Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

josie3331
11. dec 2009

povodne som mala mat dve tazke skusky pred Vianocami ale som si povedala, ze musim mysliet na moje nervy, tak som si to prehodila na januar...no ale ten bude velmi zaujimavy

petrahy
11. dec 2009

baby a kolko mate skusok za semester?

jalao
11. dec 2009

Petka, no ja mam 8 skusok... ☹ 5 do vianoc, 3 po nich... 😒 Pod na ples, kludne!! 😀 my chodime na ten isty uz asi 15 rokov! 🙂 🙂, ani jeden sme nevynechali... bola som aj cerstvo tehotna, aj pokrocilo tehotna aj kojaca matka - odbehla som k nasim nakrmit a zase spat.. 😀 😀 Je to pre mna vrchol spolocenskej sezony a nechcem si to nechat ujst 😉 😉 ...

dadulaa
11. dec 2009

no ja mám 10 skúšok a 6 už za sebou, zajtra 2 a v januári 2. 😉 juj, ako rada by som išla na ples, no nemám kde nechať malého..kedysi sme chodievali pravidelne, no teraz sa to už nedá ☹

jalao
11. dec 2009

dadka, vy mate ine tempo!! A jakto, ze nema kam maly ist..ved segra, babky, kamoska...jedneho lahko niekam pichnes 😉 😉 Mne bola kedysi aj susedka, taka studentka, to bolo uplne v pohodke... 😉

dadulaa
11. dec 2009

Jalao, lenže na ten, čo chcem ísť, ide aj segra, babky robia a u kamošky by mi isto neostal, takže smola.. 😒 Konečne som dorobila ťaháky, už len nabrať odvahu ich použiť 🙂

petrahy
11. dec 2009

no ja mam 9 a ztoho som bola na 6tich. len som chcela vediet ci je to podobne aj na inych skolach.
jalao: no mam to k vam daleko ale mozno sa podari tu u nas ak svokra nejaky vynecha a povaruje minuly rok varovala segra ale teraz je na rizikovom.

josie3331
11. dec 2009

tak ja mam dokopy 8...z toho 5 v nemcine a 3 v slovencine....a tri mam uz za sebou

tatolu
11. dec 2009

Ja mám dokopy 10 (z toho jeden iba ako zápočet) - 4+1 na doplnkovom minime a 5 na hlavnej škole. Zatiaľ mám spravené 3, na 4 sa pracuje (to bude iba potrebné niečo odovzdať) a v tomto roku by som chcela stihnúť jednu skúšku z hlavnej školy 😔

mamina007
11. dec 2009

ja mám 7 a chýba mi ešte 1 ...

majka35
12. dec 2009

dobré ránko ... tak mám 1.skúšku za sebou, ale výsledky budú až v utorok ... no nevidím to ružovo ... 😝
aj som mala ťahák, ale bol mi na milú kedveš, kedže som dostala úplne iné témy, aké som mala na ťaháku 🙄
ale teším sa na víkend, že ho konečne nemusím stráviť učením 😅
jalao, ako dopadla informatika? ... nás učí informatiku doktorand a počula som o ňom, že vyhadzuje zo skúšky jedna radosť 🤐
ináč my máme tento polrok 5 skúšok a 5 zápočtov ... zatiaľ jednu skúšku a jeden zápočet za sebou ... no ale u nás je sito matematika, takže neviem, či sa vôbec dostanem do 2. ročníka 😝

tatolu
12. dec 2009

Mamina, si jednička 😉

Majka, neboj sa dopredu. Nepridáva to na sebavedomí. Uži si tento voľný víkend bez učenia 😉

Jalao, ako si dopadla?

jalao
12. dec 2009

no ahojte konečne... 🙂 Od rána gruntujem, využívam ten fakt, že je to prvý víkend po asi 2 mesiacoch, kedy necestujem ani do školy, ani skúška žiadna nie je...Včera som odchádzala z písomky s veľmi dobrým pocitom...neviem, aké písmenko, isto nie najlepšie, ale isto to máááám 😉 😉 😉 Z 15 zadaní som 10 spravila z fleku a tých 5 som tápala a niektoré aj úspešne. Výsledky v pondelok, tak som fakt zvedavá...No ale to nočne drvenie sa mi teda fakt vyplatilo...len ten stres bol blbý, ale to už asi k tomu patrí 🙄 🙄
Mamina, tak to si ligová, človeče...Majka, tak nakoniec ta Inf. bude zvládnutá, drž sa aj ty...o matike sa zatial nebavme...to mám ešte 3 týžne na nu čas, teraz prepínam na Vianoce!! 😀 😀 😀
Josie, že v nemčine...klobúky dole!! A Juliu som včera videla, je to ona 😉 😉 😉
Tatolu, ty ako, ty dnes neštuduješ? 😉 😉

josie3331
12. dec 2009

ziaden klobuk nedavaj, ono niekedy ked sa ucis matiku, tak tiez mas pocit, ze to je pisane v reci, ktorej vobec nerozumies,nie? 😀 😀 tak super, tak este chodi do skoly 😎
a gratulujem, si sikovna, len tak dalej

tatolu
12. dec 2009

Jalao, to je super, že to máš za sebou 😉
No ja som tiež už nie v škole dnes. Čaká nás ešte jedna prednáška v januári z doplnkového štúdia a z hlavnej školy teraz už iba skúšky. V utorok mám prvú... - financovanie podniku 🤐
Hádam aj ja niekedy prepnem na vianočný čas... Zatiaľ to tu vôbec tak nevyzerá a bojím sa, že vyzerať ani nebude. Keď dám deti spať, tak už predsa nemôžem okná umývať 🤐 🙄 Ak neumyjem okná, neoplatí sa prať záclony atď...

sasiki
12. dec 2009

tak ja som dnes mala skúšku z aritmetiky 😖 včera zo sloviny a budem rada, ak bude E ☹ 😢 vraj sa posnaží opraviť to do Vianoc, ale už dal aj opravné termíny 🙄

maruschka
12. dec 2009

som zbitá ako pes.Dnešná skúška bola hrozná. Testové+otvorené otázky. Som nevyspatá a nahnevaná. Tie testové otázky boli záludné a celá trieda sme tam sedeli v šoku z toho, že sme sa nevedeli vysomáriť čo a ako krúžkovať. Pevne dúfam, že nevyletím-ale všetci sme sa zhodli na tom, že sa stretneme na opraváku. Výsledku budú o týždeň.. 😖 😖 😅

janka46
12. dec 2009

Fiiiha Maruschka,tak to sa aj zle cita....z coho si to mala,neboj nakoniec budes prijemne prekvapena 😉 Budem drzat palce!!!!

tatolu
12. dec 2009

Dievčatá, nebojte Vianoce budú aj tak 😉
Verím, že ste spravili všetky - veď ste nejaká maminy 😵

janka46
12. dec 2009

Tatolu okna hod za hlavu,ja sa riadim heslom,ze: Jezisko k nam pride aj cez spinave okna....tak som vycapila vianocnu vyzdobu na neomyte 😀 😀 😎......

tatolu
12. dec 2009

Ja výzdobu nemusím 😔 kto by potom znovu tie okná umýval 😝 😀
Ide však hlavne o to, že ani len taký obyčajný poriadok v obývačke nemám...

alika54
12. dec 2009

ahojte,,,,,tak dnes som mala skusku zo sociologie a dufam ze na E bude 😅 ,,,priznam sa ze som ale skoro vobec na nu nepripravila no uz neva,,,o tyzden zas pravo a potom do 16.1 pauza,,,,sa normalne tesim 😀 sasiky a vsak E sje super,,,myslim ze maruschka mi napisala ze predsa E je excelentne tak sa toho drzim 😀

papty
12. dec 2009

jalao, skuska super 😉 tak si vychutnavaj volny vikend

marushka netrap sa dopredu, mozno ze motyka vystreli, drzim palce

sasiki, neboj 😉

janka - okna super 😀 😀

alika aaaale bude neboj, jasne, ze je E excelentne 😀

ja by som aj mohla ucit na januarove skusky, ale radsej robim tu vyzdobu 😀

sasiki
12. dec 2009

no tak sa nám akosi nedarí, keď všetky dúfame, že bude aspoň E 😅 Maruschka aj ja som nevyspatá a nahnevaná 🙄
ale tatolu máš pravdu, Vianoce budú aj tak 😀

petrahy
12. dec 2009

ahojte pripajam sa do klubu nevyspatych a unavenych skuska mam sice az v utorok ale bohuzial nemam sa kedy ucit. Mynule som ja uverila vam ze bude aspon E a dostala som ho takze nebojte snad vam to E daju ked ste uz boli na skuske. Dnes som sa snazila umyla som a vygruntovala obyvacku konecne vyzera normalne.A este som aj piekla k Vianociam, ale aj tak to beriem zajtra k nasim. Vyzdoba je tiez skoro nulova ale kupili sme dnes stromcek

majka35
13. dec 2009

ahojte ... my sme boli s malou a s velkým na vianocných trhoch ... videli sme živý Betlehem, somárikov, ovečky, kozičku ... no super bolo ... aj nám ujo na fujare zahral 😅 na obed som spravila len cestoviny narýchlo ... žiaden koláčik sa nekonal ... ale škoda, dala by som si teraz ku káve ... juj, inokedy, keď malá spí poobede, tak ja sa učím, teraz si vychutnávam to sladké ničnerobenie 😀
no a ja tiež dúfam, že zo skúšky dostanem E, veď aj účasť sa cení predsa 🙂
my sme ešte nedokončili semester, až v januári máme ďalší týžden, takže až potom budem mať perné dni ... teraz plánujem začať s matikou ... ale najprv musím vedieť, či som urobila skúšku ... brrrr ... do utorka čakať 🙄

tatolu
13. dec 2009

Ahojte,
tak ja sa nepoznávam 😕 . Vúbec sa nebojím na skúšku, nič sa neučím, včera som si to 1 x čítala, hádam sa asi idem učiť teraz, ale mám taký divný pocit, že mi je to jedno... Ani ťaháky zatiaľ nerobím... Ale viete čo šom dnes vykonala? Máme dvojité oná, tak som švédskou utierko poumývala (pretrela) vnútorné oná, parapetné dosky a tým mám okná vyriešené 😀
Ja už asi mesiac spávam na obed s deťmi, a v noci potom ponocujem 😀 😔

maruschka
13. dec 2009

janka z azylantov.. 😖

okná idem umyť zajtra-už je to hrôza ako vyzerajú a idem chytať vianočnú náladu. Som zhrozená z toho, že tento rok ma nechytá vianočná atmosféra-po iné roky šantím už od 1.12 a teraz som v rozpakoch..Dnes sme boli kupovať darčeky a bola to hrôza, všade tlačenice, chaos v zozname-komu čo kúpiť..Parádička..

tatolu, ja som hovorila, že si flegmatik.. 😀 Ale tak ty si už ostrieľaný študák-štátnicové nervy si už absolvovala na vlastnej koži, takže nejaké tie skúšky ťa nerozhádžu.. 😵 😵 😵

alika54
14. dec 2009

bre ranko,,,baby som hotova,,,,tu skusku nemam 😔 ,,,,ale nechapem tomu ved hlavne poucky som mu napisala 🙄 ,,,,no neurobilo nas 25 co je aj dost,,,,takze mam sviatky posrate,,,,asi som jedina tu co skusku neurobila co??? drzkajte sa pa

petrahy
14. dec 2009

bre ranko nebud smutna a urcite nebudes jedina zajtra vyletim na 90 percent aj ja 😖 ale vlastnou vinou neucila som sa a cakam na verdikt od lekarov na moju maminu vyzera to horsie ako som si myslela. Ale ako tu pisu baby skuska je od slova skusat svet koli tomu nespadne len my to bereme moc važne 😉