Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

maruschka
1. okt 2007

tinau,ak si chceš naplo užiť tehotenstvo a bábätko a venovať sa len a len jemu,tak radšej ešte chvíľočku počkajte..Aspoň tie posledné mesiace tehotenstva si už daj také oddychové,aby si nemala stresy zo školy a skúšok.To bábätko za to stoji 😵

bzuco
1. okt 2007

lasenka ahoj
no...rastieme
dnes som bola v poradni, tak som sa pýtala na MD už tých 8 týždňov pred TP a v pohode, takže nástup na MD je 12.10. ale nakoľko mám ešte nejaké dni dovolenku tak budem čerpať aj tú, to znamená, že zajtra som posledný deň v práci 😵 😵 😵 😵 😵
a od stredy som doma, akurát sa pôjdem s kolegovcami rozlúčiť 😉

lasenka
1. okt 2007

bzuco - to vazne? ty zajtra koncis skolsky rok? 😀 😀 😀 juuuj, ale ti je dobre 🙂 a co anglina? kolko mas skusok tento rok?

tinau - aj ja cakam na koniec skoly, aby sme mohli snazilkovat, tiez velmi tuzime po dalsom babätku, no rozhodli sme sa pockat do skoncenia skoly, aby som si vychutnala aj MD aj babätko od prveho dna 🙂 no ja som uz v poslednom rocniku... ale keby som mala skolu v mieste svojho bydliska, tak by som urcite nevahala a isla do toho, vsetko sa da zvladnut 😉 ja totiz dochadzam do skoly na opacny koniec republiky 😒

bzuco
1. okt 2007

1. prednášku mám 12.10. a skúšok by som mala mať v zime - ak stihnem všetky, tak 5 😝
dúfam, že nám nedajú 4 predtermíny, lebo to nemám šancu
po novom roku by to bolo lepšie, aspoň pre mňa

lasenka
1. okt 2007

neboj, ty to zvladnes, a citis sa fajn? idem kuk tvoj albumik 😉

bzuco
1. okt 2007

cítim sa fajn, len v škole mi tí drobci už dávajú zabrať a potom som večer strašne uťahaná, preto som sa pýtala skôr
mne sa nedá sadnúť si za katedru a sedieť tam a rečniť celú hodinu 😒 , to by som sa nepýtala tak skoro, ale to večné státie a chodenie 🙄 🙄 🙄 už mi robí fakt problémy

verulka
1. okt 2007

bzuco, no ja pevne verim ze nam nabachaju kooopu predterminov 😝 nakolko v januari mam desne fofry v praci a k tomu diplomovka. a zase je to posledne skuskove, tak sa tesim 😵
tinau, tu je kazda rada dobra, ale dolezite je ako to citis. Ja odjakziva studujem s detmi a vyhovuje mi to. Skolu mam tu pod nosom, dobre studijne podmienky. Ja porordim ultra tesne pred velkymi statnicami a som zvedava ako dopadnem- i ked nepochybujem, ze zo mna bude ING uz v maji 😀 Takze ako vidis zvladnut sa to da, ale okolnosti si musis zvladnut sama 😉

lasenka
1. okt 2007

bzuco - nieco mi hovor, co najviac neznasam su sluzby na tych chodbach 🙄

bzuco
1. okt 2007

tak ja som bola toho ušetrená, na šťastie 😝

lasenka
1. okt 2007

hej, aj u nas tehulky nesluzia na chodbach, pribudla dalsia tehulka, neviem ci som ti spominala, je to sice starsia osobka, ale zelame jej len to najlepsie, smaozrejme 🙂
mali sme dnes poradu, prisla som domov o 5 pm, neviem si ani predstavit, zeby som v takom case prichadzala domov stale, den zbehol ako voda a doma som nic nestihla spravit 😒

bzuco
1. okt 2007

to čo ste sa tak dlho radili 😲 😲 😲 😲
my čo máme pracovné porady každý 1. pondelok v mesiaci, tak max. hodinku

lasenka
1. okt 2007

no, my zase nemame kazdy 1. pondelok v mesiaci, ale zacinali sme az o 14.30, a diskusia bola najdlhsia, ako vzdy 🙂

bzuco
1. okt 2007

no... my radšej nediskutujeme 😅 😀
len trošku, aby sa nepovedalo 😝
mám 2 kolegov - chlapov a tí to vedia hned zrušiť, ak sa začne moc točiť a kecať okolo niečoho 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a začíname hned po 6. hodine - o 13,00 😉

lasenka
1. okt 2007

vy koncite o 13.00? tak my az o 13.30, no zaciname vyucovanie o 8.00.. my mame tiez len troch chlapov, co je velka skoda, lebo je to skutocne spestrenie tak velkeho babskeho kolektivu, no nasi chlapi su asi pozensteni, lebo oni tarakaju asi najviac, ale je z nich sranda 😀

bzuco
1. okt 2007

my máme vyučko už od 7,30 a máme skrátenú 1 malú a aj veľkú prestávku o 5 minút,
to preto, aby sme my - cezpoľní - stíhali autobus, nakoľko dochádzame a spoje nie sú práve ideálne 😒
6 .hodina končí 12,50 😉 a 13,05 ide bus

lasenka
1. okt 2007

aha, tak to mate dobre, nie? autom nejazdis? co planujes robit dalsie volne dni?

bzuco
1. okt 2007

autom chodíme ráno s vedením, ale naspäť idem radšej busom, nechce sa mi na nich čakať do 14,30, to som už skoro doma
čo budem robiť? čítať knihy na britskú a americkú literatúru, fuuuuuuuuuuuuj 🙄
a okrem toho, ....IP

lasenka
1. okt 2007

bzuco - 🙂 🙂 skola ti vyplni vsetok volny cas, ze? aj ja som to tak prezivala,no co uz, budes mudrucka 🙂

bzuco
1. okt 2007

tak nejako 🙄

gadgetka1
2. okt 2007

ahojte... potrebujem radu tak mi snad niekto pomoze 😅
no mam asi majinky problemik a nechce sa mi hned utekat ku gynekologovy... uz som si robila aj tehu test a nebolo tam nic viditelne ale mala som dostat menstruaci 28 no nic neprislo len som spinila a strasne ma bolelo v podbrusku.docela casto ma boli v podbrusku je to taka divna pichacia bolest :oops: potrebujem poradit ci nahodou neviete co to ma znamenat?
diky moc 😉

elliana
4. okt 2007

baby, aj ja som zacala studovat, ale bohuzial som dost znechutena...info som nedostala v podstate ziadne, ked som sa iniciativne pytala, dostala som odpoved, ze vsetko najdem na stranke...oki, ale...zajtra mam rustinu a vcera capli na stranku, ze si mam priniest ucebnicu, ktoru bohuzial v kamennych obchodoch nie je dostat, aspon tam, kam som sa dostala, z i-obchodu mi do zajtra nepride. Je to tak vsade? Zatial sa fakt dostavam len ku kusym informaciam a aj to je vzdy pomerne neskoro. A podotykam, ze som na nete takmer kazdy den, co studenti, ktori taku moznost nemaju..
joj, som znechutena
aspon som sa postazovala, trosku sa mi ulavilo. Najhorsie je, ze som bola plna idealov a uz sa to zacina mrvit...a to som este ani poriadne nezacala..

verulka
5. okt 2007

elli, no snad vas nezabiju, ked dojdes bez knihy. Ja si knihy nekupujem takmer ziadne. Ale na 1.konzultaciu chodia vacsinou vsetci bez knih, a tam nam povedia, ktoru presne treba zohnat 😉
idealy- no tie su take vselijake, radsej sa treba triezvo pozerat. Ja som bola znechutena a aj nadsena. Nieco bude fajn, ine uplny des- tak to chodi, nielen v skole 😉 zelam vela sily a uspechov 🙂

lasenka
5. okt 2007

elli
presne tak, len to velmi neprezivaj, aby si zbytocne nestresovala, vsetko bude OK 😉

weroni
7. okt 2007

caute babulky, necitala som vsetky prispevky - no len sa k vam chcem pridat - ja sice mamickou este len budem - v juni 🙂 no mesiac predtym koncim dvojrocne pomaturitne studium zamerane na predskolsku pedagogiku - takze zaroven s "brusiskom" 🙂 budem koncit aj skolu 🙂 povodne som planovala hned po tomto studiu ist aj na vysku ale asi este rocik pockam 🙂 vy ste na tom ako? 🙂

verulka
7. okt 2007

weroni, ja rodim o mesiac skor a tyzden po porode mam statnice 😝 takze velmi zaujimavo 😀 😀 ale nie 😉
tu je na tom kazda inak- niektore uz koncia, ine zacinaju, deti su v roznom veku a mame tu aj tehulky 😉

aktak
7. okt 2007

verul budes mat veselo 😉 ale zvladnes to 😉
ja mam tento semester pohodovy, teda tak to vyzera, tak sa tesim lebo koniec bakalara bol zabijak, ledva som sa cez prazdniny stihla z toho spametat 😅

andrea.m
7. okt 2007

tami bude mať na mojích štátniciach rok a 4 mesiace.to už bude veľka slečna.

weroni
7. okt 2007

verulka - si robis srandu ze mas tri deti vsak 🙂

verulka
7. okt 2007

aktak- vsak ja mam rada veselo 😀 😀
weroni, no to si nerobim- vsetky su moje 😉 a poctivo domakane 😀 😀

weroni
7. okt 2007

a kolko mas rokov ked sa mozem opytat 🙂 vyzeras totiz hrozne mladucko na tri drobcata 🙂