Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

papty
6. nov 2009

sasiki B je super, gratulujem. 😉 Ja sa po večeroch trápim s tou seminárkou, už sa mi nechcééé. ☹

jalao
6. nov 2009

sasiki, uprimne gratulujem..... 🙂 🙂 🙂 🙂

tatolu
7. nov 2009

Sasiki, gratulujem 😉
Tiež sa mi stane, že si zle prečítam, potom si poviem, nabudúce budem popzornejšia a príde deň skúšky a znovu sacmi oči od strachu rozbehnú rýchlejšie ako myseľ 😀
Hlevn, že si urobila a máš ďalšiu z krku 😉

sasiki
7. nov 2009

baby ďakujem 🙂 aj diktát už mám za sebou, tesne, ale mám...... 😀
papty, aj ja idem riešiť seminárku, hreje ma pocit, že nie som v tom sama 😀 😝

tatolu
7. nov 2009

ja som sa dozvedela, že do konca tohto mesiaca mám zaslať žiadosť na dipomovku. No hádam by sa patrilo zbehnúť za konzultantom a zistiť, akú tému má pre mňa prichystanú 😉 😀

papty
8. nov 2009

tatolu, ty si tušim flegmatik ako ja 😀

tatolu
8. nov 2009

Ja mám šťastie, že pokračujem v štúdiu na tej istej škole, takže sa s konzultantom už poznáme 😉 Horšie sú na tom tí, ktorí prišli z iných škôl, nepoznajú učiteľov a ktorí sú prístupní, sú už obsadení... 😔

tatolu
8. nov 2009

Sasiky, gratulujem aj k s napísanému diktátu 😉

mamina007
8. nov 2009

sasiki, aj ja gratulujem ... 😉

janka46, ako si dopadla na skúške ? ja budem zajtra vedieť ...

inak ja mám do bud. víkendu odovzdať obsah a napísanú 1. kapitolu ... 😖 oj oj ... bolo mi toto treba ? 😀 😝

tatolu
8. nov 2009

Mamina neboj, pôjde to 😉

jalao
9. nov 2009

no co studentky, tu je este predlzeny vikendik? 😉 😉 Ja som sa pustila cez vikend do seminarky, ale potrebovala by som nejaku inspiraciu 😉 😉

tatolu
9. nov 2009

Jalao - Čo sa mi chce? Robiť seminárku. Čo sa mi robiť seminárku? CHCE. Čo seminárku? Robiť chcem 😵

sasiki
9. nov 2009

tatolu tak to je teda dobré!!!! ja som si z teba zobrala príklad a straaaaašne ma zaujímala sociológia, keď som sa ju začínala učiť 😀

grettka
9. nov 2009

vy ste dobre.. ja tlacim do hlavy zlozenie mozgu, nejako mi to nejde... musim stihat do piatku 100 stran textu natlacit do hlavy.. 😝 a k tomu napisat jednu pracu z ekonomie-referat.. no do toho sa mi chce este menej... nemam inspiraciu.. to ma musi "kopnut" múza a potom to ide do hodiny... ale teraz... pomaly zaspavam nad tym a to ten mozog ani nie je tak nezazivny.... 😀

sasiki
9. nov 2009

mozog som sa učila tiež 😝 bol to otras, ale lepšie ako matika 🙄

petrahy
10. nov 2009

ahojte vy ste nejake dobre je tu aj niekdo kdo skusku niekedy nespravil? vsak si pripadám strasne dnes idem na skusku a bojim sa ze to nezvladnem ako vas tu citam ste dobre ja mam sice jednu skusku uz uspesne za sebou ale bojim sa kazdej v podstate mam skoro kazdy tyzden jednu do Vianoc

sasiki
10. nov 2009

petrahy, ja som diktát spravila na druhý raz............matiku asi pôjdem tiež na nejeden termín 😝 takže klídek 😉

petrahy
10. nov 2009

dakujem za útechu ja som prváčka externistka a dost vazne to berem a nemam chut na dalsie opravné skúšky som rada že pri troch deťoch sa aspoň čo to naučím a bojím sa že ma to zruinuje ak to nespravím na prvý krát idem sa ešte do toho kuknúť skúšku mám až večer o 17.00 hod

jalao
10. nov 2009

Ahojte dievcata, no Petrahy - v tomto sme na tom rovnako - prvacky, externistky, do vianoc kazdy vikend nejaka skuska a aj pocet detvakov ako Tatolu aj ja... 😉 😉 😉
Tatolu....genialna teoria...vzdy ma niecim prekvapis 😀 😀 a vcera som si z teba vzala priklad a postahovala som si kopec materialov na seminarku...ale povedz, ty si uz ostrielana studentka, to asi nie je velmi vhodne, mat 80% texu nastahovaneho z www stranok, co? Isto, aj vlastnu tvorbu som doplnalal, ale neviem tak pekne stylizovat... ☹
Gretka, Sasiki....mozog je isto tiez pikoska, ale derivacie funkcie, co sa ucim, su neopakovatelne!!! 😖 😖 😖 vy aspon viete, ze mozog je tu a na to sluzi, ale co s derivaciami, ktore do tyzdna vypustim na vecne veky z hlavy??? 😠 😠 😠

grettka
10. nov 2009

jalao ahoj, noo ja mam tiez "matiku" v ekonomii same vzorce a podobne 😝 Co sa tyka prac, tak nam povedali, ze nemame mat stahovane z internetu, ale mame pouzivat knihy a publikacie, ktore sme dostali na kluci... a v pracach mame pisat svoj nazor, aj z toho dovodu, ze na internet do niekto dal uz z niecoho spracovane, a potom je to ako "výcuc z výcucu" .... a ze ak sa pride na to, ze je to postahovane a podobne, tak pojdeme pred disciplinarnu komisiu a hrozi vylucenie zo studia... (skola ma program na zistovanie podobnosti prac)...
Tak dufam,ze som ta nevystrasila. nie vsade to beru takto prisne 😀

papty
10. nov 2009

Babule vidim, ze aj vy sa moríte so seminárkami. jalao, ja som si tiez na nete pokukala, ale nebudemto asi davat do mojej práce, mozno len nejake fakty co sa mi hodia. Tiez nam hovorili, ze to zistia, ze to je stiahnute atd. Ja uz mam fakty z literatury ako tak spracovane,ale maju tam byt aj vlastne myslienky, hahaha a tu sa zacinam moj problem 😀. Poradte, co uz mate nejake skusenosti, ako to ma asi vyzerat? Napr. som pisala z lit. ako vnimal spravodlivost Platon...a na to mam napisat vlastny nazor? 😕 😕 Dakujem za vsetky cenne rady 😉
A este baby co sa ucite matiku, to mate moj obdiv, matika je pre mna ako keby niekto na mna hovoril
cinsky 😀

jalao
10. nov 2009

papty....na mna japonsky ☹ ☹ ☹
Gretka, nie nevystrasila si ma, ja som si to aj myslela, preto som sa na to tu spytala, sice nas takto prednasajuci nevaroval ani nehrozil vyhadzovom, praveze mozeme pouzit aj zdroje z internetu a tiez zo 3 knihy, tak povedal... Takze este ma caka kopec stylizovania a upravovania, ale asponze mam uz kostru a predstavu o tom, ako to bude vyzerat. Robime akoze sociologicky prieskum na volnu temu 😉 😉 😉 ...o Platonovi neviem poradit nic.. 😎 😎

tatolu
10. nov 2009

No ja som bakalárku skoro celú stiahla z INT 😉
Do literatúry som vždy uviedla, odkiať som ktorú info stiahla 😉
Aj v akomsi manuáli od študijnej bolo uvedené, že ako napísať stránku z int.medzi použitú literatúru, tak som to využila. Informáciu o tom, že som veľa stiahla som napísala aj do úvodu práce...

No jednotlivé práce na konkrétne predmety som používala literatúru, z ktorej sme sa mali pripraviť na skúšky 😉. Vždy som to uviedla na poslednú stranu - tak ako sú písané skriptá: "Použitá literatúra"

jalao
10. nov 2009

Tatolu ahoj...ano, ved ja tam tie stranky aj uvediem do pouz. literatury, to je normalne dovolene... 😉 😉

papty
10. nov 2009

Jasne aj my mozeme pouzit nieco z netu, je to len potrebne uviesti do pouz. literatury ako ste pisali vy. Len, ze to nema byt cele opisane. A ked ste vy baby pisali tie seminarky kolko % tvorili fakty z lit. a kolko % Vas nazor?

tatolu
10. nov 2009

Ja som si najprv posťahovala veľa, a potom som polovicu nepoužila 😔 , takže bolo to asi 50% lit. a 50% int.

jalao
10. nov 2009

u mna to predbezne vyzera tak 80 ku 20 ☹ ☹ ☹ Ale este na tom riadne zapracujem, nech sa ta dvacka zlepsuje... 😉 😉 😉 . Hovoria vam vzdy aj na kolko stran to mate robit? Lebo ja nastastie len na 10...len 🙄

janka46
10. nov 2009

Ahojte študenky,som tu len na skok...skolil ma nejaky virus a uz 4 den som vyradena v posteli s teplotami a to ma zajtra čaka jedna z najhorších skusok....tak by som vsetko dala aspon za E-cko a mat to z krku 😖 no ale este uvidim ako mi do zajtra bude,ci tam teda vobec pojdem!Maruschka potom ti dam vediet....cakaju ma Metody 😝 😝 😝

Mamina ,dakujem skusku som 5.11 spravila.....no zajtra to bude zaujimave 😕

jalao
10. nov 2009

Janka, drzime ti palce!! Jednoznacne Murphyho zakony funguju 😎 😎 😎
A nadopuj sa radsej Paralenmi a skus ist.... Drz sa!!

tatolu
10. nov 2009

Jani ku skúške gratulujem 😵

Takže už viem rozvrh na to doplnkové štúdium. Začíname tento víkend, budúcipokračujeme a potom jedna sobota. Tie ďalšie dni ma zatiaľ nezaujímajú 😉