Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

katkagb
14. dec 2011

@nanulik Skúšku z Verejnej správy mám Hurá 😀

tatolu
14. dec 2011

@katkagb Gatulujem 😉 😵

katkagb
14. dec 2011

Ďakujem a v piatok ma čaká Financie a mena - bude to husté 🙄

nanulik
15. dec 2011

dnes som urobila komunálnu politiku a ekonomiku za C 😵

janka46
15. dec 2011

@nanulik gratulka 😵 tak ja mam uspešne po skuska, aj som si dala týžden pauzu na regeneráciu mozgu, ale teraz nie a nie sa rozbehnuť do písania diplomovky 😠 🙄

tatolu
15. dec 2011

@nanulik No super, tak už odbúda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@janka46 No šup, šup písať 😉 Ale keď nejde slina, tak to ide ťažko 🙄 ale pôjde to 😵 😵 😵 😵 😵

saronka
16. dec 2011

Ahoj holky, omlouvám se, že v padám do této diskuse, mám takovou prosbu, píši na UK diplomovou práci na téma Ženy vracející se na trh práce po RD, a ráda bych vás poprosila o vyplnění dotazníků http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/zeny-v... je tam 30 otázek, stačí jen klikat. Dotazník je určen maminkám, co jsou maximálně 3 roky po RD a nastoupily nebo hledaly práci. Předem moc děkuju.

tatolu
16. dec 2011

@saronka Hádam som pomohla - pri otázke koľko mesiacov som bola na RD - ja som bola najprv s prvým na MD, potom 12 mesiacov na RD, potom s dvojkami na MD a znovu 36 mesiacov na RD - nedalo sa mi to rozpísať... Uviedla som preto 48 😉 Veľa šťastia pri obhajobe 😉

saronka
16. dec 2011

@tatolu děkuji moc.. 🙂)

marsic
22. dec 2011

@slniecko4 Ahoj ja chodím na SP do Žiliny. Som druháčka.

sofokleska
23. dec 2011

ahojte baby, akurát píšem seminárku na tému domáce násilie. Ak by náhodou niekto mal nejaké materialy bola by som veľmi vďačná 🙂

denne73
1. jan 2012

bábiky uči niektorá z vás vo variante C? je to ťažke viacnásobne postihnutie. Potrebujem IVVP na tri mesiace

natalienka12
1. jan 2012

ahojte baby, musím si doplniť vzdelanie aby som po materskej mala lepšie uplatnenie, ide o veľmi ťažké skúšky ktoré ma čakajú niekedy v septembri októbri tohto roku, od januára sa začínam učiť, neviem si však predstaviť učenie popri deťoch, maminy ako to zvládate? ako sa motivujete? kedy sa učíte? Mám z toho dosť veľkú depresiu a celé sviatky som revala, strašne sa mi nechce učiť keď si predstavím to more otázok ktoré treba vedieť ale hlavný problém je že KEDY sa budem učiť, manžel je v práci denne do cca 8 večer, ďakujem

dioliana1
1. jan 2012

@natalienka12 ja sa učim ked deti spia....alebo ked sa v klude hraju, proste kedy je to možné, a vačšinou som si našla že stačí tri dni pred skuškou zabrať, hoc si najsť na ten čas opatrovatelku alebo niekoho z rodiny aby pomohol

grettka
2. jan 2012

ahojte, nechcem otravovat, ale ak mozem poprosit, a niekto by bol ochotny vyplnit dotaznik na temu pracovnej spokojnosti a suvislost s porusenim psychologickej zmluvy, nezaberie vela casu dakujem
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fo...

natalienka12
2. jan 2012

@dioliana1 ak môžem vedieť aký odbor študuješ? myslím či humanitný - bifľovačky alebo skôr napr. výpočty, matematika a pod. Ja mám humanitný a to je masaker, samé definície, vymenovávačky, potrebujem sa učiť nahlas, ty sa ako učíš? len si to čítaš? ja si aj čítam aj podčiarkujem aj konspektujem, dnes som začala a som taká zničená, makala som celý deň lebo mm mal ešte dovolenku a varoval mi Vanesku, inak neviem čo budem robiť. 😢 😢 😢 😢

natalienka12
2. jan 2012

@grettka ja som vyplnila

dioliana1
2. jan 2012

@natalienka12 pedagogiku 😀, čítam aj biflujem nahlas ak treba niečo vymenovať, tiež podčiarkujem zo začiatku som aj prepisovala poznamky písané do PC, treba mi dve ťažke skušky zmáknuť a mám po zimnom semestri

dioliana1
2. jan 2012

@natalienka12 dosť pomáha bud Akutil alebo gingo biloba+vitaminy k pamätaniu na prve dve to bolo najtažšie tak to išlo ako na páse , mne stačí prejsť...nemusím na A ka

jaduska
2. jan 2012

@natalienka12 presne ako píše dioliana1 - učím sa kedy sa dá, už som si tak zvykla učiť sa v hluku, že keď mi baby zaspia a ja mám pokoj, tak mi učenie neide 🙂 Prvý ročník štúdia bol strašne ťažký, kým som si našla systém a naučila sa triediť informácie, ale potom to už celkom šlo....

bambola
3. jan 2012

@jaduska tak to ta obdivujem, ze sa dokazes ucit aj ked decka behaju okolo 🙂

jaduska
3. jan 2012

@bambola no vtedy mi to asi najlepšie páli.... Ono každý má iný štýl učenia sa, niekto potrebuje pokoj, iný si musí veci hovoriť nahlas, ďalší zas pri učení chodí a taaaaaaaak. 🙂

bambola
3. jan 2012

@jaduska no ja musim nahlas 😒 je to dobre neprakticke lebo to musim byt sama

jaduska
3. jan 2012

@bambola inak ja si tiež dudrem popod nos, keď sa učím, ale všetci si už zvykli 🙂

grettka
3. jan 2012

ahojte, dakujem za vyplnenie 🙂
a chcem sa opytat, to ginkgo naozaj ucinkuje? lebo ja mam velky problem so sustredenim 😀
jedna moja spoluziacka povedala, ze sa uci tak, ze jedno dieta jej skace na hlavu, pripadne obe od seba trha co sa mlatia..

natalienka12
3. jan 2012

aj ja si hovorím nahlas lebo mám sluchovú pamäť ale zase nehovorím si všetko nahlas, tie omáčky len čítam ale nahlas len definície, vymenováčky, pojmy, zásady, nosné body, inak by som sa učila nie pol roka ale 5 rokov, ja už našťastie VŠ mám ale čakajú ma skúšky, na ktoré treba v jeden deň asi 7 kníh po 700 strán, proste strašne veľa naraz, to sa proste nedá ani prečítať nie ešte naučiť ale našťastie mi kolegyňa dala taký výcuc asi na 400 strán a učím sa len to, prípadne omáčky len mrknem. Je to masaker, neviem ako to s malou zvládnem.

grettka
3. jan 2012

natalienka, neboj sa, zvladnes 😉 urcite

nanulik
5. jan 2012

ahojky ja zajtra posledná skúška a mám hotový semester 🙂 a potom môžeme začať znova 🙂

janka46
5. jan 2012

@nanulik super, držím palce na zajtra a potom si oddýchneš, jupíííí 😀

lenkove
19. jan 2012

Ahojte babule...
Ja uvazujem nad studiom slovenciny {pripadne v kombinacii}, ale odradza ma platenie za studium.. Ak uz mam ukoncene VS vzdelanie, musim za to dalsie platit? Neviete mi poradit? 🤐 A nahodou kde sa sj studuje externe 😎