Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bzuco
23. nov 2007

lidka, neboooooj
aj horšie bolo 😉
čo tam nejaké 2 skúšky, to zmákneš 😉
budem držať palceeeeeeeeeeeee

bzuco
23. nov 2007

ja by som mala mať skúšku na budúci týždeň, tak ak budem v kuse, pôjdem to risknúť, ale už teraz viem, že učeniu veľmi neublížim 😅
je to už 3. skúška u tej vyučujúcej, tak viem, ako to chodí 😝 😝 😝 😝 😝 -menšia tímová práca 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

maruschka
23. nov 2007

lidkááááá drž sáááááá.Držíme ti všetky palce čo vlastníme... 😵 😵

verulka
23. nov 2007

bzuco, tak este vydrz pokope, nech aspon toto poriesis- vsak mas 2 mozgy, tak to vyuzi 😀 moje nervy, pred chvilkou som ti gratulovala k tehu a ze 39tt 😕 drzim palce 🙂

nenka83
23. nov 2007

bzuco chod, mne tehotenstvo na skuskach velmi pomahalo 😉 😅

bzuco
23. nov 2007

verulka, díky 🙂
tebe sa tam tá jednotka v čísle prehupne na 3 ani sa nenazdáš
nenka, pôjdem, ale musím byť kinderko 😀
ale toto bude test, iba ak by som si k menu napísala TEHOTNÁ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maruschka
23. nov 2007

bzuco,tak to už máš za pár.To dostaneš diplom dvojmo,nie?? 😀 😀 😀
no teda ja neviem,či by som to zvládla byť tehotná a chodiť do školy.Mne sa stále chcelo spať,takže tie prednášky by aj tak vyzerali...

lidka619
23. nov 2007

baby - podávam hlásenie - filozofia A , anglický jazyk neviem, budem vedieť až v piatok, ale nemám dobrý pocit - veľmi by som chcela aspon E-čko, ale neviem, neviem, bol to test, takže som tipovala, ale či som natipovala viac ako polovicu dobre, netuším . Bože baby,neviem, ako to do piatku vydržím, ale veľmi si prajem E-čko 😵

maruschka
23. nov 2007

lidka,ty si teda expert.Že A z filozofie..gratulujeme a uvidíš,z angliny to bude fajn tiež-podstatné je,aby si prešla.. 😵

lasenka
24. nov 2007

ahote mamicky - studentky 😉

lidka - neboj sa, anglinu ta mozem doucit, ja ju studujem uz 3. rok 😉 ale som si ista, ze to mas 😉

bzuco - ty ako? buduci piatok ma caka skuska zo stylistiky... mas ju uz za sebou? ten predmet je hrozne nudny, je v nom sama poucka, co ja sa nedokazem nabiflit ☹

alysea
24. nov 2007

Ahojte, jaj ako Vás tak čítam, vy ste už v plnom prúde. Ja sa tento semester nejdem vôbec naštartovať. Budúci piatok mám prvú skúšku a ešte som to ani nevidela a ani ma to nejak neťahá, mám urobiť dve seminárky a nejak nič, inokedy by už boli dávno hotové, normálne som zlenivela. 😖

lidka619
26. nov 2007

joj baby, ucim sa ucim sociologiu, ale mne to nejde a nejde do hlavy 😢 , ja už neviem, či som to nejaká blbá, alebo sa mi to až potom na skúške objaví. Ja normálne cítim ako dáky "blok", alebo že mám nejaké prerušené vedenie smerom do mozgu, alebo ako to mám napísať. Aj vy si o sebe myslíte že nič neviete, aj keď to nie je celkom pravda? ved tolkokrát si to čítam, ale aj tak mám pocit, že to stále neviem. A to je horšie, že sú tam samé definuj a definuj a ja tomu nechááááápem 😠

alysea
26. nov 2007

Ahoj lidka no mne sa to tiež stáva, ja sa akurát učím vidiecku krajinu a tiež si pripadám ako blbá a pri tom som polku vecí z toho mala na štátniciach. Neboj nič, snáď nás na skúške osvieti 🙂

bzuco
26. nov 2007

ahojte
lasenka, mňa čaká vo štvrtok skúška z didaktiky Aj 3
ešte som to ani nevidela 😝 ale hádam to nejako dobačujem - ved vieš - pokrivčáková 😅 😅 😅 😅

štylistika???
to my nemáme, teda aspoň o tom neviem 😎

jana3
27. nov 2007

Ahojte, chcem sa opytat
1. Studujete denne alebo externe?
2. Je tu aj niekto s prirodovednym zmeranim?
Mne jazyky ani filozofia atd moc nehovori, ale aj tak vam dzrim prsty🙂

alysea
27. nov 2007

Ahojte, jana3 ja študujem externe a mám prírodovedné zameranie 😉 Inak dnes som sa učila a prešla som to celé a momentálne mám pocit, že neviem ani ako sa volám 😅 😀

maruschka
27. nov 2007

lidka definuj a poučky,ktoré sa musím učiť naspamäť úplne nenávidím,lebo sa to jednoducho tak neviem naučiť.Radšej sa učím tak,aby som to vedela vysvetliť vlastnými slovami,ale poučky,zákony sa jednoducho musia iba odrapkať a to mne bohužial nejde..

lidka619
27. nov 2007

maruschka - viem o čom hovoris 😅
- kedy más najbližšie skúšku?
-ja v piatok - sociológiu
-utorok - pedagogiku 😖

bolulka
27. nov 2007

ahoj Lidka, ja v sobotu prvá skúška v živote 😅 mám strach...

lidka619
27. nov 2007

bolulka - neboj, aj keď sama tomu termínu "neboj" - neverím - a čo študuješ, a kde? a z čoho ju máš? a už vieš dačo? a máš písomnú, alebo ústnu?
- moc otázok čo????

maruschka
27. nov 2007

lidka ja mám vo štvrtok sociálnu prácu a v pondelok psychológiu.Takže horor.Ešte sme aj všetci maródi,takže sa ani poriadne neučíme,keďže aj decká plačú aj ja plačem od zúfalstva.Manžel ten pre istotu stratil hlas,ešteže to je písomka,takže hovoriť nemusí.Ale už špekuluje nad ťahákmi,tak som mu to zatrhla 😀 😀 podstatné je,aby sme do vianoc prežili a prešli hoci aj s najhorším hodnotením,a potom už bude na učenie viacej času-lebo tento týždeň ešte aj sťahujeme izby a prídu nám robiť tie dlhoočakávané skrine.Takže je toho až-až a malej idú stoličky,tak stále plače,ešte aj v noci..
Lidka,tak si držme palce..
Bolulka,čo bojíš,bude aj horšie 😎 😎 😎

olianko
27. nov 2007

ahojte
chcem sa opytat ci su tu nejake maminky ktore studuju formou e-learning a ak ano tak ako su s tym spokojne 🙂

nenka83
27. nov 2007

bolulka nestresuj.tam to tazke nie je.chodia mi dve kamosky a este nikdy sa neucili.uz s druhacky. 😉

bolulka
27. nov 2007

lidka, na katolícku do kubína - odbor manažment.

nenka, a chodia na manažment?

mám zo sociálnej náuky cirkvi a z angličtiny... neverím tomu že sa neučili, pretože čo povedali na skúške (alebo napísali?) to zas tak určite nejde, či? a ja odtiaľ poznám druháčky, čo s nami idú asi zo 5 skúšok opakovať... 😔

nenka83
28. nov 2007

ano chodia na manazment uz druhym rokom! chodi tam aj mojho oca zamestnankyna myslim.a aj moj kamarat a ten tomu uceniu nikdy moc nedal, ver mi!

ramzesa
28. nov 2007

Ahojte studujuce maminky,tak ja uz pomaly pocitujem,ze aj ucit sa treba. Same zapoctovky, vykresy odovzdavat 😝 . A ja som prve ciarky spravila akurat tuto noc :-P . Tak dnes sa tam idem ukazat 😝 . Snad ma neposlu domov 😅 . Prajem Vam vsetkym prijemne sprtanie na zapoctovky aj skusky 😉 .

bolulka
28. nov 2007

co su započty? 😕

janka46
28. nov 2007

Boze Lidka,ako si mohla filozofiu spravit na A,ja mam z toho Vazne depky a chyta ma panika,je toho starsne vela co od nas chce,mam to v pondelok a prosim ta nevies mi helfnut,chce od nas nejaky vyznam v sucastnosti Filozofie vo vztahu k Soc.praci 😠

verulka
28. nov 2007

bolulka, niektore predmety mas ukoncene zapoctom- je to bud vypracovanie nejakej prace, pirpadne pisomka. Pri tazsich skuskach moze byt zapocet podmienkovna postupenie ku skuske...Inak u nas je v podstate zapocet a skuska to iste, nepocitujem nejake rozdiely v narocnosti...

bzuco
28. nov 2007

ahojte
tak ja idem zajtra na tú skúšku, pevne verím, že neporodím, nič tomu nenasvedčuje 😝
tak si idem asi niečo počítať, lebo som tomu neublížila, hanba mi, takto sa na učenie vyfláknuť
ale budem rada, že budem mať aspoň 1 skúšku za sebou
a ak motyka vystrelí, v deň termínu pôrodu by som mala mať ďalšiu, tak uvidíme....ak sa budem držať, hádam sa aj dokotúľam, ale to som si nie istá