedy až mrzí, že si cez tie víkendy poriadne neoddýchnu.. 😕 😕 Občas to riešime tak, že na prednášku ide len manžel a ja zostanem doma s deckami.

jednoducho by som o to poprosila svokru-tak jej povedz, že jej cestou urobíš nákupy, alebo jej pomôžeš niečo upiecť, keď sa vrátiš.. 😉 😉 Hlavne sa nestresuj ešte aj kvôli tomuto-budeš mať dosť nervov zo skúšky..

petrahy
18. dec 2009

manzel si prave vybavil ze pride domov o 13.45 ja mam skusku o 14.30 a na skusku to je cca 15-20km od nas no super ako vzdy na poslednu chvilu dorazim dufam ze budu cesty normalne zjazdne dnes ide dat vymenit teprv gumy 😝 v pohode urcite nebudem

maruschka
18. dec 2009

Aspoň, že tak ste to vybavili. To stíhaš za ten čas, ešte si aj 5 min posedíš pred skúškou. Nemusíš sa už trápiť, čo s deťmi-kto ti ich povaruje. My väčšinou chodíme na skúšku na poslednú chvíľu, takže ten predskúškový stres si užívame v aute.. 😉