Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

anmary
10. jún 2008

Maruschka, gratulujem.
Tak aaaaaaaaaaaa môžeš prázdninovať 😉 😉 😉
Aj tvojmu manželovi blahoželám 😀

maruschka
10. jún 2008

díky,díky,díky anmary 😵 no veru,teraz neviem,čo mám začať od radosti robiť-dobiehať pranie,žehliť kopec prádla,ktoré som nestíhala žehliť,alebo urobiť konečne generálku v byte 😅 😕 Baby veď to poznáte-hudba našej mladosti::...namiesto školy na kúpalisko a večer na kúpalisku disco podľa toho viem to musí byť leto.. 😎 😎 Žeby som si tento text zvolila ako heslo na toto leto?! 😀 😎

aktak
10. jún 2008

sue, no ja som tiez architektura, FA STU v BA 🙂 s polrocnym Adamkom som skoncila Bc a o rok budem s dvomi krpcekmi koncit Ing.arch. tak dufam ze to zvladneme a nebudem musiet to prerusit
konecne nekto kto chape rysovanie do noci 😉

lasenka
10. jún 2008

marusch moja zlata, aj ja ti blahozelaaam 😉 ja stale stresujem, uz aby bolo po vsetkom 😔

lululu
10. jún 2008

maruschka: gratulujem🙂
verulka: krasne, mlade talenty🙂))

baby architektky,: nevyznate sa niektora do interierov? ak sa uz teraz specializujete.. neviem, ako to u Vas funguje.. by ste pak mohli dat par tipov 😀

duskaf
10. jún 2008

Maruschka- tak to prišlo, gratulujéééééém, oddychuj, zaslúžiš si to poriadne, ja sa ešte učím, na 16. 6 a potom poslednú spolužiačky vybavili na 23. 6. mám pocit, že toto je nekonečný príbeh. Tento prvý ročník sa mi zdá stokrát ťažší ako celé moje predchádzajúce magisterské štúdium ošetrovateľstva, ale keď si poviem, že už len dve skúšky, tak aj so sekerou v chrbte. Tým, čo sa ešte moria s učením, posielam veľa sily.

andrea.m
10. jún 2008

maruschka tak blahoželám tebe aj manželovi a prajem vám krásne prázdniny 🙂 užite si ich, zaslúžite si

verulka
10. jún 2008

maruschka, tak super a uzi si poriadne pohodicku 😀 😎

maruschka
10. jún 2008

babuľky tisíceré dííííííííky 😵 😵 😵

lidka619
10. jún 2008

fešandy - ja sa vám musím tiež pochváliť, dnes som mala poslednú skúšku zo Sociológie - bola písomná, ale mala som všetko. Jupíííííííííí som sťastná ako 10000 bĺch 😀 😀 😀 , neviem si to ani len predstaviť, že zrazu nemám učenie, podobne ako maruschka. Ja asi vyskočím z kože, taká som prešťastná. Normálne sa mi nechce ani spať, akosi som naprogramovaná na neskorú nočnú hodinu - no kým si zvyknem 😝 to mi potrvá. Skriptá, zošity, tonu papierov som spratala a veselo si môžem zakričať: HURÁ PRÁZDNINY!!!!! 😵 😵 😵

Tak si ich teda plnými dúškami vychutnávajme, milé študentky 🙂 🙂 🙂

verulka
10. jún 2008

lidka, tak aj ty vitaj medzi "uzivackami" 😀 gratulujem!!!!

bettina
10. jún 2008

gratulujem úspešným mamičkám 😵
lasenka držíme palce 😉

aktak
10. jún 2008

aj ja gratulujem tym co u zmaju prazdniny a drzim palce tym co na tom pracuju 😉

duskaf
10. jún 2008

lidka, normálne mi dávaš silu, aby som sa k tomu pocitu, ktorý z teba cítiť ,dopracovala aj ja. Ja sa idem učiť, aspoň ešte hodinku- je toho dosť, ale vedela som prečo som sa ešte pred učením na chvíľočku preklikala sem. Ďakujem, gratulujem, oddychuj, škola nech má na čas prázdniny.

lululu
10. jún 2008

lidka,gratulujem 🙂

sue24
11. jún 2008

Gratulujem holky ku skuskam!!! 😎

aktak, no uz som si pripomenula, posledne 2 noci, to rysovanie 😀 , jak som prave zacala pracovat ... stejne je to zdieracka robit kreslicku v ateliery, za tie prachy to podla mna vobec nestoji..... 😠
Tak to si dobra, ze si to zvladala aj s malym.....a este k tomu ste si poridili dievcatko, tak to teda obdiv 😵 Na tych nasich skolach je najhorsie to, ze musis rysovat cely semester od zaciatku a stejne to x-krat prerabas a nestihas na konci 😒 Kto ti strazi Adamka ked mas pracu alebo si v skole? Ake das meno svojmu dievcatku? 🙂

lululu, na skole sa nespecializujeme to az potom v zivote 😉 ale mna osobne interiery moc nelakaju.... ale ak mas nejaky konkretny problem, tak povedz...ale ono sa nejako radit po nete neda.... ☹

lidka619
11. jún 2008

dievcence, dakujem veľmi pekne, normálne ten stav "beztiaže" stále predýchavam a akosi sa neviem ukľudniť 😀 . Všetkým, ktorí majú ešte nejaké povinnosti prajem z celého srdca, nech to v zdraví prežijú, a ten zostávajúci čas nech im ubehne veľmi-veľmi rýchlo, aby si mohli vychutnávať slniečkové počasíčko 😵 😵 😵

maruschka
11. jún 2008

lidka,super pocit,že?Sa tešíme ako malé školáčky 😀 😀 😀 Aj ja všetkým študentkám,ktoré majú skúšky pred sebou želám veľa šťastia a držíme vám palce... 😉 😵 😵 Ešte stále sa riadim študentským heslom:Nejako bolo,nejako bude.. 😀 😀 😎 😎

aktak
11. jún 2008

lulu ja mam zameranie interier, ale ako pise sue, cez net je to ako by som ti mala poradit co sa ti hodi ked by som vedela akej farby mas oci a vlasy - to nestaci velmi, ale kludne sa pytaj, ak budem vediet odpoviem 😉

lyzenka
11. jún 2008

boze...za dva tyzdne statnice a mam pocit, ze nic nevieeeem.... 😝

tobina
11. jún 2008

ahojte, nemala niektora z vas predmet,kde ste robil vo VISIO a ACCESS, mame urobit vyvojovy diagram a databazu a nemam cas 😔 stahujeme sa, nestiham vsetko naraz 😠

lululu
11. jún 2008

ja len pro info baby 😀 pytam sa ,bo mam ex-spoluziacku,kt. sa ponukla, ze by help zladit dom,ale este studuje, tak sa pytam,ako to funguje,ci uz ste zamerani 🙂)) ale diky 🙂

lululu
11. jún 2008

ale 1 vec by mohla help,ak meate nejake fajn tipy na interiery -poslite pls link cez ip,ak to ide🙂

bibinka
11. jún 2008

všetkým babuľkám, ktoré ešte čakajú skúšky a štátnice posielam veľa sily do učenia, aby ste za pár dní mohli vykríknuť: huráááá 😀
lyzenka- neboj, spravíš na jedničku, a nestresuj, že nič nevieš, ono ti svitne v tom strese a budeš excelovať

verulka
11. jún 2008

tobina, tak v tom ti nepomozem 😒 lyzenka tento pocit sa bude uz len zintenzivnovat 😅 den pred som nevedela ani ako sa volam...

lasenka
12. jún 2008

dievcence, maaaaaaaaaaam to za sebou 🙂 skoncila som uspesne na 1... konecneeeeeeee 😵 😵 😵

binki
13. jún 2008

už jen 3 zkoušky a uzavřu druhák 😀

lidka619
13. jún 2008

lasenka - supeeeeeeeeeeeer však sme vedeli že si bifľa 😉 🙂 , gratulujeme 😵 😵 😵

lasenka
13. jún 2008

lidka 🙂 dakujem, ale mala som aj stastie v otazkach 😉 naozaj je to vec aj o stasti 😵

janka46
13. jún 2008

Ahojte studentky,teda poniektore uz EX 😀
som tu dlhsie nebola,nejak nestiham ,od kedy som nastupila do prace,ale snad budem castiesie.....stihla som precitat posledne 2 starany a normane velke NOVINKY!!!

Maruschka aj Libka tesim sa s vami a nebojte na prazdninovy rezim nabehnete velmi rychlo 😀
Lasenka,tesim sa s tebou,musi to byt super pocit,pripajame sa ku gratulaciam!
Verulka uzasne vesele oznamko,aj mi slzicka vybehla 😵 😵 😵