Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
18. jan 2009

Čau maruschka, skúška bude, teda myslím nejaké písmeno v indexe. Fx určite nie 😉
Včera prišla návšteva a odišli až teraz, a lepšie ako učiť je predsa koník.
O týždeň tu budú zas, takže hurá do učena, nech to ubúda 😠

berni
18. jan 2009

maruschka to fakt?je to tvoja sestra? no to je super! aj ja chodim so sestrou do skoly a ona mi tiez nadava ze som bifla, ale to len tak zo srandy, aby ma znervoznila troska.... 😀

maruschka
18. jan 2009

bibinka, nie..to je staršia sestra..Mladšej sestre sa narodilo-už má 3 ratolesti...

tatolu, tak to máš veselé 😅 😅 😅

maruschka
18. jan 2009

bibinka, mne sa bábo nenarodilo, to mojej najmladšej sestre. My sme tri sestry, ja som najstaršia a ešte zatiaľ slobodná a okrem iného máme brata, ktorý je mladší odo mňa 0 19 rokov a od maruschky o 18 rokov. Inak ho učím slovenčinu, je šiestak a teraz sa práve drví na písomku.
A to učenie, chcem sa prihlásiť ešte na VŠ, pretože by som chcela raz pracovať v detskom domove alebo mať vlastný. No a na to potrebujem inú školu ako pedagogickú. 😀 😀

matast3
18. jan 2009

Prepáč, Bibinka, ale segra bola u nás a neodhlásila sa, takže som písala pod jej menom, nevšimla som si to. 😅 😅 😅 😅

maruschka
18. jan 2009

matast3 napísala si môj 2000-ci príspevok na Modrom Koníkovi 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

bibinka
18. jan 2009

matast+maruschka- teraz mám z vás dokonalý guláš 😀 😀 😀 😀 😀 😀
každopádne som sa pobavila.... 😀 😀

tatolu
18. jan 2009

Maruschka, Ty chceš mať vlastný detský domov - hmmm?

maruschka
18. jan 2009

tatolu, ja nie--moja segra..Bola som u nich na návšteve, niečo som robila na ich počítači a zabudla som sa odhlásiť z MK..Segra chodí tiež na MK a nevšimla si, že píše pod mojim nickom..Takže ona chce mať DD... 😉 🙂 🙂 🙂

ja ešte také ambície nemám..Mne by stačilo nejaké "teplé miestečko" niekde na úrade 😀 😀 😀 Pracovná doba od 7,00 do 15,30...jááááááj..Asi tak , ako pred materskou.. 😎 😎 😎 😎

tatolu
18. jan 2009

Maruš tak nie si náročná v terajšej dobe 😉
Ak také nájdeš, nájdi rovno dve miesta. Aj ja tak chcem.

A matast riadne vyhreš, že nám robí tu taký chaos 😉 , ale pekne, že sa chce venovať detičkám.

Ja som kedysi chcela útulok pre psy, alebo psí hotel 😉 😵

bibinka
18. jan 2009

teplé úradnícke miestečko je sen každej maminy s deťmi.....,no hádam sa nám všetkým také pošťastí 😅
baby, mala by som sa učiť na tú blbú skúšku,ale hodinu som uspávala deti ,teraz koníkujem, no,môžem sa ja učiť? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
idem si dať tretiu kávu a hor sa na to, ..............možno budem popritom kukať nejaký otrasný horor 😀 😅

janka46
19. jan 2009

Maruschka tak ste si to tu dobre prerodinkovali 😝 😝 😝 tiez som mala z toho mierny hokej ked som zacala citat,ale uz som v obraze 😎
Taku pracovnu dobu a hlavne blizko domu by som prijala aj ja ...teraz dochadzam cca 70km do prace 😝

maruschka
19. jan 2009

dievčatá zo soc.práce-dnes som si posťahovala kopec odbornej literatúry-Tokárová a spol,+ nejaké iné knihy a odborné časopisy na konkrétne témy-hodí sa to k rôznym prácam a bakalárkam..Odtiaľ sa dá prejsť na rôzne sociologické výskumy,prieskumy,hotové práce na konkrétne témy-násielie,bezdomovectvo,náhr.rodin.starostlivosť,úlohy soc.pracovníka,...atď..

takže link je: http://www.ff.unipo.sk/kvdsp/download/index.htm

lebo sa mi nechce kvôli každej blbosti naháňať manžela do mestskej knižnice a tam aj tak nikdy nič nemajú-podobne ako v školskej... 😉 😉 😉
Ak ešte niečo nájdem, tak to sem hodím...

maruschka
19. jan 2009

http://www.socialnapraca.wz.sk/forumdisplay.php... tiež materiály zo soc.práce v KE

bibinka
19. jan 2009

maruschka- super, dá sa to využiť 😉

janulle22
19. jan 2009

ahojky kocky... tak prihlasky vyplneny...zitra zajit overit vysvedceni a pak odvest do skoly... prvni krok je skoro za mnou...pak jen cekat na verdikt.... 😀

maruschka
19. jan 2009

janulle, tak si to roztočila na plné obrátky, že? Len tak ďalej, máme z teba radosť 🙂 🙂

berni
19. jan 2009

marushka tak ty si poklad 😵 😵 😵 😵

marcela.m
19. jan 2009

Ahojte,studuje niektora socialnu pracu v KE na Teologickej fakulte Katol.univ.v RU?Chcem si tam dat prihlasku a mozno aj na nauku o rodine.

janulle22
20. jan 2009

tak kocky moje... ted jedem podat prihlasku do skoly... 😵 ... tak sem zvedava jak na me bude pusobit reditelka... 😕

drzte se... 😵

skurinka
20. jan 2009

drzim palecky janulko 🙂

janulle22
20. jan 2009

tak sem vyplazla 540kc za overeni vysvedceni 😠 ...odvezla je do skoly a na jedne mi pani reditelka rekla ze mam jeste pekne znamky ze tam chodijou s daleko horsima...tak me docela uklidnila... se asi nedockam konce brezna... 🙄 to je za mooooc dlouho... ☹ ... ale budu muset... 😉

tatolu
20. jan 2009

No dievky, bola som na skúške a musím ísť znova.
Akosi som sa doplietla. 😉

maruschka
20. jan 2009

tatolu, ťažká pohoda.. 😉 Ja som zvedavá na tie moje výsledky z antropo..asi to nebude nič valné 😕 😕

adetka
20. jan 2009

ahojte dievcata... ja sa nejak nedokazem dokopat do napisania uvodneho projektu... stale pozeram po inych veciach... dnes som napisala jednu stranu... a prelistovala... prizvukujem listovala tri knizky... a koniec januara sa bliziiiii ☹

tatolu
20. jan 2009

Ale bola som ohladom bakalárky.
Môj konzultant napísal skriptá a povedal, že odtiaľ môžem odpísať od a po z, všetko čo sa mi bude hodiť.
Však som mu aj povedala, že je zlatý ak o tom ešte nevie 😉
Tiež mi povedal, aké odstavce a čo a odkiaľ do nich.
Aj vy ste tak robili bakalárku, alebo som mala iba šťastie? 😉

maruschka
20. jan 2009

tatolu, mňa to čaká na budúci rok....Tento rok bojujem ešte s ročníkovou-25 strán..Len sa neviem rozhodnúť, či budem pokračovať v téme z min.roka, alebo začnem novú..mažnel ma nahovára na paliatívnu starostlivosť, aby sme mali rovnaké témy, len v práce musíme mať odlišné,ale sa mi zdá, že s tým by bolo viac práce, ako s pokračovaním minuloročnej témy... 😕 😕 😕 takže neviééééém, čo urobím 😅 😅

berni
20. jan 2009

tatolu vsak opakovanie je matka mudrosti, pojdes este raz...
aj ja si to asi zopakujem - dejiny romov 😠

tatolu
20. jan 2009

Ďakujem Berni za podporu.
MM povedal, že keď nespravím, tak ma na kolienko kľačať nedá 😉 A nedal 😵
Iba ma nebaví učiť sa niečo, čomu som tak veľa času už dala...