Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

ludka_r
23. sep 2009

Ahojte...
Tak konečne mám za sebou náročný týždeň v škole.. Teraz ma čaká ešte náročnejšie učenie.. Musím zhodnotiť, že tento rok bude oveľa ťažší, než ten predošlý... Mám sa na čo tešíť...
Už mám aj termín dvoch skúšok, prvú mám 12. 10. Tak toto pôjde poriadne rýchlo.....
A tých prác, čo mám, ach jaj 😖

jalao
23. sep 2009

ludka, posielam ti IP 😉

adetka
23. sep 2009

jalao... prepac, ze som neodpovedala... utekala som do skoly... a opat som riesila problemy, ktore by malo riesit vedenie katedry... 😠 ... u nas mas v priebehu roka urcene styri terminy na zapisovanie a opravu predmetov va AIS... a mozes si uz na zaciatku ponahravat predmety na cely skolsky rok... s tym, ze aj pred letnym maju studenti moznost si nahrat... pripadne opravit... my odporucame studentom si ponahravat vzdy iba aktualny semester... podla rozvrhu... lebo niektore volitelne nebyvaju v ponuke kazdy rok...
na druhej strane... ked nestihnu niektore volitelne predmety.. a maju minilany pocet kreditov... t.j. 60... nic sa nestane, ak ich neabsolvuju... jednoducho sa im prehodia do druheho roka...
skus si zistit, ci budete mat aj pred letnym semestrom moznost si este zapisat predmety...

jalao
23. sep 2009

Adet, diky, vidis, o takychto veciach som ja nemala ani ponatia a na zapise som davala ozaj pozor, nech mi nic neujde...ale takato zalezitost, ze ako co zapisovat, o tom tam nepadlo ani slovo! No, ja som si to overila u jednej druhacky, takze si mam zapisat komplet rocnik...myslela som si, ze to bude tak... 😉 😉 😉 Hoci by som bola rada, keby este v zime spristupnili niektore veci, lebo by som chcela anglinu ako volitelny, nie dalsie blaboly... 🙄 🙄 🙄 Tak nechapem, preco je tam uz v sivej farbe (nemozem si ju zapisat uz), ci uz je plna, ci co....Tak uvidim potom v zime, ci sa to bude dat este zariadit 🙂 🙂 🙂 musim si to potom ustriehnut.
ADet a kde mas Mirku, kym ides do skolicky? 🙂 🙂 🙂

adetka
23. sep 2009

jalao... u babicky 😀 .. svokra je neskutocne zlataaa... aj ked musim prehliadnut niektore veci... a drzat jazyk za zubami... je skvela... bez narokov na cokolvek sa mi o nu tie tri-dtyri dni v tyzdni stara... 😵

jalao
24. sep 2009

Dobre ranko studentky, vcera uz nebolo vecer o cem??? 😀 😀 😀

majka35
24. sep 2009

ahojte študentky ... no čo, učíte sa, učíte? ja sa ešte vôbec neviem dokopať 😝

jalao
24. sep 2009

majka, ahoj, co sa vlastne ides ucit? Dal vam ucitel priklady na trenovanie, ci ako? bol pristupny vasim dotazom, alebo len mlel svoje?? 😉 😉
Adet, dobra babicka je vec na nezaplatenie...a svoje muchy ma samozrejme kazda, ale to uz tak byva 🙂 🙂
Ja som sa zapajala v teme Pomahaju vam rodicia, alebo tak sa to nejak volalo a velmi ma prekvapili nazory niektorych dievcat a zien z tom zmysle, ze oni od nikoho, ani od starych rodicov pomoc nechcu, nepotrebuju a najlepsie si poradia samy... 🙄 🙄 🙄 , ze dieta nechaju u babicky max. hodinu a uz si pren bezia...toto ja nikdy nepochopim...Moje deti svoje babky a dedkov maju radi a budu na nich vzdy pekne spominat..to je malo???

majka35
24. sep 2009

jalao ... idem sa učiť matiku, počítať príklady a makroekonómiu, keďže skúšku máme v predtermíne 🙄

maruschka
24. sep 2009

my ešte nemáme rozvrh..Včera sme boli na zápise do III. ročníka..Tak sa "teším" na tento ročník, až mi je nanič..Ale inak pohoda, počítam s tým, že budúci týždeň už budeme zarezávať 😎 😎 😎 😎

jalao
24. sep 2009

Majka, posielam ti IP 🙂 🙂

grettka
24. sep 2009

ahojte, ja sa doma liecim, je mi lepsie, tak dufam, ze zajtra vecer tie tri hodky v skole zvladnem, akurat stale nemam tie sylaby.. neviem, ci preto, lebo ich nikto neposielal, alebo preto, lebo v aise som mala zlu mailovu adresu (vinou skoly, nie mojou) uz aby nam dali skolske mailove adresy, cez ktore budeme komunikovat. Zial nemozem sa dopatrat nikoho, kto chodi na ten isty odbor ako ja... 😒

jalao
24. sep 2009

gretka, ani ja nie...a tiez ma to stve. ☹ komunikacia viazne a ked poslem email, odpovede sa nedockam... V pondelok daj potom vediet, ako si sa mala a ci sa daco mudre aj dozvedela! 🙂 🙂

grettka
24. sep 2009

mozno uz zajtra vecer napisem prve dojmy :o)))))

ivika77
24. sep 2009

Ahojte mamičky,

aj ja som sa dala nahovoriť na štúdium. Chcem sa opýtať, je tu nejaká mamina, ktorá začína študovať vna Trnavskej univerzite ošetrovateľstvo externe? 🙂

grettka
24. sep 2009

ivika, a vies ze sa mi mari, ze tu bola taka mamina.. ale nie som si ista.... no snad sa ti ozve, ak tu bude

pismenko111
24. sep 2009

Ahojte mamicky! Drzim vam strasne strasne palceky a prajem vela trpezlivosti 😉
Ja som vcera spravila poslednu statnicu a som p. Mgr. 😅
Neviem ako vam, ale mne to dalo zabrat 🤐 😵

jalao
25. sep 2009

Pismenko, velmi ti gratulujem, aj rukou by som ti potriasla, keby som mohla!!! 🙂 🙂 🙂 Ked sa vydychas a spamatas z toho soku, prezrad nam, na akej skole to bolo a zopar dalsich detailov....ako to slo pri malinkych detoch sa ucit a t d... 😉 😉

sasiki
25. sep 2009

pismenko, tak to sa máš...... 😉 😀 😀 😀
gratulujem 🙂

majka35
25. sep 2009

dobré rááááánko študentky ... 🙂
včera som bola u kamošky, že sa trošku pozrieme na matiku a ako "správne" šudentky sme si otvorili vínko a na matiku sme voľajako pozabudli 😀 😀 😀
pismenko ... tak to ti úprimne závidím 😉 na akej škole si študovala?

jalao
25. sep 2009

Ahoj Majka, dakujem za mail 🙂 🙂 🙂 . Vcera som sa vsak ku nicomu vecer nedostala, boli sme s MM sportovat a potom som uz len nutne domace nutnosti robila,pozrela som ordinaciu a sla do vane...Takto to s tym ucenim moc nepojde 😢 😢 😢 Taku kamosku na doucko by som si aj ja mala zohnat! 😀 😀

majka35
25. sep 2009

nie je za čo, jalao ... keď budem mať ešte nejaké ďalšie materiály, hneď ti ch pošlem ... 😉
no, ale keď sa takto budem doučovať, tak ani do školy chodiť nemusím 😀

jalao
25. sep 2009

A ozaj, ake mas este dalsie predmety? ja mam zaklady prava, metodologia soc. vyskumu, informatiku, MAT a tu makroek., volitelnu mam AJ, manazment a este daco o ludskych zdrojoch... 😅 😅

majka35
25. sep 2009

teraz v 1. semestri mám matematiku, makroekonómiu, právo, anglický jazyk, informatiku a podnikové hospodárstvo 🙄

jalao
25. sep 2009

vidis, mame to takmer rovnake, volitelne uz nemas ziadne? A ako dlho budete mať MAT? aj v ďalšom semestri? Lebo my už našťastie nie...potom je tam ale zase štatistika a to tiež nie je ružová záhradka... 😀 😀 😀

fufula
25. sep 2009

ak budete mat problem (casovy, ci iny) s napisanim zaverecnej prace, napiste mi.

grettka
25. sep 2009

fufula, vies, ze sa to nesmie! 😠

jalao
25. sep 2009

gretka, kade ty bludis? 🙂
nemala si byt dnes v skole?

janka46
25. sep 2009

Pííísmenko GRATULUJEM!!!!!!! 😵

grettka
25. sep 2009

jalao ahoj, som doma, liecim sa ... uz je lepsie a do skoly idem az na 16,30 🙂