Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

eaka
28. sep 2010

ahoj kočky, ja som v auguste dokončila Bc. z angliny a teraz pokračujem na nadväznom Mgr v Brne, externe... tiež som sa tam na prvom stretnutí zoznámila s novou spolužiačkou a vyšlo z nej, že má 4 deti... ja mám teda akurát dosť s tým jedným 😉

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatolu
29. sep 2010

@eaka Oj super, mám tlmočníčku k diplomovkám 😉 A vitaj 😉

eaka
29. sep 2010

ahojte! @tatolu "k diplomovkám"? koľko ich píšeš? @esmera...náročné ako náročné...zadarmo ten titul asi nedostaneš... 😉 Neviem, ako to funguje s Bc a Mgr na Slovensku, ja študujem v Čechách a treba najprv ukončiť Bc a potom môžeš a nemusíš pokračovať v Mgr...

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eaka
29. sep 2010

@esmera učiť môžeš aj bez Bc..v jazykovke..alebo súkromne.. kamoška tak podniká..neviem, aké požiadavaky majú školy

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatolu
29. sep 2010

@eaka dve 😝

eaka
30. sep 2010

@tatolu tééééda, tri deti a dve diplomovky! tak to sa asi máš čo obraciať... Ja mám v Brne ešte prerušené štúdium psychológie, to zaktívnim buď po tomto zimnom semestri, alebo prerušenie ešte predĺžim, podľa toho, aký náročný bude tento semester na angline, tak sa asi potom tiež riadne zapotím.. Prajem všetkým dobré ránko!

bambola
30. sep 2010

ahojte, mozem sa pridat?
studujem externe na UMB. Kedze som uz vysla dva roky na UK v BA tak dufam, ze stihnem na umb bakalara za dva roky 😅 tyzden prednasok uz mam za sebou este pat sobot. tuto sobotu prvy priebezny zapocet a nejako nestiham 😠

juliagregor
30. sep 2010

@tatolu ty si hviezda, že dve , ja mám jednu a ozaj mám dosť 😝 ale kedže ty si šikuľka, tak už máš určite aspoň jednu rozpísanú 😎 aké bolo liečenie?

eaka
30. sep 2010

@bambola už zápočet? tam sa teda ponáhľajú..ja mám zajtra len prvé prednášky..už mesiac niekoľkokrát denne čekujem stránky fakulty a kurzov a takmer žiadne materiály nič... tak som chcela začať trošku v predstihu! 😉

grettka
30. sep 2010

eaka, tu psychologiu v Brne mas dennu alebo distancnu? to by ma zaujimalo...

eaka
30. sep 2010

@grettka je to tzv.kombinované štúdium... každý odbor má 3 piatkové stretnutia za semester, mám dvojodbor psychológia-sociológia (v roku, keď som nastupovala, sa neotvárala samostatná psychol.), takže 6piatkov za semester, účasť nepovinná

tatolu
30. sep 2010

@juliagregor No to vieš 😀 Z jednej nemám ešte ani tému 😀 a z druhej som sa ešte nestretla ani s profesorom 😀 .
Tá jedna je z toho pedagogického minima, čo si robím. Tam ju však stačí odovzdať okolo septembra bud.roka, tak hádam stihnem 😅
No a na liečení ma brali mrle 🤐 Procedúry nám dali iba na doobedie a poobede sme mali voľno. Trošku ušlo, ak Tomík po takom hodinovom uspávaní na pár hodín (1-2) zaspal. Chodieval tam aj do škôlky, ak práve pršalo. Chodil tam celkom rád, tak hádam v apríli, keď nastúpi do skutočnej, nebudú problémy 😉

bambola
30. sep 2010

@eaka mali sme v jednom tyzdni vsetko a teraz mame este ku kazdemu predmetu jednu sobotu. no a v niektore tie soboty uz dostaneme nejake testiky, akoze predmet ma priebezne hodnotenie. veru ponahlaju sa 😠

eaka
30. sep 2010

@tatolu z pedagogického minima sa tiež píše diplomka?

tatolu
30. sep 2010

@eaka Veru tak a aj štátnice sa robia 😉 . Tie ale sú až v priebehu októbra. Takže suma sumárum, hlavná škola diplomovky odovzdať do marca a štátnice začiatkom júla a vedľajšia škola diplomovky odovzdať do polovice septembra a štátnice v októbri 😉

eaka
30. sep 2010

@tatolu no ale má to taký rozsah ako diplomka? veď to je trošku dosť, napísať dve diplomky za rok...

juliagregor
30. sep 2010

@tatolu ešteže to nemáš naraz..takto sa ešte dá 😉
ved ti ten stres bude chýbať 😀 😉
bakalárku som písala dva týždne, bol to môj odbor, tak v pohode...
diplomku píšem zhruba mesiac, ale všetky materiály som

juliagregor
30. sep 2010

malý mi to odoslal 😠
som umala viac menej nachystané, len to dávam dohromady....
už som to aj mala, ale bolo to neprehľadné, tak som to prerábala....
najhoršie je vyznať sa v toľkých materiáloch, lebo nestačí len posťahovať z netu odborné šlánky a knihy, všade treba odkazy na materiál, citácie...
obrázkov mám cez 40, tabuliek 20... 😝
strán 95

juliagregor
30. sep 2010

na obrázky mám program Visio, alebo E draw...sa v tom dobre robí...

grettka
30. sep 2010

eaka, dakujem za info 🙂

nanulik
2. okt 2010

ahoj študentky 🙂
ja som mala dnes prvú prednášku v tomto semestri. ale ani som nebola do konca lebo som myslela že tam odkvecnem 😔 a doma tlak 150/90 😝
tak len oddychujem. dúfam že budem stíhať okolo drobca behať a aj sa učiť.
no a to bude tiež zaujímavé lebo všetky knihy mám v novom byte zahádzané pod nábytkom a všelijakými rárohami zo sťahovania. a my sme teraz u rodičov tak to bude ešte sranda 😒

josie3331
3. okt 2010

bambola aj ja tam studujem externe druhy rocnik...ty aky odbor?

esmera ja studujem tlmocnictvo a co mame jednu profesorku, ktora to robi aj popritom, tak rozpravala, ze kamaratka, co vie jazyk uplne super namakane, tak ju zobrali tlmocit a ze hanba strasna, ze nevedela zo seba nic vytlct a ze si vymyslala.... nie je to take lahke ako to vyzera

bambola
4. okt 2010

@josie3331 josie mam Angllictinu a ty? zatial si svoj rozvrh kombinujem s tretiakmi, dufam, ze za dva roky Bc. stihnem

janka46
4. okt 2010

@nanulik No dávaj si pozor, ved zdravie je prednejsie, tiež ma štve, že prednášok sa nezúčastním a mám dosť obavy ako to budem "kombinovať " so skúškami.....ale stále si hovorím, že tu boli aj su priebojníčky aj s viac detičkami a tie mám za vzor 😀 😉
Držkám ti palce!!!!

petrahy
4. okt 2010

vidim ze nas tu je viac ktore nie vzdy mozu ist na prednasky 😉 prvy rok som brala hrozne vazne a ak som musela odist z prednasky tak som sa vypytala. teraz nebudem moct 😉 kvoli praci ale snad to nejak zvladnem a dostanem sa k materialom ktore budem potrebovat 😉

eaka
4. okt 2010

ahojte kočky, tak ja som dnes mala Bc. promóciu... 🙂 (keďže som štátnicovala až v auguste), to bol doják..už sa teším na mgr. 😀

juliagregor
4. okt 2010

@eaka gratulujem k štátniciam a ku promóciám 🙂 🙂 🙂
na mňa tam môj starší vykrikoval, jaj zlatý bol...
teraz budú vykrikovať už traja 😀 😝