Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
24. jan 2010

sisa, aspon ti malá potom ráno potiahne spánok?....to je teda riadna nočná sovička... Dnes na tenis čakať nejdem, idem sa vyvaniť a pôjdem. Tak nech sa na teba nalepí čo najviac.. 😉 😉 Ostatné študentky sú už asi tiež grogy.. 🙂

sisa.b
25. jan 2010

to decko este stale nespi, uz ma tu slaktriafa 😠 😠 ☹ takto to dopadne, ked spi hodinku cez den 😔

majka35
25. jan 2010

ahojte ... len som vás prišla pozdraviť a idem sa znovu učiť, o 12.00 mám skúšku zápočet z angličtiny ... v stredu skúška z PH a vo štvrtok právo ... 😎
jalao, ty už máš semester za sebou? šikula 😉 záááávidím 😵
a ešte vám všetkým blahoželám ku zvládnutým skúškam 🙂
tatolu, to ma mrzí, čo prežívaš, verím, že sa ani sústrediť na učenie nevieš ... držím silno palce, aby všetko dobre dopadlo ... a určite aj dopadne

petrahy
25. jan 2010

sisa ja ta obdivujem tvoja mala ma energie a energie
myslim na vas a kazdy den vas kontrolujem ako ste na tom so skuskami ja by som si mala ist spravit tu prax, ale neviem co s detmi a furt cakam na vysledky uz mi z toho asi preskoci
a co sa tyka karnevalu najstarsia samozrejme odisla s odutou hubou, lebo ona nevyhrala, ešte budeme mať u nás maškarný a tu sa veru masky nehodnotia. To je škoda lebo to sa mi velmi pacilo ked povedali že budú hodnotiť najlepšie doma vytvorené masky. U nas je maskarak o tom ze rodicia zaplatia tri eura a deckam sa kupi tombola a potom je skolska tombola a vsetci co zaplatili dostanu a skolkarska tombola a zase co zaplatili dostanu a potom je este jedna tombola co sa kupuju priamo listky a losuje sa takze to nie je o maskaraku ale o tombole.

jalao
25. jan 2010

Ahojte, no Majka, teba caka fajny tyzden 🙄 Drzim velmi palce, a ako si na tom s matikou, kedy mas skusku? A z tej makro mas uz vysledok, nejako mi to uniklo, ako ano... 😝
Petra, to bola tomboliada a nie karneval 😀 😀 😀 😀 Ale deti bavia tomboly, nasi to maju radi stale...to napatie, ci vyhraju daco... 🙂 Inak, prispela som aj do temy o prizemnom byte 😉

petrahy
25. jan 2010

jalao to este len bude a babky si chodia chytit flek hned okolo 12tej a maskarak zacina az o 14tej ale tento rok tam ma byt moj manzel v satni takze neotvoria tak skoro kulturak a vsimla som si este som tam aj ja daco pridala

janka46
25. jan 2010

Sisa ,takeho maleho nespavca mam aj ja,teda teraz je to uz troska lepsie,KLop-klop,ale ja som bola totalne z toho na prasky 😝 😝 😝 hlavne ta nevyspatost....a to som este v tedy nemala skolu,ta fakt obdivujem,ako potom fungujes cez den 😕 😕 😕

Ja sa tiez neviem dokopat k bakalarke..... 😝 😝 😝

maruschka
25. jan 2010

janka, už ste mali skúšku s Romanom? U nás mala zatiaľ len jedna skupina a dopadla hrozne. Povedal, že test a boli otvorené. Diktoval otázky a hneď museli odpovedať. Že z jeho skúšok vyhodí 80% študentov. Tak som zvedavá, či je to pravda s tým hodnotením aj pre tento rok..Mňa to čaká túto sobotu, tak sa fakt teším.. ☹

adetka
25. jan 2010

kukuk... 🙂

drzte saaa... a nezavidim... dobre Vas prehanaju... u nas sme na studentov trosku miernejsi... lietaju len na bakalarkach 😅 ...

ja som dnes dostala obidva posudky na projekt dizertacnej prace... oponent ho urcite necital... a len tak spakruky dal 1,5... a konzultant ma sice pochvalil... ale spochybnil moju vyskumnu strategiu... takze mam z dizertacnej skusky este vacsi strach... 😖

drzim vam palce 😉

sisa.b
25. jan 2010

ahojte, hlasim, ze sme spali celych 6 hodin - od 8,30 do 14,30. rano este behala po byte s velkacmi, vymyslala a stale nechcela spat 🙄 takze cez den ju spat nedam, snad zaspi aspon o polnoci. som hotova, lebo mi chyba uz len 10 otazok vypracovat na mechatroniku a bez nej by som to bola stihla. celu noc mi tu prevrestala, na cicku spat nechcela, potom som ju dve hodiny mala na chrbte v manduce a skackala som na fit lopte... za chvilu ma odvezu 😝

drzim palce vsetkym skusanym a vsetkym pracujucim na bakalarke 😉

tatolu
25. jan 2010

Ahojte,
ja zas nič neviem. Stále do toho pozerám a nič mi do hlavy nelezie 😖
Pritom sú to celkom ľahk= veci, ale ja nemám rada, keď sa musím učiť z prezentácií. Neviem sa bifliť a vlastné slová asi použiť nebudem môcť. A to sú tam aj celkom ľahké veci ako sa treba napr. starať o ruže 🤐

sisa.b
25. jan 2010

tatolu, ani ja nic neviem z mechatroniky, nech hladim do toho, kolko chcem ☹ no teba chapem, ze sa nevies na to sustredit 😔 to cloveku neda rozmyslat nad niecim inym, ked detickam nie je dobre ☹

chcem sa spytat, co sa stane, ak tu skusku nespravim. je mi jasne, ze su este opravaky, ale ta nespravena skuska sa mi bude vliect v indexe cely zvysok skoly, alebo ako? 😕

grettka
25. jan 2010

sisa.b ak neurobis, tak si ju prenesies do dalsieho roka... teda to si radsej este over, jeden predmet by sa mal dat preniest do nasledujuceho roka, ale uz nie o dalsi rocnik.. aaaale radsej mysli na to, ze to urobis 😉
tatolu, ja razim teoriu, ze netreba bitflit, len prestudovat a nieco sa nalepit musi 😉

tatolu
25. jan 2010

Greti no hej, ale on ku každej otázke dal iba heslovite nejaké blbosti a knihy k tomu neexistujú 😠 . Už som pred dvomi rokmi pri ňom skúšku robila a viem, že vyžaduje veeeeeeľa a všetko, čo povie, alebo napíše. Zas u neho ide aj o to, či má dobrý deň alebo nie 😒

grettka
25. jan 2010

jaaaj, to su teda ludia... 😠 heslovite a potom chce vela..... vrrr..... budem ti teda silno drzat palce 🙂

sisa.b
25. jan 2010

tatolu, aj my tak mame napisane tie skripta z mechatroniky 😒 je to jasna prezentacia, co nam premietal v skole. akurat ja k tomu mam aj na nete dost materialov, len je toho vela na vyhladavanie 😒

janka46
25. jan 2010

Maruschka,ano mala som pred tyzdnom s nim skusku,nastastie dal test 26 otazok,pisali sme len Ano/nie....bolo nas velmi vela,neviem kolky nespravili 😝 😝 ale pred nami dal tiez otvorene otazky a z 21 sparvili tusim 6ti 😕 😕

A co sobota,ako si nakoniec dopadla so skuskou????

maruschka
25. jan 2010

janka, díky za info..V sobotu nás prof. hneď na začiatku ohúkal, potom sme písali zadanie. Nikto mu nič nerozumel, diktoval hrozne rýchlo a jedno cez druhé. Keď sme sa ho prosili, aby zopakoval zadanie, tak nás okričal, či ho chceme vytočiť..Potom sme písali...Na konci nás tiež dobre ovrieskal, pozbieral a odišiel..Vyhodnotenie bude koncom januára, začiatkom februára..Už mi je všetko jedno,E uvítam ako dar z nebies..V A ani nedúfam, lebo definície museli byť presné a aj delenie podľa jeho materiálov.. 😖

v sobotu nás čaká Prevencia..hurá, ja idem na druhý termín o 10,30, tak som zvedavá, či nám dá test, alebo otvorené..Dúfam v test..Skupina pred nami pohorela, lebo povedal, že dá test a dal otvorené chytákové otázky.Chudáci, ale im dal, nezávidím im..Ale čaká to aj mňa, tak to beriem športovo.. 😎 😎 😎 😎 O ďalší týždeň máme seminár k bakalárke, kde mám priniesť čosi už hotové, potom prezentáciu praxe (máme mať odmakaných 40 hodín a písať o histórii zariadenia, ktoré sme si vybrali podľa §448), o ďalší týždeň Zabezpečenie, kde mám vedieť niekoľko sto strán a bude to skúška ako sa patrí-aj s ťahaním otázok a prípravou..Huráááá-no nezabavíš sa? Dúfam,že stihnem porobiť všetky opraváky do štátnic.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrahy
26. jan 2010

ahojte myslim na vas kazdy den a sama zo seba som na nervy nemam stale dorobenu prax a to je podmienka na zapísanie skúšky, mám na to už len mesiac a neviem si to vybaviť a hlavne ísť odpracovať a som strasne nastvana ze stale nemame vysledky 😠

jalao
26. jan 2010

ahojte dievcata, tu sa studuje jedna radost. Vcera zverejnili vysledky opravnych z matiky a zase spoluziaci pohoreli, skoro 30 ludi v tomto kole opat neuspelo...chudiatka ☹ sucitim s nimi, nabuduce sa to moze tykat aj mna 🙄 petra, kde budes praxovat vlastne?

maruschka
26. jan 2010

petrahy, neboj tú prax zháňam aj ja. Dali nám na to mesiac, aby sme si niekde akože odpracovali 40 hodín a urobili z toho klasika seminárku a prezentáciu o histórii toho zariadenia..Akože fakt nemám lepšej práce, len na poslednú chvíľu zháňať prax-ozaj nám ten tretí ročník krásne osladili.. 😎 😎 A nemôžeš si dal len razítko, že si tam bola a napísať o to seminárku?

petrahy
26. jan 2010

jalao musime mat odpraxovanych 136 hodin dohromady t.j. detske, interne, chirurgia, komunitne, detske a komunitne mam to som spravila este hned na zaciatku skoly, ale k tomuto sa neviem dokopat a skorej ide o to ze sa jedna o tri 12tky na jednom oddeleni alebo 5 dni po 8 hodinach a neviem co s detmi totiz keby sa to dalo cez vikendy je to lepsie ale to nejde aspon na internom tak povedala.

ludka_r
26. jan 2010

Ahojte..
Tak nakoniec tú blbú skúšku mám,teda dúfam... Výsledky sme mali pod osobnými číslami, nie menami, tak som sa snáď nepomýlila a neprečítala iné číslo... Ale v každom prípade na E bolo treba 30b a ja som mala 30,5 boda. Tak som mala prenáramné šťastie... Síce je to najhoršia známka, akú som dostala na VŠ,ale zároveň som snáď najšťastnejšia...No ale celkovo to nedopadlo veľmi dobre. Z nejakých 30 17 nespravilo... ☹
no a ešte dve skúšky a semester mám za sebou... Tak nech už je to za mnou... A hneď nato snáď prednášky budem mať...
Gratulujem aj ja k všetkým spraveným skúškam... 😉

grettka
26. jan 2010

ludka, super, ze si urobila... za to ja mam E hned dve... ale u nas si z toho akosi nikto nic nerobi, ci horsia alebo lepsie znamka... 🙂

petrahy
26. jan 2010

ludka gratulujem aj ja mam jedno E a teraz cakam ci pribudne este jedno, uplne by mi stacilo ved cakam vecnost

sisa.b
26. jan 2010

ludka, gratulujem 😵 Ecko je krasna znamka, co by som ja dala za E z mechatroniky 😔

tatolu
26. jan 2010

Ahojte,
skúšku som spravila 😉 , keby som si spomenula na vždyzelenú rastlinu, tak aj C dostanem, takže mám D.
No hlavne, že teraz už viem 😀 - tú rastlinu.
Takže ešte dve opravné skúšky. Z jednej sa vraj chodí na skúšku ako na klavír - info od minuloročných štvrtákov 😔. Tú druhú si nechám na koniec - však do ďalšieho skúškového obdobia času dosť 😀

sisa.b
26. jan 2010

tatolu, gratulujem 😵 😵 😵 a ktora je to ta vzdyzelena?

tatolu
26. jan 2010

napr. Hedera helix - brečtan popínavý 😉

petrahy
26. jan 2010

tatolu gratulujem si sikulka 🙂