Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

baba74
9. sep 2008

ahojte. aj ja sa hlasim k studujucim- zaciatocnikom,este nestresujem, neviem co ma caka 😀

maruschka
9. sep 2008

vitajte dievčatá...dajanek a baba 😉 😉 Tak nás tu je požehnane 😀

silvulienka
9. sep 2008

Tak aj ja sa pripajam.O chvilku idem na zapis na TU v TT.A ja uz asi stresujem lebo tusim co ma caka... 😉

alusha
9. sep 2008

Aj ja sa hlasim k studujucim mamickam - sice ma caka posledny rok skoly, ale zaroven prvy rok s drobcom a tiez statnicovy - tak tiez som zveda, co nam prinesie 🙂

nikusa9
9. sep 2008

Ahojte kočky, tak ja som sa prave vratila zo zapisu....Mam totalne hlavu v smuku 😠 Skolu budem mat hlavne piatky!!!!Takze netusim kam budem davat malu, kedze manzel je v robote a ostatnu rodinu mame dalekooo... ☹ No na semester mam 18 predmetov- 😀 To akoze sa budem aj stihat ucit??ved cez den nemam sancu, mozno tak pol hodinku a cely den s malou a vecer odpadavam...Tak som trochu nestastna ako to vsetko bude 😨 😨 😢

claudinka
9. sep 2008

baba74 a na aku skolu ides?

silvulienka zvladneme nejako snad 😉 si z Trnavy?

nikusa fuuha to je dost predmetov.. ja mam aj tento rok, aj minuly som mala kazdy semester po 13 predmetov a bolo toho teda pozehnane.. snad nieco vymyslis, drzim palce 😉

maruschka
9. sep 2008

nikusa, tak to je sila!!!No to budete musieť obaja dobre porozmýšlať, ako si rozvrhnete celý školský rok..Ja to vidím tak na nejakú opatrovateľku, alebo nejakú dobrú tetu na dôchodku, ktorá sa ti o malú v ten piatok a pred skúškami postará..Alebo nejaké príležitostné detské jasle,sú aj mamičky na materskej, ktoré strážia deti a majú to ako zárobok.Tak vyskúšaj nejaký inzerát, alebo niečo také...ale máš toho dosť. 😕 😕

silvulienka, alusha nazdar-zdar 😉 😉 😀

nikusa9
9. sep 2008

dakujem...No skusim sa popytat znamych ci mi niekoho nevedia odporucit na opatrovanie 😉 na inzerat asi nie, to sa ja bojim... ☹ tak hadam nejako dopadnem.. 😀 😝

miskinadamko
9. sep 2008

ahojte, chodi tu niektora do skoly do tt na denne studium? ja som mala v prvom rocniku spolu za obidva semestre 35 predmetov, ale 5 si prenasam do druheho cize tento rok my to vychadza na takmer 4O skusok 😕 😅 🙂

nikusa9
9. sep 2008

no kraasne-kraasne jedna lepsie ako druha 😀 😀 no ja si to vobec neviem predstavit, mne sa to zda tak strasne vela ☹ ale co už...bud zvladnem alebo nie...viac moznosti nemam 😉

claudinka
9. sep 2008

miskinadamko a ktora skola?

baba74
9. sep 2008

claudinka-ja idem do nitry na SPU externe-kazdy druhy tyzden piatok,sobota

claudinka
9. sep 2008

baba74 z Trnavy budes chodit do Nitry, vsak? ja som myslela, ze do TT niekam na skolu ides 😀

miskinadamko
9. sep 2008

claudinka ucm ff, denne studium 😕 😅 , a ty?

claudinka
9. sep 2008

miskinadamko ja som ucm fmk, denne studium 😉

miskinadamko
9. sep 2008

a ako to planujes teraz z malinkym? ktory si rocnik? mne sa maly narodil rovno cez skuskove 7. januara 😅

claudinka
9. sep 2008

ja som teraz druhy rocnik.. a riesit asi jedine individualne studium 😒

maruschka
9. sep 2008

baby ja vás obdivujem..Ja som začala študovať, keď mali kočky 5 a 1 rok-externe..A neviem si ani v najdivokejšej fantázii predstaviť, ako by som študovala denné štúdium..Tak máte môj obdiv. 😉 😉

janka46
9. sep 2008

Ahojte!!!
Tak tu sa to rozpisalo 😕 😕 😀 pribudli nam nove sily,vitajte baby vsetky a snad to nejako zvladneme s tymi nasimi pokladikmi!!!!
Tiez si idem oci vyocit,ze kolko skusok mate poniektore za semester 😲 my tusim spolu 18 /letny aj zimny/

verulka
9. sep 2008

Weroniiiii, ako dnes? uz to mas isto za sebou...myslela som na teba 😵 mozem uz gratulovat? 😉

janka46
9. sep 2008

Lasenka vdaka 😵

Weroni ozaj,ako uz je detske sampano vypite?????

maruschka
9. sep 2008

weroni už asi fakt oslavuje 😀 😀

rybenka79
9. sep 2008

ahojte, 40 skusok? ...to snad nie, to tam ratate aj zapocty nebodaj? ...prehanas miskinadamko 😠

anaret
9. sep 2008

ahojte ženy, veľmi Vám fandím a "závidím" a držím palce všetkým.... ja som tiež kedysi študovala externe a strašne by som ešte niečo chcela... pre mňa je to ten správny adrenalín...bolo to úžasné obdobie-...len škoda, že to stojí toľké peniaze... ale dúfam, že to ešte raz skúsim...len sa bojím prijímačiek... teda mám z toho strach, neviem si predstaviť, že by som sa rok učila na prijímačky a nespravím alebo ma nevezmú...

Verulka, alebo že by sme ešte niekde šli spolu???kam plánuješ nabudúce????

weroni
9. sep 2008

babulky caute 🙂
takze dnes sme s Esterkou uspesne zmaturovali 🙂 pisem s Esterkou lebo moje malicke zabiatko maturovalo so mnou uviazane v satke 😀 baby poviem vam taketo matury este nezazili - na teoreticku cast som isla s malou v satke, Vytiahla som si otazku a reku idem hned odpovedat tak ma stopli ze musim mat polhodinku pripravu 😀 a ja ze aha 😀 tak som zacala cosi pisat na ten papier (oni to potrebovali dakde zdokumentovat preto som tam musela robit pisomnu pripravu) ale zacalo mi byt teplo (Ester bola v satke oblecena aj v nohaviciach kedze rano bola kosa) tak som sa spytala ci nebude vadit ked ju odviazem a polozim na gauc ktory tam boloni ze jasne 🙂 tak som ju odviazala ona sa samozrejme hned zobudila a chcela papat 😀 tak som sa ospravedlnila ze ju musim nadojcit, vytiahla prso a nakrmila, chudak moj triedny profesor - toho obliala cerven, otocil sa v rozpakoch 😅 pani predsedkyna komisie bola uplne uchvatena malou, velmi sa jej to pacilo, pocas dojcenia sme sa rozpravali o satke, o autosedackach a podobne 😀 no a ked som malu dokojila tak som sa spytala ci uz mozem zacat a oni ze fajn ze sice som mala trocha nezvycajnu pripravu ale teda mozem 😀 tak som sa spytala ci im nebude vadit ked budem stat - s malou som sa pohupovala 🙂
Vytiahla som si vyvin dietata v predskolskom veku, organizacna jednotka v materskej skole a skolskom klube, vyznam literatury v materskej skole a SKD, osvojovanie biologickych a zoologickych pojmov 🙂 supis tema tak som sa rozkecala a mala sa zatial obzerala po celej triede 😀 baby, trikrat vyplula dudel ktory som jej dala namiesto pästicky ktoru si furt obzierala a raz ho isla na wecko umyt sama pani predsedkyna komisie, druhy raz dalsia profesorka a treti raz zase predsedkyna 😀 na chodbe baby co cakalli nechapali ze co furt chodia s tym dudlom 😀 potom mala zacala stebotat tak profaci jej povedali nech mi nenasepkava 🙂
no rozpravala som tolko ze ma museli zastavit ze ok staci tak som sla von, tam som malu prebalila na lavici a potom som si ju supla zas do satky ale do kolisky aby sa mohla dobre schovat pred tym hurhajom co tam bol 🙂
tam mi samozrejme od tolkych podnetov ktorym bola vystavena zaspinkala hned a spala az kym som neisla na prakticku cast - obhajobu prace. Tam sa zase na just zobudila ze chce papat tak si uz komisia asi myslela ze to naschval robim aby som ju pred nimi dojcila 😀 ale kedze bola v koliske tak som jej len otvorila podprdu a mala papkala kym som prezentovala 🙂
No pani predsedkyna mi vyslovila velky obdiv ze som to takto zvladla a hoci boli najprv vsetci sokovani ze ako som to zvladla - prist s nou uplne sama a takto v satke - velmi sa im to pacilo a ocenili to 🙂 no a ked som vysvetlila ze manzel so mnou nemohol prist kedze si prepichol nohu na stavbe - kedze staviame - tak hned pochopili ze to mame trocha divoke teraz 😀
Satka zozala obrovsky obdiv, boli sme tam jak taka atrakcia vsetci si nas obzerali hlavne bola sranda sledovat tych pubertiakov jak sa tam roztapali nad malou 😀

Takze zienky parada, mame to za sebou, Esterka sa moze pochvalit ze v troch mesiacoch prvykrat maturovala 😀
bolo to divoke dnes ale zvladli sme to, vdaka satke - bola squela 🙂 po piatku kedykolvek si idem po vysvedcko, ale ked som zo skoly odchadzala doslo mi normalne smutno, bude mi to tam chybat a jak sa poznam tak tusim o rok zase daco podnikneme 😀

inac dakujem za vsetky palceky 😵

maruschka
10. sep 2008

weroni tak gratulujemeee, aj tebe, aj Esterke, že ste to tak super zvládli 😵 😵

claudinka
10. sep 2008

weroni juuj super pribeh 😉 😉 gratulujeeeem.. si mala uzasne stastie, ze to takto super vzali, nie kazdy by to vzal s takou rezervou a niektori ludia by ta boli schopni aj vyhodit.. tak uuplne super, ze sa ti to takto krasne podarilo.. a stredna ti bude chybat, najma, ak ste boli dobry kolektiv, co sme my boli uplne uzasny ☹

linddi
10. sep 2008

weroni - húmorné ale milé. A gratulácia! Aj ja som s malou promovala, tak viem, čo to je. Dokonca ju samotný predseda komisie pestoval na rukách 😅 . No bolo to krásne, a o to viac som bola na seba hrdá, že sme to úspešne spolu zvládli. Super pocit 😵

duskaf
10. sep 2008

Weroni, no si úžasná, presne toto som čakala, veľmi Ti gratulujeme a s Tvojou pamäťou a vynaliezavosťou si predurčená študovať ďalej. Pusinky Esterke.

weroni
10. sep 2008

babulky dakujeme 🙂

linddi - ved aj ta nasa predsedkyna sa pytala ci mi ju nema popestovat zatial 😀

claudi mas pravdu - vsetci traja boli uplne ludski a chapavi 🙂 kedze toto bolo uz pomaturitne studium a vidali sme sa len raz za tyzden ako kolektiv tak si nebudeme chybat az tak ako na strednej ale nasli sme sa tam niektore fakt - jedna spoluziacka dokonca byva v tej istej dedine a ma tiez malu dcerku - o mesiac starsiu ako moja a s niektorymi sme stale v kontakte 🙂

duskaf: kde mas album? 😕 dakujeme 🙂