Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janka46
7. jan 2010

Ahojte,tak aj ja sa pripajam k Tatolu,dnesna skiska "zmaknuta" a uz mam aj vysledok z tej co som mla v pondelok,tak som "happy" no a mal by som sa dat na seminarku a starsi ma stale bakalarka 😔 😝 😕

Mamina,skoda ze si dnes neprisla,bolo nas viac skupin pomiesanycha profka bola FFAKT ustretova 😉 hned nam oznamila,ze nas chce vidiet vsetkych len raz na skuske 😵 😎

Juliagregor....tiez som "zirala*" ze nam tu pribudli dalsie dvojky 😉 a ty koncis tento rok?

janka46
7. jan 2010

Inak som si vsimla,ze sa nam vyparila nasa kapacita Adetka 😲 😕 😕

sisa.b
8. jan 2010

tak uz som si oddychla a mozem sa ist ucit 😅

juliagregor, a odkial si? pozeram, ze mas rovnaky okres v pase 😉 a mas moj obdiv, ze zvladas skolu pri takych malickych detickach 🙂
MKP som si mala dat aj ja, len som sa akosi pomylila 😀 tam je kopec dievcat a teda polovica profakov sa ma pytalo, preco som nesla tam. a ja uz ani neviem. na mechatroniku som uz raz mala podanu prihlasku, len som nenastupila a teda kym som nenastupila, tak som bola presvedcena, ze nic lepsie pre mna neexistuje 😀 a vobec neviem, preco 😕

juliagregor
8. jan 2010

ahojte,
áno končím tento rok HURÁ 😀
6 rokov chodím do školy a už mi z toho začína šibať, ale povedala som si, že už ked som toľko vydržala, tak to nevzdám, veď ide v o prachy 😀 , prvé tri roky boli najťažšie, inžinierske nie až také ťažké 😉
mechatronika bože, mali sme veľa rovnakých predmetova to mi fakt stačilo...pružnosť, pevnosť....
som z Novej Dubnice

dievčatá nevzdávajte sa 😉 a všetkým prajem veľa síl, ja sa idem učiť, kým sa deti hrajú 🙂

petrahy
8. jan 2010

ahojte u nas tak nasnezilo ze musim ist s detmi von este prazdninuju takze ucenie sa odklada rano som nebola schopna vstat zase som ponocovala
a to som nevedela ze tolko dvojiciek je na svete fakt mate obdiv odo mna to si neviem predstavit

jalao
8. jan 2010

ahojte, dobre ranko studentky, ano, peta, aj tu nasnezilo, ale ja zijem posledne dni vo svojom svete, zajtra ma to uz caka a som vo faze, ze cim viacej sa ucim, tym viacej zistujem, co este vsetko neviem ☹ ☹ Vcera (ci resp. uz dnes) som sla spat skoro, uz o 1 som bola v pyzame 😉 😉 😉
Siska, luskala som tie lokalne extremy, je to mravencia praca, ale nie az taka tazka, ako som sa bala...
Julia, tak to sme takmer susedky...a aj skolu mam v Dubnici 😉 😉
A ano, Adetka nam vypadla, ale ona sa morduje s dizertackou myslim.... 😝 😝

maruschka
8. jan 2010

janka, tak to máš parádne, že ti tie skúšky tak odsýpajú... A gratulujem k urobenej skúške z pondelka.. 😵 😵 😵

ja som do tej bakalárky ešte ani nepichla, ale keďže idem teraz písať seminárku z prevencie, tak napíšem k mojej bakalárskej téme a šupnem to rovno do nej..Takto budem mať dve muchy jednou ranou.. 😉 😉 😉 Je to síce iba 5 strán, ale lepšie, ako to nič, čo mám teraz..

josie3331
8. jan 2010

ja moc nemam co napisat, som furt v praci, vecer nevladzem nic, nie sa este aj ucit....a este neviem, ako sa dostanem do BB, ked takto snezi....

inac aj ja som z Dubnice 😎

juliagregor
8. jan 2010

ahoj josie 🙂

ja mám zajtra skúšku a snažím sa učiť 🙂
sneží parádne ešte šťastie, že chodím len do TN 😉

sisa.b
8. jan 2010

ahojte,

ja vobec nevladzem. v noci som sa nic nenaucila, lebo mala je hore aj 4x za hodinu a o 5tej uz bola vyspata. ja som si lahla az o pol osmej, ked sa rozhodla este kusok pospat. idem si este skusit oddychnut, lebo ucenie po troch hodinach spanku u mna nema ziadny zmysel ☹

jalao, ja som tiez pozerala tie funkcie, ale mam s toho stale hokej 😒

jalao
8. jan 2010

Sisa, chudiatko, oddychuj...Ja som dnes spala az 5 hodín, takýto luxus som si dopriala 😉 😉 😉 Drvila som tie monotonnosti a extrémy, no nič moc teda...Dnes mám posledný večer, tak dúfam, že ho efektívne ešte využijem a zajtra večer sa potom ozvem.
Dievčatá sú dnes bud v závejoch 😀 , alebo sú aj na skúškach niektoré, vieme, aj sa učia...ja sa strašne klepem, mám nervozitu a v tomto počasí ešte zajtra cestovať, to mi tiež dosť vadí... Tak tfuj tfuj všetkým a držte palce! 🙄

petrahy
8. jan 2010

tak ja som s detmi zalahla o jednej a o tretej sme vstali 😅

jalao
8. jan 2010

Petra, mne sa tu blbo v kancli líha 😀 😀 😀 Ale ked dorazím domov, isto si dám šlofíka chvíľku... 😉 😉

petrahy
8. jan 2010

tak to verim 😅 ale mna strasne bolela hlava a cakam mrchu 😝 aj tak sa skorej nezacnem ucit ako okolo deviatej mm pride okolo siestej a este mal ist daco vybavit vcera nesiel vsak bolo malo snehu dnes je viacej no uvidim

juliagregor
8. jan 2010

ahojte,
k tým funkciám, kto chce nech mi pošle do IP mail, pošlem Vám vysvtlenie z čoho som to pochopila ja 🙂

jalao
8. jan 2010

julia...ja som ti poslala 😉 😉 😉 a vopred dakujem...

juliagregor
8. jan 2010

máš to doma 🙂

tatolu
8. jan 2010

Ahojte, takže ďalšia skúška za mnou. Išla som druhá a vyfasovala som E 😉 Profka nás trochu zaskočila, že nás začala skúšať ústne a mala byť písomka.
Dostala som 2 pomerne ľahké otázky, ale jednu som nesprávne pochopila. Boli totiž dve podobné a ja som sa zamerala na tú nesprávnu. Ale som rada, že už iba jednu zajtra a potom už iba 3. No hádam sa podaria 😉

Jani, tiež gratulujem ku spravenej skúške

Juliager. To je super, že už končíš 😉. Tiež som kukala, že už diplomovku píšeš.

maruschka
8. jan 2010

tatolu, super, gratulujem..a máš ďalšiu skúšku v suchu.. 😵 😵 😵 😵

tatolu
8. jan 2010

Marusch ďakujem 😉 už sa mi lepšie dýcha 😵

juliagregor
8. jan 2010

tatolu gratulujem 🙂

sisa.b
8. jan 2010

tak som potiahla dve hodiny, ale lepsie mi nie je 😒 mrchu mam tiez 😝

tatolu, gratulujem k E-cku 🙂

jalao, zajtra budem na teba mysliet a drzat paste 🙂

grettka
8. jan 2010

ahojte, tak, prva skuska za mnou... pisomka o 30 otazkach.. des a hruza, preco tam boli ine otazky nez tie, ktore som sa nadrvila? .. a pritom to nebolio tazke veci... akurat ze som opakovala kapitolu, z ktorej nepadla ani jedna otazka...mozno to bude tak za 5 bodov.. ale.. v podstate bolo jedno za kolko bodov.. zo seminarky mi dala plny pocet, takze pred skuskou som mala 64 bodov z predmetu, to znamena, ze E zarucene.. ak nahodou par bodov bude, tak aspon na D by som to mohla dat.. trosku sa hanbim, ze seminarky a pisomne prace mi idu lepsie nez nabiflovanie a odpovedanie na otazky.. alebo je za tym moja lenivost? 😲 ... neviem, akurat mam teraz obavy z utorkovych skusok, ekonomie a prava.. ale moj priatel povedal, ze ked je to taky sialeny predmet (ta ekonomia v anglictine) tak nech je kludne aj ze E s odretymi usami, hlavne ze bude...idem sa ucit na dalsie dve...
Drzim palce vsetkym, ktorych skusky cakaju zajtra...

sisa.b
8. jan 2010

grettka, tak gratulujem k urobenej skuske 🙂
ja mam zas stale problem s tym referatom ☹ hadam ho za tyzden napisem

dadulaa
8. jan 2010

ahojte, tak ja mám dnes tiež jednu skúšku za B a už len jedna - matika a mám semester ukončený 😉 😵
Gratulujem tým, ktorí dnes spravili skúšku a držím palce ostatným na zajtra... 🙂

juliagregor, aj ja poprosím tie funkcie 😉

sisa.b
8. jan 2010

julia, dakujem 🙂

dadula, gratulujem 🙂

juliagregor
8. jan 2010

dadulaa ale musíš mi poslať do IP tvoj mail 😉

dadulaa
8. jan 2010

julia, poslaný 😉

juliagregor
8. jan 2010

máš to doma 😉

tatolu
8. jan 2010

Dadulaa gratulujem 😉 😵

Gretka, to je fajn, že tak vysoko hodnotia práce. 😉