Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

maruschka
9. nov 2007

zuzidr.gratulujem,to je supééééér.Aké to bolo?A kto vám prednáša?Bol prísny?A ako ste to mali ústne,alebo písomne.

zuzidr
10. nov 2007

ahoj,prednášal nám p.Slovák,bol prísny,bolo to ústne....mám pocit že ako psycholog vedel odhadnúť človeka či má trému,a či sa učil,ja som sa úplne klepala,dostala som okno,ale vedela som to....upokojoval ma,že sa nemám triasť,že o nič nejde,na prvú otázku som nevedela ani ceknúť a pritom som si myslela že to viem najlepšie,a potom mi dal ešte jednu a tú som odrapotala...niektorí sa minútu tvárili žerozmýšlajú,a hned ich vyhodil 😅

ja si myslím že moja odpoved na Cčko nebola,fakt som mala okno,ale som rada,že to mám za sebou 😀 😀

maruschka
11. nov 2007

bože zuzidr,ja budem rada,ak prejdem vôbec.Vo štvrtok 29. máme skúšku z Úvodu a v pondelok 3.nám dal skúšku zo psychológie.Tak to je inakší masaker.Normálne ti tú psychológiu závidím.Ale teda on-Slovák prednášať nevie.Začal niečo diktovať,potom to pomotal,vety nedokončoval.Takže aj keď sme si niečo chceli zapísať,tak sme ho museli na to upozorňovať.Takže na budúcu skúšku už ideme s diktafónom.Neviem,ako to zvládnem naučiť sa na dve skúšky-malá je chorá,ja mám zapálené hrdlo,kašlem,no skrátka hrôza.A stále sa utešujem,že keď ma vykopne,tak s tou školou praštím a konečne budem mať pokoj 😀 😀 😀

janka46
11. nov 2007

MARUSCHKA, neboj nie si sama,aj ja mam tak nakopene teraz 3 terminy a k uceniu sa dostanem az ked vecer mala zaspi 😒 a to uz zaspavam zase ja nad tym 😒 a ako na potvgoru sa tiez uz druhy tyzden vlecie nejaka viroza so mnou a nasi prerabaju,tak ju nemozem ani tam dat 😒
..no tiez neviem ako to zvladnem 😖

maruschka
12. nov 2007

janka,tak sme na tom skoro rovnako,akurát ty toho máš viacej-3.Ja som z toho na prášky,ale dnes sa začnem učiť,bez ohľadu na zdrav.stav a rodinné rozpoloženie.A musím prinútiť aj manželíka,lebo tomu sa nechce a potom bude tri dni pred skúškami celé noci sedieť nad papiermi.Keď zvládneme toto,tak už môžu aj traktory padať. 😀 😀

verulka
12. nov 2007

cafte, tak ja sa neviem dostat na nete na nasu stranku a zistit si vysledky zo skusky 😠
inak ja mam do vianoc zatial iste 3 terminy- 1.12.,18.12.,a 19.12. uff a potom rychlo doklepnut pripravy na sviatky 😝 ale v podstate sme si uz zvykli, takze na bud. rok, ked budu vianoce bez skusok bueme asi normalne mimo 😀 nebojte sa, zvladnete 😉
zuzi gratulujem ku skuske a co sa ti nepaci na C 😕 ja osobne som zberatel podpisov do indexu a je mi dost jedno, co predto napisu 😉

zuzidr
12. nov 2007

verulka dik 😀
maruschka ja mám ešte 17.11 SP ale to sa mi zdá v pohode,neviem,ten p.Matejička bol fajn,a bude to test 😀 ale dnes večer sa to musím začať učiť 😉 ale ešte si pár tém musím vypracovať 😒 😅

maruschka
12. nov 2007

zuzidr,to máš Úvod do soc.práce,že?Naša prednášajúca je prof.Davideková,ale to je jedna zlatá žena.Taký materinský typ.Ja sa na ten test tiež nebojím,ale som sa ešte ani nezačala učiť. 😀 tak predpokladám,že keď sa začnem učiť,tak ma chytia zasa nervy a budem mať klasickú trému. 😅 😕

verulka
12. nov 2007

baby, skusku mam za 1 😵

janka46
12. nov 2007

Verulka GRATULUJEM,len tak dalej az do porodu 😵 😵 😵 teda aj statnic 😵

jej odbocim od temy,som pozerala,ze uz mate vybrate mena pre babetko,pekne!!!!!

janka46
14. nov 2007

tak uz sa aj ja mozem pochvalit 😅 mam spravenu Psychologiu!Jupííííí
buduci tyzden bude trosku brutalnejsi caka ma to aj utorok aj sobotu 😉 uz aby bolo potom...

zuzidr
19. nov 2007

ahojte...tak v sobotu som to zase zvládla na Cčko 😀 ani som nečakal,že to tak dobre pôjde...nakoniec z môjho skúšobného štúdia na VŠ z toho niečo aj bude 😀 1.12 mám zase skúšku a o5 by ma potešilo Cčko 😀

verulka
19. nov 2007

Babulky, gratulujem, sme dobre 😎
jani, dakujem za pochvalu mien, mne sa paci hlavne to dievcenske 😵

maruschka
19. nov 2007

zuzidr,tak to je super.Gratulujem.Nás čaká na budúci týždeň Úvod do soc.práce a hneď v pondelok Psychológia.Takže nervy,už mám soc.prácu popísanú na papieroch a nalepené na kredenci a učím sa tak aj pri varení.Ale mi z toho ťažko zahrabáva...Jednu poučku sa učím celý deň.Ja sa viac-menej bojím na psychológiu-mne stačí iba prejsť,ja nepotrebujem ani C..Inak budem mať pokazené Vianoce.
Janka,aj ty máš psychológiu za sebou.Tiež gratulujem.Závidím ti,ale v dobrom.
Gratulujem aj tebe Verulka,mám dojem,že si skúšky vždy zvládla na najlepšiu.Ako to robíš pri 3 deťoch??Akým štýlom sa učíš??Mne to teraz nejako nejde do hlavy,prvú skúšku som zvládla omnoho lepšie,teraz sa fakt bojím..

zuzidr
19. nov 2007

maruschkA verím že aj ty to zvládneš 🙂 vôbec to neni také ťažké ako sa to zdá doma 😀 určite to spravíš 🙂

verulka
20. nov 2007

maruschka, ja sa ucim po veceroch a casto mam pocit, ze mi to tam neleze...nakoniec sa to tam niekde schova a objavi sa ta vedomost v pravy cas...a hlavne mam aj velke stastie. Dufam, ze ma neopusti do tych statnica potom vam ho prenecham 😵
a neboj, ja mavam casto pred skuskou blby pocit...teraz ma cakaju market.analyzy a to je pisane pre mna po ugrofinsky 🙄

elliana
20. nov 2007

gratulujem vsetkym studentkam ku skuskam 😉
Ja pridam svoje...biola A, psychologiu som mala vcera pisomnu a este neviem vysledky, ale veru ziadna slava to nebude, budem rada, ak prejdem...no a teraz v piatok mam anglinu, rustinu a filozofiu...tak myslite na mna, budem to veru potrebovat...

janka46
20. nov 2007

maminky-studentky caute,tak citam,ze nam to pomalicky odbuda 😀
ja som dnes tiez spravila Uvod do SP,teda bola dost prisna,normalne nas rozsadili a opisovanie nehrozilo,no a bodovanie totalne prisne,uf ale mam potom a to som od stvrtka bojovala s 38.5 teplotou a dobojovala som to na zapal pluc ☹ 😒

janka46
20. nov 2007

Verulka aj mne sa Alicka pacila a mala som ju v zozname vybratych mien 😵

janka46
20. nov 2007

jaj a od zajtra idem na "drvenie Pedagogiky"sama definicia a delenie 😖

inak Maruschka tiez sa mi da dostat ku kniham len po veceroch

verulka
22. nov 2007

no ako sa nam dari? Ja som este ani nezacala, ale uz to mam v plane 😀 vsak mam na to este tyzden, uz nech su vianoce, to uz budem mat vacsinu z krku, teda dufam 😉

maruschka
22. nov 2007

ja idem dneska na to znova.Už váááááááááážnééééééé.Sľubuje sama sebe.Takže hurááá.Človeka tuším keď nepritlačí bieda,tak sa k tomu neprínúti.Až dva dni pred skúškami.A to som si vždy hovorila,že na vysokej to budem brať poctivo:no asi nie..robím to presne tak,ako na strednej aj na nádstavbe-učím sa,že keď prihára..Ale teraz sa môžem ospravedlniť tým,že mám dve detičky-ale to je čistáááá výýýhovorka... 😀 😀 😀

zuzidr
22. nov 2007

ahojte tak ja mám dalšiu budúcu sobotu,a chcem sa to začať cez víkend učiť 😅

maruschka bola si na našej stránke?dosť trápne čo sa tam deje 😠

janka46
22. nov 2007

tak ja som mala mat v sobotu Pdg.ale prelozili nam termin na pondelok,tak som aj celkom rada,ze mam volny vikend 😀 ale ucenie tiez odkladam,robim vsetko mozne ine!!!!!

aniska
22. nov 2007

damy, ja sm otehotnela v 3 rocniku na medicine, dokoncila ho, zacaiatkom 4eho sa narodil milacik najvacsi a vsetko slo bokom. u nas ziadne pardony nie su tze 5xv tyzdni praktika atd... som radsej prerusila

maruschka
23. nov 2007

zuzidr,a čo sa tam deje??Idem sa pozrieť..

maruschka
23. nov 2007

no paráda ,aby nám to Lucia ešte nezavarila tak,že budeme celé 3 roky plakať pred skúškami a zháňať si materiál na učenie po celom Slovensku. 🙄

verulka
23. nov 2007

aniska, no medina je ine kafe oproti nasim skolam, tam musis ist na 100%...My mame vyrazne lahsie skoly, preto to ide 😉

lidka619
23. nov 2007

ahojte babulky - ja sa celá klepem, za malú chvíľočku vyrážam na skúšku z filozofie a o 13.00 mám ďalšiu z angliny. Baby, držte mi pršteky, lebo ja asi skolabujem 😖 - už mám na mále ☹

verulka
23. nov 2007

lidka, drziiiiim 😉 hod potom info