Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janka46
21. sep 2007

Jej NARUSCHKA ste sa dali na to s muzickom obidvaja,aspon sa mozete striedat na soboty 😀 😀
ja zase nechcem prist o spolocne vikendy,preto som zvolila tie tyzdenne,ale este si to vobec neviem predstavit 😎

lidka619
23. sep 2007

ahojte milé maminy, študentky 😉 . Ak môžem, aj ja sa k vam pridam, pretože od budúceho piatku zasadám po 1x do prednáškovej siene 😝 a budem si moju peknú hlavičku 😅 trápiť novými vecami. Mám trochu aj obavy, pretože som zo školy von 10 rokov, tak sa mi celkom zdá, že som osprostela už načisto 😀 😀 😀 . V každom prípade som zvedavá, či mi to vôbec do tej mojej hlavy to učivo pôjde. No a popri deťoch a stavbe - neviem, neviem... ale som si istá, že s vašou psychickou podporou to nejako zvládnem 😉

maruschka
23. sep 2007

janka,budeme radi,ak prejdeme aspoň tento semester.veď uvidíme,ako nám to pôjde.Tak ty si sa prehodila do BA?A koľko týždnové vyučovanie to máš tam?
lidka,ja som vonku zo školy tiež 10 rokov a idem znova do toho.čo už,človek sa musí vzdelávať celý život. 🙂 😉 Ale keď som si tu čítala príbehy babuliek,ktoré ešte študujú,tak dúfam,že aj ja to zvládnem-aj s manželom.Držme si všetky palčeky.. 😉

verulka
23. sep 2007

No ja mam za sebou 1x skolu, bolo to vcelku ok...mohlo by to byt take aj nadalej. Najlepsie je, ze skusku budeme moct robit uz v novebri 😀

maruschka
23. sep 2007

jaj verulka,keď ty si už zbehnutá v štúdiu a si hlavička.tak sa modlím,aby sme to zvládli aj ja aj manžel.Inak sa budem hambiť do konca života.A ešte si čítam tvoj pas,máš tri detičky a čakáte štvrté.Prosím ťa a stíhaš aj spať a jesť?Ja ťa táááákto obdivujem. 😀 nechápem,ako to všetko stíhaš. 😅

verulka
23. sep 2007

maruschka, v pohode papam a aj spim 😀 😀 ale nie, ja odzaciatku studujem snejakymi detmi, cize mam v tom system 😉 zaklad je eliminovat zbytocne cinnosti. Napr. take zehlenie...
Preco by si sa mala hanbit do konca zivota, ak by to nevyslo 😕 ? Ja som sla do toho s tym, ze skusim a ak nepojde tak prestanem, pripadne to posuniem na neskor. Inak by som sa stresovala, ze musim 😝 ... Je super, ze studovat bude aj manzel, mozete si navzajom pomahat, pekne si rozplanovat skusky...
Prve skuskove bolo pre mna sok, ale kazde dalsie slo lepsie 😉 Netreba sa bat, treba skusit a ono to pojde 🙂

cervena_ciapocka
23. sep 2007

baby, obdivujem vas, ze sa date na nieco take ako je studium a zaroven starostlivost o deti.
Ked som studovala na VS tak si neviem predstavit, ze by som sa okrem skoly venovala este niecomu inemu. Bola som rada ak som mala chvilku volna a nemusela na nic mysliet a len si uzivat 😎

lidka619
23. sep 2007

verulka, no teda - srdečne blahoželám, ja som si až teraz vsimla, že čakáš malinké - je to sila, keď sa ku vám detičky takto hrnú 😉 . Asi to tak malo byť - keď ste si už zase trochu odvykli, idete začínať nanovo - ešte raz ti blahoželám 🙂
- a vieš že si mi od začiatku istým vzorom??? Keď som si párkrát čítala príspevky v tejto téme, a keď som len uvažovala o štúdiu, vždy si ma pozitívne naladila, že sa to dá zvládnuť aj pri deťoch. Ja mám síce "iba" 2 😝 , do práce zatiaľ nechodím, ale máme kopu roboty na stavbe, tak si hádam aj ja nájdem nejaký ten systém 🙂 .

maruschka
23. sep 2007

lidka,skúsime to teda zvládnuť 😉 😉

janka46
23. sep 2007

tak teda baby som rada,ze nemam len ja take "pochybnosti" s tou skolickou!
pRISZNAM SA ,ZE SOM SEM CHODILA MRKNUT,KED SOM SA ROZHODOVALA CI VLASTNE POSLAT PRIHLASKU 😵 ale tiez mi dodalo odvyhy,ked som vas citala ako to s deturencami stihate...
Lidka neboj,aj mi sme "rozostavani" takze pohodicka 😀

janka46
23. sep 2007

Verulka aj ja gratulujem k dalsiemu pokladiku!!!Nech je to bezproblemove aj v tehu aj v skolicke,tusim koncis uz......
Lidka a co ides studovat?
Maruscha este vobec neviem,ci mi ten prestu schvalia,dozviem sa to dufam tento tyzden,studuje sa od POndelka do piatku a tyzden teraz niekedy a tyzden potom asi o mesiac,alebo ako to vyjde......
ak prestup neschvalia uvidime sa v Piestanoch 😵

verulka
24. sep 2007

Dakujem, baby, no koncim skolu- konecne 😉 ale uz teraz rozmylsam, ze co vymyslim pocas dalsej materskej. Ako som pisala, pre mna je studium s detmi samozrejmopstou, vsak s malou 10mes kockou som uz maturovala 😀
Kazda z nas ma to svoje 😉 ale ja si myslim, ze studium v kazdom veku velmi pomaha rozvoju cloveka 😉 takze baby zelam vela chuti, energie do studia 😉

lidka619
24. sep 2007

- takže niečo o sebe - 😉 - idem externou formou študovať na Katolíckej univerzite v Ružomberku - odbor Sociálna práca 😅 . Podotýkam že 1. ročník .Začínam v piatok o 13.00 - 19.35 hod., potom zas v sobotu od 8.00 - 14.35 hod. a takto pekne každý druhý týždeň 🙂
- a vy ostatné? nech som trochu aj ja v obraze

nelika666
24. sep 2007

lidka.. ja som tak chodila minuly rok, piatok - sobota kazdy druhy tyzden.. teraz 3.rocnik to mame trosku rozhadzane.. 🙂

bolulka
24. sep 2007

lidka, aj ja som na katolickej ale v DK 🙂 ja uz som zacala v sobotu 😀

mam otazku zienky... kde kupim knihy ktore potrebujem.. nie je nejaka studentska stranka, kde si predavaju pouzite knihy alebo tak? alebo hoc aj nove... som zufala... 😔

bolulka
24. sep 2007

nelika a to az z takej dialky 😕 😕 😕

my to mame tiez pekne rozhadzane - lebo sme na dennej forme kombinovanou metodou, nakolko nas bolo vela.. 😔

verulka
24. sep 2007

u nas na stranke euba je stranka ze bazar, tam to fici. Okrem toho priamo vbudove skoly je sekac z knihami...tam sa daju kupim knihy velmi dobre. Ale neviem ako to fici inde 😉

lidka619
24. sep 2007

bolulka a čo konkretne študuješ?
-neli ako ste na tom s domčekom?

nelinka
24. sep 2007

ahojte babenky,
pridavam sa k vam...
dnes mi akurat zacala skola...dennne individualne na prave v kosiciach po 2 rocnom preruseni...no som zvedava sama na seba...

ako tak citam tak celkom sa to da, vsak? 😕
juuuj 😖

lidka619
24. sep 2007

nelinka vitaj, a veľa šťastia v škole 😝

- a tá fotka nemá chybu 😀 - myslím tým rozmerom 🙂 /dúfam, že ju nevidím len ja takú úzku 😅 /

janka46
24. sep 2007

Lidka tak sa nas tu nejak zgrupuje na tu Socialnu pracu 😀
Nelinka si prerusila pre babetkovske povinnosti?

bolulka
26. sep 2007

verulka, a hodis sem konkretny link? 😅

lidka619
26. sep 2007

janka aj ty ides na sociálnu prácu???

maruschka
26. sep 2007

lidka,všetci ideme na sociálnu prácu.Ja do Piešťan,Janka do Bratislavy a ty do Ružomberka.Takže si môžeme vymieňať skúsenosti a postrehy 😉 Ale sa nás tu nakopilo 😀 😀

andrea.m
26. sep 2007

tak maminy všetko nasvedčuje tomu že od 10.12 sa po ročnej pauze opäť zaradím medzi vás 😉

janka46
26. sep 2007

no mam pocit,ze je BOOM socialnych pracovnic 😀 😀 😀

lidka619
26. sep 2007

sociálnej práci zdar 🙂 🙂 🙂

lidka619
28. sep 2007

študentky tak kde ste?
- ja už mám prvú prednášku úspešne za sebou 🙂 , aj keď ku koncu ma už brali driemoty 😅 , ale vydržala som

lasenka
28. sep 2007

jeeeje, studentky, sa to tu rozbehlo 🙂 no jasne, ved zacal skolsky rok 😀
ja som uz v poslednom rocniku, tak vas "skoro" opustim 😀 ale drzim palce a vela trpezlivosti, ja studujem uz 8.rok na vyske 😔

janka46
28. sep 2007

Lasenka dobre citam tie roky!!!!!
Tak klobuk dolu a ZAVIDIM 😵

Lidka super,mna to este len "poprve" caka 😀
a ako to vydrzali deticky?