Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

petrahy
29. máj 2010

emily ty si teda šikulka moc mocc gratulujem 🙂 🙂 🙂

ludka_r
29. máj 2010

Ahojte, tak ja to ešte stále nemám za sebou. A to som si myslela, že oddnes budem mať pokoj.
V stredu som cestovala do ZA na skúšku, ešte som sa cestou zastavila v knižnici na net a prečítala som si mail, že vyučujúca skúšku ruší. Tak som tam celkom zbytočne cestovala. No a dnes som mala ďalšiu skúšku, ale tú som nespravila. Nebola to ťažká skúška, ale tušila som, že to nespravím, lebo sa v poslednej dobe nedokážem sústrediť na nič iné, len na to, aby som mala drobca na svete aj na úkor skúšok. Akosi dávam prednosť skoršiemu narodeniu bábätka, ako spraveným skúškam.
Tak mám skúšku ešte v pondelok a potom opravnú v sobotu. Som len zvedavá, či tie skúšky stihnem.
A navyše ešte musím vymyslieť tému na bakalárku, tak budem musieť behať po knižniciach alebo to. A to som už myslela, že bude pokoj. ☹

petrahy
29. máj 2010

ludka nebooj nejak bolo nejak bude 😉 svet sa nezruti neboj sa

jalao
29. máj 2010

Ludka, drž sa a ešte to nevzdávaj....dorob si, čo sa dá...materstvo ťa úplne úpremôže, ved si to už prežila, takže vieš...
a všetko najlepšie k meninám malému Vilkovi a veľa síl prajem na nedokončené skúšky...ak si čítala spať, uvidíš, že ja idem tiež ešte raz, na VŠD ku vám kvôli štatistike...ku MGr. Oršanskému, poznáš ho??? A ako sa dostanem od stanice na fakultu fakultu?
ps...boli ste na dialnici a na Eláne????? 😝 😀 😀

dadulaa
30. máj 2010

Ludka, neboj, všetko dobre dopadne 😉 uvidíš, postíhaš všetko, aj dorobiť skúšky..a z tej neurobenej si nič nerob, na druhý x dáš 🙂

Jalao, boli sme pozrieť na diaľnici, ale bola som sklamaná, bo sprístupnili len jeden smer a z neho nebolo nič vidno, ani mesto 😠 ak si bola na eláne, ako bolo?

jalao
30. máj 2010

no dadka, jasne, boli sme, vsetko sme si prešlapali, počasie vyšlo úžasne!! My ked sme sa chceli pozrieť, čo je pod nami, sme trošku nadskakovali na ten múrik, inak by to nešlo, ale myslím, že bezpečnosť je tam dobre spravená. Jasné, šli sme aj na Elán, bolo to super retro, okrem 2 piesní sme všetko odspievali s nimi 😀 😀

emily3
30. máj 2010

ludka neboj, najprv si musis urobit plan, urcit si priority, co je pre teba dolezitejsie.....asi by si si mala urobit tie skusky skor ako sa male narodi, lebo potom to uz bude o niecom inom..moj MIsko sa narodil v janurai, cez skuskove, tak som sa snazila mat skusky skor...zostali mi tri, tie som robila potom v letnom semestri...ked to nestihnes teraz, tak si tie skusky prelozis do dalsieho semestra, maloby sa to dat. drzim ti palce aby si to zvladla .

Ja sa mam uz skvele,jeto take zvlastne, ze nemusim mysliet na ucenie....boli sme cely cely vikend prec, tak som to este nedospala....aleuz sa mi lahsie dycha a tesim sa.. 😀 😀 😀
vsetkym studentkam drzim palce, aby ste zvladli vsetky skusky 😉 😉

ludka_r
31. máj 2010

ďakujem za podporu. Tak dnes sa už snáď nič nestane a skúšku stihnem. 😀 Len aby som spravila. 😖 No a potom tú, čo si mám opraviť ozaj môžem preniesť do ďalšieho ročníka.
My sme boli tiež na diaľnici, ale ja som sklamaná nebola, lebo som od toho ani nič neočakávala. 😀 Išlo mi len o malý výletík s kamošmi.
Jalao, od stanice na fakultu sa najlepšie dostaneš trolejom 4-kou, chodí cca každých 20 minút a hneď od stanice. Potom už len prejdeš dole kopcom a môžeš hľadať fakultu. A to prečo ideš až k nám? 😕

mamina007
31. máj 2010

ahojte, dnes som bola na kontrole u dr. takmer vyliecena a v cakarni chori ... tak teraz mám zas teplotu, celý človek ma bolí, očí štípu, tak sa mi fasa učí ... 😠 ach jo ... a vo štvrtok štátnice ... no posťažovala som sa a idem si to čítať ... paa

petrahy
1. jún 2010

mamina no to sa stava ale neboj si šikulka a zvladnes to aj ked s chorobou to byva ťažšie však si sa učila teraz len opakuješ
ja som do pol jednej tlačila materialy s ktorych sa idem učiť amam vytlačene dve tretiny tu tretiu som nenasla no musim zabrat skuska sa blizi a bude ustna a chce 20 ludi skusat od rana 8.00 do 19.00 takže si to neviem predstaviť

maruschka
1. jún 2010

janka, emily...gratulujem z celej duše a srdca.....ste ohromné šikuľky a hrozne ste ma potešili, že ste to zvládli.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ostatným gratulujem ku skúškam a ktorých to ešte len čaká, držím palce.. 😵 😵 😵 😵 😵

mamina, ty si ešte neštátnicovala? Prečo som si myslela, že už to máš za sebou??Držím ti palce aj na rukách aj na nohách.. 😵

baby, takže suma sumárum: počítač mi vyhorel do tretice a asi bude chyba v elektrike..Takže prezentáciu idem robiť tento týždeň. Od oponenta mám B a tri otázky+tri otázky od konzultantky.. 😕 😕 😕 Boli sme chorí-asi chrípka...Nič nestíham a otázky sa učím-resp. čítam slimačím tempom, keďže naša hyperaktívna dievčina stále otravuje a nemám pokoj...Ak urobím štátnice, bude to zázrak celovesmírneho rozsahu...Aj u nás dosť deciek podostávalo FX od oponentov..Ale ťažkú hlavu si z toho nerobia..Ja by som asi umrela od stresu.. 😀 😀 😀 Ale ja majster v vytváraní paniky, takže ono by sa to dalo očakávať..

Janka, ak by si bola toľkej lásky a našla si ešte čas na obyčajnú študentku tretieho ročníka, mohla by si mi do IP napísať, ako to prebiehalo? Mňa nervy ešte nechytajú a dokonca sa teším, čo je u mňa dosť divné, ale teším sa preto, že sa už nebudeme musieť "mordovať" nad knihami deň/noc...Pokiaľ sa nerozhodneme začať hneď od septembra odznova 😅 😅 😅 😅 😅

jazminn
1. jún 2010

Maruscha vydrž, uvidíš že to zvládneš, ty si šikulka 🙂 držím Ti palce! 🙂

tatolu
1. jún 2010

Ahojte, idfem iba napísať, že som po týždňovej odmlke znova tu 😉 - bola som mrknúť deti po skúške, ktorú som spravila len tak-tak a zajtra idem mať ďalšiu. Potom už iba dve hádam 😉
Prečítam a pogratulujem neskôr 😉

emily3
1. jún 2010

@tatolu sikulka..drz sa zvladnes to 😉

tatolu
1. jún 2010

Jalao, no smola tej trpkej príchuti (FX), hlavu hore, štúdium pôjde ďalej 😉 - str. 288

Peti, gratulujem k písmenkám 😵 (D a B zo strany 288 😉 )

Greti - Ačko 😕 - super 😵 😵 😵 😵 - str. 289 😉

Ludi, ja verím, že to stihneš 😉 , hlavne aby bolo bábo OK 😉

Mamina - nestresuj, vo štvrtok Ti budeme gratulovať - držím palečky 😉

Maruschka, myslím aj na Teba 😉 - zvládneš to 😵

Ináč ja som tento rok so sebou celkom spokojná 😕 , teda z 9 skúšok mám už za sebou 6 v rekordne krátkom čase - 3 týždne 😝. Posledné - zdá sa že najľahšie, mi ešte treba dorobiť 😔, ale mne sa už tak nechce 😒 🤐

petrahy
2. jún 2010

tatolu myslim na teba potom daj vediet

tatolu
2. jún 2010

Ahojte, už som konečne so skúšky doma 😉 . Bola napísaná na 8.00, začala okolo 11tej, potom šiel na obed a mňa zobral asi o 15.15. No ale skúšku mám 😵 . Už iba dve - jednu z vedľajšieho štúdia (túto sobotu) ešte som ani knihy nevidela a potom 10.6. a fajront 😉
Ešte by som mala zbehnúť po informácie k diplomovke. Tento rok máme ísť na nejakú preddiplomovú prax, za čo sú 3 kredity a ja stále neviem o čom to je 😕 . Teda, kde by som mala ísť a čo robiť, keďže mám prácu zameranú na platnú legislatívu v poľovníctve...

grettka
2. jún 2010

ahojte kocky, dnes som mala dalsiu skusku, no zdaleka nebola taka uspesna ako piatkova.. cakam na vysledky.. to je tak, ked namiesto seba pan profesor posle doktorandku, ktora s dennymi preberie ine veci, a my co sme mali len pana profesora, ktory to bral rychlostou blesku, tak koniec... nebolo tam to, co avizoval, ze urcite bude, pretoze slecna doktorandka test preformulovala...a okrem toho pobrala tahaky ked videla a so smiechom ich komentovala... chaaaa, takze sa "tesim" usoesnym gratulujem 🙂 a zatial pa, docitam vas vecer....

petrahy
2. jún 2010

tatolu gratulujem
gretka mozno skusajuca prekvapi a upravi stupnicu a budes to mat spravene

tatolu
2. jún 2010

Peti vďaka 😉
Greti, neboj, Peťka má pravdu 😉
Práve som sa dozvedela, že skúšku s pred dvoch týždňov som spravila, takže opravná nebude 😉 - no vlastne som s ňou nerátala 😀 😀 😀 , ale stať sa môže čokoľvek 😔

tatolu
2. jún 2010

Idem začať niečo pozerať na tú skúšku na sobotu - papa
Zajtra isto prikvitnem 😉

maruschka
2. jún 2010

Mamina už teraz ti držím palce....Drž sa!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tatolu ďakujem a gratulujem ku skúškam. Aj ja som zvedavá, akú to budeš mať vlastne prax 😕 😀

Grettka, neboj sa...určite si to zvládla 😉 😉 😉 😉 😉

Petrahy-20 ľudí od 8 do večera? To čo tam budete ešte robiť - sebahodnotiace sedenia? 😀 😀 😀 😀 alebo posedenie pod jedličkou? 😀

ludka, drž sa!! Ešte to nevzdáááávaj...Bábätko to pochopí a bude tichúčko čakať, uvidíš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Je spokojné tam, kde je. Ty sa nestresuj a v pokojnom duchu sa priprav aj na prvú aj na druhú opravnú skúšku. A potom uvidíš, že si ten pôrod a materstvo vychutnáš spokojnejšie..Zvládnete to obaja!! A ešte: keď to zvládne bábätko, musíš to aj ty-dáva ti ešte priestor a čas na nevybavené účty.. 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉

petrahy
2. jún 2010

maruska tak posedenie pod jedličkou 😀 to čo ťa napadlo posledna skuska to je a da nam ju asi dobre vyžrať a ja na nu este nic neviem len som cas precitala takze sama som zvedava co z toho bude a to sme mu odovzdavali uz aj spravenu pracu v poverpointe a nevyjadril sa k tomu ci je to spravne alebo nie kazdy mal inu temu a on trpi nejakym hendicepom a nerozprava moc zrozumitelne a asi ani dobre nepocuje, lebo povedal ze bude nam čítať z pier čo rozpravame a mozno da vypracovat pracu na papier a potom si ju precita a potom este doskusa aspon tak sme to pochopili mame 21 tem a bude to ako na maturite ked sa jedna zodpovie druhy ju uz nedostane, ale kedze sme nedostali ziadny poradovnik musime prist vsetci na osmu 😠

juliagregor
2. jún 2010

ahojte,
kočky robila ste niektorá dotazník /anketu cez gmail ?
nemám dobré výstupy k diplomke, tak skúsim ešte toto, máte nejaké rady a zlepšenia?

tatolu
2. jún 2010

Juli ja som raz odpovedala na takýto dotazník, ale neviem, ako sa panej podarilo ho vytvoriť.
Skús mrknúť či zistíš, kto ho vytvoril - bola to isto nejaká študentka z MK - no neviem, či som poradila 😒
http://www.777.sk/1282

juliagregor
2. jún 2010

tatolu už som našla nejaký postup...dnes mám ulohu...

juliagregor
2. jún 2010

@tatolu dakujem a vieš že aj ja som jej vyplnila ten dotazník 😉

maruschka
2. jún 2010

petrahy, táááákto presne strašil aj nás jeden profesor. Všetci na ôsmu, prísne hodnotenie, materiálov do aleluja. Všetci slušne v oblekoch, sukne+blúzky+občerstvenie pre profesora..Na každého si nechal tak 10-15 minú a približne 30 minút bolo na prípravu. Akože už mi bolo fakt jedno, čo mi dá, bola som ako "nafetovaná"-tak sa to u nás hovorí 😀 😀 😀 A urobila som na B...Takže to strašenie bolo fakt hrozné, ale nakoniec bol dobrák od kosti.. 😉

petrahy
2. jún 2010

maruska toto je titulovany clovek Doc.PharmDr ................ CSc ale vraj inych na skuske nie na nasej skole v pohode nechal prejst u nas uci asi prvym rokom ak sa nemylim takze uvidim

petrahy
2. jún 2010

je tu niekto kto chodi na Alzbetu do Trnavy? Uz nemamprehlad ak ano prosim ozvite sa..........................