Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janka46
23. mar 2008

Caute babenky ,tiez uz zarezavame skuskovo 😒 len sa prinutit do ucenia je najhorsie...este ze uz mam aspon dves kusky hotove....

Verulka co sa vyskytli nejake probl.ked porodis skor......ale drzim palceky aby si diplom.stihla v pohodicke napisat!!!!

maruschka
23. mar 2008

verulka,tak máš hnaciu silu hovoríš 😀 makáš na plné obrátky 😎 😎 tak ti držíme palce 😵

verulka
23. mar 2008

no uvidime...len mi brusko kleslo a tvdne...ale ono u mna nebola velka sanca, ze vydrzim do maja 😉 takze ja mam naplanovane veci do polovice aprila..to snad vydrzim 😉 a hlavne babo je cca o 2t vacsie ...
diky kocky, aj vy sa drzte 😉

maruschka
23. mar 2008

jáj, aj mne tvrdlo dosť skoro..A podstatné je,že sa držíte v pohode obaja-ty aj drobček..Ja som obe baby porodila skôr..také sú tie naše detičky. 😵

verulka
24. mar 2008

maruschka, a o kolko skor? Ja som Radka porodila o tyzdne skor a bol to najvyssi cas...Ron ma TP podla utz 21.4.
vcera vecer to zas ebolo divoke, ale nerodim 😀 snad to ten moj krcok este vydrzi, aj mu verim 😎
no a mam vacsiu polovicu diplomovky, este cakam na ejden material- ten len mierne upravim a mam chybajucu kapitolu...ostava len spisat syntezu poznatkov a zaver a dufam, ze koncom tyzdna to posielam veducemu a 1.aprilovy tyzdne to dam zviazat...potm uz len lezim a drtim na statky 😝

aktak
24. mar 2008

verulka tak to uz mas za par chvil 😉
ja mam v tomto semestri vsetky predmety z dalsieho rocnika aby som potom bola co najviac doma, ale musim lezat tak dufam ze tie predmety aj uspesne uzavriem 😔 par krat za den mi tvrdne brusko tak som zvedava ci sa neco zmenilo s krckom, zatial bol skrateny len mierne tak dufam ze to pojde pomaly a vydrzime

weroni
24. mar 2008

verulka: tebe sa tiez nejak prekryvajui statnice a porod nie? 😀

verulka
24. mar 2008

aktak, fuha, tak to ma mrzi, ze musis lezat...ja lezim len teraz ku koncu a uz ma mrle zeru 😨
weroni, no oficialny TP mam 4.5. a statky 12.al 13.5....ale do maja asi pokope nevydrzim, dufam, ze este take 2-3t ano...musim dopisat tu pracu, ucit sa da aj s mimcom ,ale pisat ani velmi nie...

weroni
24. mar 2008

verulka: no ja by som velmi velmi chcela stihnut tu skolu dokoncit este pred porodom lebo ja ako sa poznam budem mimusko stale bozkavat, obliekat, vyzliekat, vonat 😀 takze ucenie bude to posledne na co pomyslim 😀
samozrejme, prinajhorsom to spravim v septembri, nejak sa budem musiet prinutit ale bola by som velmi rada keby som to stihla este pred 🙂 aj ked - fakt sa mi to bude tak natesno prelinat 😅
uvidim co mi povie doky na utz tento tyzden - lebo nam naposledy povedali ze sa narodi bud o tyzden skor alebo bude vacsie takze moze to byt aj koniec maja 😕

verulka
24. mar 2008

weroni, no ja ak to nespravim teraz, tak az o rok...pre mna je september uplne pase. Vsak jul august doma so 4detmi, v septembri mi ide radko do 1.tr a ajka dufam do primy, takze cas na ucenie nebude...no a moje deti zrovna nie su z tych poslusnuckych, co ako babatka len spinkaju a papaju...ale ja stale pevne verim v maj, ze skola bude z krku 😉
a babo podla mna vzdy vie, kedy sa ma narodit 😉

weroni
24. mar 2008

veru takze si navzajom drzime palce 🙂

verulka
24. mar 2008

jasneeeee 😎

janka46
24. mar 2008

Verulka neboj ,to zmaknes a budes si v pohodke uzivat leto 😵
ja som tiez rodila skor..o tri tyzdne 😀 ale dobehli sme to......

jana3
24. mar 2008

Ahojte, vidim, ze nie som jedina s takymito statnicovskymi problemami;)

Povodne som mala mat statnice medzi 9-13.junom, lenze to by sa fakt nedalo. Mne sa ale podarilo ukecat tutora a vypisali mi statnice na 7.5. Dufam, ze to dovtedy vsetko stihnem;)

Drzim Vam prsty, snad to vsetko zvladneme

yasminelle
24. mar 2008

ahoj verulka. Ucis sa na statnice aj makroekonomiu?
Ja sa to momentalne ucim na zapocet (z 10 knih) a pekne mi z toho hrabe. Uplne ta obdivujem, ze sa to dokazes ucit tehotna a s tromi detmi.
daj nejaky typ, ako si to mam naliat do hlavy. Asi mi nic ine ako biflovanie nepomoze, lebo niektore tie kapitoly su fakt mimo mojho chapania ☹

maruschka
24. mar 2008

verulka,u oboch báb mi tvrdlo asi 1,5 mesiaca pred pôrodom,ale teda fakt dosť..Prvú babuľku som porodila o 2 týždne skôr a druhú o týžden skôr... 😉

verulka
24. mar 2008

maruschka, mne to tvrdnutie az tak nevadi ako pokles hlavicky a zacal dooost tlacit 😀 mne pri predchadzajucich tehu vooobec nic nebolo- ani som nevedela v ktorom tt som, brusko netvrdlo, porste okrem brucha nebolo nic 😉 teraz si to uzivam so vsetkym co k tomu patri 😀
jani, to mas super,z e to stihnes este s bruskom...
yas, ja mam statnice z marketingu, logistiky a distribucia a nastroje obchodnej politiky, takze nastastie makro tamnie je 😀 teda ako samostatna statka...a nemas ma co obdivovat, zatial sa ucit akosi velmi nezvladam 😅 a nikdy nemozes dostat do hlavy vsetko, niektore veci sa jednopducho odmietam ucit, lebo viem, ze to tam nedosatnem...potom sa spolieham na stastie 😀

lululu
27. mar 2008

caves, mozem sa pridat ? 🙂 aj ja studujem, posl. rok VS, denne.. 🙂

weroni
27. mar 2008

zienky takze mam dve spravy: jedna je ze skolu by som urcite mala stihnut skoncit lebo dnes na poradni nam doky posunul termin porodu na 10 - 11. juna - a skusky su medzi 19 - 23 maja 🙂
akurat ze zajtra sa mi zase nepodari ist do skoly (lietacky okolo stavby a ideme mrknut moju porodnicu v TO) a 7. aprila mame vraj obhajoby praktickej prace... takze si asi dam odklad na tu prakticku - dufam ze sa to podari... lebo skusky teoreticke by som mala bez problemov stihnut no toto akosi nestiham - vzdy do toho nieco vbehne 😅

janka46
28. mar 2008

weroni,to tak byva,ze svetko sa zvykne nahormadit na kopu......ale drzim palce,aby si postihala vsetko ako mas v plane!

Verulka a co krcok drzí?

Lululu a to ako stihas denne pri dvojickach 😲 klobuk dolu,co vlastne studujes?
Inak vitaj!!!!!

lululu
28. mar 2008

s maminou a manzelovou pomocou, hlavne.. koncim medicinu 🙂 este 1 statnica 🙂 ale je to makacka 🙂

elvo
28. mar 2008

vam už konci semester ja som este ani nezacala.teraz mam skolu 4.4 tri dni len neviem ako to vyriesim s malym lebo kojim.

janka46
28. mar 2008

Lululu ,tak medicinu...to sa da pri detickach,mas moj obdiv,kde studujes MARTIN?

eLVO NEMA KTO S TEBOU IST NA PREDNASKY,ZE BY TI VOZIL MALEHO A KED ZAPLACE TI BY SI ODBEHLA NAKOJIT????

elvo
28. mar 2008

len ja studujem v cechach musim zistit ci by manzel mohol ist somnou ci bude volne ubytko.ak sa to nebude dat.
to neviem.

janka46
29. mar 2008

tak to mas dost "od ruky" ale ja by som to asi skusila,kojenie stoji za tu obetu 😵

maruschka
29. mar 2008

elvo,sestra mala spolužiačku a tá do toho zapojila babku..S malou v kočíku sa prechádzala po chodbe v čase kojenia a ked prišla tá správna chvíľa, poslala vnučke, čo bola na prednáške smsku a tá malú prišla nakojiť a bolo to..Premakané,že? 😀 😀

Lululu,tak to si fakt trieda... 😉 😉 😉

lululu
29. mar 2008

jo , v martine, kazdy den dochadzam, autom to mam z domu 45 min... trieda nie 🙂 mamina pomaha 🙂

verulka
29. mar 2008

lu, wow, ako medinu by som nezmakla ani bez deti, nieto s dvojkami...drzim palce...
jani, krcok drzi, v pondelok mam poradnu. LEn beriem 4x denne magnezko a som z thoho uplne otapena, akt nie som schopna pisat a este mi chyba 1 kapitola 😝 tak som zvedava, chcem sa dohodnut s dr. ci to mozem vysadit, vsak tento tyzden su deti na lyzovacke, tak budem uplne na 10ˇ0% lezat..ale uvdim
weroni, dufam, ze sa odklad podari 😉

janka46
29. mar 2008

tak normalne si frajerka,keby som to necitala cierne na bielom neuverim 😀 fakt obdivuhodne!!!

Maruschka,ako skolicka,mali ste uz odbornu prax,ja uz hutam,ze asi kde pojdem.....ale musim sa pochvalit,mam uz 3 skusky,jupííííí!

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babenky. Aj ja sa ak dovolíte pridávam. Študujem druhý ročník na VŠ sv. Alžbety v Bardejove sociálnu prácu.
Mám 31 ,bývam v Snine, mám jednu dcéru.
Hneď na začiatok musím zložiť poklonu Verulke.Obdivuhodné ako to zvládaš.