Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bzuco
13. jún 2007

isto

lasenka
13. jún 2007

bola ustna?

bzuco
13. jún 2007

písomná, chýbali mi 2 body aby som mohla ísť na ústnu

ale to nič, aj tak som za tento rok urobila 13 skúšok, myslím, že dosť

lasenka
13. jún 2007

bzuco
13 skusok??? hmm, si fakt dobra 😉 a to este aj s bruskom 😉
ako sa inac mas? stale je vsetko OK? my uz v praci skrtame kalendar 😀 tesime sa na prazdniny viac, ako nase deti 😀

lyzenka
13. jún 2007

Ahojte,

od oktobra sa k vam urcite pridam.........som zvedava ale ako to budem zvladat, to uz budem mat bakalarsky rocnik a zaroven aj skusky, a este aj babetko....tak som zvedava....myslite, ze to zvladnem? ci mam si dat radsej odklad? 😕

bzuco
13. jún 2007

lasenka, podobne, už sa nám nič nechce
s bruškom tak na polovicu 😉

bzuco
13. jún 2007

lyzenka, ak si rozbehnutá, tak to skús
my s lasenkou sme školu zvládli aj s detičkami 😉

alysea
15. jún 2007

Ahojte, tak dnes som absolovovala obhajoby a štátnice mám Ačka a červený diplom k tomu. Taká som rada, že to je za mnou, ale zase keď si predstavím ďalšie dva roky a potom doktorantúra, nadšenie ma nejak opúšťa 😀 Ale nie som šťastbá a som rada, že ste tu, lebo ste mi boli veľkou motíváciou a oporou. Ďakujem vám. papa

lasenka
15. jún 2007

aly
velmi velmi velmi ti blahozelam a tesim sa s tebou 🙂 😎
vsetko zvladnes, neboj sa 😉

alysea
15. jún 2007

lasenka ďakujem veľmi pekne, si zlatunká 😉

lasenka
15. jún 2007

aly
kedy planujete dalsie babätko?

alysea
15. jún 2007

jáj lasenka, neplánujeme, nemáme náš vzťah žiaľ na takej úrovni, aby som chcela druhé bábo. Pôvodne sme chceli aby sa narodilo keď bude mať Peťko 5 rokov, ale teraz je to vo hviezdach. Vy snažilkujete? a ako? Už máš po skúškach?

lasenka
15. jún 2007

my zacneme az buduci rok, ked skoncim skolu, lebo daleko do skoly cestujem 😉
skusky uz mam za sebou, uz len treti-posledny rocnik 😒

alysea
15. jún 2007

No to je super, teraz si treba užiť leto, oddýchnuť si a potom šup do školičky. To je super, posledný ročník a máš to za sebou a viem, že to zvládneš super.

verulka
15. jún 2007

alysea gratulujem 😵 super...
lasenka, vsak snazilkujem espolu vsak? 😵 ja by som uz taaaak velmi chcela 😝 ale teraz to fakt nejde...
Ja tu mam momentalne dcerine kamosky, tak mam veselo- styri 9rocne kocky, fakt zabava- same chichoty, vyskoty...
pekny vecer

emily3
15. jún 2007

ahojte studentky, ako sa vam dari?
ja som cela heppy ze uz mam po skole. o tyzden mam promocie, a nasa "uzasna" skola nie je schopna nam dat nejake iformacie. predstavuju si to ako Hurvinek valku. jednoducho ze pridete o 14 tam a tam a uvidite.super, tak neviem kolko ludi so vobec pomez pozvat, kedy to zacne, skonci, ako dlho to bude trvat...nechame sa prekvapit. a mame mat na sebe alby ktore nam pozicaju, ale neviem kedy si ich budeme skusat, kedze nie sme vsetci rovnako velky a siroky...no jednoznacne to bude zujimave.
drzim palceky aby sa vam drilo dokoncit skolu a veeela trpezlivosti a pochopenia od rodiny.

moja dcera zahlasila ze ked skoncim skolu tak uz nikdy 20x nepojdem do skoly. tak moja studenstka kariera skoncila 😵 😅

emily3
15. jún 2007

alysea gratutulujem ti, je to super pocit ked je potom. 😀

lasenka
15. jún 2007

verulka
jasne, ze snazilkujeme spolu, ja by som uz tiez veeeeeeeelmi chcela 😉

alysea
16. jún 2007

verulka, emily3 ďakujem Vám veľmi pekne. Je to fakt super pocit. Pekný víkendík prajem.papa

verulka
18. jún 2007

emily, uzi si promocie a gratulujem k babatku- tri deti je super 😉 a je jasne, ze teraz budes mat kopu inej roboty ako studium...
lasenka, tak ta berem za slovo 😉

aktak
19. jún 2007

ahojte, tak uz som mamocka Bc 😀 odvcera, konecne budem ma´t cas len na maleho, manzela a seba trosku 😵 dnes uz mam za sebou kozmeticku a este kadernicka ma caka pozajtra 😀

vela zdaru vsetkym prajem, vydzrte to 😉

alysea
20. jún 2007

aktak gratulujem 🙂 Vychutnávaj si ten pocit pohody, ja sa tiež snažím a je to supeeeeeeer 😀 Ešte budeš pokračovať v štúdiu?

aktak
20. jún 2007

dakujem 😀
ano este mam 2 rokz ing ale dufam ze to bude viac v pohode a ze to dotiahnem dokonca 😵

verulka
21. jún 2007

aktak, gratulujeeeem 😵 😵

aktak
21. jún 2007

dakujem, nemozem uverit ze je to uz za mnou, pol roka sme na to cakali a nejak si to neuvedomujem ze sme to fakt zvladli 😵

ako sa vam dari mamicky studentky? pisete pomenej, este mate skuskove?

lasenka
21. jún 2007

aktak
aj ja ti blahozelam, vsetky studujuce maminky s detickami si zasluzia velky obdiv 😉 😎
ja mam teraz volno, najblizsie ma caka jedna statnica v septembri, ale nechcem na to ani pomysliet, cakaju ma prazdniny, takze si momentalne zijem super zivot 😉

lasenka
4. júl 2007

kocky, ja len tak, aby tato nezapadla prachom 😀
ucite sa niektora na nejaku skusku v tomto case? 😉

verulka
4. júl 2007

lasenka, no myslim, ze teraz je uz uplne volno. Ja som dnes posledny den v praci, potom ma cakaju 3 tyzdne volna 😀 a potom sa musim vrhnut na diplomovku, nakolko som slubila veducemu, ze mu v septembri poslem aspon 1 cast hotovu 😅 a viem, ze v septembri to bude peklo- krpec nastupi do 1. triedy, v robote bude toho nad hlavu, tak si to planujem nejako rozlozit 😀 ale doteraz som taketo plany nedodrzala 🤐
krasne leto vsetkym

ramzesa
4. júl 2007

lasenka, vcera som mala poslednu, statnicovu 😉 , uff, konecne prazdniny 😀

aktak
4. júl 2007

verulka ked si to dobre rozlozit tak to krasne stihnes 😉
my odchadzame za 2 hodky na dovolenku, uz sa neviem dockat, mi preskakuje uz 😎
krasne prazdniny vsetkym mamickam aj detickam 😉