Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bambola
21. jan 2011

@josie3331 anooo 🙂 no ja mam volnu stredu ale nemam kam dat malu stvrtok piatok tak ani vtedy nepojdem, co ma trosku mrzi 😒 co studujes? 🙂

denne73
22. jan 2011

ahojte dievčence. tak zajtra ideme s maličkou na to. Tak okolo 19.h večer držte nám palce aby to bolo rýchle. cmuq 😉

tatolu
22. jan 2011

@denne73 Len sa neboj, všetko bude dobré 😉 , budem na vás obe myslieť 😉

denne73
22. jan 2011

@tatolu 😉 😉 😉

juliagregor
22. jan 2011

@denne73 držím všetky palčeky a prajem hlavne veľa zdravíčka 🙂 🙂 🙂

denne73
22. jan 2011

@juliagregor 😉 😉 😉 😉

bambola
23. jan 2011

@denne73 vela stastia 🙂

sendy1977
24. jan 2011

@tatolu pamätám si že si písala že chodíš na 2 vš, aj čo študuješ si pamätám ale prosím ťa napíš mi v akom si ročníku

tatolu
24. jan 2011

@sendy1977 Pedagogické minimu je 2 ročné - a som v 2. a Aplikovaná zoológia a poľovníctvo je 3 (Bc.) + 2 (Ing.) - som v 2.roč.Ing. -teda v oboch prípadoch posledný rok sa trápim 😉 😀

sendy1977
24. jan 2011

@tatolu ďakujem za odpoveď máš IP

adetka
25. jan 2011

tak moja milovaná školička mení pravidlá za behu... dizertačnú prácu musím odovzdať nie do konca mája... ale už do konca apríla... 😠 😖 😨

tatolu
25. jan 2011

@adetka Do kelu, to teda dobre skoro dali vedieť 😠 , nebali by byť také veci ujasnené už začiatkom školského roka?
😖 e

alexis13
29. jan 2011

kočky chcem sa opytat....nakolko som studentka....neplatila som si nemocenske a doki mi dal papier o nastupe na matersku a ked som prisla na soc.oni ze teda ten papier nepotrebuju.....netreba ten papier teda zaniest niekde inde??? dakujem alebo ja matersku vlastne nebudem dostavat a po porode mam ist na urad.soc.veci a rodiny a tam dostanem len ten prispevok ci ako ??

bambola
29. jan 2011

@alexis13 alex, prosim ta, tety na uradoch evidentne.....no skoda reci 😒 ten papier o materskej v socialnej potrebuju!!! najlpesie ked posles doporucene postou na socialku, ktora je prislusna miestu tvojho trvaleho bydliska (lebo inak si to budu medzi sebou posielat ako horuce zemiaky 😠 ) do 6 tyzdnov by ti mal prist papier, ktory hovori, ze nemas narok na matersky prispevok. tento papier dolozis k ziadosti o rodicovsky prispevok (na urade soc.vaci a rodiny), ktory budes dostavat od mesiaca v ktorom sa ti narodi babo.
tiez som mala takuto istu situaciu 😉

alexis13
29. jan 2011

@bambola no pekne....takže tam v pondelok volam a poslem manžela nech im to tam zanesie....dakujem za vysvetlenie

bambola
29. jan 2011

@alexis13 ja som totizto sla na urad prace bez toho papiera lebo socialke trvalo vyse dvoch mesiacov kym mi ho poslali a teta mi rovno povedala, ze to k tej ziadosti potrebuje. myslim, ze na tomto sa nic nezmenilo. tak nech sa muz neda odbit, mozno narazi za okienko na mudrejsiu tetusu

alexis13
29. jan 2011

@bambola jj musim mu povedať dik 😉

bambola
29. jan 2011

inac som sa chcela pochvalit, ze som v piatok napisala poslednu skusku a teda mam ZS za sebou. na chvilku teda pauza 😉

tatolu
29. jan 2011

@bambola Gratulujem k ukončenému semestru 😵
Mňa ešte čaká jedna opravná, ale keď nie je ten termín.... 😀

petrahy
1. feb 2011

bambola trosku neskôr ale predsa gratulujem k ukonceniu semestra ja stale cakam na vysledok z poslednej skusky denne studentky boli 4 dni po nas a vysledky uz maju nase este nestihla opravit ale vraj ich uz opravuje vsak by sa patrilo od 20teho

ludka_r
2. feb 2011

Ahojte.
Gratulujem k ukončenému semestru 😉
Ja ešte nemám, jednu skúšku si musím zopakovať a druhú budem mať na popri prednáškach na LS ☹ Tak, ale snáď to bude OK. Stále som na tom lepšie, ako niektorí moji spolužiaci, ktorí nemajú ukončené predmety ešte z minulého roku.
Ale aj tam mám už vyše mesiaca taký akýsi blbý pocit zo školy. Vôbec sa mi nechce sa jej venovať. Rozmýšľam nad tým, že by som ukončila tento rok a na Mgr by som šla až neskôr. Aj keď viem, že ak by som to teraz skončila, tak by som sa nakoniec ďalej už pravdepodobne nikdy nedostala. Školu potrebujem, ale na druhej strane akosi nevládzem, a chcela by som si aj nejaký ten rok na rodičovskej užiť. Ach jaj 🙄

janka46
2. feb 2011

@ludka_r no presne viem ako sa asi citiš, ani nevieš ako si ja vyčítam, hlavne pred každou skuskou ked stresujem, že naco som sa na to dala, myslím pokračovať na MGR.....ale tiež sa poznám , ak by som to prerusila, už by som sa k tomu nedokopala 😝 😝 😔 takže bojujem 😖 😖 , tiež este neviem vysledky s 2 skusok a najtazsia ma caka zajtra...takze snad budem mat trosku šťastícka 😕

8aninka5
3. feb 2011

Ahojte....Chcem sa spytat ci tu niekto chodi na PdF (v Trnave alebo aj inde)...alebo si niekto planuje podavat prihlasku???

adetka
3. feb 2011

gratulujem k uspesnym skuskam 🙂 .. ja mam z dizertacky 16 stran (zo 120 😅 )... a neviem sa pohnut... a aj ja casto rozmyslam, ze necham skolu a radsej pojdem niekam do praxe... ale vydrzme to vsetky 😉

josie3331
3. feb 2011

@bambola nemcinu...ale unavny bol ten tyzden, hruza....esteze ich uz moc nebude 😀

rozmyslala som aj nad mgr, ale myslim, ze prekladat sa da aj s Bc., lebo uz teraz to bude zaberak a nie to este mgr

josie3331
3. feb 2011

@bambola nemcinu...ale unavny bol ten tyzden, hruza....esteze ich uz moc nebude 😀

rozmyslala som aj nad mgr, ale myslim, ze prekladat sa da aj s Bc., lebo uz teraz to bude zaberak a nie to este mgr

denne73
3. feb 2011

@tatolu ahoj. Prosim ťa nevieš mi poradiť?? Ja už nebudem môcť chodiť na prednášky,v letńom semestri. Treba to niekomu na fakulte hlasiť?? alebo je to moja osobna vec. na skušky sa dufam budem vedieť dostaviť🙂

denne73
3. feb 2011

@bambola gratulka k ukončenemu semestru

tatolu
3. feb 2011

@denne73 Denne, najlepšie je sa dohodnúť s prednášajúcimi, ináč nemusíš nikomu nič hlásiť 😉

tatolu
3. feb 2011

@adetka Ja som si k diplomovke posťahovala nejaké zákony - mám porovnávať nové so starými 😝

papty
11. feb 2011

Maminy, ktoré už máte Bc. ako to chodi pri prisani bakalarskej prace? Ten konzultant vam aj poradi aku lit. je dobre si zohnat, alebo vsetko musite robit samy a az potom mu poslat? Informujem sa, som sice teraz len druhacka,ale temu uz mam schvalenu /i ked nie taku ako som chcela/ a neviem si predstavit ako to chodi. A este vy ste si zvolili temu podla vasich predstav? dakujem