Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
20. jan 2010

emily, aj tebe gratulujem 😵

janka46
20. jan 2010

Ahojte,takze dnes nas bolo viac"skusajucich"Jalao,co chces,vec C-je vlastne 2-ka 😉 😉 😵
Emily tiez gratulkejem 😵 a inak fakt klobuk dolu....si mi pripomenula poctom deti Verulku,co k nam chodila minule rocky 😎 😎

Baby ja si vychutnavam vecer bez knih...Jupííííí,mam to dnes za sebou,vlastne vsetky skusky z letneho.....Tak sa vytesujem 😵 😵 😵 teraz sa uz len dokopat k bakalarke,ale to si dam este par dni oddych 😀 😀 😀 na zregenerovanie 😝

Zajtra drzim palce vsetkym!!!!!

maruschka
20. jan 2010

janka, janka, janka,...ja to teraz predýchavam, ale v prvom rade ti gratulujem....tak už máš lážo-plážo..parádička... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tatolu
20. jan 2010

Sisa, stromy potrebujem vedieť aj také rôzne odrody dovezených 😔, ktoré sa používajú v sadovníctve. A neviem teraz koľko mám spolužiačok, lebo sa k nám pripojili aj Bc z veteriny - kynológovia - asi 25 ľudí, lebo inde ich neprijali na pokračovanie a tam je ich dosť dievčat. Zo starej skupiny čo sme prešli 11kusov sme 4 😉, no tie tri majú k poľovníctvu veľmi blízko. Jedna má muža lesníka, druhá chodí na poľovačky s ockom a priateľom a tá tretia vlastnia bažantnicu. Takže všetky tri sú vlastne pri zdroji.
No idem sa učiť.
Pa

sisa.b
20. jan 2010

janka, teda ty si hviezda, uz mas letny za sebou 😨 🙂 😉

verulka je mamina s velkym M a ma moj velky obdiv 😵

tatolu
20. jan 2010

Jani, super. Trochu si oddýchni, aby si do bakalárky nepísala bludy 😉 😀

sisa.b
20. jan 2010

tatolu, no aspon tam nie si taka osamela ako ja u nas. som strasne zvedava, kolko nas bude v letnom semestri, lebo mam pocit, ze to chlapci nejak moc flakaju 😝

sisa.b
20. jan 2010

tak aby som bola za este vacsieho blbca, uz som si dohodla rande s profesorkou na sobotu, aby mi zodpovedala par otazok, ktore mam ohladom algebry 😀 😝

emily3
20. jan 2010

janka dik, verulku som poznala a tiez citala jej osud. ona koncila so 4 detmi a konecne to ma za sbou sa ma...no uz aj mne sa to krati sa tesim..a naozaj koncim, lebo muz ma nahana aby som sa ucila...tak ahojko a zajtra mi drzte palce diiiik

dadulaa
20. jan 2010

baby, ja vás normálne nestíham čítať, toľko ste toho popísali.. 😀 ja tu sedím a počítam matiku, no taaak sa mi nechce.. 😖 jedným okom som na koňovi 😀

jalao, gratulujeeeeeeem k C 😀 😉 som to tiež akosi prehliadla 😅

janka, to je veget, že letný máš za sebou..super 😵

emily, na zajtra držím palce 😉

ludka, aj tebe držím palce 🙂

juliagregor
20. jan 2010

ahojte kočky,
všetkým gratulujem ku skúškam a tým, ktorí ešte nemajú hotový semester, tak držím pästičky..
sisa čítala som tvoje príspevky s jalao súhlasím so všetkým čo ste napísali, nám teraz hrozí, že budeme mať problém so štátnicami, iná škola iný vedúci práce, nová diplomka, rozdielové skúšky a podobne... ešte raz...horor!
chodím tam už 6 rokov a fakt som strašne nasratá...ospravedňujem sa adminovi, keby ma chcel vymazať.

jalao
20. jan 2010

tatolu, julia, celý deň ste sa tu nemihli a zrovna, ked som mimo, ste tu.... 😉 😉 😉
Dakujem za vinše ku Cčku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je to milé, ani doma MM to tak neocení, ako tu na stránke 😀 😀 Dnes sme dobre popísali veru...ja pokračujem v učení... 😎 , neviem, či sa tu ešte dakto zastaví dnes...

sisa.b
20. jan 2010

tak ja som si oddychla a moje dieta je uz tiez vyspate 😠 😠 😠 idem sa rychlo ucit, kym je este MD hore.

julia, je to veru pekne nespravodlive 😠 ty makas v skole ako blazon a preto, ze si nejaky ... robi zo skoly biznis, tak na to teraz doplatis. akoze je to nespravodlive aj ohladom tych rychlostudovanych, lebo do skoly chodili tiez 5 rokov a zaplatili za to velke prachy a teraz pridu o diplom. vraj na celu stranu boli vypisane paragrafy, ktore porusili 🙄 na fsevku chodia aj studenti, co poctivo studuju a vdaka tymto problemom na ich diplomy tiez budu tak "prihliadat". a zo vsetkeho najviac skodi celej FM, lebo s tym nema nic spolocne, rektor na fakultu kasle a potom je cela buducnost fakulty otazna. ja som podpisala odstupenie rektora, len sa tam akosi stale drzi 🙄

ludka_r
20. jan 2010

Jalao, ja tiež na teba myslím, gratulka k C-čku.. 😉 😉 😉 Si na tom podobne ako ja, obe sme čakali čosi lepšie, keď už sme sa tak snažili, ale aj tak môžeme byť rady..
Ďakujem za tie gratulky, aj k tomu D-čku.. Smútok ma už prechádza, ale keď sa zajtra stretnem s niektorými spolužiakmi, tak mi bude horšie. Teraz som síce potvora, ale čítala som zoznam kto nespravil tú logiku. No a nespravili práve tí najväčší odpisovači, tak ma to teší... Predsa len tu bude nejaká spravodlivosť.. 😀

No babenky, zajtra o 17:00 na mňa myslite.. Práve vtedy budem asi držať v ruke papier s otázkami, ktorým nebudem absolútne rozumieť a pýtať sa na dátum opravného termínu... 😀 😀 😀
No čo, aj Einstein vraj prepadol.. 😀

josie3331
20. jan 2010

tak ja mam zajtra skusku z dejin, posledne udalosti som len tak presla, vsetko sa mi zlieva dokopy, rano vstavam a aspon raz si to precitam.....a uz neviem, proste tak strasne moc to chcem spravit, ale neviem neviem....tak mi drzte palce, lebo sa zblaznim 😅

a gratulujem ostatnym ku skuskam

sisa.b
21. jan 2010

babulky, drzim vam palce obom 😉

einstein neprepadol, bol to omyl, lebo mali opacne znamkovanie 😉 viac na wikipedii

sisa.b
21. jan 2010

kurnik, mna uz tu z nej slaktriafa 😠 😠 😠 prisaham, ze zajtra to dieta pojde spat az o polnoci, aby som sa cosi naucila 😠

petrahy
21. jan 2010

Vy ste toho zase popisali 🙂 myslim na Vas a dufam ze vecer sa to tu bude hemžiť písmenkami od A po E aj ked vam prajem len A ale ak nebude FX postaci aj E 😉

majka35
21. jan 2010

dobré ránko 🙂 jalao, tak aj ja ti musím zagratulovať k tvojmu krásnemu C-ku ... 😉
ja som mala včera zápočet z podnikového hospodárstva, bolo to skoro ako skúška, do kelu ... nestíham sa už toľko učiť, tieto dva týždne mám samé zápočty aj skúšky ... neviem si predtaviť, ako sa to dá zvládnuť 🙄
čo sa týka tej debaty o VŠ ... u nás je tiež jedna - bezpečnostný manažment, ktorá kazí meno ostatným školám ... môj kamarát ju navštevuje a keď mal zo skúšky z maematiky A, tak som len zírala, aký je fenomén, tak mi len vysvetlil, ako skúška prebiehala ... dostali 8 príkladov domov vypočítať a na skúške si z nich mali potom vytiahnuť dva a vypočítať ich tam ... takže asi tak ... u nás je matematika sito, učí nás ju dekan ktorý považuje maatematiku za najdôležitejší predmet na celej zemeguli, okrem príkladov, ktoré si vymýšľa tesne pred skúškou a dá si na nich záležať, aby boli čo najťažšie, tak nás ešte bude trápiť aj teóriou, všetky vety chce od slova do slova ☹ a jeho hláška na presdnáške, že nechápe, ako sme doteraz mohli žiť bez derivácií ma fakt pobavila 😀
a ako to vy vlastne stíhate... deti, práca, po nociach hore, cez deň nespať, byť na koníku, variť, upratovať, venovať sa manželom, učiť sa a učiť sa ... váš deň má koľko hodín? 😀

petrahy
21. jan 2010

majka35 deň má len 24 hod takže to je jasne 🙂 bez konika to nejde ten musi byť zapnutý, varenie no ako kedy aj omastený chleba postačí, alebo cestovina a kuracina to je najrýchlejšie, o upratovaní nechci ani vediet ako to vyzerá fakt len to najzákladnejšie 😨 , ale po skúške sa gruntuje 😀, manžel v čase skúšok ide bokom 😝 a deti no rano vypravit do skoly a najmenší je postrach vyvedie čo sa dá takže pri ňom čítam jedným okom takže na učenie je len noc. A ak náhodou malý cez deň spí lahnem si aj ja aby som v noci vydržala teraz je u nás tak vygruntované že mm nechápe a nadávam za každú špinku a ked bola škola vyzeralo to tu strašne a nevadilo

tatolu
21. jan 2010

Ahojte vospolok.
Ja mám útlm v učení. Nechce sa mi učiť, a to ma čakajú tie najťažšie skúšky. Žeby som to vzdala? Ešte dobre, že mám heslo, že sama neodídem, iba keď ma vyhodia.
Ale taaaaaaaaaaaaaaaaak sa mi nechce 😖

minusa
21. jan 2010

ahojte

tatolu - pridavam sa k utlmenym 😖 tiez sa mi vobec nechce ucit .... rozmyslam, ako toho rimana dostat co najjednoduchsim sposobom do hlavy, bez nejakej namahy 😲

maruschka
21. jan 2010

čaute, súhrnne gratulujem k urobeným skúškam, hneď máte krajší deň, že dievčatá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

včera som sa učila špeciálnu a liečebnú pedagogiku..A hovorím si, veď sa to učí celkom dobre, nie je to také strašne, i keď tu je zhruba niekoľko sto delení, poučiek a čo slovo, to odborný názov....a dnes ráno do toho "čumím ako blázon" a fakt neviem, čo som sa vlastne učila...No pekne,do soboty to bude ešte veselééé.. 😕 😕

tatolu, pohoda..tieto stavy mávam pravidelne..Netlačím sa do ničoho, nechám to tak a hneď ako ma kopne prvá múza, chytím tie materiály aspoň do ruky a prelistujem ich, nech mám akú-takú predstavu, do čoho sa rútim... 😀

jalao
21. jan 2010

ahojte dievčatá, dnes som doma a idem sa učiť.... 😎 😎 😎 😎 V robote je málo zákaziek, tak som si vypýtala den voľna, dobre mi padne, trošku som si pospala a idem sa učiť. Dakujem všetkým za podporu a držím palce na dnešné skúšky, ktoré sa bojkáte....večer sa nám ozvite, ako to dopadlo...Držte sa!!!

jalao
21. jan 2010

Ešte som chcela dodať, že Majka...ten váš prodekan je fakt humorista... 😀 😀 😀 😀 😀 , ja si zase môj další život bez nejakých derivácii viem predstaviť úúúúplne ľahúčko! 😝 😝 😝 😝 (či by on vedel upiecť spamati bábovku....?) 😉 😉 😉 😉 😉

sisa.b
21. jan 2010

ahojte,

majka 😀 😀 😀 tiez som sa dobre pobavila. ja si asi nebudem vediet bez derivacii svoje dalsie posobenie na skole predstavit 😝 u nas sa neupratuje, len to najzakladnejsie. perie pracka, umyva umyvacka, vykladaju ju deti, akurat MD sa venujem, lebo mam teraz akesi najvacsie chute 😀 😀 😝 tak je celkom rad.
chlapci mi pisali, ze algebru vcera spravili vsetci a vraj sa ju ten dotycny ucil len jeden den a dostal Ecko 😨 vraj len tolko pozrel, aby presiel. tak to si fakt neviem predstavit, lebo tie vzorove pisomky mi prisli dost tazke 😒 no asi som zas len ja ta blba, co sa to musi ucit 😔 aj sa profka trochu divila, ze chcem este prist na hodinku k nej, ale ked ona je taka dobra psychicka podpora... 😵

janka46
21. jan 2010

aaaaahojte!!!
Vdaka zienky,fakt ze sme tu vsetky na jednej lodi...cloveku to polichotí 😉 na dušicke!
Tatolu ten odpor poznam a vzdy sa vie vkradnut,pre tymi najtazsimi skuskami 😝 😠

Majka tiez sa niekdy zamyslam,ako dokazu studovat maminky s 3,4 detickami 😕 😕 klobuk dolu pred Vami 😔

emily3
21. jan 2010

ahojte skusku som urobila , tento semester zbieram Becka...mam 4 a kazi mi to jedno A a E a este dve a koneeec, len tu diplomovku este nejak zbuchat...ale dnes si davam pohov od skoly, nalozim sa do vane a pojdem prva spat.

sisa tym nasim ratolestiam by sa zisiel vypinac off, aj ja ho stale hladam, ale je to beznadejne.
dnes som bola este na " koberceku" kvoli dcere...je druhacka...cely polrok nosi domov jednotky a potom totalne zvrze polrocku a este aj opravak 😒 ....so slovenciny...aked ju doma z toho skusam tak to vie a v skole nie...a uc som tvrdila ze sa snou ucim a skusam ju. co je pravda, tak mi neverila ....ale som sa s nou nehadala vieme svoje...moje dieta je lenive a musim ju nahanat....

sisa.b
21. jan 2010

emily, aj ja mam doma druhaka a stale problemy s ucitelkou ☹ 😔 najskor nas poslala na pedagogicko-psychologicku poradnu, ked som jej doniesla papier, ze nadpriemerne inteligentny disgrafik, tak sa toho aj tak nedrzi 🙄 ma potvrdene adhd v miernejsej forme, ale ani to neakceptuje a stale pocuvam, ako jej vykrikuje a beha po triede pocas vyucovania 🙄 ako keby som tam ja mohla stale sediet a upozornovat ho. pritom doma ziadny problem 😒 ale ked mi ucitelka pred celou triedou nazve dieta klamarom pre jednu moju otazku... 😠 teraz mu zas pred vsetkymi povedala, ze je najhorsi ziak zo vsetkych 🙄 pritom vysledky ma perfektne, uci sa dobre, ale zle znamky dostava vraj kvoli nepozornosti. akoze tvrde spoluhalsky mi vie povedat aj o polnoci, ale dostal z nich zlu znamku, lebo nedaval pozor 🙄 skoda hovorit...
ten vypinac by som tak velmi potrebovala 😝

petrahy
21. jan 2010

ahojte to ste ma potesili ja mam prvaka a druhacku a dnes cervenym poznamka ze ,, surovo kopali spoluziakov ,, a to sa do maleho pustili dvaja stvrtaci a mala sa tam priplietla a potom to ries........ 😝 a s malym ma tiez poslali k psychologicke a mal perfekne vysledky a vraj je hravy a dnes doniesol s pisomky polrocnej z matiky jednotku a napisane ze odovzdal prvy to ich uci riaditelka a ucitel sa tam kdesi priplichtil a to uz oni isli domov z druziny

gratulujem k spravenej skuske