Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

juliagregor
13. jan 2010

ahojte študentky
csina gratulujem k bábätku, neboj zvládneš 🙂

spolužiačka prišla na skúšku s bábätkom, položila na lavicu a písala, profesor skoro odpadol 😀

zajtra mám poslednú skúšku v tomto semestri, mám asi 200 strán neprečítaných tak idem nato 😎

gratulujem ku skúškam a držím pästičky k dalším skúškam 🙂

maruschka
13. jan 2010

sisa, to je super, že ťa profka doučuje. Pred človekom, ktorého ako-tak poznáme mávame menšiu trému, ako pred úplne cudzím profesorom.. 😉 😉 😉

manžel uspal baby, tak sa ide dopisovať seminárka..Huráá, ešte dve strany a idem spať,,,tak o 1,00 😀

grettka
13. jan 2010

ahojte....maruschka, s tym compom, no to je snad zakon schvalnosti... kamoske sa to stalo vlani, ale dali jej dokopy aspon cast stratenych udajov... dufam, ze aj u teba sa to podari... ja si paranoidne vsetky prace zo skoly ukladam na kluc...
sisa, ta trema prejde, neboj, myslim, ze to je normalne...

inak som dnes neskutocne happy.. pravo za E (JUDr. bol velmi laskavy)... a zaklady psychologie za C.. a ked uz som pol dna behala po zapisoch a odovzdala seminarku (ktoru som dopisala o jednej v noci), buducu stredu mam dve skusky a v piatok jednu... tak som si dnes naordinovala oddychovy vecer a moj drahy ma dnes pozval do kina...

joo a dalsia spoluziacka bude mat babo 🙂 sme skonstatovali ze ci to nebude nakazlive... 😀

juliagregor
13. jan 2010

maruschka mne takto zhasol PC po vianociach
tiež mi dali jeden program a veľa vecí mi zachránili, diplomovku nie, lebo bola písaná v šablóne, ale fotky a materiály v doc. sa podarilo zachrániť
vymazalo mi 42000 súborov
neboj určite niečo spravia 🙂

sisa.b
13. jan 2010

maruschka, praveze som mala taku velku tremu preto, ze ma caka skuska s nou 😝 ved ma na nu ani nepusti, ked som sa dnes tak "predviedla" 😅 🤐 😝

idem aj ja dopisat ten referat, nech mam aspon s niecim pokoj

sisa.b
13. jan 2010

grettka, gratulujem 🙂

maruschka
14. jan 2010

dopísané..ešte použitú literatúru a titulku..Bojím sa však, či som si vybrala správnu tému (povedal, že si môžeme vybrať akú chceme), či to bude to, čo tam chcel mať..Máme to odovzdať do piatka, tak si to dnes skompletizujem a poprosím spolužiačku, či by mi nedala k nahliadnutiu jej seminárku,nech mám ľahšie na duši, či to mám správne alebo nie 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Inak sa na monitor pozerám už totálne zboku. Oči sa mi skrížili od únavy a nedá sa mi pozerať sa normálne priamo pred seba..Fakt pozoruhodné..Idem do postele, lebo vyzerám ako taká ohava z hororu - kruhy pod očami také, že to vyzerá ako okuliare Bridget Bardotovej - tie obrovské plasťáky.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak dobrú noc..

sisa.b
14. jan 2010

ty sa mas, ja som este nezacala. odpadla som do postele, akurat si stale moje namjladsie behalo po mlieko a potom robilo tatickovi radost, tak som nic nenaspala, ani nic nenapisala 😝

sisa.b
14. jan 2010

do kelu, to dieta stale nespi ☹ za hodinu a pol sa mi pri nej podarili vypocitat az 3 priklady 😠 zajtra bude mat makovu veceru 😀

sisa.b
14. jan 2010

uz ma tu z nej vystrie 😠 😠 😢

alika54
14. jan 2010

bre ranko nocne sovicky 🙂 ,,,,ja som v neskorych vecernych hodinach k.o. a neschopna nic naucit,,,,ja radsej rano skor vstanem a ucim sa takze dnes som od 4.30 hore a snazim sa do hlavy aspon nieco dostat 😝 ,,,drzkam vsetkym palce 😉

jalao
14. jan 2010

Ahojte sovy 😀 😀 Aj ja som vas v noci,sledovala,ze som nebojovla sama... do jednej som sedela nad seminarkou, ale uz ju mam, dnes len vytlacit, predierkovat a hotovka, konecne 😠 Vcera som bola vecer na Radosincov, tak som si dopriala aj trochu kultury, lebo ved posledne tyzdne som len v robote, doma sa ucim a najnutnejsie veci okolo deti...Uz sa tesim, ked po skuskovom nabehnem na normalny rezim...
Gretka, gratulujem ku krasnym pismenam, Marush, ja mam uz tiez kruhy na xichte, ako permanentny make-up 🙄 🙄 🙄
Ali diky, ved aj my tebe... 😉

janka46
14. jan 2010

Ahojte,ja fakt nechapen,ako potom fungujete po takomto ponocovaní 😕 😝 mne stacia nocne,a som aj cely deruhy den nepouzitelna a podrazdena,ja proste spanok potrebujem 😔

Maruschka,ja sa chystam tu pracu dnes skompletizovat,tiez mame termin do 15.....myslis,ze to bude vsetko citat,ved mu tam toho musi prist na stovky...co viem aj z inej skupina dal pisat na Verjnu spravu 😕 tiez netusim ci som si dobry sektor vybrala a ci to bude podla jeho prestav 😖 😖
Som pocula,ze aj na skuske je horor 😠 😠 tak sa mi do toho nechce 😝 😝 😝 😝

Inak s PC,tiez potvrdim,nam takto skapal v lete po jednej búrke,nastastie fotky si davam priebezne vyvolavat,aspon vycuc,ale mangel tam mal kopu robotky a hlavne materialov pre zakaznikov....tiez to bolo na prerevane noci,ale nakoniec sa podarilo nieco zachranit 😉

janka46
14. jan 2010

Inak Csina vitaj medzi nami 😉

Ozaj co je s Majkou 😕 😕

sisa.b
14. jan 2010

ahojte, ja hlasim, ze som zas nevyspata, len dve hodky, co je o nicom 😔 zobudil ma stary krikom a teraz realitka po 5tich minutach spanku 😢 referat este nemam hotovy, seminarku z matiky som ani nezacala 😢

maruschka
14. jan 2010

janka, ja som si to ráno po sebe prečítala a idem tam pár veci poprerábať...Naše decká to posielali v priebehu januára-hneď po sviatkoch a teda mali zážitky..Polovici vrátil prácu s tým, že nemajú Meno, Priezvisko, Skupinu v popise súboru a názov mailu téma práce...Takže vracal kvôli takýmto hlúpostiam..Potom vynadal za to, že to posielajú večer, neoslovili ho jeho titulom ale pán profesor..atď...Ja to odovzdám zajtra ráno-čakám na manžela, kedy to napíše on..Hlavne, čo si musíš dávať obrovský pozor je presná úprava podľa Katuščáka-aj kvôli tomu vracal...

Na skúške je blázon...Že diktuje testové otázky a ty už len píšeš odpovede.Samozrejme odpovede sú absolútne podobné-napríklad dá poučku a ktorá z nich je správna..A odlišné sú iba dajme tomu jedným slovom..že takéto hrozné chytáky si vymyslel na decká. Musíš mať nadrvenú celú knihu od a po z... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

sisa.b
14. jan 2010

maruschka, ked ta tu mam, mozem sa ta nieco opytat? ako nadpis davam autora s nazvom diela, kedze z neho robim referat. predpokladam, ze v nazve nemusim uvazdat vsetky tri autorove tituly 😝 a docitala som sa, cosi o menovych skratkach - normalne tam mozem svihnut ako nazov L. ZVEDAVY - ROZPRAVKA O TROCH HLUPAKOCH? 😕 nazov aj meno ma velkym napisane, meno bez titulov, ale skratene ho nema, tak teraz neviem, ci mu ho mozem skratit, ci mam dat plny nazov

maruschka
14. jan 2010

Myslím si, že na titulku by nemali ísť aj tituly autora..Ani v texte, keď cituješ a parafrázuješ niekoho sa nepíšu tituly, ani v použitej literatúre..Vlastne, keď sa tak na to pozerám, tak asi nikde sa nepíšu..Tituly si tuším píšeš iba ty ako autor-teda čo som mala možnosť čítať práce doktorandov a iné výskumné práce..

Ja by som napísala, tak ako píšeš L.Zvedavý, Rozprávka o troch hlupákoch /bold,14 bodové/ a pod to dala do zátvorky Seminárna práca /12 bodové, normálne/

sisa.b
14. jan 2010

😅 tak ja som to pisala som podla katuscaka - velkost pisma rovnaka ako zvysny text, akurat nazov prace tucnym pismom. tu seminarnu pracu som tam nepisala, ale dala som vsetko podla navodu na referaty a seminarne prace - nazov prace, moje meno, nazov predmetu, plne meno vyucujuceho a datum. tak to hadam nebude zle 😕

sisa.b
14. jan 2010

uz sa podarilo nieco z pocitaca zachranit?

sisa.b
14. jan 2010

maruschka, prosim, ako tam mam narvat tu listu? 😝 a tu zadnu stranku - lesklym dnu ci von? no mne to treba ako blbovi vsetko 😅

sisa.b
14. jan 2010

tak uz som to zmakla, snad to bude ok 😕

mata9
14. jan 2010

Ahojte, maminy - studentky, tak stesa rozsirili 🙂 😎 😀 - o mna, mam prave prve skuskove, zo 7 skusok uz mam 5 😀 😀 😀 , jaaaaj, uz iba dve. Ja som tu uz bola asi pred pol rokom, tak neviem, ci si na mna niekto spomenie. Mam dvojrocneho synceka, ale vidim, ze su tu aj dvoj - a trojnasobne maminy. Aj to sa da?Klobuk dolu. Marushka, ty uz koncis?Myslim vysku.

tatolu
14. jan 2010

Ahojte.
Hlásim príchod zo skúšky. V indexe žiadne písmenko, lebo si to mám zopáknuť 😠
Kolega mal omnoho menej napísané, k dvom otázkam neškrtnuté a kázal mu prísť o chvíľu. Má to za E 😠

dadulaa
14. jan 2010

Tatolu, tak to je teda nespravodlivé 😠..ale asi s tým už nič nenarobíš 😒

Mata, ja si pamätám 🙂 len pripomeň, na akú školu chodíš.

maruschka
14. jan 2010

tatolu, to neva..Známkovanie nie je vždy spravodlivé to vieme všetky..Jednoducho ľudský faktor-omylný...Ja si myslím, že tiež tento rok zažijem opravák-dokonca som o tom presvedčená.. 😀

sisa, prepáč, nebola som online...Navrch ide fólia, dolu ten papier-úplne jedno ktorou stranou, či lesklou alebo matnou a zalištuješ to..Ale vidím, že si to už zmákla...

ja mám prácu hotovú už od 15,00, už to treba len poslať, ale sa stále neviem rozhodnúť...Asi mi fakt hrabe... 😖 😖

sisa.b
14. jan 2010

taolu, tak to "potesi" takato nespravodlivost ☹

idem pisat tu matiku, mam to skrabat obojstranne, ci iba na jednu stranu? 😕

maruschka
14. jan 2010

sisa, určite len na jednu stranu..Nikdy sa nepíše obojstranne.. 😉 😉 😉

sisa.b
14. jan 2010

dakujem 🙂 aj som to tak vypocitala na tych 50 stran. este ze vas tu mam 😵

juliagregor
14. jan 2010

ahojte maminky a študentky

semester mám za sebou 😀, uložíme deti a buchneme si šampus 🙂

tatolu druhýkrát to určite spravíš 😉,
ja som raz mala konflikt s jednou profkou, ktorá zo zásady vyhadzovala ženy zo skúšky a chlapi spravili, nedala som sa a skúšal ma až dekan, dal mi B vedela som to odpredu zozadu a ona ma vyhodila 😠

držím vám všetkým pästičky aby ste tiež už mali po skúškach