Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

monika_123
12. máj 2011

@len.petra 😵 ty si moja záchrana,dakujem strasne moc jasne ze mi to pomoze,presne nieco taketo som hladala a nemohla najst.dakujem este raz 🙂

len.petra
12. máj 2011

@monika_123 tak to ma teší 🙂 🙂 🙂 🙂 nie je zač 😉 snáď to bude za A 😵

bonaquaba
12. máj 2011

@tatolu uvidim este sa rozhodnem ci pojdem studovat alebo nie,lebo rozmyslam tiez ci sa mi to oplati ked uz mam jednu vysku a ty co studujes?

merila
12. máj 2011

Ahojte študujúce mamičky, chcela by som poprosiť či je tu niektorá mamička, ktorá študovala,alebo študuje na UKF v Nitre Aplikovanú sociálnu prácu. 25. 5. ma čakajú štátnice a tézy sú veľmi zdlhavé na vypracovanie.Či náhodou nemáte vypracované tézy na posunutie- Veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem.jendralova.m@azet.sk

nanulik
13. máj 2011

baby ja teraz tak rozmýšlam že ja sa sťažujem že pri malom robím školu a že som unavená. ale ked tak pozerám že niektoré máte dve deti a niektoré dokonca tri! tak to ja len môžem stiahnuť chvost a obdivovať vás 🙂

denne73
13. máj 2011

Ahojte. tak ja mám zajtra skušku z prirodovedných predmetov čiže 5-9roč. špec.zakl.škôl biologia, chemia , fyzika. baby držte všetkych 20palcov, pretože pri mojej akčnej Nelke nič nestiham a samozrejme až dnes sa idem do toho kuki. na moje nešťastie píšeme len 4 čiže ani ťahak nehrozi.

denne73
13. máj 2011

@merila rada by som ti pomohla ale ja študujem psychopediu 😉

denne73
13. máj 2011

Taktiež ak tu niekto ešte študuje špecku tiež uvitam nejaku pomoc. Napr. tema mojej diplomovky ale to našťastie až o rok je: Pripravenosť učiteľov ZŠ na integraciu mentálne postih.žiakov. No ja baby mnetušim o čom tam ja budem písať. 😕 😕 😕 😕 . myslím že k tomu ani moc literatury nenajdem:(. Proste už sa mi ušlo len toto:(

merila
15. máj 2011

Ahoj denne práveže, máš skvelú tému. Môžeš písať napríklad základne pojmy ako napríklad: integrácia, školská integrácia, popísať aká je integrácia mentálne postih.žiakov, alebo tiež, že pripravenosť učiteľov môže byť odborná, metodická alebo výchovná.

nanulik
19. máj 2011

ahojky včera som sa dozvedela kedy štátnicujem. tak čaká ma to 7.6. a ja som asi tak v polovici. nechala som si ešte týžden an opakovanie ale mám strašné nervy. a ked malý zaspí miesto toho aby som sa učila som bud tu na MK alebo idem upratať pivnicu alebo komoru, čo nikdy nerobím. proste hocičo len aby som sa neučila.

tatolu
19. máj 2011

@nanulik No ja mám deň D o 2 dni po Tebe 😉 😀

tatolu
19. máj 2011

@nanulik A tiež oprašujem na MK staré témy, ktoré som doteraz nestíhala 😀 😀 😀 😀

nanulik
19. máj 2011

@tatolu no ja som už písala adminke nech mizablokujú prístup takže sa ozvem až potom. lebo toto je ako droga. kým pojde koník tak tu budem sedieť. a ešte musím vymyslieť aby ma celý internet nelákal. ale to už nebude také. najviac som závislá na MK

tatolu
19. máj 2011

@nanulik No tak veľa šťastia pri štátniciach ak sa už dovtedy nestretneme 😉

reiva
24. máj 2011

Ahojte. Je tu niekto kto študuje v Nitre na SPU externe?

merila
26. máj 2011

Tak štátnice úspešne ukončené - 1.7. sa ide po diplom tak sa teším že je to konečne za mnou. Bolo to náročné, ale zvládla som to .

tatolu
26. máj 2011

@merila Gratulujem 😵 Teraz si riadne oddýchni 😉

denne73
26. máj 2011

@merila gratulka. bola som na konzultácii ohladom diplomky tak môj škoitel mi kazal zamerať sa na legislativu 😝 😝 no a prieskum budem robiť formou dotaznika a budem ho posielať po všetkých pg fakultach na Slovensku . maju tam byť otazky pre pedag, ako su pripravený ich študenti na integraciu MP deti . potom dotaznik s obdob.otazkami po ZŠ a porovnať, No poviem ti mám z toho obrovské obavy , ale školitel bol mojou myšlienkou nadšený heh.

denne73
26. máj 2011

@merila ozaj aké štúdium si ukončila??

denne73
26. máj 2011

@tatolu zdravím ťa🙂

denne73
26. máj 2011

Dievčata nepísali ste v škole projekt k výskumu??? ja mám predmet metodologia špeciálno-pedag. výskumu a máme jej napisať projekt. netušim ako sa píše výskum ked ja budem robiť prieskum v diplomke. Viem , že tam maju byť nejaké hypotézy. je uplne jedno na aku temu to bude ona len chce vidieť či sme pochopili čo je výskum. teda ja určite nie:( Keby ste náhodou niektorá niečo podobne mala budem vďačná ak mi to prepošlete na mail.
denisa. babej@gmail.com 😉 😉 😉 😉 😉

kukucg
26. máj 2011

@denne73 ja som uz robila viac projektov aj tento rok jeden, v ramci metodologie takze by mal byt dobry a aj ma vsetko co treba, tema je asi od veci pre teba, ale teoreticky ti ho poslat mozem.

dioliana1
26. máj 2011

cawte, tak od septembra sa k vám pridám... 😀

tatolu
26. máj 2011

@dioliana1 Čaf, tak ja pevne verím 😉 Ja som síce od septembra nechcela byť študujúca, ale idem opakovať, jednu školu, resp.žiadať o prerušenie. Nestihla som vykonať prax a už sa nejdem púšťať ani do diplomovky... Takže Ťa tu budem chodiť tiež ešte podporovať 😉 😵

dioliana1
26. máj 2011

@tatolu Čo študuješ?

dioliana1
26. máj 2011

Ja idem Špecialnu pedagogiku a pedagogiku mentálne postihnutých

dioliana1
26. máj 2011

@tatolu waw ty máš dvojčatá? Klobúk dole...

tatolu
26. máj 2011

@dioliana1 Tento rok končím Ing. - vlastne to už o 2 týždne mám štátnice - Aplikovaná zoológia a poľovníctvo na Lesníckej fakulte vo Zvolene a popri som študovala pedagogické doplnkové minimum. To DPS idem žiadať o odklad 😒 To som mala tiež vlastne končiť a tam mali byť štátnice v októbri... No čo už, nevydalo 😝 😉

dioliana1
26. máj 2011

@tatolu takže dve výšky naraz??? 😨