Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

dioliana1
23. aug 2011

@denne73 historiu integracie si už písala?

dioliana1
23. aug 2011

Pokec pre učiteľky🙂

denne73
24. aug 2011

@dioliana1 nie nepisala som historiu integracie a neviem či pôjdem až tak do hlby aby som nakoniec nepisala o niečom inom🙂 Lebo ja mám písať hlavne o tom ako su pripravení učitelia na týchto ment.postih žiako na bežnej zakladke

dioliana1
25. aug 2011

@denne73 aha, tak to je fakt ťažká tema, to by si odbočila....

denne73
29. aug 2011

@merila ahoj moja. No skvelá ako skvelá. Práveže moc široká a ja neviem kudy kam ☹ . Práve ziťujem to ako su pripravení učitelia na fakultách počas študia a poviem ti že šokujem lebo nie su vôbec. 😕 😕 😕 😕 . Vôbec nemaju špec.pg. jasne budem písať o integracii a tak, ale ja sa musim držať témy a gro su učitelia

bambola
29. aug 2011

Ahojte,
tak uz sa to krati co 😉 kedy zacinate? my mame od 5.9. styri dni a potom kazdy vikend v oktobri 🙄
som zvedava ci sa mi podari malu odstavit do skusoveho lebo sa nebudem mat ako a kedy ucit 😕
ste niekto na UMB? 🙂

dioliana1
29. aug 2011

@bambola mi od 16.9. víkendy

atrami
29. aug 2011

Kedy začína na Trnavskej univerzite-SP?

josie3331
29. aug 2011

@bambola ja som.....mne sa to tiez tak zacina, ale pojdem len utorok, streda stvrtok, lebo to mame take prakticke predmety, tie zvysne dva dni mi snad spoluziacky daju poznamky

bambola
29. aug 2011

@josie3331 a nemusis byt prvy den na zapise?
ale tak jasne ked nemusis tak co by si sla od takej malej babulky 🙂 co studujes?

josie3331
29. aug 2011

@bambola ani nehovor, nech uz to je za mnou...budem rano vstavat o stvrt na 5 a podvecer sa vratim domov...
studujem germanistiku..... index ma spoluziacka a druhej spoluziacke zas dam ustrizok z posty, takze ma zapisu za mna

bambola
29. aug 2011

@josie3331 ja som tak mala malu minuly rok ale nastastie som z BB povodom tak sme byvali u nasich 😉
drzim palce 🙂

shaga
31. aug 2011

Dobry den maminky chcela by som sa pridat aj ja idem do skoly na denne studium biologie a chemie a mam trosku obavy ako to zvladnem 🙂 dcera sa zauca v skolke ale stale tam place, chodim pre nu doobeda do skolky ☹ je dost narocna na cas.

dioliana1
31. aug 2011

@shaga robila som v MŠ, treba vydržať, po 2-3 týždnoch sa to zlepší a zvykne si, len ju netreba ľutovať, lebo dopadneš ako ja s biosynom, tri roky som ako somára nasilu drela, reval ako tur do škôlky, a potom zo škôlky čo tam ešte chcel ostať...

shaga
1. sep 2011

@dioliana1 no ale ona uz tam chodi mesiac a furt tam palce a nechce tam ist a musim po mu chodit o dvanastej, ona by bola najradsiej keby ju vsetky dete posluchali 🙂

monika_123
2. sep 2011

Jáááj baby,ja som sa dnes dozvedela ze nasa skola-detasovane pracovisko stratilo akreditaciu 😔 😖 a co teraz?mame ist normalne na zapis ze tam pride prodekan ci kto a ze nam povie blizsie info.ma to fest naserie,skolne na rok 1200€-je to sukr.vs a ani to nedostudujem ☹

tatolu
2. sep 2011

@monika_123 No taaaaak 😔 Počkaj na ten zápis a dozvieš sa viac, nestresuj dopredu. Prodekan isto príde medzi vás s nejakým návrhom.... 😉

monika_123
2. sep 2011

no uz sa nam k tomu nejako vyjadrili.vraj im bola akreditacia pozastavena s tym ze do roka to maju napravit.V prípade nasej skolyo išlo o osobu GARANTA – jedna profesorka – tá však podľa akreditačnej
komisie má vysoký vek: 64 rokov.
Tak dufam ze to bude v pohode.

adika_pl
8. sep 2011

Ahoj! Som 5. na VŠ a 27. decembra máme termín 🙂 Nejaké typy, ako zvládnuť v januári skúškové? 🙂 Vďaka

dioliana1
8. sep 2011

@adika_pl odklad? alebo skorej skušky?

zuzka2010
8. sep 2011

baby nemate skusenost s takouto vecou - vlani som bola len na zapise a do skoly som nechodila, musim zaplatit skolne?

bambola
8. sep 2011

@zuzka2010 bohuzial musis

tatolu
8. sep 2011

@zuzka2010 V našej škole to bolo tak, že ak si nechodila a nepožiadla si o prerušenie, padol Ti celý rok. Platiť si však musela. Skús zistiť na študijnom, ale myslím, že musíš zaplatiť školné na tento rok 😔

bambola
8. sep 2011

tak ja uz mam po vyucbovom tyzdni 🙂 uz len oktobrove soboty 😉 a musim premyslat nad bakalarkou lebo ju treba nahlasit dokonca LS ale ja by som chcela mat uz v tom jasno do konca ZS, hlavne aby mi ostal skolitel 🙂

adika_pl
9. sep 2011

@dioliana1 : Chcem to skúsiť buď na skúšky skôr alebo neskôr... Odklad nechcem. Bojím sa, že by som sa už nedonútila vrátiť sa späť a je to posledný rok...

tatolu
9. sep 2011

@adika_pl Ahoj. Začiatky budú ťažké, ale ak nepovolia spraviť skúšky skôr, skús chodiť aj na riadne termíny. Nič nestratíš, keď skúsiš 😉 Mne sa malý (prvorodený) narodil 1.12 a do 20.12 som mala spravené 2 skúšky. Je pravda, že to bol 1. ročník, ale možno Ti trošku pomôže, ak malého zoberieš so sebou 😉 Neboj, zvládneš to 😉 - Ináč o rok v LS som skúšky robila s ďalšími dvoma drobcami 😉 😀 😀 Tie - dvojky, sa narodili 9.4. a v júni sa už skúškové končilo - no jednu skúšku som si prenášala a na jednu som išla až v auguste, ale dalo sa 😉 Držím päste 😉

adika_pl
12. sep 2011

@tatolu : Ďakujem 🙂 Je skvelé počuť, že sa to nejakej už reálne podarilo zvládnuť 🙂)))))

tatolu
12. sep 2011

@adika_pl Ja nie som sama, ktorej sa to podarilo 😉 Väčšinou všetky, ktoré do tohto fóra zavítali, to majú už za sebou, resp. stále bojujú 😉 Táto téma veľmi pomáha aj pri samotných skúškach 😉 Vlastne neviem o žiadnej, ktorá by to vzdala 🙂 Takže, zvládneš aj Ty 😵 😵 😵 😵

terezia1
13. sep 2011

Ahojte, paci sa mi tato tema a skusenosti mam az az (aspon si myslim). Prvu dcerku som mala vo 4. na vyske a druhu dcerku pocas studia na III. stupni. Teraz maju 5 a 1 rok a koncom septembra ma caka obhajoba, tak dufam, ze to zvladnem. Ale dievcata musim povedat, ze to nebolo lahke, ale rodina a manzel mi dost pomahali (mimochodom studovali sme obaja naraz. ja interne on III. stupen). zili sme len z rodicovskeho prispevku a zo stipendia, ale nakoniec sme to zvladli a teraz sa to dufam oplatilo. najkrajsie spomienky mam na skusky a statnice, ked malinka sedela v autosedacke a my sme sa potili. takze vsetkym vam drzim prsty a verim, ze to zvladnete. co sa tyka nastupu doskoly, je potrebne nahlasit nastup a verim ze veduci pracoviska alebo odboru bude ochotny pristupit na individualny studijny plan 🙂 😉