Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

kukucg
24. apr 2011

@tatolu Fuuha tak to ze klobuk dole naozaj 🙂) Normalne ta obdivujem ze t tak stihas, ale ja som zase dost pedant tak mi to trva vsetko :D Na pedagogicke minimum sa chystam aj ja ale mne dost veci pouznavaju lebo mam psychologiu a vela sa prekryva... ale to az po stackach, dufam ze popri babatku uz 😉 Co inak tento mesiac zas nevyslo, test negativny 😖

monika_123
2. máj 2011

baby,neštuduje niektorá z vás sociálnu prácu.Potrebovala by som nejaké knihy tak sa chcem spytat ci nahodou nemate v pc?dakujem
Prof. Gabura Ján + syn Patrik Gabura – Sociálna komunikácie BA, 2004 rok vydania
Vladimír Frk, Jozef Kredátus – Komunikácia v personálnej a sociálnej praxi, Prešov, 2005 rok vydania
Ján Brindza – Sociálna komunikácia, BB, 2004

nanulik
5. máj 2011

ahojte spoluštudentky 🙂
tak ja mám bakalárku odovzdanú, všetky známky uzavreté a už len čakáme na štátnicové témy. btw je to normálne že ich ešte nedali? začiatkom júna majú byť štátnice a ešte zatial sa nič nedeje 😖

tatolu
5. máj 2011

@nanulik No my už máme štátnicové otázky vyše mesiaca uverejnené 😕 No ja som sa ešte učiť nezačala 😝

nanulik
5. máj 2011

@tatolu no super a potom budeme mať dva týždne na učenie 😝 😝 😝

tatolu
5. máj 2011

@nanulik Si dobrá, lebo ja asi iba týždeň 🤐 A to sú skúšky na Ing 😔 😀 😀 😀 😀

nanulik
5. máj 2011

@tatolu no pekne 😝 😀
ja viem že ked som sa celé tri roky učila poctivo tak by to nemal byť až taký problém ale ide o tu moju blbú psychiku že už teraz nerváčim 😝

tatolu
5. máj 2011

@nanulik Neboj ja tiež nervačím 😝 Ibaže teraz nič nestíham 😖 A večer ma odvalí 😠

nanulik
5. máj 2011

@tatolu no mne sa cez den velmi učiť nechce lebo malý ked zaspí na pol hodinku tak to ani nestihnem vybrať a večer sa dopujem energeťákmi a kávou 😝 len čakám kedy a kde ma sekne o zem

tatolu
5. máj 2011

@nanulik A Gabko sa Ti budí aj v noci? Alebo už spí celú noc?

nanulik
5. máj 2011

@tatolu prespí celú noc ale to takým štýlom že okolo tej pol osmej zaspí a o jedenástej mu dám v spánku jesť. idem si lahnút aj ja a potom spí do piatej.
ale ked mám pred skúškou tak sa učím asi tak do jednej no a o piatej budíček 🙄

akzuzs
5. máj 2011

Ahojte ja som tu nebola asi od tej doby čo som otehotnela 😒 alebo bola ja si už nepamätám ani 😅 Ako sa Vám dievčence študuje???? Mne ako tak zo zimného semestra som nestihala 4 skúšky ale už z toho som jednu neurobila ( príšerná skúšajuca, brzda na entu dala jednu otázku takú zákerácku a vieš albeo nie a dovidenia) druhú som urobila tretiu budem mať do dvoch týždňoch a štvrtú s tou neurobenou si presuniem do tretiaku lebo už neviem kde mi od radosti hlava stojííííí. A z Letného sememstra som už skoro všetko urobila len dve skúšky ma čakajú a ten mám celý za sebou ale už som z toho unavená jak hovado. v jednom kuse som v učení. Chvála Bohu že mi malá prespí celú noc ale cez den nemám šancu sa k tomu dostať, iba za rána teda lepšie poedané velice skoro rána už od 4 tej a ked nezaspím pri uspávaní synátora a nedrichmem do rána tak po tom ako ho uspím sem tam študujem. No a zlaté babky ktoré mi na pár hodín vezmu staršieho čo mi dosť pomôže a ja sa môžem chvíľkami učiť. No ale inak sa to dá pomaly ale dá sa to. Ale už si ani neviem predstaviť aký by to bol pocit keby som mala MD bez školskej straosti, asi by som sa nudila 😀 😀 😀 😀 .
No tak sa majte a zasa tu občas kuknem ahjkajte a príjemné študovanie 😅

tatolu
6. máj 2011

@akzuzs Hlavne, že Ti to odbúda 😉 No a čo, že jeden predmet prenesieš 😉 Veľa zdaru 😉

adetka
7. máj 2011

ahojte studentky 🙂 prace napisane? ucite sa?... mne bolo sest tyzdnov tak zle od zaludka a taka som sa citila slaba... ze som z dizertacky nenapisala ani riadok... akurat literturu pospisovala ISBN-ka... mam 110 titulov... to vraj staci... ale nestresujem sa... ak do konca juna nenapisem tych zvysnych 50 stran... prerusim studium... a pracu napisem na jesen 😉

kukucg
9. máj 2011

Ahooj 🙂 pozeram ze nie som jednina co sa jej uz vecer nechce 😀
Ja este dnes dopisujem projekt jeden a potom zacinam skuskovat... tento semester mam 9 predmetov, dva uz mam takze uz iba 7 😒 😒 uz nech to je lebooooooo

@adetka mozem sa spytala literaturu poctivo vypisujes alebo pouzivas ten internetovy generator??

nanulik
9. máj 2011

no tak témy na štátnice stále nemáme a dátum máme napísaný od 6.6. 😠
je to normálne ? môže to tak škola robiť? určite sa nebudem nikde sťažovať alebo také niečo. ale som nahnevaná tak sa aspon tu vám požalujem 😝 😀
mám z minulého roka tak sa aspon podla toho učím, dúfam že nebude velká zmena lebo by ma drblo.
a ešte niečo som chcela ale som aj zabudla 😀 😀 😅

nanulik
10. máj 2011

už máme témy a trochu ma potešili lebo je ich ovela menej ako som čakala 🙂 minulý rok bolo 120 dohromady a my máme iba 60. 😵
normálne sa teším na učenie 🙂 dúfam že ma to neprejde kým malý zaspí

tomika
10. máj 2011

mamičky ako a kedy sa učite?Ked detičky spia?Je na to neaky recept ako si zapamätať učivo,ked je z toho vela??

nanulik
10. máj 2011

@tomika ja to riešim tak že sa neučím omáčky ale ozaj len to najdôležitejšie. samozrejme nečakám že budem dostávať A ale ked sadne otázka tak aj za A sa podarí.
a učím sa hlavne večer. malý do 20.00 zaspí a ja ešte do polnoci alebo aj do jednej ťahám no a o piatej malý sa budí na krmenie, ale niekedy ešte do tej siedmej pospíme
no ale je to ťažké a d§ležité je aby mal kto pomocť aj s varením alebo detmi

bonaquaba
11. máj 2011

ahojte kocky, ja sa prave rozhodujem, ci mam ist studovat abo nie, vlastene si len chcem dorobit slovensky jazyk bolo by to na dva roky a v Ziline, len neviem ako by som to zvladala a hlavne pri troch detoch ked chlapa mam v zahranici, tak neviem ci by ma netrafilo, tak teda dajte vediet ci sa to da alebo nie a ak aj nahodou niekto studuje tu slovinu v Za TAK SA OZVITE DIK MOC

kukucg
11. máj 2011

@bonaquaba Ja mam sesternicu ktora ma tiez muza v zahranici a ma 4 deti a vystudovala specialnu pedagogiku popri tom, mala uz pred tym jednu vysku, ja tiez taham, mam sice iba jedno dieta ale zase nemam nikoho teda okrem manzela kto by mi nejak pomohol, postrazil maleho, pomohol upratat ci navarit, ale da sa to... tiez sa ucim havne po nociach lebo nechcem neajk maleho ukracovat o cas co spolu travime 🙂 ale niekedy sa ucievam aj cez den, pred statnicami alebo tak...

bonaquaba
12. máj 2011

@kukucg a co studujes a maly ma kolko a daleko dochadzas do skoly a a ko ju mate casto?

kukucg
12. máj 2011

@bonaquaba ja studujem psychologiu na UK, teraz som vo strvtom rocniku, minuly rok som mala bakalarske statnice. Maly ma 4 teraz, narodil sa mi v druhaku ale prerusila som skolu na zaciatku tretiaku a vratila som sa ked mal dva apol... teraz od septembra uz chodi do skolky minuly rok bol horsi, aj ked aj teraz byva doma dost ked je chory. Skoly mam celkom dost, tento rok som mala kazdy den, dva tri dni tak je plne a zbytok len cosi, ale kazdy den.... moj odbor sa dialkovo neda takze je to narocne, minuly semester som mala 10 predmetov z toho asi 9 skusok, nejake prace a prokejty a tak... ale da sa to, a su tu aj baby co maju viac deti a zvladaju, niekedy je to v pohode, niekedy su chvile ked je to tazke 🙂 ale tak to v zivote chodi 😉 teraz by sme chceli druhe mimi najskor sme chceli az po skole, ale ideme na to 😅

bonaquaba
12. máj 2011

@kukucg no super, tak nech sa vam podari male, no to si viem predstavit, ze je totazke, kedje to denne, lebo uz mas maleho a musis si zariadit caas aj poobede viem, ze mas prednasky o to je to horsie, a kde ho mavas ked nie je v skolke a ty si v skole?

tatolu
12. máj 2011

@bonaquaba No pripájam sa ku kukucg. Študovať sa dá, ale je dobré aby si mala niekoho v prípade núdze. A keby to bol niekto, kto by bol v pohotovosti kedykoľvek, to by bolo ideálne. Však vieš ako to na VŠ chodí 😔 Taká skúška sa aj z hodiny na hodinu musí riešiť 😔

tomika
12. máj 2011

@nanulik dakujem za odpoved 🙂 .Ja sa teraz chystám na nadstavbu od sept.

monika_123
12. máj 2011

babyyy, potrebujem pomoc. Tie co studujete socialnu pracu, neviete kde by som nasla nieco k Vyznam elektronickej komunikacie v soc. praci??? Dal nam nejaku literaturu,knihu so msi kupila a tam nic ☹ 😠

tatolu
12. máj 2011

@monika_123 Monika, neviem na čo to potrebuješ, ale na int som našla toto: http://translate.google.sk/translate?hl=sk&lang...

monika_123
12. máj 2011

@tatolu to mam k predmetu teoria socialnej komunikacie a ze tema na seminarku Vyznam elektronickej komunikacie v soc. praci 😖 ini maju take temy ze prekazky v soc.komunikacie,verbalna a neverbalna komunikacia...a ja toto...co k tomu nic nemozem najst

tatolu
12. máj 2011

@monika_123 A musíte iba knižky používať? Ten int nepomôže? A na koľko strán?