Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
29. apr 2010

julia, to vazne???? 😎 😎 doma si to nacvicim!
Petka, paraada...a tolke strachy!! 🙂 🙂

petrahy
29. apr 2010

dakujem baby ste fakt zlate a skusku co sme mali pred mesiacom vraj sme spravili az na dve dievcata a tie dve mena povedali a my ostatny vieme ze mame sice pismenko neviem dozviem sa az po pondelnajsej skuske ale to nevadi hlavne ze mam aj tu takze hor sa ucit na pondelok biofyziku - rádiológiu

tatolu
29. apr 2010

Peľka, Ty si iná šikulka. Žeraj si tomu nič nedala a kuknite na ňu 😕 GRATULUJEM 😵 A vlastne aj k tej predtým😉

No asi máte pravdu s tým pozeraním, ale myslím, že je to podľa toho, ktorú hemisféru používame viac - chlapi by to mali mať naopak 😝

U nás je väčšinou ústna. Teda aj po písomnej časti je ústna 🤐

tatolu
29. apr 2010

Peti premáč za skomolenie mena 😔

petrahy
29. apr 2010

tatolu nepi toľko Peľka - Peťka, žeraj - ževraj, premáč - prepáč 😀

akzuzs
29. apr 2010

Ahojte tak sa hlásim so skúšky za 6 kreditov od prof. Žilovej (ak ju niektorá pozná) a mám za A
normálne som skoro skolabovala. Dva dni pred skúškou som nemohla ani jesť. Stále ma napínalo na vracanie a dnes ráno tiež, aj po ceste do školy v aute no hrôza. Nebála som sa ani tak odpovede ako toho že som nič iné nepočula ako aká je zlá, ako zle skúša, ako deptá, že min. ročník 80% neprešlo cez prvú skúšku, ...... Tak som si ju zakomplexovala až hrôza., A pri tom úlne OK. No som si istá že keby som to nebola sa naučila tak by som možno aj ja mala taký názor,už sa budem vyvarovať zbytočnému starcu 😀 ( aj keď sa to nedá ) lebo keď ako tak vieš a rozumieš tomu tak potom niečo z toho bude. Najlepšie ak si o skúšajucom urobím svoj vlatný úsudok a nedala sa zbytočne ovplyvniť a deptať. 😉 Do pondelka nechcem učenie ani cítiť. Konečne ožehlím tých 8 pračok prádla a upracem v zanedbanej domácnosti a so sladkým pocitom odložím tento predmet do skrine na ďalší ročník . Milujem to keď si učenie už odkladám 😉 Ešte ma čaká asi 5 skúšok , seminárka, .....

petrahy
30. apr 2010

akzus super gratulujem ja som sa minuly semester tak strasne bala jednej skusajucej a aj som to so stresmi trosku zvorala a tento semester bez problemov som u nej dostala B ono to je fakt ze ked sa clovek uci tak nieco vie a ked sa neuci a je odkazany na tahaky a okolie este aj poomluvaju skusajucu
a tie neozehlene veci budu cakat u mna este aspon dva tyzdne nemozem predsa odpocivat ked mam dalsiu skusku tak skoro

jalao
30. apr 2010

akzus, no super, kolko nervov to ale niekedy cloveka stoji, co? 😎 😎 Ja mam pred nastavajucim skusajucim obrovsky respekt (este je aj taky vysoky a urasteny muz! 😀 ), ze sa ucim a predstava diskusie s nim ma pohana hladiet do papierov....ale vcera som presla len 5 otazok za cely vecer a mam ich 51! 🙄 🙄 A k tomu prist na skusku s podnikatelskym projektom ☹ a dnes idem na chatu!!!! Takze dnes - hoci s vycitkami - ale vynechavam! 😖

akzuzs
30. apr 2010

dievčatá ďakujem a žehlenie mám za sebiu bolo to super, no škoda, že už nemám čo žehliť, ale o dva tri dni určite 😀 Jalo, to zvládenš veď je to " len " 51 otázok 😅 Ale Ty to zvládneš si hlavička 😉 No a treba si urobiť aj neakú pauzičku v učení, lebo by sa z toho človek zbláááááznil 🙂

grettka
30. apr 2010

akzus - super! 🙂
jalao, aj oddychovat treba, naberies silu a mozes sa potom ucit dalej
ja uz viem terminy prvych dvoch skusok.. 28.5. a 11.6.

a kde mame majku35?

akzuzs
30. apr 2010

Grétka a to si nemala skúšky aj počas prednášok? Ako to zvládneš, toho budeš mať hodne za neaké 2 mes. všetky skúšky a aj ostané??????????
My sme tomali aj v zimnom a aj teraz že akonáhle odprenáša do 2 týž. si dávame neaký termín ak sa dá. Nie vždy. Zhrub a5-6 skúšok stihneme do začiatku skúškového a potom na ofic. skúškové nám zostane zhruba 5 skúšok, seminárky, ročníkovú a prezentácie.

emily3
30. apr 2010

ahojte akzuzs gratulujem ku skuske...a stym vlastnym usodkom skusajuceho robis dobre..ja to nemam rada ked spoluziaci zacnu ze ten skusa tak a tak...a potom sa clovek viac stresuje ako ma.....
tak ja som mala teraz taku mini pauzu..akoze sa ucim na statnice ale este som tomu vela nedala...a zajtra mame uplne posledny krat skolu..tak sa aj tesim a aj mi bude smutno ze to skonci....
nasa Lulu robi pokroky, v sobotu mala 8mesiacov a akoby utalo, sa rozbehla postvornosky a uz sa stavia na nohy ..neobsedi, stale je v pohybe a konecne zacina lepsie papat...opicka mala.. 😉

petrahy
1. máj 2010

ahojte takze aj u nas sa dali terminy co najskôr takže polovicu mám za sebou a druhú prelomím v pondelok snad spravim verim si horsie to bude este o dalsi tyzden v jeden den hned dve skusky po sebe.
vcera som ucenie prastila za halavu robili sme taborak az do polnoci

juliagregor
1. máj 2010

ahojte,
vždy som mala rada predtermíny a poctivo som cih využívala... 😀

prajem všetkým krásny víkend a nezabudnite sa pobozkať pod rozkvitnutou čerešňou 😉

grettka
1. máj 2010

akzus, u nas to bolo tak, ze prva prednaska, na nej odoznelo ucivo a zadanie seminarky, termin odovzdania urceny na druhu prednasku, teda cca o mesiac. Bud teda odovzdat seminarku, alebo sme pisali priebezny test na dalsej, oficialne semester konci 14.5. a skuskove zacina 17.5. Na skusky sa prihlasujeme cez AIS, a ten nepovoli prihlasnie skor ako skonci semester.
Takze takto. 🙂
peky vikend vsetkym prajem

juliagregor
1. máj 2010

grettka aj my iba cez AIS , myslím že to záleží na vyučujúcich, ako si to nastaví...

akzuzs
1. máj 2010

No aj my by sme sa mali prihlasovať cez AIS ale nedodržiava sa to 😅 Lebo aj prednášajúci je rád keď si niečo odbie ešte pred skúškovým a keď urobíme skúšku a zapíše do indexu tak bez dátumu, tan si dopisujeme cez AIS v elektronickom idexe, aby sa to zhodovalo. No na našej škole sa v tomto systeme neustále chosí, ale mne je to fuk
Emily, až teraz som si poriadne všimla že máš 4 deti. Keby tu bol sajlík s gestom klobúk dole tak ho použijem. Teda stíhaš asi všetko, ale asi Ti aj pomáhajú aj staršie deti, že? Ale ono sa to asi dá, len si to treba systematicky zariadiť 😉
Aj vám krásny prvomájový deň. Keby to bol deň spred 25 rokov, už by sme boli na námestí a mávali s papierovými (neviem ako sa to volá) a počúvali hasičskú dichovku a mávali, tlieskali, smiali sa a nie čumili do PC 😀

petrahy
1. máj 2010

je krásna májová sobota a tu nikdo ved kdo by sedel doma a ucil sa? Asi len ja 😝 chcem uz mat volno takze idem naplno uz mam vsetko ako tak prejdene teraz doucit sa to podstatne co este neviem

dadulaa
1. máj 2010

Petrahy, neboj, nie si sama, čo dnes sedela celý deň nad knihami a vonku tak krásne 😝 zajtra ma to čaká a neminie...a potom zas a znova... 😖 tak si držme palce 😉

tatolu
1. máj 2010

Peti, ja som nad knihami nesedal cez deň - vlastne už ani nepamätám, kedy cez deň - ja iba v noci 😔 , od 21.00 sa učím...

petrahy
2. máj 2010

ja som nesedela cely den ale len pol dna 😅 😝 dnes chcu ist deti na vylet tak neviem ci mam ist s nimi alebo sa mam ucit obrovska dilema zajtra skuska poobede

tatolu
2. máj 2010

No Peti nezávidím, takú dilemu, ale možno by bolo dobre vyfúkať hlavu 😉
Ja som sa učila chrobákovú háveď do polnoci. Niečo som sa nabiflila ale ešte stále neviem požerky (aký hmyz ktorú chodbičku urobí, keď larvy požierajú drevo zvnútra). To nebude skúšať z knihy ale podľa skutočnosti 😖 Tiež chcem ísť zajtra, uvidím, či sa mi pošťastí 😔. Mala by som teda za sebou jednu z ďalších povinností, čo je potrebné ku skúške 😝

akzuzs
2. máj 2010

Petrahy, zajtra držím palce
Pekný zvyšok výkendu 😉

jalao
2. máj 2010

ahojte baby, Peťa neboj, ja som bola tiež v piatok na chate, bolo fakt super super, horšie bolo v sobotu potom vstávanie, veru mi trvalo, kým som nabehla na to klasické sobotné tempo, jooooj, ale stálo to za to. Potom sme šli s deckami na brigádu ku kámošom, tatino tam už makal s drevom od rána a my sme prišli za ním, takže aj slniečko sme si užili. No a dnes ešte dožehlím horu prádla a idem na to!!!! Inak sa aj ja vždy učím ako Tatolu, cca od 8-9 hodiny...
A to má dcéra za týždeň prijímačky na 8ročné gym..tak jej pomáham s testami, nech úplne nepohorí. 😉 😉

petrahy
2. máj 2010

ahojte takže poobede som zaspala s malzm a potom sme išli na prechádzku na rybník a teprv sme prišli takže dám ich spať a musím do toho kuknúť aby som nepohorela úplne len trošku

tatolu
2. máj 2010

Peti, hlavne nestresuj. Zvládneš to 😉

petrahy
3. máj 2010

ja nestresujem zatiaľ ale som nevyspatá kašlem jak starý hrniec a je mi nanič 😝 asi na mna niečo leze a to musim vydržať lebo ma čakaju potom ešte tie dve skušky v jeden den o tyzden a krstiny v nedelu
tatolu dakujem je pekne že na mna myslíš

maruschka
3. máj 2010

petrahy, tu na teba myslíme všetky. Neboj sa, nikdy nebolo tak zle, aby nebolo ešte horšie. Takže to ber z tej optimistickej stránky, že teraz si na to ešte relatívne dobre... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 A zvládneš to, hlavne sa treba nad všetko povzniesť a nebrať si to tak k srdcu, potom sa ide aj ľahšie na skúšky... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Veď existuje ešte aj opravný termín, nie? 😎 😎 😎 😎 😎

ja sa dnes začínam učiť otázky na štátnice...A je mi z toho veselo. Nech to už máme za sebou, nebaví ma to. Už som sa cítila ako cez prázdniny, voľno, slniečko, prechádzky v prírode...jaj...jaj...jaj.. 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

petrahy
3. máj 2010

marushka ja viem že všetky vždy myslia na každého a psychicky mi to dost pomaha len sama citim ze fakt nie som v pohode a pojem opravny termin by som radsej nechcela skusit ja to zvladnem 😉 nejako
a ono to robi aj to že mam maleho doma a dojde sestra len ked budem odchadzat na skusku a mne vyhovovalo ked bol maly aspon den pred skuskou prec no co uz tentokrat mi to s varovanim nevyslo

jalao
3. máj 2010

dobre ranko dievcata, Marushka, tak ty uz ides do finale 😉 😉 , verim ti, ze sa ti nechce, toto teple pocasie aj mna velmi rozptyluje, vcera som sa ucila do noci, vlastne az dodnes, malu som mala u mamy, tak som to chcela poriadne vyuzit... 🙂 , ale myslela som, ze zvladnem viacej...zatial viem 15 otazok z 51 ☹ ☹ Ide mi to ako v lete na saniach...a ako sa poznam, vo stvrtok uz si absolutne nebudem pamatat, co som sa ucila v nedelu 🙄 🙄 Dnes s roboty bezim esta aj synovi na rodicko..