Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

dadulaa
14. jún 2010

ahojte, hlásim sa k tým, čo už majú prázdniny 😵 😵 posledná skúška nedopadla moc dobre, ale som rada, že už mám pokoj.... 😉

tatolu, neboj, ty si šikulka, to všetko zvládneš ľavou zadnou 😉 ozaj, ty si bola isto na stretku s mojou kamoškou haslerkou, oni majú kiahne...vravela, že bolo super. 🙂

ešte jedna novinka, Ľudke, čo sem chodí, sa dnes ráno narodil synček Riško! 😵 🙂

tatolu
14. jún 2010

Dadi, presne - to od nej možno nachytáme, teda od malej Mišky 😉
Jalo, neviem, čo chcem počuť, ak dostanem viac návrhov, ktorý bude ten správny? Okrem toho na int je iba toľko, že operácia je v prípade iba zrastu dvoch kostí zbytočná, lebo sa to nanovo zrastá 😝 On to má ešte nejak komplikovanejšie keďže okrem toho zrastu nemá lakťový kĺb a jedna kosť tlačí na druhú...
Ľudke gratulujem, nech Riško rastie do krásy, nech je zdravý a maminka Ľudka má veľa mliečka 😉 No vedel, že má prísť až po skúškach, krásne vydržal 😉

sisa.b
14. jún 2010

tatolu, drzim palce, nech vam vsetko dobre dopadne

ludke gratulujem a riskovi prajem krasny a stastny zivot 😵 😵 😵

jalao, na tej fyzike ma stve to, ze s dennymi uz to nebude take jednoduche ☹ a ak budem mat zas take okno z unavy.... aj dnes som spala len hodinu 😔 nevladzem, uz by som to chcela mat za sebou a po tych mesiacoch si konecne oddychnut ☹

jalao
14. jún 2010

@dadulaa ahoooj, no tak gratulujem ti pani Druháčka!!! 😀 😀 😀 Riadna úľava, však?
No tak to je krásna správa s tým Riškom, tfuj, tfuj malinkemu, nech mu je na tomto svete dobre, evidentne poslušný chlapček, ked počkal do skúškového 😀 A odkial to už vieš Dadka??
A to stretko mali baby 30tničky v tej Oščadke, čo sa plánovalo? lebo potom sa uz baby zakodovali a nemala som žiadne info 🙂 🙂

@tatolu budem veľmi, veľmi držať palce, neboj, deti sa rýchlo zotavuju...ja som tiež ležala pred par rokmi s mojou staršou po operacii a ja som to prežívala horšie, ako ona 😉

jalao
14. jún 2010

@sisa.b chudiatko, ved skolabuješ z toho nespánku... 😖 Ja mavam fazy, že zaspavam aj v rade pri pokladni...ale už to mam teraz na par mesiacov za sebou chválabohu. 😎

dadulaa
14. jún 2010

Baby, dík 🙂
Jalao, aj tebe gratulujem k vyššiemu levelu 😀 je to super pocit, že som zas o krôčik ďalej...a o tej Ľudke to viem priamo od nej, bo je to moja kamoška, inak, je to zlatá osôbka s dobrým srdiečkom 😉

siska, už to nejako vydrž a dobojuj, ten pocit úľavy stojí za to... 😉

petrahy
14. jún 2010

gratulujem tym co ukoncili rocnik a prajem vela sil tym co este bojuju ako aj ja
Riška vitame na tomto svete nech sa len deticky rodia u nas v dedine sa narodili teraz dve 🙂
tatolu vela sil Ti prajem nebude to snad az take zle budem na teba kazdy den mysliet

maruschka
14. jún 2010

Hurááá, tak je študent na svete !!! Ludke a Riškovi želáme všetko len to najkrajšie a najšťastnejšie do života 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maruschka
14. jún 2010

tatolu, neboj sa, malé deti znášajú veľmi dobre operácie..Ja som bola síce až 7 ročná, tiež mi sekali kosť, ale pohoda. 😉 😉 😉 A ak máš pochybnosti, tak si obehaj viac odborníkov, aby si si bola 100% istá..Všetko treba prekonzultovať, nájsť najlepšie možné riešenie..V každom prípade veľmi silno držím palce, nech operácie dopadne na 1*** 😵 😵 😵 😵 😵 Podstatné je, že teraz je medicína už na inej úrovni, sú iné vybavenia na operačných sálach, iné prístroje, takže tam sa nie je čoho báť..
a k tým kiahňam. Minulý rok ich mali neter a synovci, môj brat a naše decká nedostali nič, ani bodku nemali a to s nimi trávili čas od začiatku až do konca.. 😉 😉 😉

sisa, prepánajána..to nerob, že nespíš..Čo chceš skolabovať??? 😕 😕 😕 😕 😕 Ak nebudeš spať, ani to učenie ti nepôjde tak, ako by malo. Lepšie je prejsť sa po čerstvom vzduchu, pospať si a načerpať energiu, ako márne tlačiť niečo do hlavy, ak to nejde...Keď si prečistíš myseľ prechádzkou, pôjde ti aj to učenie ľahšie 😉 😉 😉 😉 😉

dadulaa, jalao..tak paráda, už prázdninujete, gratulujeme a veľa síl do druhého ročníka.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emily3
14. jún 2010

ahojte studentky....
mam oznamko, ale mm mi to poslal ako text a nemozem to sem prilepit 😒 ..ale mam ho uplne jednoduche..pisala ho dcera: S velkou radostou oznamujeme , ze nasa mamina Emliia...... konecne uspesne ukoncila skolu...dna ... vo stvrtok o 15 hod...v Dubravke bude mat velku slavnost a dostane diplom Bakalara....Hura tesime sa.....
a obrazok....dnes som si kupila saty na promocie, ale bude mat talar...neva....este nejake pekne boty..... 😉 tesim sa....

maruschka
14. jún 2010

emily...to je škoda..už som sa tešila, že si ho pozrieme... 😵 😵 😵 😵 nevadí...už sa teším na to naše-ak nám vôbec oznámia termín.. 😉

emily3
15. jún 2010

ahojte..tak konecne pridavam oznamko 😀 neviem ci to bude vidiet...pisala to moja dcera..
dnes idem ku svagrine, zafarbi mi vlasy a tak...este lodicky a budem kocka 😀 ..tesim sa.

tatolu
15. jún 2010

Emily, moc ho nevidieť, ale keďže viem obsah a je písaný vlastnou rukou, páči sa mi 😉 - je také originálne 😵

maruschka
15. jún 2010

emily...krása..Uložila som si ho do počítača a trocha ho upravila, aby sa dalo prečítať..Takže je úplne super 😉 😉 😉 😉 😉

janka46
15. jún 2010

Ahojte, troska Vas nestíham- hamba a to mi uz skola skoncila 🤐 ale tesim sa novým správičkám, tak Riško to fakt bravúrne vyriesil s príchodom na tento svet, ratulujeme Ludke 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Mna uz teraz chytaju vselijake myslienky ako to budem stihat ja s pôrodom, skuskami, cestovaním a celkovo skolou....kedze som zatial rozhodnuta ist dalej....no uvidíme aká bude prax 😕 😕 😕 😕

Tiez vsetkym uz praádninujúcim gartulujem a Sisa strassssssne moc ti držím palce, aby ta fyzika dopadla coí najlepsie a ako pisala Maruska fakt sa treba vyspať, aj podla svojej skusenosti ja nevyspata nevyprodukujem so seba NIC 😝

janka46
15. jún 2010

Emily tiez sa pripájam k pochvale oznamka aj ked ho moc vyrazne nevidiet, ale je citit tu radosť s toho vsetkého 😵 😵 😵 😵

Ja som troska priznám sa, promócie odignorovala, ale ved o dva roky si to vynahradím 😀 😀 😀 😀 ale som optimistka, že. Inak od nas ich ide na promocie asi len polovica.....

sisa.b
15. jún 2010

emily, oznamko musi byt super 😵 viem si predstavit, aka je dcera na seba pysna, ze ho vyrobila 🙂

ja tu nervacim nad tou fyzikou. druhy priklad som nevypocitala a nejak stracam chut do toho ☹ vobec sa neviem cez den prinutit ucit 😔

maruschka
15. jún 2010

sisa, vážne ti radím, bež na zmrzlinu, na kávu, na hocičo...Povedz si, idem si oddýchnuť, pôjde mi to lepšie..A na tej prechádzke nemysli na nič, teda na školu...Ty si zbytočne privádzaš študijný stres-ten vytesná z hlavy miesto na učenie a sústredenie a zostane ti tam len poplach, stres... 😉 😉 😉 😉 😉 Ak ti to pomôže, choď si do lekárne kúpiť nejakú homeopatiu na ukľudnenie, sústredenie.. 😉 😉 Naše decká si to kupovali na štátnice a ževraj im to pomáhalo sa aj učiť..

jalao
15. jún 2010

Emily, to oznamko ma uplne dojalo 🙂 🙂 Skvely napad a roztomila realizacia.. Este by si sa nam mala potom ukazat v tom talari a lodickach 😀
A dakujem za gratulka a celkovo, za podporu. pa zatim.

petrahy
15. jún 2010

emily to je mile že to napísala dcerka
ja mam vo stvrtok skusku a asi to nedopadne dobre bojim sa aby neboli pismenka dve 😖 moc mi to neslo a mohla som dat veru tomu viac keby sa mi chcelao takzze musim dufat v stastie a zazrak

maruschka
16. jún 2010

petrahy, jasne, že to dopadne výborne. Trocha si ver.. 😉 😉 😉 😉

petrahy
16. jún 2010

maruschka je to ustna a ja neviem vsetka temy je ich celkovo 21 a mam len orientacne vedomosti a z niektorych okruhov minimalne ba ziadne a pri mojej treme ked sa zaseknem tak mozem letiet skusajuci totiz nerozumie dobre ale cita z pier takze sa mi to zda o to ťažšie

maruschka
16. jún 2010

petrahy...ja som mala zo začiatku vždy problémy s ústnymi skúškami-jednoducho tréma, stopla som sa a už som si nevedela na nič spomenúť...Potom som si povedala, že predsa nemôžem kvôli svojej tréme dostávať blbé známky, učila som sa, tak so sebou musím niečo začať robiť inak sa na štátniciach zložím...Je to dlhá cesta, pomáhajú modelové situácie pred manželom, mne dosť pomohlo, keď som začala seba samú sledovať čo a ako rozprávam. A hlavne, nevnímať stres zo skúšky-vždy si dám nejaký iný cieľ-pri štátniciach som sa veľmi tešila na to, že večer pôjdeme na kafe a zmrzlinu-blbé, jednoduché, ale zabralo to. Jednoducho vytesnať z hlavy myšlienku na skúšku, dať jej menšiu prioritu a sústrediť sa niečo príjemné-ale veľmi silne na to myslieť... 😉 😉 😉 😉 😉

Neboj sa, profesor určite neskúša prvý krát, určite na každej skúške zažíva trému, stres u študentov, takže to vie pochopiť. A hlavne-snaž sa stále rozprávať o hocičom, treba skĺbiť tisíc vecí do jednej odpovede-ja som sa to učila veľmi dlho, ale podarilo sa mi to...A rozprávaj pomaly, plynule, pokojne, aby videl, že stále hovoríš..Nevysyp to zo seba za minútu..

Neber to ako ťažkú skúšku, aj orientačné vedomosti ti môžu pomôcť k dobrej známke.. 😉 😉 😉

petrahy
16. jún 2010

maruschka dakujem si zlata idem si to este vsetko docitat a zajtra budem mysliet na Tvoje slova

jalao
16. jún 2010

no dievčatá...šak nás už mrskli na druhú stranu!! 🙂 🙂
@petrahy, neboj, ...ja som sa ústrej STRASNE bála a všetko to prešlo, ako voda...nebooooj. 🙂

petrahy
17. jún 2010

tak baby idem na to vecer dam vediet

juliagregor
17. jún 2010

petrahy držím palce 😉

petrahy
17. jún 2010

baby slava sa velka nekona mam Ecko alemam a konecne PRÁDNINY HURÁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tatolu
17. jún 2010

Peti, ale však E je exelent 😉

maruschka
17. jún 2010

petrahy...ja som ti veriláááááá a ty si to dokázaláááá- teším sa s tebou... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem a užívaj si ten parádny prázdninový pocit.. 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 A okrem toho, veď Ečko je super.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵