Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bibinka
9. jún 2009

tatolu- no to mi je novinka... 😕 A nemyslia to tak, že sa musíš riadne zapísať znovu do ročníka+samozrejme zaplatiť školné aj zápisné a potom vypíšu termín v októbri-novembri? lebo u nás to tak funguje, zisťovala som to keď som nestíhala písať diplomku. Aler ako to bolo pred rokmi to neviem. No ja verím, že ty si pekne odštátnicuješ v riadnom termíne. Aj tú skúšku zdoláš, neboj, veď si už toho toľko preskákala. Držím palce.

a som rada, že som ti trošku pomohla s infoškami o ppt 😉

layla
9. jún 2009

tatoli, to fakt 😲 to som este nepocula...

no baby o 24hodin budem vediet vysledok 😒 viem, ze nieco viem, ale najhorsie je ze sa bojim ze si NESPOMENIEM. som maximalne unavena, spala som styri hodiny 😅 uz len cakam, ci sa nedostavi nejaka zaludocna nevolnost... 😝

maruschka
9. jún 2009

layla neboj, musí to dopre dopadnúť 😵 😵 😵 A hlavne sa nestresuj. Ja mám tiež problémy také, že sa učím ako blázon, pre seba to viem perfektne a keď mám odpovedať, tak si nespomeniem na nič-ale fakt na nič. Ale asi budem celý tretí ročník nacvičovať prezentáciu-asi si odchytím segru a manžela.. 😀

tatolu
9. jún 2009

Laula, ja mám tiež pocit, že nič neviem.
Už sa nevládzem bifľovať. Mocú sa mi chrobáky z hubami 😉
No zajtra sa aj ja dozviem, či si to napozajtra zopakujem, alebo až o rok ☹

Štátnice u nás sú proste iba raz za rok. Dúfam, že keď spravím túto poslednú skúšku, tak tie štátnice už nejak dokopem.
Bola by som asi prvá, ktorú na štátniciach vyhodili. Takže tú radosť im nespravím 😀

tatolu
9. jún 2009

Dievky, plačem od šťastia.
Mám posudky od oponenta aj vedúceho.
Oponent A/96 bodov a vedúci A/95. Mám iba jednu otázku od vedúceho zodpovedať.
Uf, už som sa začala báť.

Zajtra to musí vyjsť 😵

layla
9. jún 2009

tatolu to je super, ja mam tiez iba jednu otazku 😎

janka46
9. jún 2009

Tatolu SUPER!!!!tak uz od dnes zacinam drzat palce 😵 😵 😵 na zajtra!!!!

ramzesa
9. jún 2009

Ja len takú hlúpu otázku sa chcem spýtať 😅 . Keď sa im nebude páčiť diplomovka,tak ďalší rok píšem ďalšiu alebo už nič? 🙄 Strašne depkujem 🤐

ramzesa
9. jún 2009

tatolu a blahoželááám 😵 😵 😵 .

bibinka
9. jún 2009

tatolu- no super, ja som to vedela, že si trieda!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ramzesa- nestresuuuuuj!!!!!!!!! Prečo by sa nemala páčiť diplomovka oponentovi, či konzultantovi? Ved konzultant ti viedol prácu, to by musel ísť sám proti sebe. OPonent ,to je iná kapitola. Môže ti dať max.E. Ale to URČITE nebude tvoj prípad. No a ako sa na štátnicovej komisii niekomu nebude niečo zdať, tak má holt smolu, lebo TY SI SCHOPNÁ si svoju prácu obhájiť. Musíš sa aj patrične "naštartovať" pokiaľ by mal niektorý člen komisie nejaké otázky proti tvojej práci. Nesmieš sa len nechať zdeptať a hneď reagovať. NO pozor, nie zbrklo,a v žiadnom prípade sa nezlosti a nehádaj!!!! treba to tak diplomaticky, že ho vlasten s prepáčením "pošleš niekam", ale zaobalíš to do takým múdrych slov napr.: že si vychádzala zo svojich pozorovaní v reáli, že teória sa javí výborná(to mu pôjde po srsti), ale že tá prax a požiadavky danej cieľovej skupiny sú také, ako si spracovala do práce a podobné drísty.....

A pokiaľ máš odklepnuté, že ti prácu odporúčajú k obhajobe, tak už žiadnu prácu nikdy nemusíš písať. ......................jedine doktorát 😀 😀 😀 😀

layla
9. jún 2009

ramzesa, kedy obhajujes???

ramzesa
9. jún 2009

bibinka, no ja práve to myslím, že ak mi ju neodporučia k obhajobe. My totiž nepíšeme len teóriu,ale robíme aj projekt 😒 😖 ... A už teraz viem,aké tam mám chyby...proste nestíhačka... Či som to nemala radšej odložiť na budúci rok, či si to ešte budem môcť zopakovať aloebo ma bez milosti vyhodia 😖 😒 . Na Bc. som stíhala, to bolo úplne super, ale teraz som to ....hmmm.. 🙄

ramzesa
9. jún 2009

layla, koncom juna, zaciatkom jula. Precooo? 😖

layla
9. jún 2009

ja zajtra 😀

ramzesa
9. jún 2009

bibinka , proste ide o to, že keď v práci nemám napríklad komín, tak nikoho nepresvedčím, že ho tam mám... 😕 ...

ramzesa
9. jún 2009

layla, tak sa drž. Ja by som aj hneď zajtra išla, keby som vedela, že ma tam odporučia 😖 .

tatolu
9. jún 2009

Ramzesa nestresuj sa. Ja som bakalárku najprv dala vedúcemu práce odobriť, povedal, že dobre. 😔
Prišla som domov a polovicu som z toho vyhádzala, vytlačila a dala viazať🤐
Doteraz som tŕpla, čo mi na to vedúci povie. A vidíš. Toto som nečakala.

Budeš dobrá. Neboj 😉

tatolu
9. jún 2009

Layla, budem Ti držať palčeky počas písomky 😉 aj počas skúšania 🙂
Teda od rána až do večera.

Daj potom vedieť, či budem držať dobre.

😵

bibinka
9. jún 2009

ramzesa- jedna moja spolužiačka napríklad nedala do teórie tú najpodstatnejšiu kapitolu, proste skoro akoby začala teóriou, no a obhájila to tým, že bola taká zahĺbená tou praktickou časťou, že jej to zhltli. Normálne to zistila- ona aj jej konzultantka až ked vytlačila a dala zviazať celú prácu. 😅 😅 😅 😅

Takže si priprav na dobrú obhajobu, všetky možné varianty odpovedí. POkiaľ ti to odobrí ten oponent, máš to v suchu, neboj.

layla- budem ti držať všetkých "mojich" 60 prstov 😉 😉 😉 , zvládneš to neboj, a keď skončíš,ver, že takú úľavu pocítiš, že sa ti bude chcieť lietať 😉 😉 😉

tatolu
10. jún 2009

Dievočky skúška zvládnutá 😉 Síce tak-tak, ale nikto sa pýtať nebude. Iba ak MM pri zbieraní húb 😀

Som rada, že som už index odovzdala, lebo zo 180 študentov zatiaľ odovzdali iba 80ti. Majú ešte čas do piatka, ale už teraz vieme, že min.30 ľudí si ročník bude musieť zopakovať 😔

ramzesa
10. jún 2009

tatolu, blahoželám 😵 . Aj mne sa dnes podarila ta moja :-P. Ešte dve zajtra a pozajtra. :-P ... A na akej škole vlastne si, keď sa tie huby učíš a sa tak dobre opakuje ročník :-P.

layla
10. jún 2009

babyyyyyyyyyyyyy mam to. jezis to je ulava 😎 dve Acka, dve Bcka, ale poviem vam, ze ten moj veduci si teda dobre na mne "zgustol" 😖 ale mam to to je hlavne, a som aj prijata na mgr.

tatolu a ramzesa blahozelam 😵

ramzesa
10. jún 2009

layla dik, aj ja blahozelam 🙂. Cize si Bacil (Bc.) ? 😅

layla
10. jún 2009

ano bajecna celebrita 😎

tatolu
10. jún 2009

Dievky, jednoducho sme kádre. 😉
Vedia vôbec naši chlapi, aké sme super? 😉 😎

Ramzesa - Technická univerzita - fakulta Lesníctva (ja som k tomu ešte odbor poľovník 😉 )

bibinka
10. jún 2009

tatolu- Gratulujem!!!!!! tak teraz "už len" štátnice a si voľná ako vtáááák 😀 😀 😀 😀 😀

layla- Gratulujem!!!!!!!!! No vidíš, a bála si sa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Známky máš perfektné, si trieda!!! A Gratulujem aj k prijatiu na mgr. Takže tu medzi nami ešte dva roky zostávaš? 😅 😀 😀 😀

ramzesa- ani teba nevynechám a GRATULUJEM!!! 😉 😉 😉

tatolu
10. jún 2009

Prepáčte.
Zo samej radosti som zabudla zagratulovať.
Dievky teda dodatočne gratulujem 😉

ramzesa
10. jún 2009

Ďakujem 🙂 .

tatolu,tak to máš super odbor 😀 . Paráda. 😵

adetka
10. jún 2009

tatolu.... no supeeeer.... blahozelaaaam.... a drzim palce na dalsie... 😉

layla... aj tebe k bakalarskym statniciam... supeeer.... mas kraaasne znamky... 😉

ramzesa... nebooooj... u nas, ked sa im nepaci diplomovka... co je tak jedna za tri roky... tak ma autor moznost ju upravit podla poziadaviek (resp. prerobit)... a zucastnit sa druheho terminu statnic... pripadne o rok... ale nemusia pisat uuuplne inu pracu... 🙂

ja mam za sebou zapisovanie bakalariek zo zasisnic do AIS... ich kontrola... tlac... este jedna kontrola... (nikto mi neprikazal tolko kontrolovat, to ja som taky blbec 😅 ) ... dnes nepreslo opat sest bakalarov... a moj konzultant so mnou prehovoril tri vety... vzdy ked sa so mnou chcel hadat (o tom co ma v AIS zapisane a kde ma na zapise podpisovat... skratka je to chlap 🙂 )

maruschka
10. jún 2009

tatolu, ty si to teda dobre roztočila a mala si toľko obáv, vidíš, pokračuje to podľa našich očakávaní a predpovedí..no, si skrátka hlavička....Gratulujééééém... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a samozrejme, palce držím ďalej... 😉 😉

layla, teda Bc. Layla...gratulujem ti, tie známky sú teda super...A gratulujééém aj k prijatiu na Mgr., no, teda si sa odhodlala tak veselo bojuj ďalej.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ramzesa, teba samozrejme nevynechávam a zo srdca gratulujem...a držím palce na ďalšie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Baby, vy ste teda hlavičky..A aké ste kľudné, ako keby ste išli na prechádzku alebo z nej..Ja by som tu infarktovala a vôbec-ani by som nebola schopná niečo naklepkať na klávesnici, keby som vedla, že ma čakajú ešte skúšky-štátnicové... 😅 😅 😅 😕 😕 😀 😀

bibinka, ty si tu teraz ako konzultantka..dúfam, že ti to vydrží do budúceho roka a nezabudneš všetky skúsenosti a dobré rady, keď budeme končiť my-alžbeťáčky..Nie, že si tu budem sama odpisovať na vlastné príspevky.. 😀 😀 😀 😀

adetka, máš to ťažké, asi by som takého chlapa prizabila-myslím toho konzultanta..no, pekne si to užiješ na tej škole.. 😅 😅 😕 😎