Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

alika54
16. nov 2009

no ja mam tri predmety z ktorych mam uz aj termin skusky a nechce sa mi ucit strasneee 😝 😅

tatolu
16. nov 2009

U nás začína skúškové posledný dec.týždeň a aj to sú predtermíny. Nikto z vyučujúcich ešte ale žiadne neuviedol...

alika54
16. nov 2009

takze je mozne ze cez sviatky budes drvit co? alebo az od januara,,,,

tatolu
16. nov 2009

záleží na tom, kedy hodia termíny a kedy sa prihlásim. No cez sviatky budem asi aj tak sama doma a aj na Silvestra, tak možno sa z nudy budem učiť 😀. Ak sa teda aj TV neumúdri 😀

alika54
16. nov 2009

si zlata,,,ze z nudy sa ucit 😀 ,,,taka sa mne nestala ale mohla by 😉

tatolu
16. nov 2009

no však, keď ich všetky dám spať a budem hore čakať na polnoc 😀

jalao
16. nov 2009

Achojte...studentky...zanedbávam vás, ale nedá sa mi....dnes mi prišlo potvrdenie o úspešnom zápočte na Informatiku...I am happy!!!
Tatolka, moja tútorka...ja sa učím, ked vládzem...napr. teraz fakt nevládzem...takže idem radšej búvať...
Čo sa týka strechy, to sme mali vlani, majstri to stihli v oktobri, takže ok... 😀 😀 😀

jalao
17. nov 2009

No baby, tu nikto na štúdium radšej ani nemyslí.... 😀 😀 😀 Ja som sa dnes stretla so spolužiačkami na MAT a prechádzali sme veci na skúšku.. ☹ ☹ ☹ sme fakt DOBRE... 😀 😀 😀 Ešte tak 15 stretnutí a budem vidiet pokrok... 😝 😝 😝

tatolu
17. nov 2009

Jalao, si dobrá 😉 Neboj niečo sa na Teba nalepí aj MAT 😔

papty
17. nov 2009

Baby ja mam v piatok odovzdat esej na temu pravo alebo pravny stat a este nemam napisanu ani ciarku 😎
Tak mala by som zacat asi, ci nie? 😀

grettka
17. nov 2009

ahojte, ja som v piatok odovzdala dva referáty, teraz pracujem na tretom, len som si sem odskocila, no a v piatok som som zrejme nenapisala test zo psychologie.. nastastie len priebezny.. mala som oknooo jak svet.. vcera vecer som citala jednu kapitolu z dejin psychologie, este ich musim prestudovat naucit asi 10, a este musim napisat dve velke seminarky, odovzdavam do 2 tyzdnov... na jednu musim urobit preklad 20 stran z anglictiny, pomaha mi moj priatel a chudak isiel z toh do kolien, on vie anglicky, ale povedal, ze je to text pre prekladatela.. 😝 tak dufam, ze aspon ten referat z ekonomie urobim a odovzdam tento tyzden....

tatolu
17. nov 2009

papty asi aj 😉 😝

greti, si dobrá a taký priateľ tiež 😉

jalao
17. nov 2009

papty, gretka...tak vidim, že nebojujem sama.. 😉 😉 Ja sa musim tiež terazky vrhnúť na psycho, budúci piatok mame skúšku a tak sa mi nechce, že až no...aj okná som umyla, aj som žehlila, všetko možné ma napadlo, len nech nezostanem bez činnosti s myšlienou, že sa už MUSIM začať učiť. Ale decká pred hodinkou konečne zaľahli, tak idem na to...Tak všetkým dobrú noc 😉 😉
A zase sa čoskoro hláste!! 😀 😀

petrahy
18. nov 2009

ahojte ja mam zajtra skusku a moc toho neviem 😝 som doma s malým a to sa asi moc nenaučím a my sme zase robili základy v pondelok takže učenie išlo bokom 🤐
idem skusiť sa ešte dačo naučiť nech nevyletím 😀

janka46
18. nov 2009

Petrahy tak to sme zajtra dve co sa budeme skuskovat 😒 tiež mam doma malu choru,takže sa k tomu dostanem az vecer a to tomu fakt už moc nedam 😖 no a cakaju ma same zakony, dohovory, politika.... 😝 😒 takže to sa obkecat moc neda 🤐

jalao
18. nov 2009

petrahy, janka, to som rada, že nie som sama na tom tak biedne s učením 😉 😉 Potom nám povedzte, ako ste dopadli a či sa to dá zvládnuť aj za pár dní , resp. večerov sa kolko toko pripraviť...

petrahy
18. nov 2009

záleží čo bude chcieť skúšajúca na prvú skúšku mi stačil týždeň a to som mala celý týždeň prednášky a učila sa po večeroch, druhá skúška učila som sa tri týždne plus vypracovanie práce a teraz som sa skoro neučila len som si prečítala čo nám kázali 330 strán niečo sa dá obkecať 😵 ale niečo sa musím aj naučiť 🙄 a aj tak dalšiu skúšku mám v utorok a ešte som sa na ňu vobec neučila takže uvidím ako dopadnem aj na nej 😝 😀

jalao
18. nov 2009

Petrahy, ty chodíš na denné štúdium?? To potom super zvládaš, a aj s deturencami... 😉 😉

petrahy
18. nov 2009

nie externe to sme mali prvu prednasku a hned nam dala termin o tyzden 😀

petrahy
18. nov 2009

baby to tak vsetky poctivo študujete? 😕 ja sa učím, ale s detmi na zajtra 😉

dadulaa
18. nov 2009

ahojte, tak ja mám prvú skúšku zo psychológie tento piatok, ďalšiu v nedeľu, potom budúci piatok.. 😨 sa nám roztrhlo vrece s tými skúškami 🙄 tiež som mala doteraz malého doma, čo bol chorý, tak teraz musím po večeroch dobiehať..snáď sa na mňa niečo nalepí 😉 babule, len bojujte 🙂 😉
Inak aj nám dala jednu skúšku už o týždeň od prednášky, myslíte, že sa to môže tak skoro?

petrahy
18. nov 2009

na stránkach školy sme mali písané že termín skúšky má byť zverejnený 30 dní pred skúškou 😲 ale toto boli predtermíny takže možno vtedy je to inak
dadulaa držím palce na skúškach 😉

dadulaa
18. nov 2009

petrahy díky, aj ja ti budem držať palce na zajtra 🙂 aspoň už budeš mať ďalšiu skúšku za sebou 😉

papty
18. nov 2009

petrahy, janka46 aj dadulaa drzim palce na skuskach 😉. Ja idem okupat maleho, ulozit a dokoncit tiez esej. Jaaaj nechce sami 🙄

tatolu
18. nov 2009

Dadulka tak ja dúfam, že dajú skúšku do týždňa od prednášky, hlavne na tom doplnkovm štúdiu. Potom by som sa asi zbláznila.
Aj tak sa skôr nezačnem učiť, iba týždeň predtým 😀

jalao
18. nov 2009

baby, ja tiež bojujem a išla som sa rozptýliť sem na konika 😉 😉 Už mám preplnenú kapacitu asi, dalšie informácie si nie a nie zapamatať... 😒 😒
Skúšky mám budúci týžden a to hned 2, na niečo dobre, že ich budem mať z krku, ale už sa mi obe skriptá pletú jedno s druhým!! 😅 😅

alika54
19. nov 2009

ahojky,,,,dnes sa konecne idem zacat ucit 😝 ,,,,ale jedno pozitivum mam-uz mam hotovu seminarku- aspon nieco 😅 ked mne sa tak strasne nic nechce 😲

sasiki
19. nov 2009

ahojte, tak vám držím palce pri skúškach, potom môžte aj vy mne 😀 😀 😀 no nejako to zvládneme 🙂

jalao
19. nov 2009

ahoj Sasi, aka nova rozkosna fotecka, to som si tu az teraz vsimla...A spolahni sa, pomozeme ti, ja sa tiez mordujem po veceroch, ved kukni vyssie...nie si v tom sama...kedy ti zacinaju skusky? 😉 😉 😉

dadulaa
19. nov 2009

Jalao, len vydrž, ja mám pocit, že keď sa niečo naučím, tak na 2.deň už nič neviem.. 😒 a si dobrá, keď ti to o polnoci ešte páli, to u mňa nehrozí 😵 🙂
Budem držať palce všetkým študentkám, ktorých čakajú skúšky 😉