Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

lasenka
12. apr 2007

tak ty si sikulka 😉

alysea
12. apr 2007

no vies, ako sa poznam pri mojom stasti sa moze kadeco prihodit a budem rada ak to bude na termin. Mne sa vzdy "dari". A ty ako? Uz si aj nakukla na nieco, ci casu este dost?

lasenka
12. apr 2007

tak ja sa teraz zacinam pripravovat skusku z filozofie a potom ma cakaju obhajoby rigoroznej prace, skusky som odlozila na jun

alysea
12. apr 2007

No tak mas tiez co robit, idem kupkat maleho, tak na dnes koncim. papa

lasenka
12. apr 2007

oki, papa alysea 😉

maya
12. apr 2007

Ahojte mamicky, ja mam doma 7mesacne slniecko a studujem externe na TU Kosice infomatiku, nemam nejaku spolubojovnicku???? ☹

lasenka
12. apr 2007

maya
tak v KE nestudujem, ale spolubojovnicka som 😀 vitaj medzi mnami 😎

lasenka
16. apr 2007

baby, kde ste?
tema nam vymiera 😢 😢 😢

verulka
17. apr 2007

lasenka, ja teraz net moc nestiham, lebo robim a hlavne vonku je krasne, tak sme furt mimo a vecer dohanam vsetko co som neporobila. Okrem toho uz musim zacat fakt makat na veciach do skoly- len sa mi strasne nechce 😅

misa3
17. apr 2007

Ahojte.Ja mam doma 8 mesacneho synceka a studujem na FZaSP TU v Trnave.

lasenka
17. apr 2007

verulka
chapem ta, akonahle je teplejsie, aj my cas travime viac vonku... co ta teraz caka v skole?

misa
vitaj 😉 a ako sa ti dari? v ktorom rocniku studujes?

misa3
17. apr 2007

Som v tretom rocniku a v septembri ma cakaju statnice na Bc.Odkedy sa mi narodil Kubko, uz ma to vobec nebavi, asi sa mi poprehadzoval rebricek hodnot.Ale musim to dobojovat.

lasenka
17. apr 2007

takych je nas tu viac, ale spolocnymi silami to urcite zvladneme 😉

misa3
17. apr 2007

Dufam,ze ano.Este ma caka dokoncenie prace a tento tyzden ju musim zviazat

lasenka
17. apr 2007

hmmm, ja nesiem svoju viazat uz zajtra, bola som dnes v kniznici, nanosila kopu knih... len kto sa to vsetko nauci ☹

misa3
17. apr 2007

Uz sa zacinas ucit na statnice?

lasenka
17. apr 2007

mna teraz cakaju obhajoby rigoroznej prace, v septembri statnice z pedagogiky a psychologie a buduci rok statnice z anglictiny

misa3
17. apr 2007

Ako to vsetko zvladas?

lasenka
17. apr 2007

sama neviem... niekedy mam pocit, ze fungujem na zotrvacnik 😎

misa3
17. apr 2007

Tak ti prajem vela stastia.
Uz musim koncit,tak papa.

lasenka
17. apr 2007

papa, miska 😉

verulka
29. apr 2007

baby, tak ako sa dari? Ja som vcera spravila skusku za 2 a ked vsetko pojde podla planu tak skusky skoncim uz okolo 15.5 😀 a budem mat krasne leto 😎 popiste co a ako...

aktak
29. apr 2007

verulka tak to mas super, gratulujem, ja si prave 15.5. taham absencnu temu na statnice a uz teraz makam na bakalarskem projekte 😝 ale uz len necele dva mesiace tak verim ze to rychlo a v pohode prebehne a budem mat pokooooooooooooooooooooooooooj 😎
vela stastia vsetkym studentkam mamickam 😵

misa3
30. apr 2007

Verulka,tak to mas super,ja mam este tri skusky,poslednu asi niekedy zaciatkom juna a to ma v septembri cakaju este statnica,takze leto asi nebude take super.

lasenka
30. apr 2007

ahojte 😉
ja som prave v tom - v uceni 😔 momentalne dusim do hlavy filozofiu... po vsetkom by malo byt az 9.juna, takze celkom fajn leto 😉 no podobne ako Miska aj mna cakaju v septembri statnice, takze asi tak z mojej strany 😎

bzuco
30. apr 2007

no ja mám za sebou prvú skúšku za 2 a teraz mám v piatok ďalšiu.
potom mám 15.5. a 25.5. a to som zďaleka ešte neskončila
mám ich tak 7-8 za semester 😠

lasenka
30. apr 2007

ahoj bzucko 😉
vypadava mi icq, tak ti blahozelam k skuskam tu 😉
vsimla si si novu temu English writing? Snazim sa aspon takym sposobom udrzat vlastne zdokonalit svoju English 🙂

bzuco
30. apr 2007

všimla aj si čítkam 😉
možno sa pridám

a ďakujem 😉

lasenka
30. apr 2007

bzuco
videla som fotecky, su coooooooooool 😉 hlavne tie posledne 😎 😎

bzuco
30. apr 2007

hej??? páčia sa ti?
čo povieš na tie gate? ešte som ich nezaplatila, mám si ich nechať? 😉