Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

hanculka
24. sep 2008

ahojte, chcem sa spýtať študuje niekto na veterinarskej fakulte v Košiciach? alebo na na vysokej škole sv Alžbety? 🙂

dajana31
24. sep 2008

ahojte? mozem sa k Vam pridat? mam 24 a studujem v Bratislave denne studium na Ekonomickej un... nestudujete tu tiez niekto? myslim v Ba

maruschka
24. sep 2008

hanculka na VŠsv.Alžbety šudujeme väčšinou soc.prácu.. 😉

dajana, Ekonomiku dokončila verulka-min.rok.Tuším ekonomiku..a určite sú tu mamičky,ktoré študujú tento smer.A samozrejme,že sa môžeš pridať-vitaj a tráp sa s nami nad knihami😀 😀 😀

dajana31
24. sep 2008

🙂 no, uz posledny rok, tak snad to zvladnem... a studujete aj niektore denne

dajana31
24. sep 2008

lubicanoemi, no ja som babo porodila po Bc., ked som uz bola prvacka na ing. studiu, ale nie na zaciatku semestra, ale 26.12., ked sa zacina skuskove.... no a teraz som piatacka a mala uz lozi, za chvilu zacne behat, tak neviem, ako to bude.. ked studujes v ba, kde budes byvat?

claudinka
24. sep 2008

dajana31 na Ekonomickej mam polovicu strednej skoly 😉

a nikto nestuduje masmedialnu komunikaciu v Trnave???

etihw
24. sep 2008

ahoj holky, můžu se přidat. 😉 začala jsem teď na jazykovce s italštinou a příští rok chci zkusit dálkově fakultu humanitních studií. ale nevím, jestli to zvládnu. chtěli bychom další mimi a rodiče máme daleko, takže jsem s Nelinkou pořád sama a učit se můžu jen o víkendu, když je doma můj. nebo v noci, ale to dělám věci, co nestíhám přes den - žehlení a tak. jste na tom některá podobně. 🙂

claudinka
24. sep 2008

etihw drzim palceky 😉 aj ja som na maleho sama 🙂

binki
24. sep 2008

etihw: proč bys to nezvládla? zvládneš 😉

horallka
26. sep 2008

no ja tiež neviem ako teraz budem stíhať- čaká ma štúdium ešte dva roky, mám trojmesačného syna a sľubujem si hlavne pomoc od mojej dcéry, mamy a priateľa- tak uvidíme, ako to zvládneme. Myslím že to pôjde. Ja som aj štátnicovala s dvojtýždňovým mimčom- prakticky z pôrodnice šup na štátnice ale zvládla som to.Mám dobré rodinné zázemie, moji blízki ma v tom podporujú a snažia sa mi vytvoriť dobré podmienky na štúdium, tak sa celkom teším.

mimi
26. sep 2008

horallka, kam chodis do skoly? Ja mam teraz cely vikend skolu, rozmyslam, ci tam ostanem na noc, ale neviem si predstavit byt bez maleho, tak asi budem pendlovat hore dole.

Vy co mate male babetka, ako to riesite s kojenim?

horallka
26. sep 2008

ja chodím do ZA na ZU- tiež neviem, ako to bude s kojením- ale ja už prikrmujem, čiže nekojím každú chvíľu, takže zatiaľ bude malý na UM, a keď prídem po prednášky, tak ho pokojím. Dúfam, že nezačnem strácať mlieko. A v prestávkach si ho odstriekam, ak už budem mať plné prsia. Ja našťastie prespávať nikde nemusím, lebo to mám tu hen za rohom a rýchlikom som v ZA za 15 min. A ty kde dochádzaš do školy, mimi?

adetka
26. sep 2008

binky... aj mna to caka... uz by som sa mala venovat aj vyskumu... vsak o necely rok chcu, aby som uz mala v malom, to co o necele tri roky vo velkom... myslim dizertacku... a zatial som si iba vymyslela tezy vyskumu a sposob 😀 ...

claudinka... ja studujem nieco podobne... som absolventkou zurnalistiky na UKF v Nitre a teraz si robim PhD z masmedialnej komunikacie

lubicanoemi
26. sep 2008

ahoj dajana,🙂
sorry za zdržanie, rodila som 😀
hu, bývam pri Skalici, známi nám poskytli prázdny domček kým si nenájdeme niečo svoje. na dennom som, ale chodiť do školy by nehrozilo veľmi ani v BA, takže je to jedno. už mám "len" diplomku a štátnice, a s profákmi sa dohodnem na mailoch, alebo raz za čas výlet do BA, to bude len príjemné🙂 tak máš tiež už len tento rok...ale s loziacim bábom to už bude asi ťažšie, čo...🙂

mimi
26. sep 2008

horallka, chodim do BB, nie je to sice az tak daleko zo ZA cca 100 km. To mas teda blizko do skoly, aj ja by som radsej chodila niekde blizko bydliska, ale zatial este neotvorili ten odbor, co som chcela.
Kedy mavate skolu? Nam to vychadza na kazdu sobotu a dve nedele.

adetka, ako dlho trva denny doktorat? Manzel si robi externe a tusim, ze to ma na 5 rokov.

maruschka
26. sep 2008

lubicanoemi tak gratulujeme k bábätku. Želáme vám veľa zdravíčka,veľa šťastíčka. 😵 😵 .Šimonkovi želáme,aby sa mu v živote darilo,aby bol zdravý,krásny a múdry chlap-takých potrebujú naše dcéry 😀 😀

horallka
26. sep 2008

mimi, takže ty bývaš v ZA a chodíš do BB? A v ZA na univerzite nebolo nič také, čo si chcela študovať? Ja to mám dobré a my mávame prednášky aj u nás v Martine na vysunutom pracovisku. My máme prednášky len po štyri soboty doobeda- prvú teraz 11. okt., potom 25. okt. , tretiu niekedy v novembri a štvrtú v decembri. A potom len skúšky- takže dá sa- aj s cestovaním, časom, finančne - aj keď sme teraz už platili.Ale ako píšem, mám dobré rodinné zázemie, ktoré ma drží.

mimi
26. sep 2008

lubicanoemi, aj ja sa pripajam k gratulacii, hlavne nech ste zdravucki !!!

horallka, to co som chcela studovat je v ZA iba denne, tak preto som sla do BB.To je dolezite, aby rodina cloveka podrzala, sama som prekvapena ako ma manzel a jeho rodinka podporuje 🙂
Ja mam take trosku zmiesane pocity zo skoly, ale dufam, ze su to len zaciatky, vsak?

horallka
26. sep 2008

presne tak mimi, to je len za začiatku, keď sa do toho dostaneš a rozbehneš, bude sa ti zdať úplne prirodzené, uvidíš.

dajana31
26. sep 2008

lubicanoemi, blabozelaaaaaaaaam k simonkovi 🙂

claudinka
26. sep 2008

adetka a bavi ta to? 😀

lubicanoemi aj ja ti blahozelaaam 😉

adetka
26. sep 2008

lucianoemi... aj my blahozelame... a zelame tebe Simonkovi vela zdravia, trpezlivosti a laaasky.. a aby si tento rok co najlahsie a co najlepsie ukoncila vysoku 😉

mimi... tri roky... 😅 ... co sa vyskumu tyka, tak sa mi to zda velmi kratka doba (aby bol urobeny kvalitne)... ale co sa tyka toho ostatneho (skola a praca na katerde)... sa mi tie tri roky zdaju neskutocne dlheeee 😀

claudinka... zatial ma bavi najma to, ze spoznavam inak prostredie vysokej skoly... z druhej strany... potom ma urcite chyti vyskum... ucenie je skor pre mna vyzvou... aby som zo studentov dostala aspon dve slova za celu hodinu aapol 😀 ... administrativna cast.... ma neebaaaviiii 😅

maruschka
26. sep 2008

adetka, to sranda vidieť ten stres u nás chudákov študentov,že? 😀 Nechceš učiť aj mňa???? 😵

duskaf
26. sep 2008

lubicanoemi- aj ja sa pripájam - nech ste zdravučkí a radosti niet konca.

claudinka
27. sep 2008

adetka a mna? 😀

petka_s
27. sep 2008

ahojte baby tak aj ja sa chcem pripojit k vam studujucim 🙂

petka_s
27. sep 2008

ako ste to zvladli?mali ste indiv.plan,alebo externe??
ja mam individualny,ale akurat ked porodim zacina skuskove 😖 ,ako to mam zvladnut,hm?

janka46
27. sep 2008

petka neboj snad to dobre zvladnes!!!Budeme sa tu vsetky urcite cez skuskove podporovat!!!

lubikanoemi tiez gratulkujeme ....krasne meno 😵

monkula
27. sep 2008

Ahojte...
Je medzi vami nejaká študentka práva? Prosím ,ako áno, ozvote sa mi do IP... ďakujeeeem 😀

horallka
27. sep 2008

čo monkula- ideš bojovať za spravodlivosť? 😀