Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

lasenka
4. jún 2007

bzuco
dokonale ta chaaaaaaaaaaaaapem 😀 aj mna treba nakopnut, ale vecer si treba uz oddychnut, nie? tak oddychujme 😉

bzuco
4. jún 2007

lasenka!!!! 😠 😠 😠
ale ja som oddychovala doteraz 😝

lasenka
4. jún 2007

baby
skola mi berie vsetky volne chvile, ktore mozem venvat svojej rodine alebo vam... keby som po jej skonceni zarabala aspon 30 000, tak OK, ale makame za almuzny!!!

bzuco
4. jún 2007

lasenka nem dráždi 😀 😀 😀 😀 😀
ja na to radšej ani nemyslím

lasenka
4. jún 2007

bzucko
ale nie je tak? keby sme studovali nie kvoli papierom, ale kvoli skutocne zaplatenej robote... a ja musim navyse este aj materinske pudy potlacat ☹

bzuco
4. jún 2007

no....neviem, či učiťeľstvo bude niekedy skutočne zaplatené tak, akoby sa patrilo
mali by sme ísť do štrajku ako lekári, lenže to by sme sa najprv museli všetci zjednotiť, nie pár kusov, to nemá význam

lasenka
4. jún 2007

hmmm 😠 a ked si predstavim ten karierny rast ucitela, tak bleeeeeee

bzuco
4. jún 2007

čo som to napísala!!!!!!už som fakt prepracovaná a preštudovaná 😒

lasenka
4. jún 2007

bzuco
dobre si to napisala, ale co myslis?

bzuco
4. jún 2007

no to teda, kolegyňa čo má x rokov praxe a je tesne pred dôchodkom má len o pár korún vyšší plat ako začínajúca učiteľka 😠 😠 to kde sme 😠 😠

lasenka
4. jún 2007

ano, presne tak... kamarat dal vypoved zo skoly, je anglictinar a bude pracovat na zivnost - doucko... hej, zohnala si vtedy niekoho?

bzuco
4. jún 2007

nie, nik sa neozval, ale už nebudem zháňať, teraz sa nebudem s nikým stresovať

lasenka
4. jún 2007

nie, tak teraz uz urcite nie... ako dlho planujes ostat na MD? ako to prijala tvoja sefka, ze si tehu?

bzuco
4. jún 2007

chcela by som 2 roky
šéfka? no zaskočilo ju to, aj trošku naštvalo, ale je mi to jedno
už sa s tým zmierila, čo mohla robiť?

lasenka
4. jún 2007

ved hej... si mladucka, musi s tym pocitat... moja uz vie, ze po skonceni skoly sa chystam na MD, je na to pripravena 😉

alysea
5. jún 2007

Ahojte, tak ako sa vám darí? Ja som sa včera začala učiť, je to otras, mňa zo štátnic asi rovno na psychiatriu odvezú. Zajtra idem na poslednú predštátnicovú konzultáciu, konzultant chce vidieť moju prezentáciu, Peťko je chorý a ja neviem čo skôr od radosti so sebou. Už som musela vypnúť na chvíľu, lebo sa brčkaviem, dúfam, že vy ste na tom lepšie. papa

ivanka592
5. jún 2007

alysea su statnice vazne take tazke?

lasenka
5. jún 2007

aly
najhorsie je zacat sa ucit, ked sa do toho dostanes, pojde to lahsie, ver mi... budem ti velmi drzat palceky, a kedy to vlastne mas? 😉

ivanka
su este horsie!!! 😖

verulka
6. jún 2007

alysea- drzime paste...nmeboj zvladnes to ( iked nevravim z osobnej skusenosti)
ivanka- myslim, ze je to dost peklicko, ale zase ta ulava potm musi byt este lepsia 😀

alysea
6. jún 2007

Ahojte kočky, ďakujem ze podporu. Ivanka, vieš možno by to nebolo až také zlé, ale mala som dva roky prerušené štúdium a značne sa za to obdobie pomenili učebné osnovy, keby to bolo také, že sa učím znova to, čo som sa už učila, nevidím v tom problém, keď vidím tému, z ktorej mám skúšku až za sebou, je to len opakovanie, ale keď vidím niečo (a je toho väčšina) prvýkrát tak ma chytajú kadejaké stavy ☹ Ste zlaté, ešte že Vás mám. Najhoršie jem že tam idem s tým, že každý čaká, že donesiem aj červený diplom, a to je to najhoršie, keď už majú odo mňa očakávania. Stretla som jednu profku a vraví, že ako sa už všetci na moju prácu tešia, tak som nevedela, či sa mám smiať či plakať 😖 zatiaľ papa a nech aj Vám ide učenie, ak Vás čakajú skúšky 😉

alysea
6. jún 2007

Jaj lasenka, som zabudla, štátnice mám 15.6. o 9.00.pa

verulka
6. jún 2007

alysea, na ostatnych sa vy..., i ked asi vedia preco maju tie ocakavania 😉 ale neboj vsetci preziju ak cerv. nebude 😉 tak ti budeme silno drzat palce 🙂

lasenka
6. jún 2007

aly
presne tak, budeme ti drzat palce, len sa potom ozvi, aby sme zablahozelali 😉

verulka
ahoj 😉 uz mas rocnik ukonceny? my koncime buduci rok, nie? ja mam 2 skusky tuto sobotu, a som tretiacka 😉 teda duuuufam...

aktak
6. jún 2007

verulka tesilo ma 😉 ako ste prisli domov? lebo my sme sa ledva stihli skryt, napapat sa a pomaly sme isli domov, zla nalada je zla nalada, adamko sa par krat zlakol tych vykrikov a bolo 😎

verulka
6. jún 2007

Ja este furt nemam odovzdanu tu pracu, ale nab. tyzden som si dala dead line. Krpec je zase chory a zabavit ho vycerpa aj kona 😉
Aktak, aj mna velmi tesilo a aj mrzelo, ze som musela tak rychlo zduchnut...sli sme vtom najvacsom lejaku, dosli sme mokri ako mysi ale s krasnym zazitkom- Radka to velmi bavilo jazdit na biku ako jedini siroko daleko v brutlanom lejaku 😀
lasenka, no takto o ork budeme stresovat spolu 😎

lasenka
6. jún 2007

verulka
presne tak, ale drzat pri optimizme nas bude mimco, nie? 😉 😀

verulka
6. jún 2007

jaska 😀

lasenka
13. jún 2007

bzuco
tak ako? myslim na teba stale 😉

bzuco
13. jún 2007

ahoj
2 dobre a jedna zle 😒 😢 , ale kašlem na to, pôjdem nabudúce, aj tak som to šla len vyskúšať

lasenka
13. jún 2007

ako jedna zle? vies to na isto?
k tym dvom ti samozrejme blahozelam 😉