Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

zuzana1988
17. mar 2010

ahojte dnes som sa prihlasila a neviem kde by som mala ist tak som prisla k vam a chcem sa spitat ako je to sporodnym kedy a kolko sa dostava

mamina007
17. mar 2010

janka46 ... ja odovzdávam v pondelok ... ale už je hotová ... v piatok si ju vyzdvihnem zviazanú ... dávala si čierne dosky a strieborné písmo ?

maruschka ... zajtra Ti pošlem IP ... ohľadom tej literatúry, kt. som chcela ... pošlem Ti info ... možno Ti pomôže ...

jalao ... tak to je ale podraz ... nemám slov ...

my sa doma boríme s črevnou chrípkou a pekne sme si to popodávali ... zdá sa, že už je pliaga na ústupe ...

držte sa ... paa

sasiki
17. mar 2010

ahojte, dlho som tu nebola, vidím, že štúdium je u vás v plnom prúde....
jalao, no nezávidím, idem kuknúť, či tam nie som aj ja.... 😕

emily3
17. mar 2010

dnes som urobila dalsiu skusku teda dvojskusku..mala dve casti..tak este tri ...uz odpocitavame s detmi 😉

tatolu
19. mar 2010

Emily - gratulujem 😵 Budem odpočítavať s vami - môžem? 😵

tatolu
19. mar 2010

Emily - ttttttttri 😉

emily3
20. mar 2010

tatolu dveeee 😉 ...dnes som mala dalsiu skusku.....dufam ze som urobila, bola pisomna este to musi opravit, ale myslim ze to mam....vo stvrtok dalsia a potom po velkej noci...diplo by som mala odovzdat v sobotu..tak mam co robit...

josie3331
20. mar 2010

tak ja mam za sebou prvu skusku LS a po minimalnom uceni mam D a spoluziacky, co sa to drvili a venovali tomu kopec casu, tak maju vacsinou C...holt...ked ta blbe otazky, tak vsetko ostatne co vies je uplne jedno....ale taka som rada, uz iba 7 skusok 😀 😀

tatolu
20. mar 2010

Emily - super 😵 - ddddve 😉
Ja mám odovzdať jednu prácu (minibakalárku 😠 - podľa počtu strán a ešte keď k tomu dám aj tie zisťovačky...). Chýbajú ešte nejaké údaje, musím obehať Lesný úrad vo Zvolene, nejaký Výskumný ústav vo Zvolene a ešte lesného hospodára jedného poľovného revíru a ešte pofotiť nejaké lesné stavby a vyhodnotiť ich. Mám na to iba dva dni, aj z toho ten jeden mm po nočnej prespí, takže iba jeden 😔 😝 . V sobotu to mám odovzdať a nasledujúci pondelok mám ešte jednu opravnú skúšku zo zimného - teším sa, teším sa 😵 😵 😵 😖

emily3
20. mar 2010

tatolu to su ine stresy ze? zvladnes to...idem nieco natukat do diplomovky...nech sa pohnem... 😉

tatolu
21. mar 2010

Emily, práveže nestresujem 😕 , som v štádiu, keď mi je to jedno... Nervy mám iba jedny 🤐

emily3
21. mar 2010

tatolu tak to mas skvele, ze si prekonala fazu stresu...ja mam mindraky z tej diplo....mame to odovzdat najńeskor v sobotu...dnes som mala stretnut so skolitelom konecne, ale Monike bolo zle a grcala, tak somto odvolala....

tatolu
21. mar 2010

Emily, stres ešte nebol, bolo iba zúrivé obdobie, hlavne keď som si niečo naplánovala na deň, keď mal mať mm voľno a všetko sa behom pár hodín zmenilo. Horšie, že presne tak, ako mi to nevyhovovalo. Prinajhoršom prácu odovzdám neskôr. Ale chcela by som to stihnúť, lebo okrem tejto mám momentálne ešte dve spraviť a budú ešte ďalšie dve. Tam však zatiaľ nedal termín dokedy to priniesť - tak sa tvárim, že mám čas 😀

jalao
22. mar 2010

Ahojte dievcata, tak citam, ze vam to pekne odsypa so skuskami, mna caka prva az o 3 tyzdne, takze zatial ucenie nula bodov. 🙂 Vsade strasia s crevnou chripkou, nastastie zatial sa ku nam neprepracovala zo ziadnej strany - skola, skolka... Ale moja Tana ma zapalene ocka, co na to davate? Take popraskane zilky. Dnes rano to uz mala miernejsie, tak dufam, ze nebudeme musiet za doktorkou bezat 😒
Baby, gratulujem ku spravenym skuskam a spisovatelkam roznych prac prajem dobru muzu 🙂 🙂

tatolu
22. mar 2010

Jalao, ja som bola s malým v piatok u očného. Nemal červené, ale už týždeň sa na neho sťažoval. Dr. vravela čosi, že teraz je veľa nejakých viróz, že sa musia aj antibiotiká brať. Ináč ja vždy dávam Ophtalmoseptonex 😉

grettka
22. mar 2010

ahojte, jalao, a nebude to nejaka alergia? Ja mam momentalne take svrbiace a zapalene oci, ze az....uz som si dnes musela ist pre kvapky a lieky proti alergii.... hadam to tvojej malej prejde 🙂 ....Inak hovorite o skuskach... nestraste dievcata! Ja az v maji.... staci, ze o tri tyzdne mame prvu pisomku.. este som ani na jednej seminarke nezacala pracovat.... 😖 zajtra idem znovu do kniznice hladat vyskumy..

jalao
23. mar 2010

ahojte, no tak Tana uz to ma ok,, takze jej to preslo a mam pocit, ze som to teraz chytila ja...svrbia ma oci, aj hrdlo uz citim.. 🙄 . Ahoj Gretka, tak konecne ta vidim 🙂

maruschka
23. mar 2010

ahojte dievčatá, troška vás omrknem a zasa bežím. Keď budúcu stredu odovzdám prácu, tak sem budem chodiť častejšie. Teraz nestíham nič, fakt nič. Včera večer mi konzultantka poslala opravenú prácu, no tak to idem rýchlo prerábať podľa jej pokynov. Zajtra jej to pošlem, v piatok idem dať zviazať už nech je to aké chce, inak to nestihnem. Fakt je to na nervy. Najlepšie na tom je, že som štyri dni stála, pretože tento počítač-tento starý, ktorý mi nahrádza ten môj pokazený, sa mi pokazil tiež. Tak mi ho mm včera večer dával ako-tak dokopy. Pomooooooooc, ja mám fakt šťastie na počítače. 😖 😖 😖 😀 😀 😀 😀 😀
Ešteže je vonku tak krásne, lebo by mi moju už aj tak dosť pohnutú náladu vďaka bakalárke nič nezachránilo.

V sobotu sme mali zaberák ako hrom. Ráno písomka, potom prednáška a potom prišla referentka a mali sme informačnú hodinku k štátniciam, ktoré budeme mať v mesiaci jún..Mali ste nás tam všetkých vidieť. Prvá otázka z pléna bola: Kedy bude opravný termín štátnic..Všetkým je úplne jasné, že sme na dne so psychickým zdravím a naša trieda občas vyzerala ako psych.sanatórium tento rok. Ale už mám chvalabohu pomaly po letnom a už nás čakajú len dve známky a koniec. Poslednú skúšku nám dali na Veľký Piatok a potom budeme mať už len prezentáciu (ktorú si musím mimochodom ešte len vypracovať) a odovzdávame indexy. Jáj, už sa teším a klepem zároveň.. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Dnes musím ešte makať na bakalárke a zajtra ju pošlem na poslednú kontrolu. Držím palce všetkým kočkám, ktoré čakajú skúšky, ktoré to majú za sebou gratulujem zo srdca a tým, ktoré už odovzdali bakalárky a diplomovky (ale Mgr. už boli nie?, aspoň na našej škole boli štátnice minulý týždeň) ,,,,, ticho závidím-v dobrom.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tatolu, máš toho požehnane..sledujem tvoje pracovné nasadenie a som vyčerpaná už len z toho čítania..držím ti palce, aby sa ti to všetko podarilo na termín.. 😵 😵 😵

baby, tie virózy sú teraz všade..Červené,opuchnuté oči mala u nás celá škôlka a prvý stupeň na základke. Ja som si to pretrpela tiež-bolesť ako blázon, ani som nič nevidela...Tie črevné virózy-to sme absolvovali komplet celá rodina minulý týždeň-dva dni som sa nepohla z postele..A tak som zvedavá, aká nová viróza sa nás chytí cez sviatky. Lebo sme už asi týždeň podozrivo bez choroby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily..to sme tu asi už len dve zostali, ktoré píšeme záverečné práce, že? Poslední mohykáni 😀 😀 😀 😀 😀 No, musíme sa snažiť,nech to máme už z krku... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

tatolu
23. mar 2010

Maruschka ďakujem 😉 Dnes som volala so spolužiačkou a že ona ešte nezačala, a do soboty ani nezačne. Tak som sa zmierila s tým, že to ani ja v sobotu neodovzdám. Potrebujem ešte nejaké dôležité údaje, a už nemám kedy zbehnúť za poľovným hospodárom. Iba ak by som ho išla navštíviť o 9tej večer 😖
Takže dnes sa pôšťam do učenia (deď príde mm - lebo uspáva deti 😉) na ten opravák, čo mám v pondelok 😝

Maruschka a všetky píšuce práce - veľa síl a múzy a nech vám hlavy a počítače dobre fachčia 😉

grettka
23. mar 2010

baby, silno vam drzim palce 🙂

emily3
23. mar 2010

ahojte..tak v nedelu som sa stretla so skolitom..az vecer,,,takze som bola poriadne unavena z vikendu a z deti ( Monika v noci grcala, a bolo jej zle, tak sme sa poriadne nevyspali) a on my skrkol pol prace...som sa mu tam rozrevala,,, 😒 ..ze to nemysli vazen....a termin mi hori, o tyzden to musim odovzdat...krizaaaa.....
vo stvrtok mam este skusku tak neviem co skor, ci pisat, alebo sa ucit....
a este idem zajtra s Luckou do poradne na ockovanie, a najstarsie dieta ma koncert zo spevu a zhusli, tak to este budem musiet zmenezovat....
ale inak sa tvarim ze pohoda a nejak bolo a nejak bude...dnes som do toho ani netukla, bola som s detmi, teraz konecne zaspalo aj najmladsie babo..tak hor sa do prace...

maruschka
23. mar 2010

emily, tak máš to ťažké. Ja tu zháňam posledné informácie a predpokladám, že som ten mail od školitelky zle pochopila a zajtra mi tú prácu znova pošle na opravu..Ja som už fakt mimo všetkého 🙄 🙄 🙄 Pôjdem si ľahnúť, lebo nechápem čo tam chce mať.

emily, drž sa..Máš pravdu, nejako bolo, nejako bude..svet sa kvôli nejakej práci nezrúti...A ten tvoj školiteľ je nejaký necita necitlivý, keď ti škrtol toľko z práce dole..Je to fakt nočná mora, ale ty to určite zvládneš, neboj sa, budeme si držať palce..Mne zostáva tiež len týždeň a v tom mám aj tri dni na zviazanie práce, tak už len do štvrtka.. 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

petrahy
24. mar 2010

ahojte dlho som tu nebola vidím že problémy máme všetci okolo skúšok a prác
mám po prvej skúške ale neviem či bude jednopísmenková známka 😖
Konečne som dorobila jednu práca z PC totálna hovadina som zvedavá či odpíše že je to spravené správne. robila som to do noci a ráno ešte úpravy s mm čo sa mne nepodarilo musel dorobiť.
prajem Vám vela síl a energie momentálne jej tiež nemám moc na rozdávanie

emily3
24. mar 2010

marusch..poznam svojho skolitela, on si zo vsetkeho robi srandu, ale som bola taka unavena ze som nevladala odolavat jeho " srande" a nenevedela som citat medzi riadkami ze co hovori...ale uz to nejak dovam do kopy, prehadzujem odseky, kapitoly..tak snad to zvladnem, ale cez den nemam na to cas, pisem po nociach a rano ratolesti uz buntosia o 5 😝 ..tak este par takych dni a noci a mozem si to hodit........potom budem spat tyzden v kuse...

tatolu
25. mar 2010

Mamičky, študentky - tak ma napadlo. Nezmkneme tému?
Mne osobne to nevadí, ale keď si píšeme o niekom, tak to môže byť potom problém pri skúškach a v osobnom živote 😔

tatolu
25. mar 2010

vraj študentka a tooooooľko chýb v jednej vete 😀 😀 😀

emily3
25. mar 2010

tatolu jednaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...dnes som mala predposlednu skusku 😀

tatolu
25. mar 2010

Hm Emily - závidím 😵 - v dobrom 😉
takže už iba jeeeeeeeeeeeeeednaaaaaaaaaaaa 🙂

maruschka
25. mar 2010

tatolu, to je výborný nápad...ozaj tu niekedy pretriasame také nebezpečné mená, ani si to neuvedomíme.. 😕 😕 😕 😕

baby, zajtra nesiem bakalárku na zviazanie..konečne voľne dýcham-aspoň na chvíľu..Už nech sa deje, čo chce-aj keď si myslím, že celá práca je jedna veľká tragédia.. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

emily...super, gratulujem..aj mňa čaká ešte jedna.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emily3
25. mar 2010

marusch tak super.. 😉 ja sa s nou este musimpopasovat....