Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
4. sep 2009

Jenn, ja som to pochopila naopak 😖 , teda Ekonomická fakulta a technický smer.
Viem, že TU je dobrá. Tiež na ňu chodím, ale iný smer 😉
A prvého som prenášala týždeň a s dvojkami som bola mesiac pred termínom v nemocnici.
Prvýkrát som stihla ešte aj predtermíny a druhýkrát som stihla práve porobiť všetky skúšky 😉

Ja by som v práci písať nemohla. Máme monitovorané počítače. Aj súkromné maily mi raz stopli 😀 😀 😀

janka46
4. sep 2009

Pomoooc baby ja Vam od isteho casu fakt nestiham,to si neviem predstavit ked zacne skuskove 😀 😝 😝 😝
Ja som sa normanle "nudila dva dni" mala v skolke ticho v dome,tak som dohanala domacnost a ozehlila snad 5 praciek 😀 nech to ako tak vyzera u nas doma op tyzden zacne skola a to uz bude o inom bordelicku 😀 😵 😉

dmonikad
4. sep 2009

Tak ja som dnes mala zápis, od dnes som opäť prváčka (na Mgr) 🙂 Trošku som tam bola stratená, lebo baby sa poznali z Bc, rozvrh ešte neviem, ale mali by sme sa učiť piatky a soboty.

pikantnalea
4. sep 2009

ahojte dakujem za pomoc na psychologiu ma zobrali v pondelok bol zapis želám všetkým samostatne ukladanie
učebnicovej látky do našich krásnych hlavičiek pekný výkend

grettka
4. sep 2009

tatolu, TUZVO ma dobre meno 🙂 ja som tam chcela ist povodne, na vyrobu nabytku, (mam z toho maturitu a bavoli ma to) ale ked som si predstavila to cestovanie niekolkokrat hore-dole, aj prednasky aj skusky a vsetko pocas prac. tyzdna, tak som sa radsej rozhodla hladat si skolu tu doma v BA.

pikantnalea, a kde budes chodit na psych.?

silvulienka
4. sep 2009

Tak vy sa tu rozbiehate este len so zapisom a ja uz mam prve prednasky za sebou. Boli ma ruka uz som si odvykla od pisania poznamok, ved si zase zvyknem. A dnesne pocasie vobec nespolupracovalo s mojou mozgovou cinnostou 🙂 .

akzuzs
4. sep 2009

Jalao, hej mám to za sebou a bola som tam solo.hahaha.No bola tam jedná mila pani ktorá je z vedlajšieho mesta, tak nás (ešte jednú pani z Hriňovej) bude bravať do školy. Tak to je super. N 😀Zápis prebehol OK Najlepšie bolo, že som tam síce prišla na čas, ale pero som si nevzala a ani lepidlo 😒 Ale to nevadí. Dokonca som si ešte nevybavila neakú ajsi kartu tak to musím teraz.

majka35
5. sep 2009

dobré ránko študentky... 🙂 silvulienka, ty už chodíš na prednášky, to na ktorej škole sa tak ponáhľajúúú???
ja idem v pondelok na zápis, sa teším na nových ľudí... na prijímačkách bol s nami aj Igor Timko z NO NAME, tak možno budeme spolužiaci 😀 😀 😀 😀

jaaaj, malá mi už spieva, to aj vaše deťuše, keď sa zobudia, začnú okamžite spievať? moja odspieva všetko 😅

tak som si vychutnávala notebučik na nohách, kávička, ticho, no a už sú hore ... tak šup do reality 😎

tatolu
5. sep 2009

Majka, mojí začnúhlavne rozprávať, keď treba ísť spať 😉
Ale Luky keď sa zobudí, tak aby nás zobudil rozpráva básničky, alebo si niečo iba tak mrmle popod nos. 😉

No aby som aj ja nezabudla lepidlo - akzuzs dík 😉

denisocka
5. sep 2009

ak tu je niekto,kto si ma kus pamäta,tak sa lučim,neštudujem 😝 ( KU FZ)

tatolu
5. sep 2009

No škoda Deni ☹
Skús ten rok využiť na nejaký kurz a skús o rok na tej správnej škole 😉
Držím palce

denisocka
5. sep 2009

dik, ešte zistiť ktory kurz by mi bodol 😝

tatolu
5. sep 2009

Si rozmýšľala o štúdiu ekonomiky ak si dobre pamätám. Bývajú tam jazyky, aj účtovníctvo... 😉

denisocka
5. sep 2009

😕

ness
5. sep 2009

caute, tak vidim, ze jedna z nas uz zarezava na prednaskach, no ja sa ani netesim, kazdy rok som sa tesila, ale tento stvrty rok uz ani nie, sa mi nechce vikendy travit mimo, ale co uz, stale si hovorim, ze ked som vydrzala 3 roky, tak tie 2 musim uz dokopat, aj ja by som mala trenovat ruku, aby som potom v oktobri stihala 😀

Deni, pocas tohto roka si to mozes este premysliet a mozno najdes vhodnu alternativu 😉

silvulienka
5. sep 2009

Majka35 ponahlaju sa na Trnavskej univerzite. Snad to bude take rychle aj so skuskami. Zatial sa tesim na skusky, je to vidina ukoncenia dalsieho semestra. Ale to ma raz-dva prejde 😒

grettka
5. sep 2009

ozaj,chcela som sa spytat, akym stylom si robitte poznamky, a ci si vobec robite pocas prednasok... nam bolo povedane, ze nam poslu sylaby mailom a budeme sa vraj o tom bavit na prednaske... a takisto aj zoznam odporucanej literatury.. mame mat jeden predmet kazdy tyzden 4 vyucovacieho hodiny, predmetov je 5 a kazdy sa ma konat dva krat. Kolko asi poznamok si treba robit? Ja viem, blba otazka a duufam, ze kazdy prednasajuci nam povie, na com bude bazirovat...

tatolu
5. sep 2009

Grettka, ak vám pošlú nejaké materiály, tak si ich skôr zvýrazňujem a píšem si hlavne to, čo profák aj viackrát zdôrazní. To väčšinou na skúške vyžaduje 😒

silvulienka
5. sep 2009

Kazdy vyzaduje nieco ine. Niekto nadiktuje vsetko co treba vediet, alebo nam poskytne svoje pripravene prednasky. Ale zhaname si aj literaturu, ktoru mame v sylaboch. Je to velmi rozne.

lubu
5. sep 2009

Ahojte študujúce maminky...Takže ak smiem sa ja ja pridam k vam..Ja začinam 16.9 na SZU si idem spravit špecializačne študium...a or ok snad na prijmačky na VŠ ošetovatelstvo..už som ho raz začala a nedokončila tak si snad aj ja splnim sen ist na VŠ...Moj mnžel zapada do kategorie mam to za sebou..Dokončil tento rok ugentnu medicinu aj špecializaciu...Tak na rade som ja..Snad celýživot budeme študovat 😅

dmonikad
5. sep 2009

lubu,
vitaj a držím palce. 😉

dahlia23
5. sep 2009

denisocka, skoda... ale asi nebol ten správny čas. 😉 a ten kurz...
ja keby som nebola bývala išla do školy, tak idem do jazykovky na španielčinu. 😉

sidus
6. sep 2009

Ahojte, konečne sa hlásim, mali sme pokazený počítač, tak vás musím dočítať, aby som bola v obraze. My už máme polovicu prednášok za sebou. Z matiky mám absolútnu hrôzu, ak spravím z nej skúšku, tak sa asi opijem. 😎

adetka
6. sep 2009

grettka... ja som si pisavala... takmer vzdy a takmer stale... samozrejme ak hovoril prednasajuci k veci 😀... auuuu... to bola bolest (prstov)... vacsinou skusavali z toho co rozpravali...
ale osobne si myslim, ze je lepsie ak pedagog nadiktuje knihy, clanky a na hodinach sa diskutuje... to mam radsej... cloveka to nuti viac o danom predmete rozmyslat...

nasi zacinaju s prednaskami az 21. septembra... ja sa uz pomalicky chystam na prednasky.. studujem knihy, clanky... planujem obsah jednotlivych prednasok (dvanast pre internych, tri pre externych).. spisujem zoznam studentov (kvoli dochadzke)...
velke ucenie ma caka v novembri... dizertacna skuska 😅... z prace mi chyba uz iba anotacia... dnes doploludnia som opravovala styslistiku a chybyyyy 😖 ... este ze mam super krstnu, ktora sa vyziva v opravovani... 😵

sasiki
6. sep 2009

silvulienka, tak ty si bola tiež v piatok v Trnave??? ja mám tiež prvé prednášky za sebou, bola som v piatok aj v sobotu..........a to vstávanie o pol piatej ma dorazilo 😀 takmer som tam zaspávala 😀 obedňajšia kríza, chápete 😅
ešteže existuje káva 🙂

grettka
6. sep 2009

dakujem dievcata za skusenost..
nam vravela studijna poradkyna, ze budeme vraj diskutovat.. tak dufam, ze to tak aj bude... viem sice rychle pisat... ale..no ved uvidime a premyslala som aj, ze skusim nahravat na mp3 prehravac... teda ak to pojde...

silvulienka
6. sep 2009

Sasiki a kde mate prednasky? My sme boli na Hornopotocnej. A ja byvam nedaleko Trnavy, takze sa vozim. Teda ja si vozim aj deti do Trnavy do skoly. Rano som sa dost nahanala, aj deti samozrejme, ale vsetko som stihla. A aj pracujem v TT. Koho zaujimaveho ste mali na prednaskach?

akzuzs
6. sep 2009

Tak ja som sa dnes učila azbuku! 😀 Toiž mám staršie spolužiačky a večšina sa prihlásila na ruštinu, tak som sa prispôsobila, aj tak cudzie jazyky sú pre mňa tabu. Aááááááááááá 😖 Tak jak Lenin povedal učiť sa! Učiť sa! Učiť sa! Rodnú reč matičky rusy. 😉 To som si teda dala 🙂 Manžel si ma normálne doberá! 😀

grettka
6. sep 2009

jeeej akzus, rustina je dnes opat in a ziadana 🙂 ja som sa ju este za totaca ucila na zakladke, potom po revolucii na strednej samozrejme anglictina, vsetci, ze rustina fuj, v zivote ju nebudem potrebovat a hla, po rokoch som si nasla pracu v jednej firme a pat rokov som robila preklady, cenniky, a katalogy v rustine. Takze som bola nakoniec velmi spokojna za ten zaklad zo skoly. Neboj sa toho, chce´to len trochu cviku 🙂

adetka
7. sep 2009

aksusz.. jeeej... aj ja uvazujem, ze sa vratim k rustine... mohla som z nej aj maturovat (pocas neznej som mala 15 rokov 😵 )... ja som sa vsak radsej vrhla na nemcinu... anglictine sa vyhybam... zo zasady 😀(... na arbstinu si netrufam (aj ked ma laka)... tak mozno tiez ta rustina...
chcem si precitat v originali Puskina... 🙂