Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
29. dec 2009

baby, tak referat vzdavam, nejak s tym neviem pohnut, idem na matiku 😝

maruschka
29. dec 2009

sisa ja som sa dnes nezačala vôbec učiť/bola som s deckami v horách/ a vzdávam to tiež..Dnes na učenie ani nepomyslím.. 😀 😀 😀 😀 😎

majka35
29. dec 2009

ja zase na rozdiel od vás na učenie myslím ... ale to je tak asi všetko 😀

sisa.b
29. dec 2009

maruschka, ale ja potrebujem prepocitat milion prikladov, aby som si zapamatala vzorce 😝 a tie funkcie mi nejak nejdu do hlavy ☹

maruschka
29. dec 2009

sisa, tak si radšej oddýchni a potom sa k tomu vráť..to je osvedčený systém učenia..Ak ani to nepomôže, choď a radšej sa dobre vyspi a zajtra sa tomu venuj. Nemá význam tlačiť na pílu, keď už nemáš silu, náladu a ani mozog nevstrebáva informácie tak, ako by mal..

😉 😉 😉 😉

Ja asi začnem nejakú kúru s ginkom..Lebo už mi dochádza voľné miesto v hlave a začínam si pravidelne mýliť mená svojich detí - tak to už je fakt koniec... 😀

sisa.b
29. dec 2009

maruschka, ked ja im fakt nerozumiem 😀 to nie je tym, ze by som bola prepracovana. dnes som sa este skoro vobec neucila. a ja uz som si jedno ginko supla 😅 este nosim nahrdelnik z kamenov mudrcov a verim, ze mi pomoze 😀
deti zatial rozoznavam, ale je pravda, ze velkaci su u tatinka a malu volam vselijak, len menom nie 😀

jalao
29. dec 2009

siska, aj derivuješ?? 😎
Marush, na akých horách?? A bacha, na nový rok ideme do PN...tak aby som ťa niekde neprepadla.. 😀 😀 😀 😀 😀

sisa.b
29. dec 2009

jalao, nie, teraz valim do hlavy limity 😝 a ty ako s maticami 🙂

akzuzs
30. dec 2009

Ahojte študentky, často som tu nebola a hlavne dlho som tu nebola. Už mám skoro všetky skúšky za sebou, ešte odovzdám prax, fakultný seminár a urobiť psychológiu a politiku a mám tento semester za sebou, 😝 To vám poviem, že je to fuška. Keď si predstavím že má pred sebou ešte 4 a 1/2roka 😖
Tak sa mi nechce dneska učiť, ale musím lebo 12.1. príde rýchlo.
Tak sa majte PAPAPA

ludka_r
30. dec 2009

Ahojte študentky, ako?
Prázdninujete ako ja, či na niečom aj pracujete??
Ja som síce hovorila, že sa isto budem učiť, ale akosi mi to nevyšlo. Skúšku mám zatiaľ až 26. januára, tak mám ako tak ešte čas, aj keď práca nebude veľmi ľahká..
Ale konečne som si spravila ten blog, som na seba pyšná, že som sa k tomu dokopala.. 😀 Len škoda, že ešte jeden urobiť musím...

josie3331
31. dec 2009

tak ahojte...ja som zistila dost dolezitu vec a to, ze sa mi najlepsie uci vecer, ked je vsade ticho.....lenze maly problem, s mojim chlapom okupujeme malu izbicku, vyhnat ho nemozem, takze neviem ako to spravim s ucenim nahlas.....ale uz viem, ze rano si dat budik a ist sa ucit fakt nezabera....radsej vecer potiahnut a naucim sa viac..... tak snad sa aj po robote budem ucit...uz som si to pekne v diari rozvrhla, co sa budem kedy ucit, kedze 12-teho mam dve skusky, tak uvidim, mohla by som to pre zmenu aj dodrzat co 😀
inac vcera som cosi vecer malo poriesila, aj za to som rada, lebo mi bolo nejako zle, ale vecer sa to zlepsilo....tak zatial zacinam s ucenim tak zlahka.... 😎

papty
31. dec 2009

ja som sa vcera za dve hodiny naucila len 2 strany 😠 , co naucila nabiflovala 😠
ach ta filozofia, to bude este kriz! ☹

dadulaa
31. dec 2009

Ahojte študentky, krááásneho Silvestra a ešte krajší nový rok prajem! 🙂
Veru aj ja sa už musím dokopať k učeniu, 8.1. mám skúšku a ešte som to nevidela..ale až od zajtra, dnes je predsa Silvestra 😀

akzuzs
31. dec 2009

Tak to ste dobré, ja som si dnes ráno niečo spracovala zo psyhcoloógie, ale rekordy to neboli 😀 Ja sa zasa musim učiť iba za rána a to prosím pekne už od 4:OO lebo v tedy mi to dobre páli. Večer ľahnem KO 😝 S politikou som ešte ani nezačala. 😠

jalao
31. dec 2009

ahojte študentky, krásneho Silváča vám prajem a veľa síl do učenia v roku 2010. My ideme silvestrovať veľká pááártia aj so všetkými deckami, aj sa teším a ako píše aj Dadka, dnes musí zostať učenie bokom, ale od zajtra už, už... 😀 😀
Dadka, včera sme dostali na doučku zabrať, ale nemôžeme čakať prechádzku zakvitnutou lúkou, že? 😀 😀 😀 Derivovali sme 2 hodiny o 106 🙄
Takže všetkým veľa šťastia, pááá

petrahy
31. dec 2009

ahojte uzite si Silvestra 😀

ja som tomu skoro nic nedala som trochu chora len kycham a smrkam 😝

chodili sme po navstevach a navstevy aj u nas ked sa stretne skoro cela rodina je toho moc boli vsetci v jeden den a robila som este aj sofera na telefone.

no dnes asi nebudem cakat na polnoc a to ucenie neviem kedy zacat ked ja som to iba citala a zistila ze je to moc narocne 😝 🤐 😅

a stale nemame na stranke vysledky ☹

majka35
31. dec 2009

ahojte .... tak aj ja vám prajem veselého Silvestra, do Nového roku všetko dobré, nech ste všetky zdravé, nech vás deťúrence poslúchajú a v škole samé Ačka 🙂

no jalao, ked tak čítam, tak mám dojem, že ma ešte z matematiky doučovať prídeš 😕 😅

janka46
31. dec 2009

Ahojte,tak aj ja tak "narychlo"tiez som doteraz chystala,Silvestrujeme sice doma,ale pride moja aj muzova sestra s detmi....tak som dnes statocne vypekala a teraz som misy dorotbila a som svieza akurat tak na "šlofika"učenie tiež dnes nehrozííí 😝 😝 😝 😕

Papty ešte teraz si pamätám ako som sa ja trapila s Filozofiou 😝

Do NOveho roka 2010 prajem hlavne veľa chuti do učenia,chapajucich profakov a najviac šťastia,lebo to budeme potrebovať všetky pri skuskach a nam štátnicovým...snád to dotiahneme do uspešneho konca 😉 😉 😉

maruschka
31. dec 2009

dievčatá, tak vám želám veselého Silvestra prežitého v radosti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

patrahy, nesmúť, choroba prejde, radosť zostane. Užívaj si chvíľu takejto silvestrovskej radosti, veď je iba raz do roka...a na výsledky na dnes zabudni 😵 😵 😵 všetky starosti si nechaj do r.2010... 😵 😵 😵

janka, ja som práve dochystala večeru, s deckami sme ozdobili kuchyňu-balóny som fúkala ako šialená a ešte je pohoda..Na Silvestra večeriame až celkom večer a o 22,00 ideme k našim oslavovať..Potom o polnoci ideme gratulovať celej ulici, tak sme vonku až do rána..
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja som dnes upiekla iba tortu, narobila šalátu, vysmažila ryby, samoška-plný hrniec kapusty a sviatky môžu prísť. 😵 😵 😵

grettka
31. dec 2009

petrahy, ja som takto pred rokom silvestrovala s nadchodu....
co sa tyka ucenia, tak dnes ani pismenko... neucim sa len to citam,.. aj to len jeden predmet... este ma cakaju 3... nemam sa nejako k tomu. som doma uz tyzden, a presla som necele dve kapitoly zo styroch.. aaa mozno do polnoci jednu este zvladnem... cakame navstevu, pozvali sme par ludi, ale ci pridu, to neviem.... pecieme chlebik uz rozvoniava..
Dnes som dostala taketo prianicko, paci sa mi, tak ho posuvam dalej: 🙂
"V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody a ďalšie života výhody. " (a k tomu kredity do nasich indexov 😉 )

sisa.b
31. dec 2009

aj ja sa pridavam a prajem vam vsetkym veseleho Silvestra a vsetko dobre do Noveho roku, nech to vsetky dotiahneme do stastneho konca 😵

mamina007
1. jan 2010

Krásne posilvestrovské ránko ... 😵 už ani nepamätám, aby sme všetci tak dlho spali ... 🙂

v novom roku aj ja želám len to naj naj naj, nech Vám/nám vyjde všetko a hlavne veľa šťastia na skúškach ... 😉

josie3331
1. jan 2010

ahojte, ja sa tiez pridavam, nech sa vam v roku 2010 splni vsetko to, co si prajete, nielen co sa tyka skoly, ale aj rodiny, zdravia atd..... 😀
ja som stravila Silvester s priatelom a mojou mamou, kukali sme telku a prezierali sa

teraz sa snazim sediet nad ucenim, vravim si aspon cosi 😎

majka35
1. jan 2010

ahojte, aj ja vám prajem v Novom roku všetko naj, naj, naj 🙂 my sme včera oslavovali s manželom, Barborka spala, ale o polnoci ju zobudili petardy a delobuchy ... tak sme ju postavili k oknu, nech sa pozerá a ona potom do druhej nechcela ani za svet odísť od toho okna 😀 ja som už bola taká unavená, že až 🙄

petrahy
1. jan 2010

ahojte moj pokus o ucenie zase zlyhal 😝 maly konecne o tretej zaspal ale ja driemem tiez ved spt som isla o styroch a vstavala o osmej 🙄 mozog nefunguje

janulle22
1. jan 2010

ahojky holky mam napsat slohovku do nemciny ale potrebovala bych nejaky stranky kde by mi to prekladalo treba cely vety?existuje neco takoveho?a vite o necem?dekuji moc...

grettka
1. jan 2010

janulle22, ano existuje, ale ako som pred chvilkou zistila je to nedostupne... ☹ vola sa to "preklady lab sk", pokial viem, bola aj ceska verzia... ja som si tak prelozila veci z anglictiny... neviem, preco ta stranka nefunguje...skusaj si aj nieco vygooglit...

janulle22
1. jan 2010

gret dekuji... uz jsem neco nasla tak snad tu slohovku podle toho nejak sesmolim... 😀

kamilka12
2. jan 2010

Ahojte,

hlásim sa opäť s mojou "dilemou", či si podať prihlášku na VŠ alebo nie. Nedá sa mi spať a tak listujem na nete a premýšľam, akú školu, odbor, ... a tak..Chcem mať istotu, že ma to baviť bude ale pravdu povediac teraz, kým ešte neštudujem, mi tie informácie o štúdiu moc nehovoria 😒 Ale iné som chcela..

Keď tu tak sedím a "vyberám" si školu, napadlo ma: Čo ak ma naozaj prijmú? Čo potom? Budem sa naozaj stíhať učiť? Teraz momentálne, ked také veci neriešim, si ani neviem predstaviť, že v čase, keď malý už spí a ja mám ako tak kľud, by som si mala otvoriť knihy a učiť sa do rána. Ale na druhej strane si zasa hovorím, že som si takmer istá, že to, že si budem dávať vyššie a vyššie ciele a budem si na seba nakladať, že práve to ma bude posúvať vpred a určite to zvládať budem. A preto som sa vás chcela ešte spýtať toto: Neoľutovali ste nikdy, že ste sa na to dali? Naozaj sa to dá zvládnuť popri domácnosti, dieťaťu a manželovi..ešte aj učiť sa na skúšky? 😒 Prosím, ale odpovedzte mi úprimne...

petrahy
2. jan 2010

kamilka12 urcite si podaj tuto dilemu som riesila aj ja povedala som si vsak ma neprijmu a je a ked prislo rozhodnutie ze ma neprijali plakala som jak mala ale volali ze na druhy odbor ma zoberu ci to maju prepisat a ja ze ano a teraz studujem 😅 obcas je clovek sice 🙄 😕 😝 ale potom je zase 🙂 😉 😀 takze podaj a nevahaj a daj sa k nam