Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sasssa
6. dec 2007

Nelinka
a studujes tu v Kosiciach? to je ake super 😀 ja sa tak tesim🙂 a este sa tesim preto, ze vravis, ze sa to da🙂) juuuuuhuhuhuhuhuuuuuj 😀

aj ja sa ucim prave, len mi vela casu zabera konik, asi by mi ho mali zakazat🙂
Taak vela stastia v stredu. Z coho to mas?

Maruschka, treba manzela posielat na prednasky a ty oddychuj🙂
Mohol by aj moj michal so mnou chodit, aspon by mi bolo veselsie🙂 😀

sasssa
6. dec 2007

Maruschka, az teraz som si vsimla tie " stare kolena"🙂))) 😎

maruschka
6. dec 2007

veď v sobotu pôjde bezomňa na filozofiu,lebo drobčekovci sú maródkovia,tak musím byť s nimi.Tak mi prednášku nahrá na diktafón a budem sa učiť z jeho poznámok.Čo už.Inak to je veľká výhoda,že keď jeden z nás zaspí,tak druhý píše poznámky,tak vlastne o nič pri prednáške neprídeme. 😀 😀

maruschka
6. dec 2007

sasssa,nezmenila si foto v pase za poslednú hodinu?Alebo sa mi to len zdá? 🙂

sasssa
6. dec 2007

maruschka, zmenila zmenila a musim zase

janka46
6. dec 2007

bzuco drzime palceky!!!!

magg
7. dec 2007

sasssa - michal je ten michal, co tvoj muz a moj brat? 😎

sasssa
7. dec 2007

magg, heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ten ten 😀

magg
7. dec 2007

sasssa - ok, inac myasi zajtra prideme, budete doma?

sasssa
7. dec 2007

Magg, dufam, ze pridete sa Vas nevedia dockat, ale ja nemozem prist:( ostavam tu a este aj na buduci tyzden aj dalsi:( 🙄 mam styri skusky... chcela by som to spravit teraz, potom uz bude len jedna, jednu uz mam za sebou. a potooom budem mat mozno vooooolnoooooooo a pridete aspon na tyzden ok?a medzi tym samozrejme na vianoce, to hadam ani nemusim pisat... 🙂

magg
7. dec 2007

sasssa- hamuuuuj, sak edko chodi do roboty 😅 - ale aby sme sa drzali temy, nastudujem si kalendar a uvidime 😀

sasssa
7. dec 2007

magg, ale vsak Edko chodi do roboty 😀 my budeme oddychovat 😎 a hrat sa 😀

magg
7. dec 2007

sasssa - mne by sa teda zisiel oddych, zase mavam podivne stavy 😝

janka46
7. dec 2007

maruschka tak ako psychologia,tusim si mala dnes???

nelinka
7. dec 2007

ahojte,
sassa- teraz v stredu z podkarpatskej rusi, potom latina a cirkevne pravo no a v januari ekonomika.

mala si nieco z toho?

sasssa
8. dec 2007

magg :( o chvilu Ti ho doprajem🙂 dufam, a ja sa budem hrat s Lujzou a Anabel🙂

nelinka, vsetky vymenovane🙂 😉

martinkamm
8. dec 2007

ahojte babenky

maruschka
8. dec 2007

janka,je mi do plaču 😢 😢 .Poctivo som sa učila dva týždne psychológiu,išla som na skúšku s horúčkou,bolo mi na vracanie,lebo mám zapálené priedušky a hrozný kašel a prídem na skúšky,samozrejme som dostala C. ☹ ☹ Jednoducho som nič zo seba nedostala.Tak mi to je trocha ľúto,že som sa učila a takto som dopadla.Ale nevadí,som rada,že ma nevykopol.Ale sám mi povedal,že vidí,že som chorá.Tak som dnes neišla ani na Filozofiu,predášku mi nahrá manželík a ja sa budem učiť z toho,čo nám poslala profesorka na net.Takže maródujem. 😒

sasssa
8. dec 2007

martinkamm ahooj🙂a najkrajsie je Laura🙂 alebo Alex🙂 ako ja🙂))

maruschka, nic si z toho nerob, ved dolezite je, ze skuskku mas. a etste aj to co mas v hlave z toho a nie v indexe 😉 a navyse si myslim, ze nemoze byt objektivna znamka za subjektivny nazor skusajuceho....
je to blby pocit, hlavne ked nad tym stravis cas a potom to takto dopadne, ale naozaj, to co mas v hlavke je prim🙂

martinadt
8. dec 2007

ahojte, ja síce neštudujem, ale chcela by som sa opýtať, ako to zvládate s detičkami? myslím študovať aj starať sa o ne? 😕

nelinka
8. dec 2007

sassa a boli v pohode tieto skusky...prvu mam podkarpatsku rus a neviem co od neho ocakavat...
ake boli jednotlive skusky?

sasssa
8. dec 2007

nelinka
podkarpatska rus, je taka skuska ako uz nezazijes🙂 je to velmi jednoduche podla mna, treba sa jasne ze naucit prejst si to, ale co sa tyka do kvanta, tak je to ozaj lahke. a oni to tak aj beru ten predmet, ak to uci ten co nas

ekonomika je tiez dobra, pomaha celkom na skuske, staci sa naucit tu knihu a da si ona zalezat hlavne na prikladoch, myslim ze je za to aj najviac bodov, priklady tie, co sa riesili na hodinach a tak

latincina - to bol pre mna maly problem🙂 lebo ja a jazyykyyy🙂 ale podla knihy vsetko, hlavne slovicka a sklonovanie, velmi dobre je si robit tie cvicenia z knizky

a dejiny cirkevneho prava ☹ - to je podla mna najhorsie v tom zimnom semestri, aj ked to nie je az tak vela toho, tych informacii tisic na jednej strane... hruza, poriadne sa to treba naucit ja som sla s Eckom az sa parilo a aj to som povazovala za zazrak🙂 a on uci aj rimske, vyzera byt strasne strasny...:(, ked som chodila na ten predmet na cirkev teda, som plakala od strachu z neho a v letnom som prisla na to, ze je to skvely clovek....🙂

keby si nieco potrebovala, tak sa kludne ozvi, aj prednasky v druhom semestri som pisala na booku tak ti mozem vsetko poslat, keby nieco, kludne napis, tak vela stastia 😉

nelinka
9. dec 2007

ahoj

sassa
dakujem za info-velmi si mi pomohla....
podkarpatsku uz viem a teraz sa ucim latinu ale sama blbost....

super urcite ta kontaktujem....
este raz dakujem... 🙂

sasssa
9. dec 2007

Nelinke, nie je za co, kym som tu tak rada pomozem🙂 kym nejdem na matersku🙂 😀 😎

magg
9. dec 2007

sasssa !!!!! Ty si zas tu?!!! Uc saa!!!! 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵 😀 😀 😀

emily3
9. dec 2007

ahojte studentky
sassa co studujes zaujimaveho?

sasssa
9. dec 2007

maaaggg, joooj nesom nesom🙂 ucim sa cely den, akurat v kostole som bola, uz mi kvalitne zahrabava🙂

emily3 pravo 🤐

magg
9. dec 2007

sasssa - este to vydrz, budes mat pokoj - ja teraz stresujem, mala ma zdurene uzliny asi vsade kde sa da, zajtra ideme k lekarke, tam mam srdce ani neviem kde

emily3
9. dec 2007

sassa cirkevne pravo?
ja som sa dala teraz na skolu ze Nauka o rodine a mame tak kodex kanonickeho prava...preberame kanony ohladom manzelstva...
tak ti drzim palce na skuskach. 😉

sasssa
9. dec 2007

magg, moj bubak maly a ja som s nou vobec nebolo:( ☹ ale ja vam to vynahradim poriadne vas pridem otravit🙂 neboj nic, bude dobre budem na vas mysliet, panbozko isto pomoze

emily3, riadne pravo, ale v prvom rocniku sme mali predmet dejiny cirkevneho prava, bol to len jeden semester, prvy a ten ucitel bol taky strasidelny k nam, ze vravim ja som plakala, jked som sla vpondelok do skoly🙂 podla mna je to strasne strasne tazke, psychicky som na tom bola jak na Rimske 😀

Vau o takej skole som este nepocula, kde to je? a ako sa TI tam paci?