Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

maruschka
21. dec 2009

petrahy..Ačko...paráááda, gratulujem..si hlavička 😵 😵

tatolu
21. dec 2009

Petrahy, super 😵
Takže o jednu starosť menej 😔

ludka_r
21. dec 2009

Josie, no vidíš, super, a to si bola presvedčená, že nič moc.. 😉
Petrahy, A, super...
No, ja asi predsa len prázdninovať nejak moc nebudem.. Budem musieť začať pracovať na tej práci z vizualizácie, keďže skúšku budem mať tak okolo polovice januára.. A to mám ešte strach, či to stihnem, keď s tým vôbec neviem pracovať.. No čo, aspoň sa u svokry na sviatky nebudem nudiť s knihou v ruke.. 😖

petrahy
21. dec 2009

ludka_r neboj nebudes sama studovat ja cakam vysledky z jednej skusky neviem ci som spravila 😝 a mam 12,1 este jednu skúšku a to vlastne decka maju do 10teho volno a 11 sme objednany doktorke takže učenie bude dosť problematické ale na pár dní skúsim vypnúť.
baby dakujem ste velmi velka opora moje prvé A 😉

dadulaa
21. dec 2009

petrahy, supeeer... 🙂 ja tiež čakám na výsledky z jednej skúšky, ktoré budú až po Vianociach a nie som si istá, či som spravila.
josie, no vidíš, C je paráda 😉

sisa.b
22. dec 2009

ahojte studujuce maminky 🙂

pozeram, ze sa tu krasne podporujete 😵 ja som zacala studovat takto na stare kolena a vybrala som si uplne "super" - mechatroniku 😅 zistila som, ze to nie je nic pre mna, ale bojujem, ako viem. zatial mam len jednu skusku a jeden zapocet za sebou, v januari ma toho vela caka a uz teraz nestiham vobec nic ☹ doma bordel ako v tanku, napecene nastastie uz mam, ale darceky este chybaju. a vobec neviem, kde najst cas na ucenie...

gratulujem ku vsetkym uspesne spravenym skuskam 🙂

jalao
22. dec 2009

Ahoj Sisa, vitaj medzi nami. to chodis TNUNI? Tam to studovala kamoska 😉 ,ale vzdala to. Iny kamos to dokoncila a je uz Ing. Mne chodia maily, ze ci som uz vypracovala to a tamto do skoly...ale ja som rada, ze som vypracovala dalsie 2 cesta vcera a oddychuju v chladnicke, dnes chceme dat stromcek a pridu par kamosov s detmi na punc, tak si spravime este posledny predvianocny dejchanek a zaspievame si zo 3 koledy. 😉 😉 😉
Josie, Petra, fantazia, velmi gratulujem... 🙂 🙂 🙂 🙂

maruschka
22. dec 2009

vitaj medzi nami sisa...mechatroniku študuješ? Vááááu, no to je sila. To sa v tom aj vyznáš? Už len keď som čítala tú definíciu sa mi motali oči 😀 😀 😀 😀 😀

jalao, tak vy už sviatkujete? Ja ešte len upratujem a zatra podľa tradícií ozdobíme stromček. Dnes som rozposlala upečené koláčiky po rodine, malej niečo z toho do školy na besiedku a zisťujem, že mi nič nezostalo. Tak idem na to znova.. 😀 😀 😀 😀 😀

sisa.b
22. dec 2009

ahojte,

no ved pisem, ze som sa velmi pomylila 😀 😝 a to mam pod oknom celkom schopne skoly, kam som mohla ist, keby ma to bolo napadlo 😅 no nic, nevyda tento rok, pojdem nabuduci niekam inam 😝

jalao, presne na tnuni. som jedina holka v triede, uz to mi malo byt podozrive 😅 a preco to kamoska vzdala? asi pre to iste, ako ja 😀

maruschka
22. dec 2009

sisa, bojuj, nevzdávaj to..každá skúška, každý ukončený semester ťa posunie bližšie k cieľu...A čo keď si jediná kočka v triede? My potrebujeme aj ženy odbotníčky, nie len mužov...Budem ťa podporovať, to sa mi pááááči, že si priekopníčka..Bojuj, bojuj, bojuj... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa.b
22. dec 2009

no ved ja to bez boja nevzdam 😉 len mam pocit, ze je toho moc a vobec tomu nerozumiem 😅

tatolu
22. dec 2009

Sisa ahoj 😉
No tiež som si kukla, čo ten odbor obnáša 😕 , klobúk dolu 😔 , ale ako píša Maruschka, ak Ťa to aspon trošku zaujíma, nevzdávaj to 😉 .

tatolu
22. dec 2009

Siska, to máme hádam všetky 😀 , teda ja určite 😔 , ale po každej skúške sa niečo na mňa nalepí a po troške idem ďalej 😉

sisa.b
22. dec 2009

ale som rada, ze nie som jedina studujuca s tromi detmi 🙂 ten nas krpec vobec nespava, tak je to o drzku. mechatronika by bola fajn, len vobec nerozumiem tym elektrotechnickym veciam 😝 a programovanie sa mi tiez nezda moc jednoduche 😅

tatolu
22. dec 2009

Ale programovanie sa v súčasnosti veľmi cení 😉
A kolegovia v škole sú nejakí prístupní? Vieš, aby trošku pomohli a tak 😉

sisa.b
22. dec 2009

kolegovia este nespravili ani druhe zadanie z programovania, ktore ja uz mam dva tyzdne odovzdane 😀 inak fajn, s jednym si tak intenzivne piseme a referaty z mechatroniky sme dali spolocne dohromady - ja som robila tabulky a grafy a on doplnil schemy a uvod so zaverom. boli sme v labakoch v jednej skupine, tak sa to hadam pocitalo, ked uz mam z nich zapocet. este tu skusku zvladnut 😝

tatolu
22. dec 2009

My sa tu síce ťaháme, ale je dobre, keď je niekto v skupine, resp. v triede kto tiež potiahne a bude pozitívne dobíjať. Ja by som to už párkrát vzdala, ale vždy sa niekto našiel, kto ma aspon slovne podporil.
Prvá pani bola na študijnom, keď som 1. otehotnela, tak mi poradila, aby som to nevzdala, nech len skúsim, že čas odísť je kedykoľvek. Keď ma o rok stretla s dvojičkami tak sa zas čudovala, že ešte študujem 😉 😀 😀

sisa.b
22. dec 2009

tatolu 😀 to musi byt teda riadna drina pri dvojkach. ja mam dvoch skolakov a cez den mam co robit. a v noci zas to najmladsie nespava, tak je to vesela. ale ideme na sviatky ku svokrovcom, tak sa tam hadam nieco naucim, ked nebudem mat deti na krku.

tatolu
22. dec 2009

Mne najstaršieho ešte nezobrali do škôlky, takže mám všetkých troch doma 😉
Tiež idem na sviatky k mojej maminka,teda po sviatkoch, lebo mm má voľno asi iba 1 deň a aj to po nočnej, takže celý deň prespí, tak som sa vychytila. Ale s učením asi moc nepohnem. Iba večer, res. v noci, tak ako doma, lebo deťom fuuuurt chýbam... 😅 . Aj keď idem priložiť do pece, tak už rumázgajú pri dverách 🤐 ako keby ich z kože drali

sisa.b
22. dec 2009

tatolu a ty co studujes? doverne poznam nocne ucenie a my chodime aj bez ucenia spavat nad ranom. vcera to bolo o 3tej, co je celkom v pohode cas 😅

tatolu
22. dec 2009

Sisa, tiež odbor pre chlapov 😀 - Aplikovaná zoológia a poľovníctvo - teda to poľovníctvo je hlavné 😀 😝 .

tatolu
22. dec 2009

A aby som toho nemala málo, tento rok som si pribrala ešte doplnkové štúdium - pedagogiku, aby som mohla učiť prírodné vedy, keďže zo mňa poľovník asi nikdy nebude 😉

sisa.b
22. dec 2009

tak to musis mat zvieratka rada 🙂 ci ani nie, ked na ne polujes? 😀 no ja ked vidim predmety na dalsi semester, tak mi nie je do smiechu - zas sama elektrotechnika 😝

sisa.b
22. dec 2009

a kolky rok studujes? 🙂

tatolu
22. dec 2009

Zvieratá mám rada 😉 , práve preto som si vybrala niečo so zvieratami. Spĺňam si teraz na MD svoj detský sen 😉 . Ale najviac psy, kone a zajace. 😉 A ja nepoľujem, i keď už by som si mohla začať vybavovať poľovný lístok, stačí mi pozorovať. 😉
A minulý rok som skončila Bc. a teraz pokračujem na Ing.1.ročník 😕 - zázraky se dejou 😉

sisa.b
22. dec 2009

tak uz vies, o com to je. pre mna to bol teda riadny sok, maturovala som na same jednotky, matiku som zboznovala, ale ked so uvidela tu vysokoskolsku... 😅 najhorsie na tom je to, ze nam stihaju odprednasat asi sestinu z toho, co dennym, takze nadpis, definicia, vzorce a to dookola. skoro ziadne priklady ☹ doma sa s tym niekedy pekne dlho trapim a nakoniec pridem na to, ze to ma uplne jednoduche riesenie. keby mi mal kto v tej chvili poradit, tak by som skratila cas ucenia na polovicu. vzdy sa zamotam v nejakej somarine 😝

tatolu
22. dec 2009

Sisa, ja som študovala SEŠ a poviem Ti, máme iba minimum predmetov z ekonomiky a nezvládam to 😔 . Naposledy som vyletela z Financovania podniku - so mnou aj múčšina ďalším, medyi inými aj ekonómka, ktorá robí mzdy a pod. A pritom sme mali otázky z toho ako sa vypočítava DPH, čo che podnik svojou činnosťou získať a budúca hodnota peňazí (a to robím mimo MD v banke 😔 ).
Tá matika kedysi bavila aj mňa, ale teraz po rokoch je ťažké znovu do nej vôjsť. A viem, že vsokoškolská matika je brutál - držím palce, aby sa našiel niekto, kto bi Ti mohol aspon poradiť ako na ne (tie príklady)...

tatolu
22. dec 2009

No deti sa už samé obliekajú, že chcú ísť von a ja ešte dováram polievku 😖

sisa.b
22. dec 2009

my ideme na nakup darcekov, este nemam takmer nic 😝
ja som zacala zas po 7 rokoch studovat, takze uz si nepamatam ani z tej matiky vela 😝

tatolu
22. dec 2009

Tak to si potom mladšia študentka ako ja - ja po 15tich 😀