Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janka46
30. júl 2009

Majjat vitaj medzi nami a neboj sa ono sa da vzdy dohodnut s profakmi a väcsinou davaju na seba aj kontakt ak ti fakt nevyhovuje ani jeden termin!

wladka
30. júl 2009

aj ja sa pridam.. teraz v juni som si uspesne urobila rigorozne skusky (PaedDr.), a o dva dni na tom som mala prijimacky na doktorat, a vzali ma PF UKF 😉 .. tak sa vytesujem 😀 .. ja som vecny student, bez prestavky studujem, okrem polroka od porodu som mala pauzu.. chlapa nemam, tak aspon to studium 😀 ..

a ostatnym drzim palce, 😉

majjat, individualny plan pri externom netreba 😉 .. je to dost odlahncene co sa tyka ucasti predmetov, ako pise maruschka, naozaj netreba.. 😉 .. co sa tyka prednasok, ja myslim, ze ti vyjdu v ustredi, ked povies, ze si na materskej s dietatom, a budes ich kontaktovat ohladne literatury, potrebnej na skusky atd.. maj kontakty na spoluziakov, aby ti niektori mohli aj poznamky poslat.. skusky zacnu december, januar..to mas uz potom v pohode.. 😉 ,.drzim palce, a zelam hladky porod

tatolu
31. júl 2009

Ahojte nové študentky.
Už sa tešíte do školy? Máme ešte niečo vyše mesiaca 😉

maruschka
31. júl 2009

tatolu, dváááááááá...mesiace 😎 😎 😎

majjat
31. júl 2009

janka46..dakujem za privitanie

wladka..blahozelam k uspesnemu ukonceniu

inak som pozerala na stranke skoly odporucanu literaturu k predmetom, ale nie je to tam ani predmety.
maruschka.. ak to este nahodou mas ake knihy treba, prosim ta napis mi to do IP..

maruschka
31. júl 2009

majjat...každý profesor má odporúčanú literatúru na svoj predmet..Pred každou prednáškou dostanete Sylabus k predmetu a tam je to vypísané, alebo vás upozorní na to, že ku skúške je potrebné naučiť sa z tej alebo inej knihy, že z nej bude skúšať..Väčšinou si dávajú ako učebnice najnovšiu literatúru, takže si ešte nič nezháňaj...Môžeš si to priebežne, ale tých kníh nie je veľa, naozaj iba máličko, takže žiadny stres....Aj vám povedia, kde sa dá zohnať, alebo si ju zakúpite priamo v škole...Knihy zo školskej knižnice v BA sa dajú objednať cez študijnú referentku tvojho študijného odd, alebo osobne, knihy, ktoré sa dajú kúpiť k soc.práci a nikto ich nemá /ak je to najnovšia literatúra, alebo ju potrebuješ k ročníkovej práci/, tak si ich kupujeme cez Martinus alebo iné kníhkupectvá, ktoré majú aj odbornú literatúru...

V každom prípade ti vždy rada poradím, stačí mi napísať..Teraz nič ešte nezháňaj...Užívaj si prázdniny 😎

tatolu
31. júl 2009

marusch vážne dva 😕
Jupí

alias313
31. júl 2009

ahojte 🙂
ja mam teraz statnice (bc) od 17.8-28.8 učím sa na ne vyše mesiaca, ako sa da, ked maly buva, alebo ked sme pri nasich/svokre....boooze ale vsetko co sa naucim v ten den si uz napamatam ☹ ide ma z toho porazit. bojim sa, ze si vytiahnem take otazky do ktorych nebudem vediet ani rýpnuť...zacina ma chytat neuveritelny stres 🙄

majjat
31. júl 2009

maruschka..je to potom fajn,ze sa daju kupit.myslela som, ze s tym bude problem.. 😉

adetka
31. júl 2009

majjat... u nas na externom sa da tiez dohodnut... niektori pedagogovia vyzaduju minimalne ucast na cviceni v rozhlasovom a televiznom studiu... ini aspon na jednom seminari... ale vacsinou je to iba o uceni sa a skuskach...

wladka... vitaaaaj... 🙂 ... a blahozelam k uspesnej rigorozke... takze dalsia doktorandka 😉 ... ja v septembri nastupujem do druheho rocnika... snad... dufam... 😅

maruska22
31. júl 2009

Ahojte maminy...sa ku vam pridavam...17. 8. mam bakalarske statnice...takze alias313 sme na tom uplne rovnako, aj ja mam takeho stvormesacneho drobca, a cez den sa pri nom vela nenaucim...len vecer ked zaspi...ja este nestresujem, aj ked tie mam toho neurekom(keby ste momentalne videli nasu obyvacku...vsade samy papier 😀 )No ten posledny tyzden to bude o zivot, uz sa vidim ako panikarim 😢 alias a co studujes?

alias313
31. júl 2009

maruska22 ahoj studujem slovensky jazyk a literatúru..joj my ideme na buduci tyzden na tyzden na dovolenku. aspon trosku oddychnut, lebo manzel si len tak mohol zobrat dovolenku a tak bude viac s malym a ja este nieco natlacim do hlavy, ale je to bieda ja sa tiez po veceroch ucim-ale okolo polnoci vacsinou odpadnem 😀 a ty co studujes?

maruska22
31. júl 2009

alias jeej ja studujem to iste, len v Trnave na UCM 😀 takze sa velmi dobre chapeme ...ja som sa dnes ucila barokovu lit., a vcera som sa ucila renesanciu, takze sa mi to vsetko uplne poplietlo...teraz som si vytiahla fonetiku, idem si to aspon predbezne pozriet, lebo z toho uz ozaj nic neviem
😒 a ty sa co momentalne snazis dostat do hlavy?

janka46
1. aug 2009

Ahojte nove studentky 😉 vidim,ze nam pribudla dalsia Maruschka 😉 22

maruska22
1. aug 2009

janka dakujem za privitanie🙂)

tatolu
1. aug 2009

Maruska nechcem Ťa strašiť, ale teraz sa Ti dá učiť lepšie ako o pár mesiacov 😀
Ale neboj, zvládneš.
Dúfam teda, že ideš ďalej 😉

maruska22
2. aug 2009

tatolu tak to si ma potesila 😀 no ja byvam so svokrou, tak ked je najhorsie zanesiem maleho k nej a ucim sa 😎

wladka
3. aug 2009

adet, vdaka.. a nedufaj, urcite tam budes.. boze, to ale leti.. 🤐

jaj, vidim, ze niektore cakaju statnice..drzim pasteky.. 😉

jalao
5. aug 2009

Ahojte zienky, mamicky, od septembra nastupujem do prveho rocnika VS, najde sa tu nejaka mamina, co ide tiez do Dubnice na manazment? Citim obavy, ako to pojde popri tej mojej pocetnej rodinke...ozvite sa nejaka 😉

tatolu
5. aug 2009

Jalao, nebaj boja.
Len smelo do toho 😉

sidus
5. aug 2009

Ahojte,
môžem občas nakuknúť?
Jalao aj ja nastupujem od septembra na ekonomiku a manažment, len do Žiliny. A tiež mám obavy a veeeľké, ako to zvládnem 😝

janka46
5. aug 2009

Jalao,Sidus ste tu vítanééééé 😉 😉 😉

jalao
6. aug 2009

ahoj dievcata, ste tu? ja mozem "modrokonikovat" len tu v robotke, doma uz to nejde, tak snad sa nebudeme obchadzat... Janka46, diky za privitanie, dobre padlo! Aj vy teda studujete, alebo ste pri deturencoch studovali na nejakej tej skole?

sidus
6. aug 2009

Ahojte, vďaka za privítanie. 🙂
Dnes máme zápis do školy, tak už sa teším 😀

jalao
6. aug 2009

ahoj Sidus, tak to mate nejako zavcasu, ci nie? ja pojdem az zaciatkom septembra...Mimochodom, ked som pozrela tvoj okres, tak sa mi vybavila super akcia pred tyzdnom - v Oscadnici, mali sme tam predlzeny vikend!!!! 😅

jalao
6. aug 2009

Sidus, ale to budes chodit externe, ci?

tatolu
6. aug 2009

Sidus, akosi skoro nie?
Ja mám zápis až 7.sept.

Jalao - kuk 😉

jalao
6. aug 2009

Tatolu, ty sa mordujes s akou skolou?

sidus
6. aug 2009

Hej, externe 😉
Neviem, prečo je ten zápis tak skoro, ale nevadí. Prednášky začínajú 2. septembra.

Jalao, budete mať aj matiku? Ja som z nej totálny pako 😠
Z Očšadnice pochádza moja mama a mám tam polovicu rodiny 😀

tatolu
6. aug 2009

Lesníckou - odbor aplikovananá zoológia a poľovníctvo a teraz chcem aj pedagogické minimum popri tom. No vieš, ženy na materskej nemajú čo robiť 😀