Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

majaff
8. máj 2008

ahoj študentky mamaičky .verulka chcela by som sa opytať ako asi dlho trva obhajoba ej to pol hodiny alebo ja to desať minut. 13 mam aj statnicu s matematiky aj obhajobu diplomovej diplomovej práce . kedy by som mala dostať posudok lebo mne ho chcu dať až v pondelok a v utorok už mam obhajobu .mne sa to zda byť postavene na hlavu.

verulka
8. máj 2008

maja, no ja si mylsim, ze je to skor 10min. Asi zavisi od komisie a od prace. V podstate ja tam poviem, to co mam v abstrakte, potom zodpoviem 2otazky od oponenta a potom uvidim, co budu este chciet...ale ja sa DP vobec uz nevenujem...musim si ju este raz vytlacit. Odpocved na tie otazky si napisem v nedelu a je to 😉
ale u nas museli byt posudky tyzden pred zacatim statnic

ma_se
8. máj 2008

Pekny den...anmary...jasne asi to tak urobim...vyskusam a uvidim...pa

ma_se
8. máj 2008

Pekny den...duskaf...je to prave opatrovatelstvo...a ze vraj tam potrebne je aj od lekara potvrdenie,ze som zdrava...ale,nebojim sa ,ze by som sa nenaucila skor sa bojim toho stressu,aby mi zasa neposkodil...diky moc za drzanie prstou...pa

anmary
8. máj 2008

Verulka, máš môj obdiv.
Ako to stíhaš? Ty musíš byť určite hlavička.
Lebo ja mám jedno bábätko a študujem Bc. a nestíham a ani nič neviem na štátnice.
Vyhlásila by som ťa za mamku roka 2008!!!!!!!!!! 🙂 úprimne 😉

jana3
8. máj 2008

Ahojte,
hlasim uspesne ukoncenie studia...
mam jednu otazocku: mam sa ist po statniciach (ukoncenie denneho studia) hlasit na urad prace, alebo mi staci vybavovat veci na socialke, kedze by som uz v podsate mal byt na materskej?
Dakujem

magda22
9. máj 2008

ahojte,
najde sa tu nejaka mama, ktora si robi denne studium v bratislave a ma este male dietatko a nema v BA prakticky nikoho na vypomoc, svokru, mamu..? mna to caka od septembra a neviem ako to bude...

maruschka
9. máj 2008

jana,tak to na sociálku.. 😉
A inak gratulujeme k ukončeniu-krásne ti to vyšlo pred pôrodom.. 🙂 🙂 🙂

Janka46--úspešne sa nám blíži koniec.Ešte dve skúšky a sebahodnotenie..Inak mi z toho už šibe.Včera som nemohla zaspať,lebo som z polobdenia vysvetľovala Ústavu SR,recitovala som preambulu, opakovala si právo..A pritom som z toho mala skúšku v utorok-za A.Takže už som fakt zrelá na prázdniny 😀 😀 😀

anmary
9. máj 2008

ahojte študujúce mamičky.
Chcem sa opýtať. Ak mám už známku z vypracovania bakalárskej práce "C", posudok od oponenta a konzultanta ešte nemám. Dá sa to pri obhajobe, ešte nejako zmeniť, teda samozrejme k lepšiemu. Teda môžem byť rada, že to nie je Fx ale predsa ma to mrzí. ☹

verulka
9. máj 2008

ann, neblazni, vobec to neries...na znamky sa mozes z vysoka...netusim ci sa to da zmenit, kto ti tu znamku dal?

maruschka
9. máj 2008

anmary,ja by som bola šťastná,ak by som to dotiahla tam,kde si teraz ty a vôbec by ma nejaké C neštvalo 😕 😕 😀

aktak
9. máj 2008

muz mi odisiel na iny kontinent, nasi zobrali drobceka do tatier a ja sa trapim so zapoctami, strasne sa mi to nechce robit, radsej by som kanale kopala 😠
vsetkym tehulkam a mamickam prajem vela sil a stastia 😉

bettina
9. máj 2008

ahojte mamičky. no aj ja onedlho budem mať štátnice, ešte dva týždne+víkend mám na prípravu 😎
ale tiež mám niekedy pocit, akoby som niektoré témy ešte ani neprebrala. hádam to stihnem dovtedy všetko preopakovať. ale sa mi už nechce.
dnes mám útlm 😝 tak hľadám spriaznené duše 😉

verulka
10. máj 2008

bett, vsak to mas este kopu casu...ja mam 45hodin a nemam este nic zopakovane 😖 vcera mi kleslo mliecko, tak miesto ucenia som mala prisavku cely vecer na sebe...dnes je lepsie- chudatko moje, musi vydrzat este chvilku a potom buddu mat moje deti opat kludnu normlanu maminku- vsetci sa uz na to tesia 😀
aktak, tak podme spolu na tie kanale 😀

bettina
10. máj 2008

no áno verulka, ale ako sa to vezme. okrem toho je mnoho iných povinností. ve´d to vieš aj sama pri tvojej výbave 😉
držím palce. určite to zvládneš 😉

weroni
10. máj 2008

anmary: aj ja by som verulku vyhlasila za mamku roka 🙂 sak sme sa o to aj pokusili - smskami v Dietati - no akosi to nevyslo.. ale urcite by si to zasluzila 🙂

verulka
11. máj 2008

Babulky dakujem 😉 uz zacinam odpocitavanie...necelych 24h mam 😖 ale potom mi uz bude fajn...
inakm liecko sa krasne rozbehlo, tak sa tesim...

bzuco
11. máj 2008

verulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, držíme silno palceeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

anmary
11. máj 2008

Verulka, neboj, ty to určite zvládneš, držíme palce 😉

weroni
11. máj 2008

verulka ty to zvladnes lavou zadnou 😉 drzime palce a okrem tych nasich ich mas dost doma 😀

verulka
11. máj 2008

dakujem kocky, momentalne uz ani neviem ako sa volam...muz mi zakazal sa uz ucit, tak si idem urobit aspon obhajobu DP...joooj, uz nech je takto zajtra ☹

horallka
11. máj 2008

Baby,
prosím Vás, poraďte ako sa naučiť 66 otázok za tri týždne čo najlepšie - máte nejakú špeciálnu metódu ako to stihnúť? Lebo mne sa zdá, že to nestihnem aj keby som sa pokrájala. Dík za odpovede

maruschka
11. máj 2008

Baby,toľké vám držíme palce v týchto ťažkých dňoch,že na skúškach musíte profesorov "schovať do vačku" 😀 😀 😀 To je sila pozitívnej energie... 😉 😉 😉

horallka,skús si tie otázky rozložiť napríklad na každý deň určitý počet a posledné dva dni si nechaj na opakovanie..Inak ti neviem poradiť. 😉

verulka,bettina,horallka,aktak,anmary-všetkým kočkám posielam inšpiračnú múzu,aby vás v tú správnu chvíľu nakopla na to správne miesto, aby vám to išlo jedna radosť pri skúškach. 😉 😉

dominka11
11. máj 2008

horalka, predbehnem ta, ja mám 80 otázok a tiež 3 týždne... 😒

bibinka
11. máj 2008

všetkým ešte- študentkám posielam tiež veeeeľmi veľa pozitívnej energie a šťastia pri výbere čo najlepších a najľahších otázok. 😉 držím palčeky aj za mojich dvoch chlapcovl 😉 😉 😉

lyzenka
11. máj 2008

práve som dokončila už naozaj uplne bakošku a zajtra ju dávam tlačiť.....uf! a zase učiť na štátnice... 😝 ale zas sa už teším, lebo sa budem môcť konečne venovať drobcovi... 🙂

janka46
11. máj 2008

VERULKA NEDALO MI ESTE TI NAPISAT:

V E L A STASTICKA na zajtra,urcite to zvladnes,ved ty si trieda 😉

magda22
12. máj 2008

tak opat ignoracia, ako vsade inde..ale keby som napisala par blbych zdrobnelin, nejake komplimenty, pochvalila ake mate kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne (toto by som tiez mala) deticky a kopec smajlikov, mozno by som nejaku odpoved dostala...
a to som si myslela, ze tu budu inteligentnejsie matky...

maruschka
12. máj 2008

magda 😖 😖 😖 a to čakáš,že ti teraz niekto z týchto "inteligentných matiek" odpíše????Je zjavné,že keď nikto na tvoju otázku neodpovedal,tak sa asi nenachádza niktorá z nás v podobnej situácii,nie?!

Otázka bola jasná a zrozumitelná,takže: ak ja sa nenachádzam v podobnej situácii,tak ti neodpíšem a tak isto každá druhá mama-študentka,nie?!

Vieš,človek musí najskôr inteligentne komunikovať a potom s ním bude inteligentne kumunikované. 😕 🙄 😕 😉 A okrem toho,nie každá z nás používa zdrobneliny,nechválime si v každom príspevku deti,smajlíkov tam vkladáme pre vyjadrenie pocitov,keďže písané nemusí vždy vyjadriť,aké to v skutočnosti je..

Ale beriem to, nie každá z nás má hneď od rána dobrú náladu 😉 😉 😉

weroni
12. máj 2008

maruschka hovoris mi z duse 😉
magda - teda uz davno ma ziaden prispevok tak nesokoval ako ten tvoj 😅