Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
12. nov 2009

Jalao, si frajerka 😉

alika54
12. nov 2009

jalao takze 28 sa trapime spolu 😉

janka46
12. nov 2009

Baby dakujem, no učiť v tých horúčkach čo som mala.....sa aj cudujem ze sa nieco na mna nalepilo a že som sa tam vcera s vypätim vsetkych sil vobec dostavila 😝 😝 ....mam B-čko 😉

Tak ja by som to mala mat poslednu skusku a 7.8.9.12 mam uz prednsaky z letneho semestra 😝 😝 😝

ludka_r
12. nov 2009

ahojte.
ako sa tu máte??
Skúšky už v plnom prúde, čo?? Ja mám skúšku v sobotu, a ešte som sa do toho ani nepozrela. A akosi sa mi ani nechce, možno až zajtra. Moc ma to netrápi, lebo je to len 13 strán a také omáčky, že čo je temperament.... 🙂 Takže úplná pohodka...
Popri tom ešte musím aj nejakú tú prácičku spraviť, ešte mi ich pár ostáva.. tak uvidíme...

sasiki
12. nov 2009

janka gratulujem, super pocit, však? 🙂 😀

maruschka
12. nov 2009

janka, už si mala skúšku s Oláhom??? Prosííííím napíš mi, ako to prebiehalo..ďakujem, ďakujem 😵

maruschka
12. nov 2009

inak janka aj ja gratulujem, si fakt šikuľka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nám dali tri skúšky na december..hurá, asi sa zbláznim pred sviatkami 😖

sasiki
12. nov 2009

maruschka, lepšie trápiť sa pred sviatkami, než potom cez ne 😉

jalao
13. nov 2009

janka, si sikulka...aj mna vcera prikvacila nejaka viroza.. 🙄 🙄 Schytila ma zimnica, hrdlo, nadcha...musela som zalahnut a to som mala stanovene studijne plany, lebo malu mi zobrala mama 😠 , nuz co narobim...dnes mame s MM program, takze zosit vezmem do ruky az zajtra, ked navarim a ulozim malu spat poobede... 😉 😉

dadulaa
13. nov 2009

ahojte..

Janka, aj ja sa pridávam ku gratulantkám 🙂

My máme 5 skúšok pred sviatkami, ale tiež si myslím, že je lepšie sa potrápiť teraz ako medzi sviatkami 😉

Jalao, tak sa rýchlo vylieč, nech si fit a môžeš sa plne venovať učeniu..som si všimla, že už máš doma PC. Zajtra nemáte školu? My máme od rána do večera ☹

jalao
13. nov 2009

ahoj Dadka, no my PC mame doma davno, ale teraz, ked sedavam pri nom kvoli skole a seminarke, tak ma to skratka niekedy zlaka a vynadrim sa k dacomu 😀 😀 😀 .
Tento vikend vynimocne skolu nemame, ale sme sa dohodli s par babami, ze sa zideme v sobotu poobede a prejdeme si daco z MAT, takze ziadne zahalanie!! 🙂
Nam to tiz tak vychadza, ze 5 skusok do Vianoc, 3 po nich... 🙄 🙄

miskachrumka
13. nov 2009

ahojte ja len ze vas obdivujem lebo ja by som pri mojom malom certovy nic nestihla 😀

tatolu
13. nov 2009

Ahojte
Dnes som sa uliala z poobedných prednášok. Konečne nám pokrývajú strechu a mm musí o 17tej nastúpiť na nočnú, takže odchádza okolo 16tej. Hádam tam nebudem sedieť 😀

Tento víkend začíname školu s pedagog.minimom. No uvidím aké to bude. ☹

chaarliizee
13. nov 2009

o týždeň ma čaká ťažká skúška....a neviem sa prinútiť k učeniu 😢

chaarliizee
13. nov 2009

ahoj tatolu

aj nám dnes tiež robia strechu....a kvôli tomu som vynechala školu 😉

tatolu
13. nov 2009

hihi chaarliizee 😉
Ako dobre, že sa máme na čo vyhovoriť.
No zajtra prídu zas, nestihli 😒

papty
13. nov 2009

alika54 mne neklope zatial ziadna skuska. Jedna bude v decembri, ale ostatne asi az na riadne terminy v januari. Presiel ma elan do ucenia, pockam kym sa dostavi. A tu seminarku mam 3 strany, podotykam vsetko opisane fakty z literatury a viac neviem co mam pisat. ☹

chaarliizee
14. nov 2009

tatolu

aj u nás robia ešte aj dnes, a ešte taký týždeň tu aj pobudnú :(

naveky som znenávidela varenie ☹

tatolu
14. nov 2009

Chaarlii tak u nás dnes pokrývanuie strechy dokončia 😉 Nič na nej špeciálne nebolo, žiadne vykiere, ani zálomky. Iba to museli znovu prelatovať. Najprv nám povedali, koľko má byť latovanie, potom povedali, že je zlé, tak mm prelatovával sám a asi v strede sa sekol o 1 cm a tak hore bol rozdiel 3 cm, čo už nebolo dobré 😝

Ináč už som doma. Nebolo to také zlé. Mali sme základy psychológie. Dr. bola úžasná

kristina25
14. nov 2009

baby, studujete tu niektora socialnu pracu? Je to tazka skola?

janka46
15. nov 2009

Ahoj Krisina...je nas tu dost Socialnych pracovníc 😉 ...ťazka-ľahka....pridaj sa k nám a uvidíš..... 😵 😎

Baby mne sa tak neeeeeeechce učiť....pomooooc!!!!!

papty
15. nov 2009

janka46 ani mneeeeeeeeeeeeee 🙄

kristina25 co ja viem , da sa to zvladnut 🙂

tatolu
15. nov 2009

Kristi, ja ju neštudujem 😉
Ale ľudia, ktorí študujú na iných školách tvrdia, že je ľahká. Či áno, alebo nie, neviem. Som toho názoru, že sa nemá podceňovať niečo, čo si neskúsil 😉
Ak máš chuť a aspoň trošku času, začni študovať 😉 Isto to pôjde.
Všetky sa tu podporujeme a držíme sa nad hladinou 😔 😵

kristina25
15. nov 2009

ja som studovala socialnu pracu rok a som nechala, lebo som neplanovane otehotnela. Bola som na rizikovom tak som to nechala tak. Potom sa mi uz do skoly nechcelo. Teraz by som sa chcela zamestnat, ale bez vysokej skoly je to dost tazke. Mam len OA. ☹
Tie co studujute socialnu pracu, studujete niekde na vychode?

tatolu
15. nov 2009

Kristina a nechala si to celkom, alebo si požiadala o prerušenie?
Vidím, že máš 4 ročnú Kristíku. Ak by si bola nastúpila už tento rok mohli Ti uznať skúšky ak si už nejaké absolvovala.
No hádam Ti dievky popíšu, v ktorých mestách študujú 😉

kristina25
15. nov 2009

tatolu
prvy rocnik som mala komplet skusky porobene, zimny aj letny semester. Poziadala som prerusenie o rok, ale nenastupila som a potom o rok som znova poziadala o prerusenie. Viackrat som uz prerusit nemohla. Prvy rocnik som skusky porobila v pohode, chodila som na denne. Testy sme si pozhanali, medzi sebou vymenili tak skusky sa robili v pohode. Neviem ako to je na externom.

papty
16. nov 2009

kristina25 ja chodim do Sladkovicova to je tu 40 km od BA, cize neporadim. Vsade je to ine, ale pokial Ta to bavi, tak chod do toho 😉 .

tatolu
16. nov 2009

😉 No možno Ti uznajú skúšky aj bud. rok a nebudeš musieť robiť nanovo
ak áno, tak to aj tak zvládneš 😉

alika54
16. nov 2009

ahojky ,,,,,babule drvite sa???? ja niiiic 😝 ,,,kym mi nebude tiect do topanok sa neprinutim,,,,,,

tatolu
16. nov 2009

no u nás nie sú ešte otázky, tak na čo 😕 😀