Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

maruschka
29. apr 2008

janka, vieš,čo je najhoršie??Že ja som si to doteraz iba čítala,ale idem sa to učiť-nebol čas,mali sme doma brigádu..A vôbec sa nebojím-to je zlé znamenie,že?!Nič nevedieť a nebáť sa,to je sila...Túto skúšku som prinútená riadiť sa heslom mojej segry-učiteľky----Sprostí majú vždy šťastie 😀 😀 😀 Mne je jedno,čo dostanem,len aby som prešla 😕 😕 😕

bibinka
29. apr 2008

jej tobina- aj ty študuješ so septembrovčátkom? 😉 a koľko rokov si chodila "zbytočne"? to je sila, a to máš úplne iný odbor,alebo ti niektoré skúšky aj uznali?

andulkaavetrelec
29. apr 2008

maruschka: já měla stejný problém jako ty! Proto jdu na státnice až v září, protože ted jsem byla nějak "moc v pohodě". První stadium je, když jsme v pohodě, protože nevíme, co nevíme, v druhém stadiu se učíme a žasneme, ve třetím zoufáme, ale vcelku už něco umíme. No a já jsem v pohodě. Takže ne květen, ale září...

tobina
29. apr 2008

bibinka no niektore mi aj uznali, ale dost toho musim dorobit 😠

maruschka
29. apr 2008

andulka 😀 😀 pekne napísané 😉 ale to je pohoda...Som si to zo zúfalstva prečítala nahlas a nahrala na diktafón-čosi sa už na mňa nalepilo...Dúfam,že ma zajtra kopne múza a prejdem aspoň na D 😅 😅 😅

verulka
29. apr 2008

Maruschka, ja tiez len citam...a este vylucujem otazky, ktore si za ziadnych okolnosti nemozem vytiahnut 😀 a nemam cas sa to nejako extra ucit 🤐 spolieham na stastie, ze ten hore ma ma rad a dobre si vytiahnem a este aj nasvoj dar reci...ze ich jednoducho nepustim k slovu a budu mat pocit, ze viem uplne vsetko...mam skupiny otazok ktore chcem zacat ropvnakymo kecami a uvidime ako tro vyjde 😀 ...budem rada ak to stihnem preletiet este raz, takze sa do 3.stadia ani nedostanem 😉

anmary
29. apr 2008

ahojte.
mam sa viac pripravovať na obhajobu bakalárskej? (aj keď neviem ako) alebo na štátnice? 😒
počula som, že viac sa pýtajú na bakalársku ako keď skúšajú otázky.

Nech už to mám všetky za sebou a môžme si vydýchnuť a konečne si užívať leto! 😎

aktak
29. apr 2008

jaaaaj zavidim tym co sa mozu vykecat na skuskach alebo statniciach, ja biely papier neobkecam, musim si to odrysovat 😠 ale uz to nebude dlho trvat dufam 😵
drzim palce vsetkym, nech vam ide ucenie aj pisanie odruky 😉

andrea.m
29. apr 2008

verulka aj ja mám štátky 13.maja...budem na teba myslieť

a srdečne blahoželam k malemu ronušikovy a prajem obom veľa zdravia

janka46
30. apr 2008

Ahojte studentky!
Maruschka,tak ako?Ja to mam uspesne za sebou,baby to je euforia 😀 😀 😀 teoreticky mam uz vsetky skusky...takze som uz druhacka 😵 😵 😵

Baby vsetkym Vam drzim palce na statnice,ste macherky,urcite to zmaknete!!!!!

maruschka
30. apr 2008

janka,ja budem mať výsledky až v pondelok 😖 ale ako som urobila,netuším..Viem,že jednu otázku mám určite zle..Mňa čaká ešte Patológia,Pedagogika,10.5 máme hodnotenie ročníkových prác..Takže ešte v celku dosť..

janka,ale gratulujéém,takže druháčka,čo?! 😎 😎 😎 ťažká pohoda 😎 😎 😎

danielake
2. máj 2008

Zdravim studentky 😉
Chcela som zacat novu temu o studiu na materskej a vidim ze uy netreba 🙂
Takze vyzera to tak ze sa to da zvladnut? Ja som sa rozhodla pre dialkove studium popri zamestani, kedze nas zamestnavatel take veci nepodporuje a nehrozi ziadne studijne volno tak som sa rozhoda ze spojim prijemne s uzitocnym a postudujem si na materskej 😀 No, prvy semester bol lazo-plazo, to som bola tehotna a vypisana, takze som sedela doma a cumela do kniziek a tahala som skusky na "A". No a pred 7 tyzdnami sa narodil Risko, riesili sme hnusnu zltacku, problemy s kojenim, mala som nervy na dranc a na skolu som ani nepomyslela a ak, tak jedine ze prerusim. Teraz ale sme sa celkom ukludnili a zistujem ze som toho zo skoly az tak vela nevymeskala tak nad tym zase uvazujem ze skusim dotiahnut aj ten druhy semester.
Len mi povedzte baby, vy sa viete sustredit na ucenie? Ja mam pocit ze mam plnu hlavu hormonov a mlieka a ze som uplne vymleta... 😝 Nehovorim o tom ze aj unavena 🙄

weroni
2. máj 2008

ahojte zienky ja som na tom tak ze buduci tyzden si musim urobit 10 skusok pretoze ak to nestihnem tak si musim zaverecne skusky odlozit na september a to nechcem...
Fuha 😅
vy sa ako mate?

bibinka
2. máj 2008

weroni- uf, tak to je kruté, 10 skúšok??? a s veľkým bruškom? to by ti mohli snáď skúšajúci trochu vyjsť v ústrety, čo? Držím veľmi palce aby si to zvládla.

ja som mala dnes pomerne "slušnú" skúšku, zvládla som ju s pomocou ťahákov- no nestihla siom to riadne preštudovať a ťaháčik ma "nakopol" 😀 😀 😀 , dúfam, že fx nebude. 🙂

andulkaavetrelec
3. máj 2008

danielake: mně to začalo znova myslet, až když D. bylo půl roku, od jeho třetího měsíce jsem učila jednu studentku, ale myslím, že jsem působila občas jako blbka

danielake
3. máj 2008

andulkaavetrelec: no ved prave... a my nemame este ani 2 mesiace.. A to ani nehovorim ze skusame BKM 😀 Ale nejaka baba raz pisala ze pri tom v pohode zvladla doktorantske studium... 🤐

andulkaavetrelec
3. máj 2008

lepší užít první půlrok malé mímo a nebýt frustrovaná z toho, že to nemyslí...já teda v prvním půlroku dopsala diplomku, v druhém stvořila dvacetistránkovou práci a ted jdu na zkoušku, ale jen na JEDNU...

doufám, že verulka to zvládne, je to borkyně, ale taky chuděra, nezávidím...

verulka
5. máj 2008

cafte, andrejka, tak ja budem na teba mysliet toho 13.teho.
weroni, zmaknes, brusko mozno trosku pomoze, vsak mas 2 mozgy 😉
jani marus, gratulujem.
dani, nobej staci sa do toiho pustrit, mozog si zvykne rychlo 😉
mne dnes dosli posudky k DP 😎 mam 99b zo 100 a od oponenta aj skolitelamam navrhnute A 😀 😀
anmary, na obhajobe musis odpovedat na otazky oponenta z poisudku + mas vediet reagovat na otazky, ale ak si pracu fakt robila (co predpokladam) tak ju obhajis v najvacsej pohode 😉

janka46
5. máj 2008

Maruschka,tak ako ,uz vioes vysledky 😵

Verulka toho 13 budeme mysliet na teda snad vsetky z MK a drzat ti prsty 😀 😀 😀

verulka
6. máj 2008

jani, na mna 12teho, na andrejku 13 😉

janka46
6. máj 2008

Aha,tak radsej zacneme uz 11.-teho 😉

verulka
6. máj 2008

😀 😀 😀 😀

anmary
6. máj 2008

ahoj verulka.
Ďakujem.
Držím Vám palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

weroni
6. máj 2008

ahojte mamicky studentky 🙂

tak som dnes bola v skole a dohodla som sa s pani riaditelkou ze mi tie skusky staci spravit do buduceho piatka - takze to zmaknem 😉 hned som sa podohadovala s profakmi na terminoch - rozdelim si to na dva dni - streda a stvrtok 🙂 inac som si hned na mieste stihla spravit aj jednu takze uz "iba" 10 😀
to je pohodicka, to uz zvladam 🙂 horsie to bude s tymi 100 temami na matury, ktore som este ani nevidela a v priebehu tohto a buduceho tyzdna sa na to musim pozriet lebo 20-teho mam tie maturity 🙂

ale sme sa dohodli ze pokial to do toho buduceho piatku nebudem zvladat tak si tie matury proste prelozim na september. Skusim to teraz ale ak to nahodou nevyjde, tak proste v septembri. Som rada ze bola ochotna mi vyjst v ustrety 🙂

ma_se
6. máj 2008

Pekny den prajem...no ja mam 40-dcat rokov a rada by som sa isla ucit na ZDRAVOTNU SKOLU NA 1ROK...len neviem ci to zvladnem,lebo mam nejake zdravotne problemi...a popritom este pracovat...skola je len raz do tyzdna...tak neviem sa rozhodnut..pekny den.

weroni
6. máj 2008

jej verulka, blahozelam k stvrtemu pokladiku 🙂 som si az teraz vsimla ze to uz mas za sebou 🙂
hehe, sranda ze po tych vsetkych blondakoch taketo cernovlase 🙂 to je chutne 🙂
u nas je to rovnake - moje dve sestry a brat su ako klony - blondavy modrooky a ja - hnedovlasa a zeleno-hnede oci 😀
to su tie "postarove" deti 😉 😀
sranda jak sa tie geny s nami zahraju niekedy 🙂

lasenka
8. máj 2008

ahojte 😉
vsetkym maminkam, ktore cakaju statnice, drzim palce... mna to caka tiez, ale az o mesiac, presne 12.juna - hmmm, mam este casu dost, nie? 🙂 ale vy to uz budete mat skor za sebou 😉
verulka - ty naozaj perfektne vyzeras po styroch detickach!!! ja som mala co robit po jednom, schudla som na povodnu vahu az po 2 rokoch... maj sa pekne 😉

nelinka
8. máj 2008

ahojte, mna sice statnice necakaju, tie su este veeeeeeeelmi daleko.....snad sa k nim aj dopracujem .... 😉

nestutuje tu niekto manazment?
lebo z tohto predmetu mi treba urobit seminárku na temu BCG matica...... nemate niekto nieco k tomu?

dikes

anmary
8. máj 2008

Ahoj mase.
Veď to skús a uvidíš ako budeš stíhať.
Keby si to neskúsila, tak potom by si to možno ľutovala.

duskaf
8. máj 2008

ma- se, aký odbor ideš na zdravotku študovať, je to nejaké špecializované štúdium? Ja som učila na zdravotke a potom na Fakulte ošetrovateľstva, myslím si, že by si to zvládla, budem Ti držať palce.