Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janka46
10. jún 2009

Maruschka neboj aj ja tu budem o rok stresovat 😀 😀 😀

Jaaaj babenky ako Vam v dobrom zavidim,a hlavne Vam to zelam!!!!Uzite si to 😵 😵 😵

mamina007
10. jún 2009

aj ja .. aj ja sa pridávam a teším sa košky s Vami ... gratulujem z celého srdiečka ... hlavičky ste dobré ... teraz to resetnúť a užiť si leto ... 😉

neboj Maruschka ... ja Ťa v tom iste nenechám ... teda aspoň nie dobrovoľne ... 😀

tatolu
12. jún 2009

Ahojte,
mám pocit, že už všetky prázdninujete.
A mne kto bude palúchy držať - há 😉 😀

maruschka
12. jún 2009

tatolu, neprázdninujeme a buď rada, že to majú všetky za sebou..aspoň ti bude viac ľudí držať palce-teda my stálice druháčky a prváčky+všetky Ing,Mgr,atď... 😀 😀 😀 😀 😀 to je dokopy dosť palcov 😀
ja mám budúci týždeň ešte jednu skúšku a prax..a potom leháro... 😎 😎 😎

papty
12. jún 2009

Ahojte baby, studuje niekto na VS v Sladkovicove socialnu pracu?

janka46
12. jún 2009

Papty ahoj a vitaj,neviem o ziadne z nas v Sladkovicove,ale z BA a Piestam zo socky sme tu poniektore 😉

enilora
12. jún 2009

Ahojte neštuduje niektorá s vás špecialnu pedagogiku v BA-psychopédiu alebo na SPU v Nitre-záhradníctvo lákajú ma tieto 2 smery no neviem sa rozhodnúť.K obom odborom mám blísko a bavilo by ma to no neviem či by som zvládla biologiu,chémiu a matiku poradte mi prosím.Sš mám polnohospodársku.vďaka

papty
12. jún 2009

Ahoj Janka 46, dakujem 🙂. Asi so Sv. Alzbety, ze? Aj ja som tam chcela ist, ale hned ma zrusili, ze nemam prax 😠 . V Sladkovicove je sukromna, ale drahsia ako v BA ☹.

layla
12. jún 2009

kocky, chcem sa spytat, ze aj ked som skoncila zatial iba ako Bc., tak ci sa aj v tomto pripade rozposielavaju oznamenia 😅 lebo na nete su len sami Ing. a Mgr... tak neviem no 😖

tatolu neboj prsty budeme drzat vsetky 😉 uz ta cakaju len tie statnice?

adetka
13. jún 2009

tatolu... ja budeeeem... do konca juna pracujem na katedre (prijimacky a druhy termin bakalarok)... cez leto budem pisat minimovku... takze sa trasiem s tebou 😉

layla... ak chces, tak rozosli oznamenia aj na Bc.... kludne...

maruschka
13. jún 2009

layla, samozrejme sa posielajú aj na Bc..ja som ich dostala už niekoľko. Veď si zober, že niekto nechce ísť už ďalej a Bc. je pre neho teda konečná stanica-a je to titul taký istý, ako každý iný-tak prečo by si nemala oznámiť, že si Bc..Veď je to krásne, že si dokončila toto štúdium, či nie? 😉 😉

tatolu
13. jún 2009

Layla už iba tie štátnice o týždeň 😉

Už som sa začala strachovať, že tu budem chodiť sama a trpieť samomluvou 😔 😀

Ja asi nebudem posielať oznámenia. Žiadne som nedostala ani ja 😉

layla
13. jún 2009

baby, tak som si to premyslela a urobim to takto - na promocie dojde len priatel, otec a sestra s manzelom. potom sa pojdeme najest a ostatnym odoslem oznamka ze som bola promovana toho a toho dna... 😎

narcis11
15. jún 2009

caute baby,
chcem sa spytat....mala niektora z vas baby v poslednom rocniku na vyske? Resp. VS si robim externe, babenko by sme chceli tak na marec,april.....a koncom maja, zaciatkom juna byvaju statnice. Neviem, ci toho nebude vela,ci sa to bude dat zvladat....Mate niektora podobne skusenosti? Ak ano, tak ako ste to zvladali? Dakuem za odpovede....

petrahy
15. jún 2009

ahojte chcem sa spytat kde ste si zhanali ucebne pomocky tak sukromne pre seba. Som zo skoly uz 9 rokov a chcela by som si trocha nieco obnovit pripadne nastudovat idem od septembra na osetrovatelstvo. dakujem za kazdu radu

maruschka
15. jún 2009

narcis, ak si chceš užiť bábätko a tehotenstvo v pokoji, nestresovaná a naplno, tak počkajte.. 🙂 Ja si myslím, že tých pár mesiacov sa to ešte dá. Pred štátnicami sú strašné stresy pre každého a každý sa snaží učiť sa čo najviac a venovať tomu aj čo najviac času..Takže si neviem celkom dobre predstaviť, ako by si sa venovala aj učeniu aj bábätku.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

petrahy, tak učebnice sme si zháňali spôsobom takým, že jeden počižal a okopíroval a dal to na stránku. Kto mal možnosť a zohnal, tak to tak urobil. Občas sme si aj kúpili cez Martinus, cez školu, alebo cez inzeráty-ale to fakt iba máličko-pár krát..Väčšinou nám profáci všetky materiály ku skúšky dali a študijná referentka ich dala na školskú stránku na stiahnutie... 😉 😉 😉

layla, dobrý nápad-dobre si to vymyslela 🙂 😉 😵 ..U nás keď sestra mala promócie, tak sa pozývala celá rodina-ale u nás to tak aj je. Od dedka a babky, cez súrodencov s deckami, krstných s deťmi,takže nás tam bolo hneď aj 20. A robili sme to u nás doma-3 chody, torta, atď...Samozrejme sme boli najskôr na promóciach..Ale my si to ani inak nevieme predstaviť, len tak, že sa vždy stretne celá rodina..
🙂 😎 😎 😎

tatolu
15. jún 2009

My možno urobíme opekačku. 😉 a to bude slávnosť.

Teda ak nebudeme mať dvor úplne hore nohami. Lebo v deň mojich štítnic si asi ide MM zavolať kolegov na urobenie strechy. Lebo to počkať teda nemôže.
Keď som si tlačila veci do školy tak na mňa pozeral a to ešte budeš mať nejakú skúšku? 😖

mamina007
15. jún 2009

ahojte ... ja sa len posťažujem a idem zas do postele ... bola som s malým dnes u dr. ... urobili mu vytery z nosa a hrdla a vysledky budu vo stvrtok ... inak je ok ... len pokasliava ... uz posledne, co ma napada, ze alergia ... no dufam, ze nie ... popravde radsej by som bola nejakemu bacilu, lebo ten sa prelieci, kdezto alergia je na furt ...

a aby mi nebolo málo, tak aj ja som chorá ,... mám teplotu a bolí ma celý človek a najviac hlava ... ale zajtra bude lepšie, lebo idem do roboty, tak musí ...

zajtra ma muž skúšku na štatnice ... už aby bolo po ...

držte sa všetky ... myslím na Vás ... paa ...

janka46
15. jún 2009

Mamina aj my musime na vytery,mala tiez sople,zelankavo-zlte,ale je aj vyhadzana,takze to asi bude nejaka alergia....ach tie choroby,vedia si vydrat ten "najspravnejsi" cas ☹ 😒

adetka
16. jún 2009

jeeee... to ma mrziiiii... ☹ ... Mirka ma znizenu imunitu... takze tiez chodime k imunolo-alergologicke... drzim palce, aby to boli iba prechladnutia...

tatolu... to je pekne.... manzel ani nevie, ze este statnicujes?... 😠 ... ja mojmu tiez musim stale opakovat... ked hovori, ze budem mat dlhu dovolenku... ze ja musim pisat minimovku... a ze teraz robim rozvrh hodin nasim externistom (mozno budem pomahat aj pri ineternom), a podobne 😠

dnes sme si s kolegynkami na katedre urobili malu oslavu... aj Mirka bola pri tom... ale zajtra su cely den prijimacky, a do 26. juna musim vytvorit rozvrh: obvolat pat katedier, prisposobit rozvrh jazykarom a moznostiam nasich pedagogov.... uaaaaa 🙄 ... ja sa asi raz predsa len vratim do novin... 😅

tatolu
16. jún 2009

No on zaregistroval, že státnicujem, ale nedošlo mu, že tam budú ešte skúšať 😉 😀

Ináč, ja keď sa v obývačke učievam, tak ak je večer doma, tak si pustí nejaký film, kde sa striela a striela. Potichu to mať nemôže, lebo vraj nepočuje a keď skončí film, tak sa ma spýta: A Ty ešte spať nejdeš?
No ako môžem, keď som musela každú vetu prečítať aj 3x 😠
Má ešte niekto takého muža?

ramzesa
16. jún 2009

tatolu- môj si tiež rád pozrie film,ale už keď vidí, že sa naozaj idem učiť, tak ide spať s deťmi 🙂. Včera som mala poslednú skúšku :-P. Ešte ma čaká jedna veľká 🙄 . Snáď za jeden týždeň ešte zmúdriem :-P.

maruschka
16. jún 2009

tatolu ja mám 🙄 🙄 Lenže on keď fláka učenie, tak škodí sám sebe...Sadne pred telku, dá to na plné obrátky, ja presne ako ty -čítam všetko sto krát, aj tak neviem, o čom čítam..Keď mu poviem uč sa, odpovie, ja som taký unavený, alebo veď to má času dosť....Potom príde piatok večer, zapnem telku a on: Ľubka prepáááááááááč, ale ja sa musím učiť! 😀 😀 😀 😀 😀 Takže k tomu niet, čo dodať 😀 😀 😎

adetka
17. jún 2009

prijimacky na denne studium je "o hubu"... aj pre katedry... som rada, ze som studovala externe... 🙄

tami_tami
17. jún 2009

ahojte tak dnes mam poslednu skusku za sebou a zacinaju mi prazdninky tak velmi sa tesiiiiiim 😅

petrusk
17. jún 2009

ahojte, prazdninujem od soboty, ale ani neviem, ze nejake prazdniny su. pustila som sa do upratovania, co som poctivo cez skusky zanedbavala, dorabam vsetko zameskane. uz sa tesim na tie skutocne prazdniny....

duskaf
18. jún 2009

Ahojte moja zlaté.
Gratulujem tým, čo už sú za vodou. 🙂
Ja snáď už v piatok.
Mám na Vás prosbu. Nepoznáte náhodou niekoho kto študoval v Prešove psychopédiu a skončil tretí ročník, teda už má po bakalárskej práci a mohol by mi ju požičať k nahliadnutiu. Chcela by som si cez prázdniny začať písať a keby som mala takú kostru, myslím formálnu stránku, lebo s obsahom práce nemám problém, len s tou formou. Zistila som totiž, že to chcú celkom inak ako na fakulte, kde som predtým študovala, tak mám z toho trochu obavy. Ďakujem, keby niekto mal nejaký kontakt na niekoho, dobrého človiečika, ktorý by mi vedel pomôcť. Ďakujem. 🙂

bibinka
18. jún 2009

duskaf- nie sú u vás na fakulte "hodiny" pre nahliadnutie do bakalárskych event.diplomových prác? U nás to býva raz do týždňa a myslím, že je to dosť využívané.

všetkým čo už prázdninujete Vám želám super krásne prázdniny 😉 😉 😉

tatolu- kedy máš deň D? 🙂

tami_tami
18. jún 2009

duskaf - ty chodis do Presova?

tatolu
18. jún 2009

Takže mne určili deň D 25.6. o 9.30. Celebrity si nechali na koniec 😀 Za mnou už pôjde iba jeden denný. Na ten deň si aj MM dovedie k nám chlapov na prerábku strechy. Som zvädavá, ako chce zvládnuť chlapov aj 2 deti, lebo Luky pôjde na prázdniny k starkým.

A ja sa tiež tvárim, že mám prazniny. iadim obývačku odgruntu 😀

Všetkým prázdninujúcim prajem, aby načerpali veľa novej energie.