Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

grettka
17. jún 2010

petrahy gratulujem 😉 no a co, ze E... ja som sa minule na E tak nadrela, ..este jeden opravak v pondelok ma caka, to som si isla na skusku iba "pozriet otazky" a potom uz hadam prazdniny, uff akurat mi chyba este znamka z jednoho predmetu, nebol nam schopny dat vysledky a to skuska bola pred mesiacom.. 😠 Tak uzivajte vsetky, ktore mozete volno... zase bude mat pre nas leto prazdninovu prichut 🙂

petrahy
17. jún 2010

dakujem 😉 😉 😉 baby fakt tato stranka pomaha ste super zajtra idem s detmi na stehy a potom by som si rada trosku zacala uzivat volno.
gretka budem myslieť 😉 na teba v pondelok

dadulaa
17. jún 2010

grettka, držím palce na pondelok 😉

petrahy, šikulka 😉 veď E úplne stačí, hlavne, že máš pokoj 🙂 užívaj si prázdniny, aj ostatné študentky 😵 ja už prázdninujem naplno...dnes sme sa vrátili z 3-dňového výletu v Trnave 😵 a zdá sa, že tam budem teraz častejšie, než doma... ozaj, nie ste niektorá odtiaľ?

minusa
17. jún 2010

Ahojte 🙂

tak ja uz mam po skuskovom, v pondelok som mala poslednu skusku, cize som druhacka 😵 😵 😵 takze si uzivam volno a hlavne maleho 🙂

co este mate skusky, drzim paluchy, nech to dopadne co najlepsie 😉

emily3
17. jún 2010

ahojte studenstky, mam za sebou ť min slavy...bolo skvele, mne sa velmi pacilo,len to bolo dlheee, manzel nahanal deti a mne bolo fajn 😉 😀 prikladam dve foto, potom prilozim ostatne...nie je ma tam poriadne vidiet ale som prva v prvej lavici 😉

sevzuz
17. jún 2010

Ahojte studentky maminky, ccela by som sa spytat ci sa tu medzi Vami neneachadza nejaka kocka co studuje politologiu v Nitre?

janin26
18. jún 2010

Ahoj prosim Vas neviete kam sa este daju podat prihlasky na bc. studium-kde sa chodi cez vikend? Chodite tu na rozne skoly neviete o niecom? DAKUJEM

maruschka
18. jún 2010

janin, máš IP..našla som len našu Alžbetu, ešte dodatočne berú na Bc.. 😉 😉 😉 😉

maruschka
18. jún 2010

grettka, to zvládneš v parádnej pohode...Držíme palce a v pondelok naštartujeme všetku pozitívnu energiu tvojím smerom.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emily...to je super, už som zvedavá na fotky...Inak som ťa tam poznala hneď. 😉 😉 😉 😉 😉 ja mám také šialené topánky, že sa tam v nich asi zabijem-noha sa mi v nich strašne šmýka-a hlúpa kúpila som si 38 a nohu mám 36,5..Asi mi šibalo.. 😖 😖 😖 Na štátniciach som v nich chodila ako keby som chodiť nevedela.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minusa...ahoj a užívaj leta.. 😎 😎 😎 😎 😎

sevzuz...no neštuduje..všetky sme tu tak prosociálne zamerané, až na pár výnimiek-lesnícka, nejaké technológie, atď.. 😀 😀 😀 😀 a čo chceš študovať politológiu??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

sevzuz
18. jún 2010

@maruschka dakujem za odpoved,
ja to studujem v TT a chcela by som prestupit tak zistujem ake to je v NR:-/

emily3
18. jún 2010

ahojte pridavam par foto z promocii 😀

emily3
18. jún 2010

zabudla som ich pridat 😅

petrahy
18. jún 2010

emily to je nadhernééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maruschka
18. jún 2010

sevzuz...moc som ti nepomohla, ale skús tému Akú vysokú školu študujete? či tak nejako znie...Tam chodia aj tie, čo už doštudovali, čo študujú alebo ešte len zisťujú infošky....
Ale pridaj sa k nám, budeme mať prehľad o štúdiu na inom odbore, ako sú tie naše 😉 😉 😉 😉 😉 😉

emily...to je super paráda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a to čo si tam hovorila pri tej prísahe? Moja segra tam hovorila nejaké dve vety a ty ? No budem si musieť zobrať normálnu obuv, lebo sa tam fakt zabijem.. 😀 😀 😀 😀 😀 A mali ste to v kostole? Krásne prostredie, také naozaj dôstojné.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janka46
18. jún 2010

Emily KRÁSNE fotečky, hlavne tá rodinná, fakt nema chybu!!!!!!

Petrahy pekne a bezurazové prázdniny prajem!

maruschka
18. jún 2010

janka, už 19 tt. ?? Ako to uteká, ja sa nestačím čudovať.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

emily3
18. jún 2010

@maruschka hovorili mse tam nieco po latinsky , znamenalo to zavazujem sa a slubujem..mali sme to na papieri napisane a cely cas sme si to opakovali, ale aj tak ked som isla dopredu som zabudla ze co... 😅 .....

ludka_r
19. jún 2010

Ahojte,
tak som späť z nemocnice.
V pondelok ráno sa nám narodil Riško. Je úplne zlatunký, ani neviem, že ho mám.
Teraz sa ešte vrhnúť na výber tej témy na bakalárku a budem mať konečne pokoj so školou. 😀

tatolu
19. jún 2010

Ludka ešte raz gratulujem 😉

emily3
19. jún 2010

@ludka_r jeeej gratulujem krasnemu chlapcekovi 😀 😀 😀 zvladli ste to skvele, pekne si jeden druheho uzivajte 😀 😀 😉

dadulaa
19. jún 2010

@emily3 krásne fotečky...aká pekná rodinka 🙂 joj, aj ja by som už chcela mať promócie...

@ludka_r ešte raz gratulka k drobčekovi 🙂 nech je zdravučký a dobručký 😵

@grettka ako skúška? čakáme.. 🙂

dadulaa
19. jún 2010

@grettka prepáč, ja mám totál pomýlené dni, som bola v tom, že je už pondelok. 😅 ale palce budem držať všetky 😀

sisa.b
20. jún 2010

ahojte,

emily, krasne fotky 😵

ludka, gratulujem este raz k drobcekovi 🙂

ja mam dnes za sebou fyziku, ale vysledky budu az v pondelok 😒 ani neviem, aky z nej mam pocit. so spoluziakom sa stale dohadujeme, kto to mal spravne vypocitane 😀 modlim sa aspon za to E 😔
v utorok mam zaklady inzinierstva, takze len chabe tri dni na to, aby som sa cosi naucila. preto este fungujem o takomto case 😝 a potom ma caka to najtazsie - programovanie. ja uz chcem mat tiez prazdniny ☹ 😔

juliagregor
20. jún 2010

ahojte...
ludka gratulujem k chlapčekovi 🙂
a ostatným držím palčeky, aby spravili posledné skušky a mohli si užívať prázdniny. 🙂

sisa inžinierstvo stále učí Lahučký?
od pondelka do stredy budem v škole, máme kurz "Intený auditor"...tým skončím posledný semester 😀

janka46
20. jún 2010

Sisa neboj, bude to na lepsie pismenko, verím ti!!!!

Ludka uzívaj si teraz chlapcekov a prazdniny 😉 😵 😎

maruschka
20. jún 2010

ludka aj ja ešte raz gratulujem a želám vám obom len to naj, naj, najkrajšie do života.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 My sme hneď v ten deň vedeli, že je drobček na svete a nesmierne nás to potešilo, že všetko výborne dopadlo.. 😵 😵 😵

sisa, neboj sa, všetko sa musí raz skončiť a aj tie otrasné skúšky k tomu spejú..Veď už budú prázdniny, tak to budeš mať zaslúžene.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sisa.b
20. jún 2010

@juliagregor inzinierstvo nas uci Faitova.
mne uz sa tak nechce ☹ ☹ ☹

juliagregor
20. jún 2010

@sisa.b tu sme nemali...a verím Ti, že máš toho dosť, a už len chvíľočka a máš po skuškach 😉

akzuzs
20. jún 2010

Ahojte ako vždy som tu dlho nebola ale oznanamujem že už mám dávno školu za sebou a dokonca som si podala žiadosť na prestúpenie na VŠ sv. Alžebty lebo tá je podstatne bližšie ako je KU Ružomberok tak pevne verím že mi to schvália no uvidím ako ja hovorím je to v Božích rukách ale bodlo by mi ten prestup a zo 6 eur na deň by som prevosila 60 centov a zo 4 hodín cetovania by som to skrátila na 20 minút tak to by bolo super, len či to schvália. 😀
No a čo nového ??????
Nechce sa mi čítať so zadu.
Tak Vás zdravím a jup í í í í í í í í prázdniny

jalao
20. jún 2010

akzus, tak super, vitaj v radách prázdninujúcich 🙂 Sisa veľa sily ešte prajem v záverečnej rovinke. zdravím váááás.