Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

emily3
4. feb 2010

ahojte , ja len n apol oka, zajtra mam skusku a este som to ani poriadne nevidela a teraz na to skulim, oci sa mi zatvaraju a najmladsia ma teraz fitnesko...cvici nohy, ruky...zavidim jej ten elan a energiu... 😒 ...

jalao
4. feb 2010

emily, fitnesko? 😀 😀 😀 😀 😀 Tak to si drobček dobre načasoval 😀 😀 😀
sisa, nechcem byť ako papagáj, ale vieš, že aj ja som rada, ako si skvele dopadla... Ip som ti už poslala a kludne posielaj aj dalšiu, ak sa ti žiada, na každú odpíšem, to vieš... 😵
Peťka, no vidíš, ved C je super, či si sklamaná? Hlavne, že už sa ten semester uzatvára a máme dobehnuté všetky skúšky....Ešte Majka KE sa dlhšie neozvala, ako dopadla so skúškami..Aj Akzus sa stratila... 😎 😖
Emily, drž sa, nech tam zajtra dačo vypotíš 😉 😉 Káva ti nezaberá? 😉
Janka, čo si nám to chcela v noci napísať? spomenieš si ešte? 😉

dominka11
4. feb 2010

ahojte, chcem sa spýtat, či tu nie je niekto, kto študuje v galante tu vs BIVS.

maruschka
4. feb 2010

petrahy, parádička - skúška uzatvorená..gratulujem--úľava, že? taký dlhý čas vás naťahovali.. 😵 😵 😵 😵 😵

ja momentálne pracujem na bakalárke a snažím sa vypotiť pár strán, ale mi to na tomto starom kompe nejde tak, ako by som si to predstavovala..A to som dnes chcela poslať konzultantke aspoň 20 kompletných strán čistého textu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Leda tak ve snu... 😅 😕 😅 😕

emily, to poznám ten pocit, keď sa učím do neskorej noci a až do takej fázy, že dokážem s jedným okom čítať text a s druhým sledujem muchu na stene, čo sa mi od únavy krížia oči.. 😀 😀 😀 Takto prežívam svoje študijné delirické stavy, kedy som už pomaly mimo svojho tela od únavy a zubami-nechtami sa snažím prečítať ešte pár viet.. 😎 😅 😅 😅 😅 😅

mamina, no vidím, že z teba sála pokoj a vyrovnanosť..Pekné, ešte keby tento dobrý pocit postretol aj mňa.. 😀

janka, tak napíš aspoň abstrakt k tomu príspevku, čo si písala v noci..6 kľúčových slov a 5 viet, nech máme informácie, čo nového u teba.. 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maruschka
5. feb 2010

ale idem fakt spať..Zažila som šok-čo som hovorila, že idem pokračovať v ročníkovej z II. ročníka a dorobím ju na bakalárku??? Manžel hovorí, chvalabohu zachránila sa, mám ju na maily, čo si mi kedysi poslala, pošlem ti ju..A ja natešená, idem ju teraz večer prerábať, lebo som konečne zohnala nejakú literatúru, otvorím súbor a tam ročníkovka z I. ročníka.. 🙄 🙄 🙄 😕 😕 😕 Normálne mi bolo do plaču, pretože je diametrálne odlišná od tej z II. ročníka, takže sa z nej nedá použiť fakt nič...takže som zobrala pekne-krásne prácu, ktorú mám zviazanú a oznámkovanú a teraz ju celú znova prepisujem..A tom mám stihnúť doobeda poslať, aby som teda splnila, čo som písala mojej konzultantke..

A najlepšie na tom je, že maličká chytila od staršej tú virózu, čo majú u nás všetci práci a druháci a teraz jej hnisajú očká a bolia ju..Takže včera mi preplakala celú noc a dnes je zasa uplakaná..Mne sa vždy všetko pokazí na poslednú chvíľu.. 😖 😖 😖 😖 😖 😖

jalao
5. feb 2010

jeejda, Marusch, co to tu citam...? ☹ Tieto pocitacove zrady, to potesi, fakt.. A kedy sa ty chces vyspat, ked musis hned dopoludnia makat na tom dalej.... 😒 Na tie ocka mate nejake kvapky, alebo co?

tatolu
5. feb 2010

Marusch, treba si aj oddýchnuť 😉
Konzultantka pochopí 🤐

jalao
5. feb 2010

Tatolu, mozes napisat konzultantke, ze prepacte, ale ochoreli mi deti, nestihla som to? Alebo je to individualne, ktora to pochopi a ktora nie.. 😒

petrahy
5. feb 2010

jalao najprv velke sklamanie ze C a potom asi po dvoch hodinach mi to doslo ja si furt myslim ze to je trojka a ked si predstavim aka to bola ťažká skuska a dost islo z mojej hlavy tahaky som nepoužila aj ked mnohy opisovali nemala som tu odvahu tak si gratulujem lebo som nebola az tak pripravena aku mam znamku aspon som si to myslela a poviem vam konecne som sa poriadne vyspala velky kamen mi spadol zo srdca a trosku sme s muzom aj vecer oslavovali
maruschka ty mas teda, alle smolu 😖 ale ako ta tu pozname ty si ina sikula a zvladnes to

jalao
5. feb 2010

no Petka, ved z tazkej skusky dostat dvojku je podla mna parada... bud ty len rada, ze si sa posunula opat dalej... Isto ta to nemusi mrziet. Mas este dost prazdnin? ja zacinam o 2 tyzdne.. 🙂

petrahy
5. feb 2010

jalao ja som velmi rada skola zacina 1.3 🙂 len buduci tyzden este musim ist na konferenciu do skoly

emily3
5. feb 2010

jaaaj dnes poobede mam skusku, pletie sa mi to..a vlastne nema sa mi ani co pliest nic nevieeeeeeeeeeeeem 😒

sisa.b
5. feb 2010

maruschka ☹ a ja ta este k tomu otravujem 😔 ja by som ti dala Acko uz len za tie uzasne odborne rady, co mi tu poskytujes 😵
drz sa, urcite to vsetko stihnes a malickej prajem skore uzdravenie 🙂

petrahy, Ccko je uzasna znamka z tazkej skusky. ja som vcera po skuske vysla von a stretla som tam dennych, ktori si ukazovali tahaky, co na pisomke pouzili 🙄 ja som tiez vsetko napisala z vlastnej hlavy, tahaky neviem a nechcem pouzivat, tak ma tesi pismenko, ktore som dostala.
bud na seba hrda, ze mas Ccko z vlastnej hlavy namiesto Acka z tahakov 😉

petrahy
5. feb 2010

emily3 jasne ze budeme na teba mysliet neboj zadari sa ti, len si treba verit

sisa.b ja som nechcela aby to tak blbo vyznelo bola by som rada aj za E ale neviem co to so mnou je ze nie som spokojna hned ale az po urcitej dobe vsak si vravim ze sa im to opisovanie a Acka mozu neskor vypomstit ked sa nebude dat opisovat a skoncia aj s Ekami a budu radi

maruschka
5. feb 2010

babuľky,stihla som to..Pred 12,00 som jej to odoslala. Síce som to skresala a doplnila, ale napísala som jej list na 2 strany a objasnenie štruktúry práce..Je to veľmi milá a zlatá osoba, tak dúfam, že mi k tomu niečo napíše 😵 😵 😵
Zdrojov mám 20, len ich tam musím ešte doplniť, lebo prácu, čo som jej dnes poslala bola viac-menej moja hrozná tvorba 😀 😀 😀Takže ešte tie odborné veci a uvidíme...

všetkým, čo majú dnes a zajtra skúšky držím palce 😵 😵 😵 😵myslím na vás...

a všetkým, čo majú písmenká už v indexe gratulujem... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emily3
5. feb 2010

no chzstam na tu skusku, teray nahanam vsetkz detvakz abz sa obliekli....a balim veci, nechavam ich u mamy...radsej by som spala, nemam rada predskuskove stavy 😝 uf

sisa.b
5. feb 2010

emily, drzim paste 🙂

maruschka, super 😉

petrahy, mozno by bez tahakov ani neurobili 😉 ja sa tiez vytesujem, ze to mam vdaka svojej hlave, aj ked som spala len dve hodiny a chvilami som vobec nedokazala premyslat 😅 nastastie sme mali dost casu.

to moje dieta je zas totalne uplakane a ja ani netusim, co mu je 😢 😢 😢

tatolu
5. feb 2010

Emily, čakáme dobré správy 😉

maruschka
5. feb 2010

emily, ja mám najradšej ten čas, tak 4 minúty pred zozbieraním písomiek na skúške. Vtedy si hovorím, čo som vedela, to som napísala a kašlem na to, idem domov, mám to za sebou...A najhoršie prežívam čas 10 min pred skúškou, vtedy zoberiem materiály a chaoticky v nich listujem s nádejou, že sa ešte niečo naučím a potom ma chytí panika a pokazím tým všetko, čo môžem..Potom aj to, čo som sa naučila zabudnem, lebo sa sama seba dokážem vystresovať... 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

janka46
5. feb 2010

Ahojte zienky,tak sa mi konecne podarilo napisať,cely den chaos v robote,vecer som myslela,ze tiez este popisem par starna dnes som chcela vola t konzultantke,ale zalomila som to,lebo som uz pisala same bludy 😖 😝
Takze Vas vsetky obdivujem, co dokaze tvorit do hlbokej noci 😝 😝
Emily tiez drzim palce!!!!
Maruschka tak ty si ina spisovatelka 😕 😕 klobuk dolu!

Ten moj nocny prispevok...som reagovala na tie zakeracke podrazy ( Sisi ), ale nebudem to uz riesit,ved vsetky si mylime o tom jedno a to iste!!!Sisi drzim palce...inak je to sila,ked nemusis riesit problemy so skolou tak sukromne 😝 😠 Pááá!

emily3
5. feb 2010

ahojte dakujem. skusku som urobila..bola ustna, a chcela pocut len k veci , otazky davala sama vo jej prislo na um...tak som tam koktala po vetach a dala mi A ...ja tak sa tesim....prvu vyhodila, dvaja dostali C a potom uz rozdavala A uf....este diplomovku 😝

sisa.b
5. feb 2010

emili, gratulujem 😵 krasne si to zvladla

sisa.b
5. feb 2010

prepac, ze som ta premenovala 😝

petrahy
5. feb 2010

emily3 si sikulka gratulujem 😉

maruschka
5. feb 2010

emily, gratulujem..Ačko je absolútny raj .... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a môžeš oddychovať..aspoň dnes

josie3331
5. feb 2010

ahojte baby
maruschka mas to tazke, ale si fakt sikovna, zvladnes to

sisa gratulujem, DCA sa nezapre, my sme take sikovne 😀 😀 😅

a samozrejme gratulujem vsetkym, moc moc

no ja tie knihy musim mat precitane, vediet obsah a zevraj je profka riadna sekera a zevraj chce vediet aj take veci, kto co kde kedy mal oblecene no hroza

dadulaa
5. feb 2010

emily, super, gratulujem k Ačku 😵 😵 😵

jalao
5. feb 2010

Dalšie Ačko v indexe, no krásne, Emily, držala som ti palce, hoci som dnes velmi neprispievala. Josie, no čo tvoj švabach? 🙂 Už si sa s ním kúsok skamarátila? Sisa, naša dnes preplakala celý večer, asi chytila moje depky 🙄 , celý týždeň, čo sme boli bez MM sa toľko nenaplakala, ako dnes, ked už je tu... 🙄 🙄
Jani, mna stres uvedie do nejakeho stavu pohotovosti a bdelosti a v kombinácii s kávou to skrátka funguje...Marusch, no tomu sa povie pozitívny stres a veru mne sa ešte aj pár minút pred vstupom do triedy ešte vždy nejaká nová informácia zdá osožná...do poslednej chvíle... 😉

sisa.b
5. feb 2010

josie 😀 😀 😀 to si bude moct povedat az za 6 rokov 🙂

josie3331
5. feb 2010

preco az za 6