Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bibinka
20. jan 2009

ahojte, táááák a mááám to za seboooou.posledná skúška za celé moje päťročné úsilie bola za A..
Tak už ma nič nebude rozptyľovať a môžem konečne dopísať tú diplomovku. Bože baby, taká úľava 😀 😀 😀 😀 😀

janulle- určite ťa zoberú a potom hor sa do školičky 😉

tatolu- nemaj vrásky, teória z bakalárky alebo z diplomovky- to je jedna veľká citácia a len máločo sa dá doplniť z vlastnej hlavy- ved čo už možno vymyslieť na vymyslené? 😅 z toho si nič nerob, podstatná je tá úraktická časť a návrhy pre prax- čo si tou prácou dokázala. Ja teraz tiež z 3/4 teórie mám citácie a len jednu kapitolu mám svoje pozorovaniaa plus prieskum v praktickej časti- to za mňa nik neurobí 😝 😝
ale ešteže máš takého skvelého konzultanta.
😉

maruschka- chod cestou najmenšej námahy.....urob tak ako manžel 😉

maruschka
20. jan 2009

bibinka, tak gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 že posledná skúška???snívajte s nami-to platí pre nás, čo sa tu budeme na vyške plahočiť ešte pár rokov... 😖 😖 Ale nie, veď nám to predlžuje mladosť a vlastne učiť sa po nociach a chodiť sústavne offline je naozaj veľká zábava 😀 😀 😀 😀 😀 😀

duskaf
20. jan 2009

Bibinka, si proste jednotka, gratulujem, ja sa tu mordujem, včera dve skúšky a ešte dve čakajú, jedna 28.1 a druhá 2.2 a letný nám začína toho druhého, čerstvo nám dali rozvrh, prekvapilo nás to, že 2.2 lebo ten vyučujúci, čo s ním máme všetci naraz skúšku môže len v ten deň, ale zároveň to už bude prvý rozvrhový deň.

matast3
20. jan 2009

ahojte dievčatá, veľmi ma mrzí 😝 , že som Vás tak poplietla,a le na vine je maruschka, mala sa odhlásiť. mám jednu prosbu, študuje tu niekto na Katolíckej univerzite v Ružomberku?
Rada by som totiž zistila, či sa tam dá robiť aj doktorát a z čoho? Ďakujem 😲 😲 😲

matast3
20. jan 2009

bibinka, pripájam sa aj ja ku gratulácii. A to ostatné zvládneš ľavou zadnou. 😀 😀

tatolu
20. jan 2009

Bibinka gratulujem.
Nezaspi na vavrínoch a hor sa do diplomovky 😉

adetka
21. jan 2009

bibinka... gratulujeeeeem.... a hor sa do pisania 😉

matast... niektore odbory na KU ponukaju aj velky aj maly oktorat...

bibinka
21. jan 2009

babulky ,ďakujem vám, morálne aj "fyzicky"-že koník?- ste ma podporovali, ani neviete ako. Ale normálne som si aj nostalgicky zaspomínala, že ako som sa niekedy morila. a chcem vám povedať, že teraz sa mi zdá,ako by som len včera začala študovať. fakt, človek je asi nastavený nato, že to zlé hneď zabudne ako náhle sa mu "príkorie" skončí. 😅 😅

duskaf- moja, ja na teba dosť často myslím,a sem tam čítam aj témičku o viere(ešte som sa nepridala,ale čoskoro sa odvážim...).Ja som tu písala o tom, že niet času na oddych medzi semestrami,lebo tí vyučujúci vás hneď zahltia novými a novými predmetmi a hneď aj termínmi a tým vytvárajú v nás študentoch taký predstresový pocit.... 😅
Neboj sa, veď ty si jednička, zvládneš to v pohode. Ozi a tú matiku si urobila, však? Ani o inom nepochybujem 😉

maruschka- vieš čo je super, odhliadnuc od toho protivného učenia sa na skúšku, furtom v strese, že na škole si nájdeš kamošov, ktorých by si nestretla normálne. a pocit, že ste na tej istej lodi a keď vidíš, že napr.niekto aj vyletí zo skúšky a ty nie, aj to je moment, ktorý ti povie, že sa ti celkom dobre darí, no nie?

tatolu- ja by som chcela byť v tej eufórii ešte pár dní 😀 😀 😀 . ale viem, že teraz musím pridať a verím, že to zvládnem. už aj konzultantka je na mňa natešená-teda asi 😅

matast3-ja chodím na Katolícku,ale na fakultu zdravotníctva. Ty máš záujem o pedagogickú, že? Maruschka tu hodila link an www.stránky, ale majú ich prerobené,ale hádam to tam nájdeš. o aký doktorát máš záujem?
Teda, ja si na doktorát netrúfam. Najprv si musím poliečiť pár rokov svoje nervy(zo školy) a potom sa uvidí.

adetka- aj tebe vďaka, aj ty si jedna z mojich inšpirácií, fakt, obdivujem ľudí ako ty, že takto všetko stíhaš.

maruschka
21. jan 2009

bibinka, nerozciťuj ma..normálne to vyznieva ako odobierka 🙂 🙂

bibinka
21. jan 2009

maruschka- 😀 😀 😀 😀 😀

lenka132
21. jan 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, mám teď v práci docela mazec, máme hodně změn, také jsme minulý týden byli s rodinou na horách, no a do toho příští čtvrtek 2zkoušky, mazec, závidím těm, kteří už mají za sebou aspoň něco, mě to všechno teprve čeká

lenka132
21. jan 2009

tak asi se všechny poctivě učíte na zkoušky, tak já jdu taky něco dělat....asi pověsit prádlo, jelikož učit se mi fakt nechce

maruschka
21. jan 2009

lenka, kdežeby-neučíme...mrzla som pri krbe,nechce mi to horieť 😀 😀 😀

tatolu
21. jan 2009

Ahojte,
ja sa snažím učiť, ale viac som na koníkovi ako v knihách...

janka46
22. jan 2009

Bibka ty si to tak krasne napísala,pekne sa to čitalo 😵 😵 a tiez sa pripajam ku gratulaciam....

Tatolu ved ked sa mae ucit je je nam na konikovi najlepsie 😀 hlavne ze tu najdem troska psych.relaxu a hned mi je lepsie 😀

tatolu
22. jan 2009

Janka, lenže ja som tu furt 😉 😀

barborka08
22. jan 2009

ahojte dievcata, u mna je to rovnako, chvilku cas a namiesto pisania a vrtania sa v knihach, sedim tu na koniku 😀

adetka
22. jan 2009

neucim sa... ja vecer uspavam moje dieta... a takmer vzdy pri nej zaspim... a ze preco este nemam ten uvodny projekt napisany... utekam na stretnutie vedenia fakulty s doktorandmi... co nam take chcu?... 😅

tatolu
22. jan 2009

No ja mám ešte čas 😉
Skúška je zajtra poobede 😀

berni
22. jan 2009

Moje krasne dievcatkaaaaaaaaaaaaa! Maaaaaaaaaaaaaaaaaaam skuskyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy realie Acko a jazyk Ccko 🙂 tak som si vydychla 🙂
este v pondelok jedna skuska a koneeeeeeeeeeeeec

maruschka
22. jan 2009

berni gratulácia 😵 😵 😵

tatolu..držíme palce, aby ti to dopadlo výborne 😉 😉

berni
22. jan 2009

maruschka dakujem 🙂

tatolu drzkaj sa, vsak sme dajake dievcata z konika.... 🙂

tatolu
22. jan 2009

Berni super. 😉
Normálne si mi dodala síl 😵

andy333
22. jan 2009

Ahojte studentky, nemate nejaky dobry typ na tahak? Som zufala, v sobotu idem na opravak a nestiham dat vsetko do hlavy a aj tak, co som sa uz naucila, sa mi nejak mota. Citim sa, akoby som uz nevedela ani ako sa volam! Tak uz rozmyslam aj nad tahakmi!
Kockam, ktore maju za sebou zimny semester gratulujem a zavidim! Ja mam este tri skusky, dve su brnkackove, ale ta jedna v sobotu hororova! 😢 😢 😢

tatolu
23. jan 2009

Ťaháky sú rôzne.
Ja používam vo forme knižočky. Niečo také ako zošit ale v malom formáte... Ostatné sa mi vždy celeé rozleteli.
Ťahák mám v ruke, v dlani, lebo pri vuberaní z nejakého úkrytu by i mohol vypadnúť 😉

maruschka
23. jan 2009

baby, ja som odborník na ťaháky..Len mám jeden problém, že ich nikdy nevytiahnem, lebo sa tak strašne bojím, že ma profák načapá a vyhodí zo skúšky, že aj zabudnem, že ho tam mám. 😀 😀 .A hlavná, vec, že mi vždy trvá aj 3 hodiny, pokiaľ ten ťahák doma urobím a je takmer totálne dokonalý..Vždy si ho robím na počítači-state,strany,učivo, s ktorými nie som si istá, že ich viem jednoducho zmenším a vytlačím ako knižočku, po prípade harmoniku... 😎 😎 Ale vždy sa profesor postaví len vedľa mňa-sedím vzadu a tak sleduje triedu.Takže mám jednoducho vždy smolu.. 😀

tatolu
23. jan 2009

Maruschka lenže niekedy stačí ten dobrý pocit, že ho mám 😉
Raz som odpísala úplne všetko. Od A po Z. Potom bola ešte ústna a pýtal sa to znovu. To bol trapas 😀

maruschka
23. jan 2009

však to, ten pocit....dobrý,hrejivý..hlavne, keď tomu venujem toľko času a nikdy ho nepoužijem 😀 😀

tatolu
23. jan 2009

Finišujem s učením. No ale neviem, či s učením 😉 , mám pocit, že to mám iba prečítané. ☹ Keby som mala dar jazyka, mohlo by to vyjsť. Uvidíme, či sa mi rozviaže 🤐
Poobede idem na šibenicu...