Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

maruschka
3. jún 2010

petrahy, tamten náš mal niekoľko titulov pred menom a aj za menom...Ale pekné na tom je, že čím starší vyučujúci, tým má viac pochopenia pre študentov. Tí mladí prednášajúci s miliónom titulov si potrpia na všetko. Takže prejsť u mladého je väčšie šťastie, ako u starého.. 😉 😉 😉 neboj sa, to urobíš, budeš mať aspoň akú-takú prípravu a skúsenosti k štátniciam. 😉 😉 😉

grettka
3. jún 2010

jeeej, marusch, uz to mas za sebou? gratulujeeem 🙂

grettka
3. jún 2010

jo, a tu vcerajsiu skusku musim opakovat, takze repete buducu stredu

maruschka
3. jún 2010

grettka, ja nie, ale mamina určite, tá dnes štátnicuje... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Kiežby bol už pondelok popoludnie... 😔 😔

grettka
3. jún 2010

no, tak ja som uz teda poriadne zchaosena...
ale tak aspon viem, ze ti mam v pondelok drzat palce 🙂

mamina007
3. jún 2010

čaute baby ... tak sa hlásim už ako Bc. ... mám to všetko za A ... som vyšťavená, ale šťastná ... konečne sa vyspím ...

maruschka ... moc moc držím palce ... neboj, zvládneš ...

tým, ktoré skúšky urobili gratulujem a tie, ktoré to čaká, želám dobré učenie a ľahké otázky ...

tatolu
3. jún 2010

Mamina - GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 😵
Vy ste teda iné hviezdy - že samé A 😵 😵 😵 😵 😵
A od septembra ideľ ďalej?

juliagregor
3. jún 2010

mamina gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petrahy
3. jún 2010

mamina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dalsia hviezda sa zjavila takze druhy cerveny diplom by tu bol?????

janka46
3. jún 2010

Mamina SUPER 😵 😵 😵 😀 😀 😎 😎 😎 ...Maruschka neboj aj ty to budes mat uspesne!!!!!!

janka46
3. jún 2010

Tatolu aj ty si sikovnica jedna 😉

maruschka
3. jún 2010

Mamina, odpadám ...že A..gratulujem z celého srdca 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janka, mamina, vy ste ale elita..že A...ja budem rada, ak to nejako presmolím a vôbec niečo okrem FX dostanem. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 A nebude určite, na to ja šťastie nemám, ale B by potešilo, aj C....Ozaj dostávali aj D a E? Alebo FX? 😕 😕 😕

tatolu
3. jún 2010

maruschka nestresuj sa 😉 Tebe FX nehrozí 😉

Jani, ďakujem 😉

mamina007
3. jún 2010

ďakujem Vám za podporu ... ste zlaté ... toto je skvelé fórum ...

tatolu ... chcela by som ísť ďalej ...

dadulaa
3. jún 2010

mamina, gratulujem 😵 😵 😵 super 🙂

jalao
3. jún 2010

mamina, veľmi gratulujem!!! Marushka, držím palce!
Grétka, nezúfaj, ja som tiež naposledy letela a v stredu idem na opravák... 😠

tatolu
4. jún 2010

Mamina, takže troľku si oddýchneľ a môžeš začať zarezávať odznova 😉 Už potom teda iba 2 roky však?

tatolu
4. jún 2010

no mne to ľ so š robí problém ☹ , tak si hádam domyslíš 😉

janka46
4. jún 2010

Maruschka u nás dávali celú stupnicu, teda aj D a E 😝

tatolu
4. jún 2010

Ináč aj u nás dávali celú... Ale aj tak nikto nechce vysvedčenie iba diplom 😉

dadulaa
4. jún 2010

Baby, mám triašku v žalúdku 😒 dnes ma čaká moja prvá ústna a vraj je dosť prísny 😖 som od štvrtej hore, čo som už kvoli tomu nemohla spať...už aby to bolo za mnou 😝

Maruschka, budem držať palce!! (ak to dnes prežijem 😀 )

tatolu
4. jún 2010

Dadka zvládneš 😔 myslím na Teba - o ktorej mám myslenie zintenzívniť?

petrahy
4. jún 2010

dadka aj ja na vas vsetky myslim namiesto ucenia 🤐 neboj zvladnes to 😉 citam nie materialy ale net tak som zvedava ako ja potom budem zvladat ustnu skusku vsak ja mam stale akosik cas

tatolu
4. jún 2010

Peti aj ja sa mám učiť a lepšie mi je pri PC vysedávať a nad somarinami rozmýšľať 🤐 😅 Však zajtra uvidím, či niečo vysúkam. Máme písomku ale štýlom otázka a okamžitá reakcia a odpoveď na 4-5 viet... No zaujímavé to bude ako vždy 🙄 ale keď mne sa tááááááááááááááák nechce 😀

dadulaa
4. jún 2010

díky baby, ste zlaté 😉 začína to o tretej, ale neviem, koľká v poradí pôjdem, no chcem ísť medzi prvými, nech mám pokoj..

jalao
4. jún 2010

Dadula, ja som sa tiez na ustnu bala a bolo to uplne fajn, hoci bol tiez prisny. Tvar sa, ze vsetko vies, ze nie je ziadny problem, ziadna nervozita!! Tak mi to tu poradili!! 😀 😀

tatolu
4. jún 2010

Vraj sa treba pozerať vpravo hore - to je znak, že premýšľaš 😉 , keď pozrieš vľavo dole, tak že nevieš 😀
No mne sa ťažko tvári, že niečo viem, keď neviem 😔 😀 😀 😀 😀

tatolu
4. jún 2010

Dadka, neboj zvládneš 😉

tatolu
4. jún 2010

Dadka už zarezáva 😉 myslím, stále myslím na Teba 😉

petrahy
4. jún 2010

dadka myslime na teba namiesto ucenia